Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Melegen szivárog, vagy hidegen álás alatt is? Mert nekem üzemközben szivárgott, vettem ki olyan fél litert a kiegyenlítőből, több hely van tágulni, kisebb a nyomása, és most jó.

Bakker nem találom a papírjaimat. Az asszonytól kaptam olyan kis irattartó bszbaszt, bankártya, egyéb kártyák+mellette volt a forgalmi, zöldkártya....stb. :rolleyes: Egyszerűen nem értem. Az egész egy kis övtáskában volt, hétfőn kivettem belőle a személyit, TB-kártyát, jogsit, pénteken tegnap visszaraktam őket, de most nézem ami benne maradt abból minden eltünt. Hétfő óta a fogason lógott, tegnap a kocsiban volt mellettem, de nem emlékszem amikor visszaraktam benne voltak-e a papirok. Már a kertet is átnéztem, hátha kiesett az előszobában, és a kiskutya elvitte. De nem. Nagyon odavagyok... :blink:

Hidegen is csöpög, ahogy melegszik szerintem picit tágult vissza, ugye ez már nem a jó kis víz amely 4 fok alatt hűlés közben, megint tágul....hanem fagyálló...

Nyugi, 2x szívtam meg irattal az idén:

Február olajcsere, övtatyóval. Mindent elvittek, a pénzt , az összes személyi iratom benne volt, + útlevél, + kislányom új chipes útlevele....szóval bukta...jah és volt benne kb félhavi della, + elrejtve... ez télen nagy érvágás volt, a pótlása nemkülönben.

A vizsgáztatzáshoz kellettek papírok, plusz még később is személyi, 3 nappal később nézem....bang nincs a helyén (még jó, hogy más nem hiányzott, A JOGSI + lakcímkártya az felér a személyivel)...lehiggadtam, és áttúrtam a lakást,közben kiderült, hogy vásárlás közben ismerős helyen kiejtettem a bankkártyával együtt, aztán hivatalos úton kiküldték.

Úgy látszik, öregszem, szétszórtabb vagyok, de ennyire???

Az övtatyó is ezért gáz, mert ha viszik, mindent visznek vele.

Link to comment
Megosztás:

Az övtatyó is ezért gáz, mert ha viszik, mindent visznek vele.

Igazából azért dühöngök, mert az övtáska el sem mozdult a héten az előszobából, van egy kölün tartó benne a személyinek-jogsinak-TAJ-kártyának azt szoktam kivenni ha kocsi nélkül megyek, hogy ne legyen nálam felesleges irat. Na most ami nálam volt azt nem hagytam el, de az összes többi eltünt az előszobából. :blink: Egyszerüen nem értem. De már utánnajártam, zöldkártyán nem lehet pótolni azt újra kell csináltatni, forgalmi a régi fajta 6 ezer az új 12, nem tudom nekem milyen volt. Kell még az adókártya az 2 ezer, bankártya nem érdekel abból van másik. A csekkek voltak még benne a kötelezőröl, arról elméletileg ingyen ad igazolást a biztosító. Igazából tele volt az egész de olyan ideges vagyok nem is emlékszem mik voltak még benne ezeken kívül. :rolleyes: Egyszerűen foggalmam sincs hol hagyhattam el őket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vittem 1 ágyat a kocsival...meglepetések hada ért... :rolleyes:

Az odáig oké hogy a kicentírozott Felnijeimmel ( bocsi a szar képminőségért, majd holnap mutatok jobbat csak már sötét volt ) nem húz, nem riszál, nem rángatja a kormányt... De hogy ez az 1.7DR motor fél másodperc alatt megy 0-ról 60km/h-ra... :blink: megdöbbentő. Ugye a kilóméteróránál valami nem százas... aztán ahogy megyek egyszercsak látom hirtelen 0ról felugrik 60ra, és onnantól jó.. :lol: csak nevettem hogy ez ám a gyorsulás. Holnap végre van időm és megcsinálom. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma vittem 1 ágyat a kocsival...meglepetések hada ért... :lol:

Az odáig oké hogy a kicentírozott Felnijeimmel ( bocsi a szar képminőségért, majd holnap mutatok jobbat csak már sötét volt ) nem húz, nem riszál, nem rángatja a kormányt... De hogy ez az 1.7DR motor fél másodperc alatt megy 0-ról 60km/h-ra... :D megdöbbentő. Ugye a kilóméteróránál valami nem százas... aztán ahogy megyek egyszercsak látom hirtelen 0ról felugrik 60ra, és onnantól jó.. ;) csak nevettem hogy ez ám a gyorsulás. Holnap végre van időm és megcsinálom. ;)

Na most mindez szép és jó, de nem értem hogy jön ide az ágy. :rolleyes: Én egyszer elhoztam egy 200X140-es matracot a KIKÁ-ból. Kérdezték, kérünk-e kiszállítást, mondom elviszzük személykocsival, visszanéztem láttom, hogy lesnek az ablakok keresztül. :D És nem pörgött ki 0-60-ra fél másodperc alatt. :D Meg megkérdezte a srác, hogy kisegítse? Á, mondom simán kivisszük az asszonnyal, aztán ahogy belekapott a szél.... :blink: Nem az asszonyba , hanem a matracba. :lol: Belegyömöszöltük a caravanba, és simán rácsuktuk a hátulját. Ha mással nem , de azzal tudok dicsekedni a rokonságba ha kocsiról van szó, hogy még nem tudtam telepakolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Na most mindez szép és jó, de nem értem hogy jön ide az ágy. :rolleyes: Én egyszer elhoztam egy 200X140-es matracot a KIKÁ-ból. Kérdezték, kérünk-e kiszállítást, mondom elviszzük személykocsival, visszanéztem láttom, hogy lesnek az ablakok keresztül. ;) És nem pörgött ki 0-60-ra fél másodperc alatt. :lol: Meg megkérdezte a srác, hogy kisegítse? Á, mondom simán kivisszük az asszonnyal, aztán ahogy belekapott a szél.... :lol: Nem az asszonyba , hanem a matracba. :) Belegyömöszöltük a caravanba, és simán rácsuktuk a hátulját. Ha mással nem , de azzal tudok dicsekedni a rokonságba ha kocsiról van szó, hogy még nem tudtam telepakolni. :lol:

:D Az ágy...hát annak nincs semmi jelentőssége :D csak úgy írtam hogy azért mentem ki ábrányba mert 1 ágyat vittem ;) De a 0ról 60ra... hohóóó ;) Tudtam hogy jó lett ez a generál de hogy ennyire :D Igen amúgy a caravanba ezt imádom hogy bármi belefér. Üléseket előrehajtottuk, valamint kiszedtük az alsó részt(amire ülni kell ) mert az a plusz is számított. 190x90es ágy volt. üléseket annyira előre kellett húzni hogy maxra, és a támlát is jól előre kellett tekerni... fájt a derekam a végére :D De nem mentem be a belvárosba mert csak kiröhögnének hogy némmá a gyökér hogy ül... :blink:

Link to comment
Megosztás:

:D Az ágy...hát annak nincs semmi jelentőssége :lol: csak úgy írtam hogy azért mentem ki ábrányba mert 1 ágyat vittem :D De a 0ról 60ra... hohóóó :D Tudtam hogy jó lett ez a generál de hogy ennyire ;) Igen amúgy a caravanba ezt imádom hogy bármi belefér. Üléseket előrehajtottuk, valamint kiszedtük az alsó részt(amire ülni kell ) mert az a plusz is számított. 190x90es ágy volt. üléseket annyira előre kellett húzni hogy maxra, és a támlát is jól előre kellett tekerni... fájt a derekam a végére :blink: De nem mentem be a belvárosba mert csak kiröhögnének hogy némmá a gyökér hogy ül... :rolleyes:

Hadd röhögjenek én meg mutatnám, öreg ha elgémberedek hátrafekszem. :D Két jobb dolog van az Astra caravannal egyik a Vectra caravan, a másik meg az Omega caravan. ;)

Link to comment
Megosztás:

:D Az ágy...hát annak nincs semmi jelentőssége :lol: csak úgy írtam hogy azért mentem ki ábrányba mert 1 ágyat vittem :D De a 0ról 60ra... hohóóó :D Tudtam hogy jó lett ez a generál de hogy ennyire ;) Igen amúgy a caravanba ezt imádom hogy bármi belefér. Üléseket előrehajtottuk, valamint kiszedtük az alsó részt(amire ülni kell ) mert az a plusz is számított. 190x90es ágy volt. üléseket annyira előre kellett húzni hogy maxra, és a támlát is jól előre kellett tekerni... fájt a derekam a végére :blink: De nem mentem be a belvárosba mert csak kiröhögnének hogy némmá a gyökér hogy ül... :rolleyes:

nemazon,ahnem azon, hogy tanulóvezető ;)

tipikusan nekik van így :D

Link to comment
Megosztás:

nemazon,ahnem azon, hogy tanulóvezető :D

tipikusan nekik van így ;)

jaja, meg az öregasszonyoknak... nagymamám is úgy vezet, hogy ülében a kormány... :lol: és amikor kérdeztem hogy mama nem kényelmetlen? akkor mondta hogy neki az ad biztonságérzetet ha látja a motorháztetőt teljes egésszében :D

Hadd röhögjenek én meg mutatnám, öreg ha elgémberedek hátrafekszem. :D Két jobb dolog van az Astra caravannal egyik a Vectra caravan, a másik meg az Omega caravan. :D

igaz végülis. Főleg ha ágy van ott ;) . óóóó Omega.... :blink: :rolleyes: Álomatóm egy nagy caravan ilyen Omega... Imádom őket.

Link to comment
Megosztás:

igaz végülis. Főleg ha ágy van ott :D . óóóó Omega.... :blink: :rolleyes: Álomatóm egy nagy kombi Omega... Imádom őket.

Aha a multkor is mellém állt egy a parkolóban, néztem elöl-hátul túlógott rajtam mondom azannya! :lol: Az ürge 3 perc után már kezdet felém pislogatni mi a fact akarok tőle. ;) A multkor meg a fél városon át üldöztem egy sedánt mert mintha Opelfórum.hu-t láttam volna a hátsó ablakban, aztán amikor utolértem akkor látom, hogy más van kiragasztva de akkor már elég csúnyán nézett a nagydarab szakállas állat a kormány mögül. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Aha a multkor is mellém állt egy a parkolóban, néztem elöl-hátul túlógott rajtam mondom azannya! :rolleyes: Az ürge 3 perc után már kezdet felém pislogatni mi a fact akarok tőle. :blink: A multkor meg a fél városon át üldöztem egy sedánt mert mintha Opelfórum.hu-t láttam volna a hátsó ablakban, aztán amikor utolértem akkor látom, hogy más van kiragasztva de akkor már elég csúnyán nézett a nagydarab szakállas állat a kormány mögül. ;) :D

:lol: :D Én még 2 éve láttam a balatonon ( szárszó ) hogy ott az orvosnak gondolom valamiféle körzetiorvos, egy kombi 3ezres V6os omegával jár... ;) gyors segítség :D

Kombi autók közül nekem is az astra, a vectra, meg az omega tetszik. De eléggé karakteres a malacorrú és az elődje Ő

De az ilyen mindenféle új kombik... főleg a japánok, nagyon nem tetszenek. Pl toyota corolla kombi, suzuki liana kombi..meg a többi ilyen hulladék

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: Én még 2 éve láttam a balatonon ( szárszó ) hogy ott az orvosnak gondolom valamiféle körzetiorvos, egy kombi 3ezres V6os omegával jár... :lol: gyors segítség ;)

Kombi autók közül nekem is az astra, a vectra, meg az omega tetszik. De eléggé karakteres a malacorrú és az elődje Ő

De az ilyen mindenféle új kombik... főleg a japánok, nagyon nem tetszenek. Pl toyota corolla kombi, suzuki liana kombi..meg a többi ilyen hulladék

az Ő be ültél már hátul? :D

malacorru meg egy hányás belülről.

akárcsak az utánalevő mosolygós

szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

az Ő be ültél már hátul? :lol:

malacorru meg egy hányás belülről.

akárcsak az utánalevő mosolygós

szerintem :blink:

1ikben sem ültem még. De kívülről sztem aranyosak. Multkor megtévesztett egy malacorrú dizel... már hátra is fordultam,mert olyan volt mint egy vérbeli 1.7D. Sőt még erősebben kattogott... De aztán láttam hogy ez vw. Nagyon hasonlít a hangja a dizel astráéra. :rolleyes: Régen nekünk 1es Golfunk volt.. az belülről szép volt.

Link to comment
Megosztás:

az Ő be ültél már hátul? :blink:

malacorru meg egy hányás belülről.

akárcsak az utánalevő mosolygós

szerintem :rolleyes:

Malacorruban már ültem hátul 3-an voltunk benne, és hatalmas volt az enyémhez képest. Öregkoromra veszek egy Omcsi caravant vagy ha van Lotus caravant 3.6-at meg egy kalapot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D ;) Én még 2 éve láttam a balatonon ( szárszó ) hogy ott az orvosnak gondolom valamiféle körzetiorvos, egy kombi 3ezres V6os omegával jár... :D gyors segítség :lol:

Kombi autók közül nekem is az astra, a vectra, meg az omega tetszik. De eléggé karakteres a malacorrú és az elődje Ő

De az ilyen mindenféle új kombik... főleg a japánok, nagyon nem tetszenek. Pl toyota corolla kombi, suzuki liana kombi..meg a többi ilyen hulladék

Az elődjéből egy syncro ;) :rolleyes: a többi nem kell, csak ha karikában van villám az elején :blink: Amúgy meg mi az hogy nem tudtátok még telepakolni ? :D nekem volt a hátuljában egy dobozolt, raklappal egybepántolt 80x80x180-as rackszekrény, plusz két 300-as bund optikai kábel a tetején :) :lol: Hétfőre szerváltam szabit, és beállok a lakatoshoz. Ha segítek neki olcsóbb is lesz meg gyorsabb is :lol: tegnap tudatosult bennem hogy gayakorlatilag semmi pénzem nincs :D

Link to comment
Megosztás:

Az elődjéből egy syncro ;) :rolleyes: a többi nem kell, csak ha karikában van villám az elején :blink: Amúgy meg mi az hogy nem tudtátok még telepakolni ? :D nekem volt a hátuljában egy dobozolt, raklappal egybepántolt 80x80x180-as rackszekrény, plusz két 300-as bund optikai kábel a tetején :D ;) Hétfőre szerváltam szabit, és beállok a lakatoshoz. Ha segítek neki olcsóbb is lesz meg gyorsabb is :lol: tegnap tudatosult bennem hogy gayakorlatilag semmi pénzem nincs :D

mit jelent az hogy syncro???

Link to comment
Megosztás:

Az elődjéből egy syncro :D :rolleyes: a többi nem kell, csak ha karikában van villám az elején :blink: Amúgy meg mi az hogy nem tudtátok még telepakolni ? ;) nekem volt a hátuljában egy dobozolt, raklappal egybepántolt 80x80x180-as rackszekrény, plusz két 300-as bund optikai kábel a tetején :lol: :lol: Hétfőre szerváltam szabit, és beállok a lakatoshoz. Ha segítek neki olcsóbb is lesz meg gyorsabb is :lol: tegnap tudatosult bennem hogy gayakorlatilag semmi pénzem nincs :D

Nah, mondtam én hogy hamar kész lesz :) Nem tudtuk még telepakolni? ;) Mondtam ilyet? :D Még telibb... Bár az új motorral óvatosan nem viszünk 400 kiló szőlőt... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.