Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen... ha ideges vagyok én olyankor menekülök tőle inkább.. Lásd amikor megtudtam hogy az ex már új csávóval van.. Inkább futottam tőle minél messzebbre mert akkor este tuti kinyírtam volna szegényt.. 1000%

én ugyanezt meló közben tudtam meg...5 azaz öt darab nappal azután jöttek össze h szakítottunk. előtte nap meg sírt a csaj h milyen sokat jelentek neki :rolleyes: :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

én ugyanezt meló közben tudtam meg...5 azaz öt darab nappal azután jöttek össze h szakítottunk. előtte nap meg sírt a csaj h milyen sokat jelentek neki :rolleyes: :blink: :lol:

Hát igen... milyen jó is a myvip meg az iwiw( hogy rohaggyon el aki kitalálta ) .... Szegény autót hányszor megtapostam amiatt a kis 3,14 csa miatt.... Volt hogy a végén megpusziltam a kormányt meg a kocsi orrát és bocsánatot kértem tőle...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen... milyen jó is a myvip meg az iwiw.... Szegény autót hányszor megtapostam amiatt a kis 3,14 csa miatt.... Volt hogy a végén megpusziltam a kormányt meg a kocsi orrát és bocsánatot kértem tőle...

nein myvip....barátok... dehát megkaptam, hogy nem tudok semmit, mert csak hallomásból tudom a dolgokat :rolleyes: :blink: elég csúnya osztást kapott, aki ismer valamennyire, az tudja h ált "jófej" vagyok, de a csaj kihozta belőlem amit még senkinek sem sikerült. remélem nem felejti el, bár ahogy eddig vót, ezután se lesz gondja a felejtéssel :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

nein myvip....barátok... dehát megkaptam, hogy nem tudok semmit, mert csak hallomásból tudom a dolgokat :rolleyes: :blink: elég csúnya osztást kapott, aki ismer valamennyire, az tudja h ált "jófej" vagyok, de a csaj kihozta belőlem amit még senkinek sem sikerült. remélem nem felejti el, bár ahogy eddig vót, ezután se lesz gondja a felejtéssel :lol: :D

A nőt megütni szégyen...rugdosni viszont öröm. ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

nein myvip....barátok... dehát megkaptam, hogy nem tudok semmit, mert csak hallomásból tudom a dolgokat :blink: :lol: elég csúnya osztást kapott, aki ismer valamennyire, az tudja h ált "jófej" vagyok, de a csaj kihozta belőlem amit még senkinek sem sikerült. remélem nem felejti el, bár ahogy eddig vót, ezután se lesz gondja a felejtéssel :D ;)

:D ;) :D

fúúú de gyűlölöm az ilyen izét... hogy " nem hallottál semmit " ....

meg az ilyet hogy: "tudok valamit a barátnődről de nem mondom el"....

Amúgy az enyém is olyan buta volt.... nem igazán érdekelte más csak a "vivaTV, meg a búlvárfarokságok, meg a legújabb "sztárok" " meg az ilyen ehez mérhető szarságok.. :rolleyes: 1szer megkért hogy nyissam fel neki a motorháztetőt, na kezdtem megörülni... Végre érdeklődik... felnyitom.. első reakció: " de széééép aranyszínűű az a tizenhét D felirat "

Erre annyit mondtam hogy egyhét...

Ő: mi lesz 1 hét múlva?

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, alig láttam ép autót, mindegyik ütött-kopott, és tényleg a szemem előtt állt ki a parkolóból egy ######i új 3-as bmw-vel hogy nekiment a mögötte és előtte állónak mert csak úgy fért ki. De kb nem is érdekelte a dolog. Náluk ez természetes. Ott nekem se lenne ennyi gondom hogy szépen rendben legyen a kocsi.

ott eleve nem is húznak kézit, csak sebességbe rakják, vagy még azt se, ha parkolnak, és pont ezért, hogy előre hátra kocc, és már van is annyi hely, hogy kifér

de beállni is így állnak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D ;)

fúúú de gyűlölöm az ilyen izét... hogy " nem hallottál semmit " ....

meg az ilyet hogy: "tudok valamit a barátnődről de nem mondom el"....

Amúgy az enyém is olyan buta volt.... nem igazán érdekelte más csak a "vivaTV, meg a búlvárfarokságok, meg a legújabb "sztárok" " meg az ilyen ehez mérhető szarságok.. :rolleyes: 1szer megkért hogy nyissam fel neki a motorháztetőt, na kezdtem megörülni... Végre érdeklődik... felnyitom.. első reakció: " de széééép aranyszínűű az a tizenhét D felirat "

Erre annyit mondtam hogy egyhét...

Ő: mi lesz 1 hét múlva?

én csak kifejtettem neki a tényeket :D :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

természetesen, a mostani naaagy barátai füle hallatára :D

:rolleyes: :blink:

:lol: :D Jól tetted :lol: Az ilyet le kell égetni..persze nem szószerint csak a hiper nagy haverok előtt akik az első szarnál otthagyják és akkor sírják vissza az olyanokat mint Te vagy én. :D

"sörhasat eresztett, rozsdásak az izületei lehet.., Viszont te Bugsy te bunkó vagy kitömni való barom vagy és még finom voltam"

;) :D ;) kedvenc mondatom

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: Jól tetted ;) Az ilyet le kell égetni..persze nem szószerint csak a hiper nagy haverok előtt akik az első szarnál otthagyják és akkor sírják vissza az olyanokat mint Te vagy én. :lol:

most nem mondom h olvassátok el a carstylingos szövegem, mert már egyszer mondtam :D

ki az a korporésön? ;) :D

Link to comment
Megosztás:

nein myvip....barátok... dehát megkaptam, hogy nem tudok semmit, mert csak hallomásból tudom a dolgokat :rolleyes: :blink: elég csúnya osztást kapott, aki ismer valamennyire, az tudja h ált "jófej" vagyok, de a csaj kihozta belőlem amit még senkinek sem sikerült. remélem nem felejti el, bár ahogy eddig vót, ezután se lesz gondja a felejtéssel :lol: :D

ez az akiíről nemrég még mondtad, hogy néha fastraforumba is beolvas?

Link to comment
Megosztás:

sztem csak elvétve, most már biztosan nem olvassa :rolleyes:

tehát az :blink:

neke mse volt egyszerű az utcsó barátnőm..

én dobtam ki, mert adott rá okot... nem isvotl velem igazábol, állítása szerint, de azóta már hívott annyit... csak párszor elmeséltem, hogy hívja azt akivel igazából van, és mostanában már kezd nyugtonhagyni :lol:

ééééésssss még most is esik a hó, holnap találok vmi ürügyet, és megyek legalább egy pár karikát vágok én is az állomás havába :D

Link to comment
Megosztás:

tehát az ;)

neke mse volt egyszerű az utcsó barátnőm..

én dobtam ki, mert adott rá okot... nem isvotl velem igazábol, állítása szerint, de azóta már hívott annyit... csak párszor elmeséltem, hogy hívja azt akivel igazából van, és mostanában már kezd nyugtonhagyni :D

ééééésssss még most is esik a hó, holnap találok vmi ürügyet, és megyek legalább egy pár karikát vágok én is az állomás havába ;)

én már nem nagyon bezsélnék erről a témáról, szarok bele...majd ha lesz annyi esze, akkor belátja h megintcsak igazam volt...vagy majd akkor ha nem marad kihez futni ha vmi bánat van, mert ez is eljön lassan :rolleyes: :blink: :lol: :D persze már tökmind1 mit tesz

Link to comment
Megosztás:

én már nem nagyon bezsélnék erről a témáról, szarok bele...majd ha lesz annyi esze, akkor belátja h megintcsak igazam volt...vagy majd akkor ha nem marad kihez futni ha vmi bánat van, mert ez is eljön lassan :rolleyes: :lol: :D ;) persze már tökmind1 mit tesz

ja igazad van ne dumáljunk róla, csak még egy gondolat ;)

"-nem akarom ezt mondani, de megmondtam,vagy megmondtam?

-meg :blink:

szia :D :D"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.