Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt a válasz a kérdésedre. Utángyárit ne vegyél, vagy új gyárit, vagy ahogy írtad bontottat. Ne sértődj, ha nem kapsz választ, én sem szoktam. :D

Dehogy sértődök.. :blink: csak egy megfigyelés... írok írok írok..... Belépek, nézem na biztos van válasz.. és nézem :rolleyes: le se sz*rták amit írtam :lol: na mind1, tényleg nem lényeg csak úgy megfigyeltem. Bontott lesz belőle. ;) van is donor astra azt meglátogatjuk holnap.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy sértődök.. :blink: csak egy megfigyelés... írok írok írok..... Belépek, nézem na biztos van válasz.. és nézem :rolleyes: le se sz*rták amit írtam :lol: na mind1, tényleg nem lényeg csak úgy megfigyeltem. Bontott lesz belőle. :D van is donor astra azt meglátogatjuk holnap.

Ja ezt észrevettem mér én is, de ez van. Nézed a tévét? Leesett 10 centi hó, megállt az élet, meg mindenki be van szarva. ;) Reggel bepakoltam a hólapátot, hóláncot, holnap keresek egy vödröt, rakok bele homokot, meg van egy deszkám azt be tudom tenni a kerék alá ha kipörög. Ha egyáltalán ki tudok járni az udvarból ennyire túlterhelt kocsival. :D Van egy 220-as csörlőm, meg lehet venni átalakítót, aztán kihúzom magam. Sperrdifi kéne! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja ezt észrevettem mér én is, de ez van. Nézed a tévét? Leesett 10 centi hó, megállt az élet, meg mindenki be van szarva. :D Reggel bepakoltam a hólapátot, hóláncot, holnap keresek egy vödröt, rakok bele homokot, meg van egy deszkám azt be tudom tenni a kerék alá ha kipörög. Ha egyáltalán ki tudok járni az udvarból ennyire túlterhelt kocsival. :blink: Van egy 220-as csörlőm, meg lehet venni átalakítót, aztán kihúzom magam. Sperrdifi kéne! ;)

jaja :lol: elég gáz... hát a héten nekem volt egy enyhe emelkedős út, kirpóbáltam hogy alapjáratra ha ráengedem-e a kuplungot mit csinál... Aszittem beszarok amikor érzem hogy kapar úgyis... nagyon lassan de kapart :D Hólapát már nekem is be van izzítva, só még a tárolóban van, homok meg a szilvafa alatt 1 kupacban... ;) Az udvarban az én garázsom van a legmesszebb a kapubejárótól.... :rolleyes: Szal van hogy máselőtt is kénytelen vagyok elpucolni mert különben elakadok...aztán úgy vannak vele: " ha az a gyökér el akar menni akkor el kell kaprnia a havat előttünk is". (Soxor megvárják míg én megcsinálom...... ) A házban lakunk összesen ( társasház ) 16an ebből én lapátolok, faterom lapátol, meg 1 srác aki szintén ha ki akar állni akkor lapátolnia kell.

Link to comment
Megosztás:

jaja :blink: elég gáz... hát a héten nekem volt egy enyhe emelkedős út, kirpóbáltam hogy alapjáratra ha ráengedem-e a kuplungot mit csinál... Aszittem beszarok amikor érzem hogy kapar úgyis... nagyon lassan de kapart :lol: Hólapát már nekem is be van izzítva, só még a tárolóban van, homok meg a szilvafa alatt 1 kupacban... :D Az udvarban az én garázsom van a legmesszebb a kapubejárótól.... :rolleyes: Szal van hogy máselőtt is kénytelen vagyok elpucolni mert különben elakadok...aztán úgy vannak vele: " ha az a gyökér el akar menni akkor el kell kaprnia a havat előttünk is". (Soxor megvárják míg én megcsinálom...... ) A házban lakunk összesen ( társasház ) 16an ebből én lapátolok, faterom lapátol, meg 1 srác aki szintén ha ki akar állni akkor lapátolnia kell.

;)

Link to comment
Megosztás:

Ne sértődj, ha nem kapsz választ, én sem szoktam. :D

Azt még örül is neki :blink: :lol:

Leesett 10 centi hó, megállt az élet,....Sperrdifi kéne! :D

Nem inkább egy Frontera? :rolleyes: ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

nekem az sincs :blink:

Jaaaaa, éértem :lol: bocsi az értetlenség miatt :D Legalább akkor jó fagyálló van benne? ;) Nekem cserélni kéne.... Fatertól kérdeztem valamelyik nap hogy milyen van benne? Válasz: Há' mittudomén... :rolleyes: zsír... szal azt is kavarni kéne bele. Most vettem havernak szerdán koncentrátumot. 1030 Ft volt literje. De azt írta hogy 1 liter abból a cuccból + 1 liter desztvíz és -40 fokig okés. :D valami G12+ cuccos. Rózsaszín lötty.

Link to comment
Megosztás:

F@szom ebbe a hóba. Ellapátolom, mire végeztem, esett annyi, hogy állhattam neki söpörni, és még 9 fele csinálhatom még egyszer. Kérlek tavasz gyere.

Árulnak már hawtakarító gépet is.. :D

nekem az sincs :lol:

Sz#r ügy.. :rolleyes: Mobilgarázs is van a világon... ;) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaa, éértem :D bocsi az értetlenség miatt ;) Legalább akkor jó fagyálló van benne? :D Nekem cserélni kéne.... Fatertól kérdeztem valamelyik nap hogy milyen van benne? Válasz: Há' mittudomén... :lol: zsír... szal azt is kavarni kéne bele. Most vettem havernak szerdán koncentrátumot. 1030 Ft volt literje. De azt írta hogy 1 liter abból a cuccból + 1 liter desztvíz és -40 fokig okés. :D valami G12+ cuccos. Rózsaszín lötty.

fagyálló az jó, meg az ablakmosó is(tavaly ezt elmulasztottam idejében kispriccolni, aztán kanalaztam kifelé a kását) :lol:

Árulnak már hawtakarító gépet is.. :)

Sz#r ügy.. :rolleyes: Mobilgarázs is van a világon... ;) :blink:

minek takarjam ezt a szép autót :D ;) am majd tavasszal remélem megcsináljuk a 3.beállót is és akkor lesz helyem. magas a feljáró és még nem tudok bemenni, csak trepnivel :lol:

Link to comment
Megosztás:

fagyálló az jó, meg az ablakmosó is(tavaly ezt elmulasztottam idejében kispriccolni, aztán kanalaztam kifelé a kását) :D

minek takarjam ezt a szép autót :D ;) am majd tavasszal remélem megcsináljuk a 3.beállót is és akkor lesz helyem. magas a feljáró és még nem tudok bemenni, csak trepnivel ;)

Mer nem vagy normális, tuningos gyerek vagy...nem kő leültetni. Így ha a mezőre mész, húzod az alját? :rolleyes: :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja. Mennyiért. És vért ne adjak?

Visit My Website :lol: :rolleyes: :blink:

Mer nem vagy normális, tuningos gyerek vagy...nem kő leültetni. Így ha a mezőre mész, húzod az alját? :D ;) :D

tavaly verdanapok....mezőn volt megrendezve...1es csúsztatva, fékezgetve, krrrkkrrr leért nonstop. okos szekuritis: "######é kell megültetni?" ...mindezt egy tunnnning rendezvényen ;)

Link to comment
Megosztás:

fagyálló az jó, meg az ablakmosó is(tavaly ezt elmulasztottam idejében kispriccolni, aztán kanalaztam kifelé a kását) ;)

minek takarjam ezt a szép autót ;) :D am majd tavasszal remélem megcsináljuk a 3.beállót is és akkor lesz helyem. magas a feljáró és még nem tudok bemenni, csak trepnivel :D

Miért van olyan érzésem hogy reggel én is kanalazni fogok...? :blink: Nekem ezt a garázst úgy kell elképzelni hogy egy négyzet alakú vasrudakból összetett cucc, rajta egy ponyva, és belülről kartonpapírral kiburkólva. :lol: nem normális építmény, csak ilyen védő. Nedvtől megvédi az autót legalább. Több mint a semmi. Tegnap amikor országúton jöttem vele visszafele, párásodott ugye belülről az üveg... és hátul ráfagyott a dér. Belülről. A hőmérő -13mat mutatott... (kívül) :rolleyes:

De belül a pára már megérezte... Olyan szép mintás volt :D :D

Link to comment
Megosztás:

mmmiiiiimimmi?? esik a hó? :blink: rem itt is fog :lol:

a hólapát szerintem nagy baromság... nem fogod tudni ott használni ahol kell, kerék ill kocsi alatt :D

a sót felejtsük már el..

ja hogy akiknél a 3. garázsra kell várni :D

mondjuk... nyáron ha nem lesz második autó, akkor második gari lesz, majd max brümmögök a bicajjal benne ;) :rolleyes:

ja szélvédőmosó.. és ha a fagyállót ráöntöd?? az nem olvasztja el azt a jeget, ami benne van???

vagy csapvizet önteni bele, és nyomatni kifelé egyből, és utána önteni szélvédőmosót, és abból is nyomatni kifelé.

annyira erős fagy még nincs, hogy rögtön kásásodjon a víz.

Link to comment
Megosztás:

Ja. Mennyiért.

És vért ne adjak?

Úgy hívják "közútkezelő kht" :lol: csak elég kivárni a hawmunkásokat.. :D ;)

Szerintem szívesen fogadnák :lol: nekem sem ártana megválnom pár decitől.. :D

minek takarjam ezt a szép autót :D ;)

Na igen :lol: de én inkább a vitrinben tartanám ilyenkor :rolleyes: az enyém meg sem közelíti de eszembe sem jut, hogy kimoccanjak vele.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apropó, nem tudja valaki hogyan a bánatba lehet letiltani Ubuntu 9.10 alatt azt, hogy egy zeneszámot mappába töltsön le és ne a médiapléyer játssza le? :blink: böngésző: firefox 3.xx

Link to comment
Megosztás:

mmmiiiiimimmi?? esik a hó? :lol: rem itt is fog :)

a hólapát szerintem nagy baromság... nem fogod tudni ott használni ahol kell, kerék ill kocsi alatt ;)

a sót felejtsük már el..

ja hogy akiknél a 3. garázsra kell várni ;)

mondjuk... nyáron ha nem lesz második autó, akkor második gari lesz, majd max brümmögök a bicajjal benne ;) :blink:

ja szélvédőmosó.. és ha a fagyállót ráöntöd?? az nem olvasztja el azt a jeget, ami benne van???

vagy csapvizet önteni bele, és nyomatni kifelé egyből, és utána önteni szélvédőmosót, és abból is nyomatni kifelé.

annyira erős fagy még nincs, hogy rögtön kásásodjon a víz.

:lol: :D ;) :D ;)

Amúgy miért olvasztaná el...? :rolleyes: a fagyálló lejjebb viszi a víz fagypontját. De attól hamarabb még nem olvad ki, ahoz oldódnia kellene a vízben a fagyállónak, hogy lejjebb menjen a fagypontja. Szal sztem oldódás nélkül nem fog hamarabb kiolvadni. ( vagy mégis? :D ) Jó kis vegyész vagyok (Zotya! Segííííccccssss!! :D Tom te is vegyész vagy) Na mind1 kamionosnak készülök :lol:

Link to comment
Megosztás:

:blink: :lol: :D ;) :D

Amúgy miért olvasztaná el...? :rolleyes: a fagyálló lejjebb viszi a víz fagypontját. De attól hamarabb még nem olvad ki, ahoz oldódnia kellene a vízben a fagyállónak, hogy lejjebb menjen a fagypontja. Szal sztem oldódás nélkül nem fog hamarabb kiolvadni. ( vagy mégis? ;) ) Jó kis vegyész vagyok (Zotya! Segíccs :D Tom te is vegyész vagy) Na mind1 kamionosnak készülök :D

az alkohol nem oldja fel??meg ugye az is melegebb, mint a napok óta dermedő viz kint a kocsiban, ha másért hát ezért :lol:

Link to comment
Megosztás:

az alkohol nem oldja fel??meg ugye az is melegebb, mint a napok óta dermedő viz kint a kocsiban, ha másért hát ezért :lol:

őőő..nemhiszem. Ha csak abból indulsz ki hogy van mondjuk valami erős alkesz amit megiszunk, és azt öntjük jégre, akkor a jég nem kezd olvadni túl rohamosan, sőt mindíg megamrad a pohár alján. Nemtom tömény metil-alkohol vagy tömény etil-alkohol mit csinálna a jéggel. :rolleyes: De szerintem nem kezdené oldani. tömény kénsav.. :D Olvasztaná... csak az már a tartályt is olvasztaná :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.