Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor meleg víz. Az is olvasztja a jeget.

Sztem előnyösebb a sima csapvíz. :rolleyes: ( ha kásás jeges vízről van szó ) Ha meg bele van fagyva az egész... akkor a fene megette, jobb ha megvárja az ember míg kilvad szépen magától. mert akkor a csapvíz nagyon lassan olvasztja, a melegvíztől meg szétreped a tartály.

Link to comment
Megosztás:

jaja :lol: elég gáz... hát a héten nekem volt egy enyhe emelkedős út, kirpóbáltam hogy alapjáratra ha ráengedem-e a kuplungot mit csinál... Aszittem beszarok amikor érzem hogy kapar úgyis... nagyon lassan de kapart :D Hólapát már nekem is be van izzítva, só még a tárolóban van, homok meg a szilvafa alatt 1 kupacban... :D Az udvarban az én garázsom van a legmesszebb a kapubejárótól.... :rolleyes: Szal van hogy máselőtt is kénytelen vagyok elpucolni mert különben elakadok...aztán úgy vannak vele: " ha az a gyökér el akar menni akkor el kell kaprnia a havat előttünk is". (Soxor megvárják míg én megcsinálom...... ) A házban lakunk összesen ( társasház ) 16an ebből én lapátolok, faterom lapátol, meg 1 srác aki szintén ha ki akar állni akkor lapátolnia kell.

Én megvárnám amíg leesik valamelyik reggelre vagy 30 centi hó, betelefonálnék a melóhelyre, hogy szül az asszony, aztán kiülnék egy kempingszékbe forralt borral nézni, hogy lapátol a sok paraszt. :lol: Azért érdekes lesz -15fokban felcsákányozni a homokot a szilvafa alól. :)

F@szom ebbe a hóba. Ellapátolom, mire végeztem, esett annyi, hogy állhattam neki söpörni, és még 9 fele csinálhatom még egyszer. Kérlek tavasz gyere.

Az asszony ellapátolta a járdáról, de hova szórta? Na hova? Igen a kocsi mögé. ;) Csak hogy nekem is jusson valami. ;)

Jaaaaa, éértem ;) bocsi az értetlenség miatt :D Legalább akkor jó fagyálló van benne? :D Nekem cserélni kéne.... Fatertól kérdeztem valamelyik nap hogy milyen van benne? Válasz: Há' mittudomén... :blink: zsír... szal azt is kavarni kéne bele. Most vettem havernak szerdán koncentrátumot. 1030 Ft volt literje. De azt írta hogy 1 liter abból a cuccból + 1 liter desztvíz és -40 fokig okés. :lol: valami G12+ cuccos. Rózsaszín lötty.

Én most raktam be egy kicsit a fagysztóba meg melé a mőmérőt kiváncsi leszek mit mutat.

Novy a lapát nem a hóhoz kell, azzal dobálom a homokot a kocsi alá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én megvárnám amíg leesik valamelyik reggelre vagy 30 centi hó, betelefonálnék a melóhelyre, hogy szül az asszony, aztán kiülnék egy kempingszékbe forralt borral nézni, hogy lapátol a sok paraszt. ;) Azért érdekes lesz -15fokban felcsákányozni a homokot a szilvafa alól. :D

Az asszony ellapátolta a járdáról, de hova szórta? Na hova? Igen a kocsi mögé. :D Csak hogy nekem is jusson valami. ;)

Én most raktam be egy kicsit a fagysztóba meg melé a mőmérőt kiváncsi leszek mit mutat.

Novy a lapát nem a hóhoz kell, azzal dobálom a homokot a kocsi alá. :rolleyes:

hólapáttal? :lol:

erős vagy csoki :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én megvárnám amíg leesik valamelyik reggelre vagy 30 centi hó, betelefonálnék a melóhelyre, hogy szül az asszony, aztán kiülnék egy kempingszékbe forralt borral nézni, hogy lapátol a sok paraszt. :) Azért érdekes lesz -15fokban felcsákányozni a homokot a szilvafa alól. ;)

Az asszony ellapátolta a járdáról, de hova szórta? Na hova? Igen a kocsi mögé. ;) Csak hogy nekem is jusson valami. ;)

Én most raktam be egy kicsit a fagysztóba meg melé a mőmérőt kiváncsi leszek mit mutat.

Novy a lapát nem a hóhoz kell, azzal dobálom a homokot a kocsi alá. :rolleyes:

ááá.. a homok évek óta ott van.. :blink: de sose használjuk. Jaja én is kiváncsi vok mit mutat. ;) Pont a házunk előtt van egy körforgalom... Az odáig okés hogy a bömösök meg a ladások sőt a frontosok nagyrésze is kicsapatja a seggét... De hogy a DKV-s buszok is... :lol: :D ;) széééép ;)

jeeee, és még aztmondták műszakin h szar a kézim :D ;) :D

Hóban nekem fogja... :D de húztam be nyálas avaros nedves úton úgy hogy a kormányt is tekertem... de semmi... :lol: Magyarul hótt ratyi. De hóba megfogja! :lol: Igaz szart se érek vele, csak szútatni tom vele... de megfogja..!

Link to comment
Megosztás:

ááá.. a homok évek óta ott van.. :rolleyes: de sose használjuk. Jaja én is kiváncsi vok mit mutat. :) Pont a házunk előtt van egy körforgalom... Az odáig okés hogy a bömösök meg a ladások sőt a frontosok nagyrésze is kicsapatja a seggét... De hogy a DKV-s buszok is... :blink: :lol: :D széééép ;)

Hóban nekem fogja... ;) de húztam be nyálas avaros nedves úton úgy hogy a kormányt is tekertem... de semmi... :D Magyarul hótt ratyi. De hóba megfogja! :D Igaz szart se érek vele, csak szútatni tom vele... de megfogja..!

á mi olyat csapattunk az elmúlt másfél órában....bmws gyerek nézett h miarákot csinál a kombi? ;) :D meg a buszmegállóban is volt közönség :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

á mi olyat csapattunk az elmúlt másfél órában....bmws gyerek nézett h miarákot csinál a kombi? :rolleyes: :blink: meg a buszmegállóban is volt közönség :D ;)

buszmegállós nézőközönség :D ejj a waresz mit tudna mesélni ;)

apu nem adja ide a kocsit :lol:

vajon miért? :D

Link to comment
Megosztás:

egy ismerősöm most vett 80ezerért egy kombi 7 éves A6os 2.6os benzines audit svájcban... őőő..... Tuti rommá volt törve valaha...

á mi olyat csapattunk az elmúlt másfél órában....bmws gyerek nézett h miarákot csinál a kombi? :rolleyes: :blink: meg a buszmegállóban is volt közönség ;) :D

Amúgy bírom mert sokan haverikörből is meg úyg általánosságban is "lenéznek" mert "csak egy kombi"....aztán amikor meglátják hogy miféle kombi... nyitva marad a szájuk. Mikor ilyen ovállámpás mercit villogtam le vele a belsőben.... Nézett haver :lol: Jó tudom 1 gázfröccs és a merci elhúz, de ez megalázkodott és lehúzódott :D vagy hogy a kamion rámmászott...én meg villogtattam neki a féket és mégjobban mászott rám, aztán még a régi moci volt benne, visszatettem 3masig kihúztam vagy 90ig a kamion már csak a füstömet látta ;) Jó kis kombi ez... :D

Link to comment
Megosztás:

hólapáttal? :)

erős vagy csoki ;) :blink:

Nem kimondottam hólapát olyan alulapát rövid nyélle szépen befér a csomitartóba. lehet sose kell, de inkább legyen ott.

jeeee, és még aztmondták műszakin h szar a kézim :lol: :D ;)

Nekem meg hogy a jobb keréken jobban fog aztán mégis arra dobom ki a farát amerre akarom. :D De ma nem mertem kimenni mert ittam forralt bort. Most csináltunk/ittunk először muszáj volt behívni a főnökömet, megitattam , kérdem ennek ilyennek kell lennie? :rolleyes: ;)

ááá.. a homok évek óta ott van.. :D de sose használjuk. Jaja én is kiváncsi vok mit mutat. ;) Pont a házunk előtt van egy körforgalom... Az odáig okés hogy a bömösök meg a ladások sőt a frontosok nagyrésze is kicsapatja a seggét... De hogy a DKV-s buszok is... :D :lol: :lol: széééép ;)

Györben ott laktam a körforgónál amúgy is lejt kifele kemény letaposott hó volt jött a néni nagy lendülettel ahogy vette az ivet már pördült is meg , besatuz neki az utpadkának. Odamentünk kisegítettük, remegett, úgy meglepődtem! Kérdem aztán min, hogy fehér, vagy hogy csúszik? ;)

Link to comment
Megosztás:

nagy netnevil az öreg, de a myvipen még nem találta meg a videókat :blink:

Ami késik nem múlik. :lol: Tök oda-meg vissza vagyok megbeszélük hogy holnap megyünk fáért hegyre de akkor még nem volt ekkora hó. Msot be vagyok zsongva, hogy lehet mejd zsapatni felfele, az asszony meg letör, hogy inkább hagyjuk, mert mi van ha ott ragadunk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem kimondottam hólapát olyan alulapát rövid nyélle szépen befér a csomitartóba. lehet sose kell, de inkább legyen ott.

Nekem meg hogy a jobb keréken jobban fog aztán mégis arra dobom ki a farát amerre akarom. :D De ma nem mertem kimenni mert ittam forralt bort. Most csináltunk/ittunk először muszáj volt behívni a főnökömet, megitattam , kérdem ennek ilyennek kell lennie? :rolleyes: ;)

Györben ott laktam a körforgónál amúgy is lejt kifele kemény letaposott hó volt jött a néni nagy lendülettel ahogy vette az ivet már pördült is meg , besatuz neki az utpadkának. Odamentünk kisegítettük, remegett, úgy meglepődtem! Kérdem aztán min, hogy fehér, vagy hogy csúszik? :lol:

:D ;) itt szerdán amikor esett az első nagy hó akkor egy idióta BMW-s forgatta annyira a gépet hogy besüvített vele a szigetre, aztán 1 darabig küszködött míg kikecmergett a hóból :D én közben néztem az ablakból, és hallgattam a tiltó BMW hangot :D

Ami késik nem múlik. :) Tök oda-meg vissza vagyok megbeszélük hogy holnap megyünk fáért hegyre de akkor még nem volt ekkora hó. Msot be vagyok zsongva, hogy lehet mejd zsapatni felfele, az asszony meg letör, hogy inkább hagyjuk, mert mi van ha ott ragadunk. :blink:

Sokszor a nők olyan ünneprontóak.. :lol:

---------------

Dízelesek! Amúgy van aki észrevette hogy 70nél ha 5ösben adunk gázt, akkor elkezd valami fütyülni 1 darabig? :lol: olyan 80ig csöndben fütyül... Sztem váltóhang lehet, mert a régi motorral is csinálta ugyanúgy 70nél meg az újjal is csinálja ugyanúgy 70nél. Vagy esetleg benzinesben is van ilyen hang?

Link to comment
Megosztás:

:blink: :lol: itt szerdán amikor esett az első nagy hó akkor egy idióta BMW-s forgatta annyira a gépet hogy besüvített vele a szigetre, aztán 1 darabig küszködött míg kikecmergett a hóból :D én közben néztem az ablakból, és hallgattam a tiltó BMW hangot ;)

Sokszor a nők olyan ünneprontóak.. :D

---------------

Dízelesek! Amúgy van aki észrevette hogy 70nél ha 5ösben adunk gázt, akkor elkezd valami fütyülni 1 darabig? :rolleyes: olyan 80ig csöndben fütyül... Sztem váltóhang lehet, mert a régi motorral is csinálta ugyanúgy 70nél meg az újjal is csinálja ugyanúgy 70nél. Vagy esetleg benzinesben is van ilyen hang?

van hát de minden fokozatban

Link to comment
Megosztás:

Jöttünk haza csütörtökön az M3-on ment a sószóró a belső sávban 50-60-nal sárga villogó terelőtábla, hátul ezerrel pörög a kerék szórja a sót. Mindenki óvatosan kerül a külső sávban amikor utoléri egy emberke bőszen villogat hogy takarodj le a szélére. :rolleyes: Hát mondom ilyen nincs, és mégis van, elkezdi tolni a sószórót, meg lilul a feje, hogy feltartják. Volt vagy 3 kilóméter mire leesett neki a szituáció. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jöttünk haza csütörtökön az M3-on ment a sószóró a belső sávban 50-60-nal sárga villogó terelőtábla, hátul ezerrel pörög a kerék szórja a sót. Mindenki óvatosan kerül a külső sávban amikor utoléri egy emberke bőszen villogat hogy takarodj le a szélére. :lol: Hát mondom ilyen nincs, és mégis van, elkezdi tolni a sószórót, meg lilul a feje, hogy feltartják. Volt vagy 3 kilóméter mire leesett neki a szituáció. ;)

úúúristen.... ddddde gyööööökér... remélem telenyomta a kocsija orrát sóval.. :blink:

van hát de minden fokozatban

én még csak 5ösben 70nél figyeltem meg :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.