Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincs hozzá számla. :blink:

A régi meg nemtom mitől birta eddig.

Augusztusban volt egy éve,hogy ezzel vettem a kocsit. Akkor volt 22%-os az akku. :rolleyes:

A töltés és a gyujtás pöpec.

Eddig szerencsém volt.

Azért vettem az újat,hogy,ha netán bekakál a régi akkor egyből lehessen cserélni.

Ennyiért meg vétek lett volna nem megvenni.

Ahaaaa :D Okosban van akkor megoldva ;) Legjobb ;) Akkor az egy nagyon király aksi. Mármint a régi.

Én is megvettem volna ennyiért! :D Ha kell új ha nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kéne vennem lassan uj akksit. Kicseréltük a generátort, a töltésem most tökéletes. Megnézettem az akksit, 75%-os. 680A inditóáramos, de csak 540 et tud. Ettől még simán indult a mai -12 fokban.

Ja, és 8 éves, Varta BLUE dinamic. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét le teszem a voksomat amerika melett, rohadjon meg az összes ott a szigeten amit kizsákmányoltak és felejtsék el a világ vérszívását, ismét egy europai gyárat tettek tönkre ezek a rohadékok, nem a saját négerekkel töltött vonatkerék pumpáló üzemüket! Baccák meg!!!

In Memorian Saab

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét le teszem a voksomat amerika melett, rohadjon meg az összes ott a szigeten amit kizsákmányoltak és felejtsék el a világ vérszívását, ismét egy europai gyárat tettek tönkre ezek a rohadékok, nem a saját négerekkel töltött vonatkerék pumpáló üzemüket! Baccák meg!!!

In Memorian Saab

1 amerikában lakó ismerősöm azt mondta, hogy válság van... és a következő mondata ez volt: " Amerika főzte, az Európaiak eszik meg. " :rolleyes: Ja...és ők ezen jól mulatnak. VAgyis nem pont amerika... hanem Kanada.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét le teszem a voksomat amerika melett, rohadjon meg az összes ott a szigeten amit kizsákmányoltak és felejtsék el a világ vérszívását, ismét egy europai gyárat tettek tönkre ezek a rohadékok, nem a saját négerekkel töltött vonatkerék pumpáló üzemüket! Baccák meg!!!

In Memorian Saab

Testvííír, szivemből szóltál! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nincs hozzá számla. :blink:

A régi meg nemtom mitől birta eddig.

Augusztusban volt egy éve,hogy ezzel vettem a kocsit. Akkor volt 22%-os az akku. :rolleyes:

A töltés és a gyujtás pöpec.

Eddig szerencsém volt.

Azért vettem az újat,hogy,ha netán bekakál a régi akkor egyből lehessen cserélni.

Ennyiért meg vétek lett volna nem megvenni.

Publikus, hogy hol lehet kapni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Figyeljetek már, amúgy tök jó az akku, de van értelem kivenni, és kicsit rátölteni akkutöltővel? Gyakori indítás és csak rövidtáv, vagy nem számít? Esik a hó, van már vagy 2 centi az úton, de nem merek elmenni csúszkálni most hogy elhagytam a papírokat. :rolleyes:

Mint nemrég írtam, nekem generátor nélkül ment 120-130 kilómétert. Aztán amikor megcsinálták a generátort a villamossági srác mondta hogy töltsünk rá... Pedig nem volt annyira leszívva, simán beindult vele, és mégis azt mondta töltsünk rá(ingyér, nem kért érte lóvét, szal még ez se vezérelhette). Szal sztem van értelme.

Link to comment
Megosztás:

Mint nemrég írtam, nekem generátor nélkül ment 120-130 kilómétert. Aztán amikor megcsinálták a generátort a villamossági srác mondta hogy töltsünk rá... Pedig nem volt annyira leszívva, simán beindult vele, és mégis azt mondta töltsünk rá(ingyér, nem kért érte lóvét, szal még ez se vezérelhette). Szal sztem van értelme.

Ne feledd, hogy dízeled van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét le teszem a voksomat amerika melett, rohadjon meg az összes ott a szigeten amit kizsákmányoltak és felejtsék el a világ vérszívását, ismét egy europai gyárat tettek tönkre ezek a rohadékok, nem a saját négerekkel töltött vonatkerék pumpáló üzemüket! Baccák meg!!!

In Memorian Saab

Szia!

Itt Tatabányán ilyenkor nem csúszkál senki este? Kimennek a nagy tuningosok a mekihez azok nem csapatják? :rolleyes: :blink: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Itt Tatabányán ilyenkor nem csúszkál senki este? Kimennek a nagy tuningosok a mekihez azok nem csapatják? :rolleyes: :blink: :lol: :D

Mi haverral holnap akarunk menni... Van itt a közelben 1 nagy tó, és annak full üres havas parkolója van ami jóóóóóóóóó naaaaagy ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen az oké, de valamennyi áram ehez is kell hogy menjen. :D meg 2szer rendőrrel is találkoztunk és akkor a tompított is ment 1 jódarabig. ;)

Na de egy dízelnek mihez kell nafta? :rolleyes: Elektromos üzemanyag szelep, max szűrőfűtés és izzítás egy darabig, néha féklámpa azontúl semmi. Egy benyásnál meg azért kell némi szikra az isteni szikrához.. :D :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na de egy dízelnek mihez kell nafta? :lol: Elektromos üzemanyag szelep, max szűrőfűtés és izzítás egy darabig, néha féklámpa azontúl semmi. Egy benyásnál meg azért kell némi szikra az isteni szikrához.. :D :D ;)

főként csak ez(folyamatos járás közbe, meg néha féklámpa)...De amúgy az volt az érdekes, hogy M3ason végig volt töltés minden zsíros volt,1 rendőr sem volt... pest után az M7esen elment a töltés aludni, természetesen 2 rendőrbe futottunk... :rolleyes: Köcsög murphy meg röhög a sarokba... :blink:

Link to comment
Megosztás:

főként csak ez...De amúgy az volt az érdekes, hogy M3ason végig volt töltés minden zsíros volt,1 rendőr sem volt... pest után az M7esen elment a töltés aludni, természetesen 2 rendőrbe futottunk... :rolleyes: Köcsög murphy meg röhög a sarokba... :blink:

Ha már ott van térdeltesd kukoricára. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De én csak meg akarom nézni mit művelnek a nagy tunigosok a hóban. Csúszkálni nincs kedvem. :D

Mi ki akarjuk használni azt hogy üres a placc, meg nem lehet beleszáguldani semmibe. :blink: lehet viszünk kamerát és csinálunk felvételeket is :lol:

Ha már ott van térdeltesd kukoricára. ;)

alap :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.