Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

7825. :rolleyes: Mekkora gáz, ha elkapnak forgalmi-zöldkártya nélkül? Azt mondom otthonhagytam, lekérdezi és kiderül rendben minden elenged bírság nélkül?

Nem enged el.

Amikor a bringás ámokfutásom volt anno, akkor amellett, hogy nem álltam meg, azzal húztam ki a gyufát, hogy nem volt nálam semmi papír.

Link to comment
Megosztás:

Átnézted a nadrágzsebeidet, kocsi kesztyűtartóját, padlóját is?

Hát MEGVAN gyerekek! :rolleyes: Annak a pulcsinak az újjában volt amiben elmenetm Egerszalókra melózni. A papírok ithhon maradtak, a pulcsi meg rajtam volt, úgyhogy nem értem, de nem is érdekel. :blink: A zsebeit már 5X átnéztem de ki a túró gondolt az újjára?? Olyan boldog vagyok, már az asszonynak is adtam puszit. :D Még várok egy órát aztán irány az utca csúszkálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem enged el.

Amikor a bringás ámokfutásom volt anno, akkor amellett, hogy nem álltam meg, azzal húztam ki a gyufát, hogy nem volt nálam semmi papír.

azért mert huligán fejed van :lol:

Hát MEGVAN gyerekek! :rolleyes: Annak a pulcsinak az újjában volt amiben elmenetm Egerszalókra melózni. A papírok ithhon maradtak, a pulcsi meg rajtam volt, úgyhogy nem értem, de nem is érdekel. ;) A zsebeit már 5X átnéztem de ki a túró gondolt az újjára?? Olyan boldog vagyok, már az asszonynak is adtam puszit. :D Még várok egy órát aztán irány az utca csúszkálni. :D

am nem kap? :D már neki is....ki kapott előtte? :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem enged el.Amikor a bringás ámokfutásom volt anno, akkor amellett, hogy nem álltam meg, azzal húztam ki a gyufát, hogy nem volt nálam semmi papír.

Katt az első videóra! Olyan ismerős a műszeregység. ;) Bicajos. Igazából a másodikat kerestem neked, háha te vbagy rajta amint menekülsz a rendőrök elől. :rolleyes:

am nem kap? :D már neki is....ki kapott előtte? :blink: :D

13 év házasság után? Örülök ha nem kell adnom. :lol: Na jó ez vicc volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Itt Tatabányán ilyenkor nem csúszkál senki este? Kimennek a nagy tuningosok a mekihez azok nem csapatják? :rolleyes: :blink: :lol: :D

itt szerencsen csúszkáltak tunk... vicces volt, hogy a sok frontos kocsi sokkal szebben ment keresztbe, mint a bmwsek hada ;)

mondjuk Spéder a ladával (kicsit piszkált gép pl 16os kompresszió stb :lol: ) olyan 100körüli tempóval végig keresztbe az állomás egyenes utcáján...hát igen, azon fölülmulni nemigen fog senki itt akörnyéken, de őt leszámítva a frontosk sokkal szebben mentek

nem nem én nm voltam kint asajátunkkal, másnapra meg leszórták az egyens részt, így ki se mentem :D de lesz még hó :lol:

7825. ;) Mekkora gáz, ha elkapnak forgalmi-zöldkártya nélkül? Azt mondom otthonhagytam, lekérdezi és kiderül rendben minden elenged bírság nélkül?

énmeg lemaradtam a 11ezredikről is... de tegnap pl te majd dupla annyit írtál mint én :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát MEGVAN gyerekek! :rolleyes: Annak a pulcsinak az újjában volt amiben elmenetm Egerszalókra melózni. A papírok ithhon maradtak, a pulcsi meg rajtam volt, úgyhogy nem értem, de nem is érdekel. :D A zsebeit már 5X átnéztem de ki a túró gondolt az újjára?? Olyan boldog vagyok, már az asszonynak is adtam puszit. :D Még várok egy órát aztán irány az utca csúszkálni. ;)

Nah.. :blink: Kárpitzseb meg a Murphy kukoricán való térdepeltetése elvezetett a megoldáshoz? Érettségibe egyenletként bele kéne tenni :lol: ;) az X lesz a hasitasi :D

Link to comment
Megosztás:

énmeg lemaradtam a 11ezredikről is... de tegnap pl te majd dupla annyit írtál mint én :lol: :rolleyes:

Jó, de én már 5 hete nem itthon melózok, hétvégén alig győzök visszaolvasni, sok téme le is játszódik mielőtt beleugatnák.

Na ez van, amikor antialkoholista akar forralt bort csinálni:

258322.jpg

Dugóhúzó nincs, de kreatívak vagyunk. Az egészben a legszebb, hogy soha nem ittam, foggalmam sincs jó lett-e? Ettől nem melegednem kéne? Mert engem a hideg rázott ahogy ittam. A Kékfrankos félédes meddíg áll el hűtőben? Mert csak felét használtam el. Egysze megkínáltam az öcsémet egy 4 hónapos fél üveg fehérborból, és eléggé összehúzta a száját. :blink: Nem tudom rajtam hogyan venni észre hogy berúgok? Összevissza hüyeséget beszélek, és állandóan vigyorgok?

Link to comment
Megosztás:

Jó, de én már 5 hete nem itthon melózok, hétvégén alig győzök visszaolvasni, sok téme le is játszódik mielőtt beleugatnák.

Na ez van, amikor antialkoholista akar forralt bort csinálni:

Dugóhúzó nincs, de kreatívak vagyunk. Az egészben a legszebb, hogy soha nem ittam, foggalmam sincs jó lett-e? Ettől nem melegednem kéne? Mert engem a hideg rázott ahogy ittam. A Kékfrankos félédes meddíg áll el hűtőben? Mert csak felét használtam el. Egysze megkínáltam az öcsémet egy 4 hónapos fél üveg fehérborból, és eléggé összehúzta a száját. :rolleyes: Nem tudom rajtam hogyan venni észre hogy berúgok? Összevissza hüyeséget beszélek, és állandóan vigyorgok?

hát most per pill én se voltam két hetet :blink:

Link to comment
Megosztás:

am nem kap? :lol: már neki is....ki kapott előtte? :D :lol:

Hááát, Egerben van sok szép leányzó.. :rolleyes: :D :blink:

13 év házasság után? Örülök ha nem kell adnom. ;) Na jó ez vicc volt. :)

És ezt a nejed is olvasta? :lol:

:D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mondod!? :D Valamikor pincérkedtem - étterem, diszkó,bár - láttam én már sokféle embert.. :lol: :D de ilyen dugóhúzós trükköt még nem..hahaha :rolleyes: :blink: :lol:

pár hete haverral lementünk a kocsmába kicsit beszélgetni.... Volt egy részeg csávó, amelyik már akkor aludt amikor odamentünk :D aztán felébredt, megivott 1 félüveg sört ( másik felét kiborította ) aztán megkérdezte tőlem hogy tudsz magyarul? én meg mondtam hogy szerinted? Erre gondolkodott gondolkodott és válaszol: Akkor nem vagy kínai. ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Igaz, úgyis kapok a mávtól ezt azt, így ingyen nézhetem meg bármelyik cinema cityben. :D ;)

Ezért nem veszem még meg. :D

na látod.. :blink: Mondjuk én is kapok sokmindent ingyen. Mozijegyet nem... de sokkal fontosabb dolgokért nem kell fizetni... :lol: ;) 1.7!D! forever. :rolleyes: :D

Ha már az avatartnál járunk, lefrissítettem :D

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztük a spirált mert ma megint nem mutatta a sebességet a kis dög.... Szinte rojtos a vége ami a váltónál van.... :rolleyes: :blink: HOl működik hol nem.... Bontóból veszek bele egy gyárit. :D Utángyártott fost nem akarunk bele faterral. ( néha olyan érzésem mintha láthatatlan lenne amit írok... sose kapok rá választ.... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

igen beletört a vége. pontosan ezt tettem végül amit te is írtál. csak először nem voltam benne biztos, hogy beletört.

kiszedtem a kis műanyag fogaskereket és kiütögettem belőle.

ma reggel szépen el is haladtam a bárdiba és vettem 4ezerér egy új bovdent.

már első ránézésre igen gagyinak tűnt, de megvettem mert csak ez az egy fajta volt nekik.

DE EZ EGY IGAZI HULLADÉK BÓVLI SZ.R. olyan hangos, hogy jó hogy meg nem süketülök tőle, és az egész hihetetlen módon ugrál. kb ha 40 el megyek akkor a 30és az 50 között ugrál mint az állat ;) :D

nem értem h ilyen ócska minőséget egyáltalában, hogy adhatnak el??

szal hétfőn az első dolgom lesz visszavinni nekik és azonnal visszakérni a pénzemet ha nem adják balhé lesz....

nem tudjátok kb. mennyibe fájhat egy gyári bovden?

Na megnéztük a spirált mert ma megint nem mutatta a sebességet a kis dög.... Szinte rojtos a vége ami a váltónál van.... :rolleyes: :blink: HOl működik hol nem.... Bontóból veszek bele egy gyárit. :D Utángyártott fost nem akarunk bele faterral. ( néha olyan érzésem mintha láthatatlan lenne amit írok... sose kapok rá választ.... :lol: )

Itt a válasz a kérdésedre. Utángyárit ne vegyél, vagy új gyárit, vagy ahogy írtad bontottat. Ne sértődj, ha nem kapsz választ, én sem szoktam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.