Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igazából azért dühöngök, mert az övtáska el sem mozdult a héten az előszobából, van egy kölün tartó benne a személyinek-jogsinak-TAJ-kártyának azt szoktam kivenni ha kocsi nélkül megyek, hogy ne legyen nálam felesleges irat. Na most ami nálam volt azt nem hagytam el, de az összes többi eltünt az előszobából. :blink: Egyszerüen nem értem. De már utánnajártam, zöldkártyán nem lehet pótolni azt újra kell csináltatni, forgalmi a régi fajta 6 ezer az új 12, nem tudom nekem milyen volt. Kell még az adókártya az 2 ezer, bankártya nem érdekel abból van másik. A csekkek voltak még benne a kötelezőröl, arról elméletileg ingyen ad igazolást a biztosító. Igazából tele volt az egész de olyan ideges vagyok nem is emlékszem mik voltak még benne ezeken kívül. :rolleyes: Egyszerűen foggalmam sincs hol hagyhattam el őket.

csak nyugi, próbálj meg lecsillapodni... hátha előjön valamelyik.

tarifák:

szig, (ideiglenessel együtt 3000 Ft)

tb.-kártya 2200

adókártya 2200

útlevél 10 000

de ha lopás volt és van jegyzőkönyv így ennyi- meg be kell menni jegyzőkönyveztetni.

Elvesztés esetén a duplája!!

Link to comment
Megosztás:

csak nyugi, próbálj meg lecsillapodni... hátha előjön valamelyik.

tarifák:

szig, (ideiglenessel együtt 3000 Ft)

tb.-kártya 2200

adókártya 2200

útlevél 10 000

de ha lopás volt és van jegyzőkönyv így ennyi- meg be kell menni

Igazából vagy az összes jön elő, vagy semmi. Forgalmi-zöld kártya volt egy fóliában a csekkekkel, meg a bankárta-adókártya-meg még ki emlékszik rá milyen kártya+az asszonyról, gyerekekről fotó a másikban. A harmadik tok volt nálam, szerencsére átraktam ebbe a jogsit, hátha kell. Személyi, szig. lakcímkártya TB-kártya megvan. Az előbb másztam be akutyaólba, hátha kiesett valahol, és őkelme bevitte, de nincs ott. Nem is érdekelne, ha tudnám, hogy a tecsóban elhagytam, vagy valahol, de hogy a lakásból tűnik el...

Link to comment
Megosztás:

Csináltam 2db 5 chippes ledes foglalatot, behajítottam a BC-be ééss.. valami ááálllaat. :blink: Sokkal élesebben látni a szöveget, nem zavar így se a fényerő és akár egy is be tudná világítani, ha középen lenne. Mert az egyik marhanehezen akart belemenni a helyére, és kipróbáltam eggyel. Kipróbáltam még úgy is, hogy egyik helyen bent az új a másikban a régi. Elnyomta a sima 1 chippes fényét. Úgy világított, mint amikor bent sem volt a régi egy chippes. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

3 utcával arrébb kaptam csak parkolóhelyet mert sehova nem lehet megállni ahol eddig. :rolleyes: :lol: Az út szélén lett volna egy hely egy hókupac mellett de épp, hogy befértem de az orra megakadt benne és valami pattant egy jó nagyot. Azt hittem a lököst a vállamon kell hazahoznom. Látszólag semmi baja de majd meglátom holnap. :blink:

Link to comment
Megosztás:

3 utcával arrébb kaptam csak parkolóhelyet mert sehova nem lehet megállni ahol eddig. :rolleyes: :lol: Az út szélén lett volna egy hely egy hókupac mellett de épp, hogy befértem de az orra megakadt benne és valami pattant egy jó nagyot. Azt hittem a lököst a vállamon kell hazahoznom. Látszólag semmi baja de majd meglátom holnap. :blink:

Nálunk(tudod az f astránál :D ) a koptató résznél van 4 ponton rögzítve a lökös a kasztnihoz. Aztán a sok járdaszigethez állásnál, vagy méginkább amikor vissztolatok, mert hallom, hogy leér akkor szokott pattogni. A multkor nézem hogy a 4 rögzítésből 4 sehol azt se tudom mi volt ott. Most felkábelkötegelőztem, így legalább az pattan el, nem a lökös. Nézd meg hátha neked is van valami alsó rögzítés ami el tud engedni.

Link to comment
Megosztás:

miért kell olyan közel állni hogy felakadjon az eleje? inkább sétálok 500m...

Igazából néhány helyen pölö a tecsónál a kerékfújónál olyan magas a járdaszegély hogy ha normálisan odaálok ültetés nélkül is fönnakad. Ahol lehet meg úgyis a parkoló üres távoli végében állok nehogy összekarcolják/nekinyissák az ajtót.

Link to comment
Megosztás:

hogy csináltad? :blink: az kurvajó....

Nincs hozzá számla. :lol:

A régi meg nemtom mitől birta eddig.

Augusztusban volt egy éve,hogy ezzel vettem a kocsit. Akkor volt 22%-os az akku. :rolleyes:

A töltés és a gyujtás pöpec.

Eddig szerencsém volt.

Azért vettem az újat,hogy,ha netán bekakál a régi akkor egyből lehessen cserélni.

Ennyiért meg vétek lett volna nem megvenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.