Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:blink:

fúúú... ;) itt úgy csapatják a körforgalomban most... Zsigások kurvajól nyomják. Elnézelődök rajtuk ;) Az előbb egy ignis majdnem kiverte az 1ik elsőbbségadás kötelező tálbát :lol: :D

Én is kint voltam "játszani", de én túlságosan féltem a vasat :rolleyes: (egyrészt mert munkaeszköz, másrészt mert én megdolgoztam az áráért) így csak a penny parkírozóba drifteltem. Elég sokan kint voltak akiknek nagyon tetszet, szerintem nem volt olyan látványos mint az orosz kockáké.... :D

Link to comment
Megosztás:

Én is kint voltam "játszani", de én túlságosan féltem a vasat :rolleyes: (egyrészt mert munkaeszköz, másrészt mert én megdolgoztam az áráért) így csak a penny parkírozóba drifteltem. Elég sokan kint voltak akiknek nagyon tetszet, szerintem nem volt olyan látványos mint az orosz kockáké.... :blink:

egyik éven én forogtam a rakodón az oszlop körül, egy lada meg lent :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem első jogsis napon végigaludta az utat.... :blink:

Nekem 2-3 hónapig csak felügyelettel szabadott vezetnem, de szerintem érthető is, hogy egy 17 éves srácnak először nem odaadni csak úgy az autót. Azon osztálytársaim, akik rögtön megkapták szülői felügyelet nélkül az autót, sokkal lazábban kezelik a dolgokat, stb...sztem korrektebb úgy kezdeni ha valaki ül melletted.

Aztán később mehet egyedül is.

ne mán de rég volt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem első jogsis napon végigaludta az utat.... :rolleyes:

Elsőnap én is megkaptam, de ő ott volt. őőőő... Aszongya 2008 Májusba kaptam meg a jogsit, és 2009 márciusában vihettem elsőnek egyedül az autót. Addig nem akarta adni, max a boltba ide a sarokra 'legyen gyereknap'

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2-3 hónapig csak felügyelettel szabadott vezetnem, de szerintem érthető is, hogy egy 17 éves srácnak először nem odaadni csak úgy az autót. Azon osztálytársaim, akik rögtön megkapták szülői felügyelet nélkül az autót, sokkal lazábban kezelik a dolgokat, stb...sztem korrektebb úgy kezdeni ha valaki ül melletted.

Aztán később mehet egyedül is.

ne mán de rég volt. :rolleyes:

akkor ezért nézett ma hülyének a bmws hogy ugyanúgy mentem keresztbe mint ő :blink: :lol:

Elsőnap én is megkaptam, de ő ott volt. őőőő... Aszongya 2008 Májusba kaptam meg a jogsit, és 2009 márciusában vihettem elsőnek egyedül az autót. Addig nem akarta adni, max a boltba ide a sarokra 'legyen gyereknap'

az jó sok idő. átvettem a postán a csomagot, már én vezettem haza...aztán egy hete volt nálam már mentem egyedül mindenfelé

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2-3 hónapig csak felügyelettel szabadott vezetnem, de szerintem érthető is, hogy egy 17 éves srácnak először nem odaadni csak úgy az autót. Azon osztálytársaim, akik rögtön megkapták szülői felügyelet nélkül az autót, sokkal lazábban kezelik a dolgokat, stb...sztem korrektebb úgy kezdeni ha valaki ül melletted.

Aztán később mehet egyedül is.

ne mán de rég volt. :rolleyes:

jaja így így, csak nekem 20éves kormba volt meg a jogsi :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2-3 hónapig csak felügyelettel szabadott vezetnem, de szerintem érthető is, hogy egy 17 éves srácnak először nem odaadni csak úgy az autót. Azon osztálytársaim, akik rögtön megkapták szülői felügyelet nélkül az autót, sokkal lazábban kezelik a dolgokat, stb...sztem korrektebb úgy kezdeni ha valaki ül melletted.

Aztán később mehet egyedül is.

ne mán de rég volt. :rolleyes:

Én igazából örülök hogy ilyen sokáig nem adta ide, meg megtanított sok dologra. Mivel fater hivatásossofőr már 21 éves kora óta ( most 45 éves ) ezért van némi tapasztalata ;) Volt 1-2 alkalom amikor jóóól összevesztünk :D de 1szer megbosszulta a kocsi és a hátsó teleszkóp ráengedte a fejére a csomagtartóajtó sarkát... :blink:

akkor ezért nézett ma hülyének a bmws hogy ugyanúgy mentem keresztbe mint ő ;) :D

az jó sok idő. átvettem a postán a csomagot, már én vezettem haza...aztán egy hete volt nálam már mentem egyedül mindenfelé

jaja, de megérte. Jó...néha előfordul hogy idióta módjára vezetek, és míg nem kíméltem a motorját addig előfordult hogy nem tűrtem hogy vannak előttem, és akár országúton 140es tempókkal mentem :lol: de az már elmúlt. ez a nyár..kiéltem magam vele. Sajnos a motor se bírta. Bár a 400 kilós megpakolások is rátettek 1-2 lapáttal.

Link to comment
Megosztás:

jaja, de megérte. Jó...néha előfordul hogy idióta módjára vezetek, és míg nem kíméltem a motorját addig előfordult hogy nem tűrtem hogy vannak előttem, és akár országúton 140es tempókkal mentem :rolleyes: de az már elmúlt. ez a nyár..kiéltem magam vele. Sajnos a motor se bírta. Bár a 400 kilós megpakolások is rátettek 1-2 lapáttal.

sztem én sosem növöm ki...nem azért megyek gyorsan, mert sietek, hanem mert tecccődik :lol: persze ez sem helyes

én pl többfelé jártam már ezzel a kocsival mint ő :blink:

hú, én is sokhelyen jártam má vele.. :D ( ;) )

Link to comment
Megosztás:

sztem én sosem növöm ki...nem azért megyek gyorsan, mert sietek, hanem mert tecccődik :rolleyes: persze ez sem helyes

hú, én is sokhelyen jártam má vele.. :blink: ( :lol: )

Nekem is csak a teccődés miatt :D Fú hát... most ősszel volt utoljára ilyen nagy kiélésem. Na akkor 40 kilóméter országúton végig 140. ha valaki előttem volt azt előztem...

De próbálom magam moderálni.. Mióta van ez az új motor azóta tényleg próbálom a lábamat visszább venni.... és kezd sikerülni. Haver amikor a külsőbe jött mellettem a poloval, és mondta CB-n hogy kicsit odalép a kocsinak, akkor bennem volt hogy visszaküldöm 3masba és kicsit vadulunk... de akkor eloltottam a tüzet magamban és visszaszóltam hogy na told. és én 4ből átettem 5ösbe hogy még a kísértés se legyen meg. Meg fogja remélem hálálni ezt még a kocsi ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is csak a teccődés miatt :lol: Fú hát... most ősszel volt utoljára ilyen nagy kiélésem. Na akkor 40 kilóméter országúton végig 140. ha valaki előttem volt azt előztem...

De próbálom magam moderálni.. Mióta van ez az új motor azóta tényleg próbálom a lábamat visszább venni.... és kezd sikerülni. Haver amikor a külsőbe jött mellettem a poloval, és mondta CB-n hogy kicsit odalép a kocsinak, akkor bennem volt hogy visszaküldöm 3masba és kicsit vadulunk... de akkor eloltottam a tüzet magamban és visszaszóltam hogy na told. és én 4ből átettem 5ösbe hogy még a kísértés se legyen meg. Meg fogja remélem hálálni ezt még a kocsi :D

hát én kihasználom amit tud nyújtani. ezt Day is tapasztalta pályanapon :blink: volt nemrég egy 2-3hét amikor óvatosan jártam vele, aztán nem voltam vidám, és hazafelé elrúgtam neki, tök jó volt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát én kihasználom amit tud nyújtani. ezt Day is tapasztalta pályanapon :blink: volt nemrég egy 2-3hét amikor óvatosan jártam vele, aztán nem voltam vidám, és hazafelé elrúgtam neki, tök jó volt :rolleyes:

Igen... ha ideges vagyok én olyankor menekülök tőle inkább.. Lásd amikor megtudtam hogy az ex már új csávóval van.. Inkább futottam tőle minél messzebbre mert akkor este tuti kinyírtam volna szegényt.. 1000%

Link to comment
Megosztás:

rómában élnék nem építenék autót, vagy max tényleg kiállításra....utcára meg valami játszós törhető hulladék lenne

Hát igen, alig láttam ép autót, mindegyik ütött-kopott, és tényleg a szemem előtt állt ki a parkolóból egy ######i új 3-as bmw-vel hogy nekiment a mögötte és előtte állónak mert csak úgy fért ki. De kb nem is érdekelte a dolog. Náluk ez természetes. Ott nekem se lenne ennyi gondom hogy szépen rendben legyen a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.