Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ok, azt hittem, hogy van valami + adalék is azóta, az nekem fent van télen-nyáron, de díjaznám mikor jövök haza melóból este, pl ma is az első nyitáskor nem szaladna a padlóba szegény mutató :rolleyes: Köszi a választ, ja és hétfő hajnalba mondják a rekordot idénre, akkor is megyek :blink:

Én is, vasárnaptól keddig még melózom.

Link to comment
Megosztás:

Ok, azt hittem, hogy van valami + adalék is azóta, az nekem fent van télen-nyáron, de díjaznám mikor jövök haza melóból este, pl ma is az első nyitáskor nem szaladna a padlóba szegény mutató :rolleyes: Köszi a választ, ja és hétfő hajnalba mondják a rekordot idénre, akkor is megyek :blink:

nekema tuningrács van, és még karton se raktam be, de nem esik le nagyon a mutató...am most az időjósnéni vmi gyors melegedésről beszél hétfőtől.

Link to comment
Megosztás:

akkor a laptopot a hátamra akasztom, és ebben dolgozom majd a létrán :rolleyes:

Na jó, az alapötlet megvan, még egy kicsit finomítani kell rajta. Addíg is kihagyom a laptopot+mamuszt, és simán csak cserepet cipelek, hogy ne fázzak. :lol:

Nem tudom mit lépjek ezzel a gyári takaróval kapcsolatban, ha már nyit a termosztátom nem hül vissza vészesen, jó tudom a motortérbe is fúj be a hideg szél. Amikor mentünk melózni hétfőn az egyik parkolóban a pálya melett volt egy szétszedett diesel kadett. Amíg a többiek cigiztek belemásztam hátha van valami értékes de csak a két első fejtámlát hoztam el. Ha lett volna időm kiszedem a hűtőt, generátort, nameg volt benne motorháztető paplan ígaz kicsit rongyos. Ha astra lenne tuti visszamennék. :D Azon poénkodtunk lehet kokót csempésztek vele, én meg elhoztam a fejtámlát mondák fel kéne hasogatni, hátha maradt benn egy-két zacsi. :blink:

Link to comment
Megosztás:

2 hírem van.

A műszakin átment a kocsim, adatlapom van,a vizsga 9-én volt, a fogalmi megtelt, időpontom meg 23-ára van. Ez ugye még bele kell férjen a 15 napba?

Addig elvileg adatlappal is vezethetem?

A másik: dacára a kb-20 fokosra kevert hűtőfolyadéknak, a hűtőm reggel óta szivárog, csak még erősebben, mint eddig: csöpög szépen (a keretnél oldalt látszik, hogy szépen áll a folyadék... a termosztát könyök is vízfoltos, de az nem veszélyes annyira). A kiegyenlítőt majd telerakom fagyállóval, de az a kérdés, hogy az majd mennyire fog a motorban/hűtőben lévővel keveredni? Pedig még -10 fok sem volt.

Ötlet a javításra? NEM akarok se újat, se bontottat venni. A hűtőtömítő folyadék az jó lenne, de nem végleges, plusz a hűtésben okozna gondot. Lerakódás.

Link to comment
Megosztás:

2 hírem van.

A műszakin átment a kocsim, adatlapom van, vizsga 9-én volt, a fogalmi megtelt, időpontom meg 23-ára van. Ez ugye még bele kell férjen a 15 napba?

Addig elvileg adatlappal is vezethetem?

A másik: dacára a kb-20 fokosra kevert hűtőfolyadéknak, a hűtőm reggel óta szivárog, csak még erősebben, mint eddig: csöpög szépen (a keretnél oldalt látszik, hogy szépen áll a folyadék... a termosztát könyök is vízfoltos, de az nem veszélyes annyira). A kiegyenlítőt majd telerakom fagyállóval, de az a kérdés, hogy az majd mennyire fog a motorban/hűtőben lévővel keveredni? Pedig még -10 fok sem volt.

Ötlet a javításra? NEM akarok se újat, se bontottat venni. A folyadék az jó lenne, de nem végleges, plusz a hűtésben okozna gondot.

Pedig a megoldás a csere lenne :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pedig a megoldás a csere lenne :rolleyes:

Tudom, csak most olyan kevés a gempákom, a vezérlést halogatom hetek(~hónapok) óta, ha ez szét lesz kapva, akkor ékszíj +

kell még a rotornál gumigyűrűt cserélni, szelepfedélhez nem nyúltam, pedig ott is átereszt, a termosztátot is meg kéne nézni, hogy jó e (határeset).

A kiegyenlítő tetején lévő dugót be kéne méretni, hogy nyit-e szükség esetén(csövek keményedése nem jó jel, de az nem akkora gond, viszont nem jó hogy máshol találja meg a hűtés gyenge pontját...). És így tovább!

Mennyi egy C14NZ be való hűtő? Köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

(csövek keményedése nem jó jel, de az nem akkora gond, viszont nem jó hogy máshol találja meg a hűtés gyenge pontját...). És így tovább!

Csövek keményedése nem jó jel, valóban az még lehet hengerfej tömítés probléma is. A rossz kiegyenlítőtartály szeleppel együtt pedig tud ilyeneket csinálni, hogy szétnyomja a rendszert és ereszt ahol épp a gyenge pontja van.

Link to comment
Megosztás:

Csövek keményedése nem jó jel, valóban az még lehet hengerfej tömítés probléma is. A rossz kiegyenlítőtartály szeleppel együtt pedig tud ilyeneket csinálni, hogy szétnyomja a rendszert és ereszt ahol épp a gyenge pontja van.

Ne fessd az ördögöt a falra, mert nincs annyi pénzem. Ha tudni akarja valaki, még a karácsony előtt esedékes pénzt (novemberi fizetés)sem kaptam meg.

A tartalékomat meg nem akarom, tudom erre költeni.

Mennyi most a havi létminimum? per fő (van egy 3 éves babánk...) ha azt vesszük, hogy a ruhákra alig költünk, ellenben ételre kell valamit költeni,

ehh a kocsi is sokat elvisz, de most le van téve hol az egyik, hol a másik. Jövőre meg 320 as benzinár.

Link to comment
Megosztás:

Ne fessd az ördögöt a falra, mert nincs annyi pénzem. Ha tudni akarja valaki, még a karácsony előtt esedékes pénzt (novemberi fizetés)sem kaptam meg.

A tartalékomat meg nem akarom, tudom erre költeni.

Mennyi most a havi létminimum? per fő (van egy 3 éves babánk...) ha azt vesszük, hogy a ruhákra alig költünk, ellenben ételre kell valamit költeni,

ehh a kocsi is sokat elvisz, de most le van téve hol az egyik, hol a másik. Jövőre meg 320 as benzinár.

ugyan már kinek van pénze így karácsony táján... de ha egy kis kiadással nagyobb gondoktól és kiadásoktól mented meg magad. Ezért szerintem egy új kiegyenlítő sapka vagy a meglévő megvizsgálása megér annyit hogy ne nyomja szét a hűtőrendszered. Aztán a hengerfejjel ráérsz foglalkozni ha lesz zsé

Link to comment
Megosztás:

ugyan már kinek van pénze így karácsony táján... de ha egy kis kiadással nagyobb gondoktól és kiadásoktól mented meg magad. Ezért szerintem egy új kiegyenlítő sapka vagy a meglévő megvizsgálása megér annyit hogy ne nyomja szét a hűtőrendszered. Aztán a hengerfejjel ráérsz foglalkozni ha lesz zsé

Egyértelmű, fogom a kocsit, vagy a sapkát átfutok az opelba, ráméretek, hátha van célműszerük (létezik hozzá egy speciális szerszám), aztán akkor tudok venni 800 ért jó sapkát.

Nem olyan veszélyes, hogy kifújna, de lehet hogy a kezdődő tünetek már megvannak. (Tavaly nyáron elfőztem belőle kb 4 liter vizet- igaz utána márcsak 400 métert mentem, akkor a tömítetlenség miatt a tartály csövénél dolgozta ki. Na ne mán, ezek szerint tényleg túlnyomásos.) Akkor irány kompressziót méretni,bárki bármit mond.

Link to comment
Megosztás:

A másik: dacára a kb-20 fokosra kevert hűtőfolyadéknak, a hűtőm reggel óta szivárog, csak még erősebben, mint eddig: csöpög szépen (a keretnél oldalt látszik, hogy szépen áll a folyadék... a termosztát könyök is vízfoltos, de az nem veszélyes annyira). A kiegyenlítőt majd telerakom fagyállóval, de az a kérdés, hogy az majd mennyire fog a motorban/hűtőben lévővel keveredni? Pedig még -10 fok sem volt.

Ötlet a javításra? NEM akarok se újat, se bontottat venni. A folyadék az jó lenne, de nem végleges, plusz a hűtésben okozna gondot.

Melegen szivárog, vagy hidegen álás alatt is? Mert nekem üzemközben szivárgott, vettem ki olyan fél litert a kiegyenlítőből, több hely van tágulni, kisebb a nyomása, és most jó.

Bakker nem találom a papírjaimat. Az asszonytól kaptam olyan kis irattartó bszbaszt, bankártya, egyéb kártyák+mellette volt a forgalmi, zöldkártya....stb. :rolleyes: Egyszerűen nem értem. Az egész egy kis övtáskában volt, hétfőn kivettem belőle a személyit, TB-kártyát, jogsit, pénteken tegnap visszaraktam őket, de most nézem ami benne maradt abból minden eltünt. Hétfő óta a fogason lógott, tegnap a kocsiban volt mellettem, de nem emlékszem amikor visszaraktam benne voltak-e a papirok. Már a kertet is átnéztem, hátha kiesett az előszobában, és a kiskutya elvitte. De nem. Nagyon odavagyok... :blink:

Link to comment
Megosztás:

de akkor már miért nem egy se?

Igaz. De ezek még remélem nem mostanában lesznek problémák. Az biztos, hogy vagy motort, vagy kocsit cserélek, ha nagygenerál kellene, nem ölök bele ebbe több pénzt. Akkor viszont már minimum c16nz, és majd azt SE-sítem. :blink: Még mindíg a papírokat keresem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.