Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

valami 3dimenziós trabi nem vót? :rolleyes:

első képen még az volt...

Ja, akkor jó, azt hittem mindenki röhög, csak én nem értem. :blink:

hát ja veled van abaj, mert értik a többiek...

na szóval DAY:

van egy kicsi motorola ic amire ezek vannak írva:

LM2904N

KKAI

9202

meg egy ITT

V 3003 - 754

G 029429

7452, 12

meg gyere fel msnre csináltam egy képet is

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Óriási kérésem lenne. Akinek pont van kibontott, helyet foglalós (VDO) fordulatszámmérős műszeregysége, azt megkérném arra, hogy csináljon már a fordulatszámmutató alatt található kis elektronikáról fotót, valamint ha nem látszik a képen, akkor az IC(-k) típusát leírhatná nekem!

Köszi előre is annak, aki megteszi! :rolleyes:

Tessék

na szóval DAY:

van egy kicsi motorola ic amire ezek vannak írva:

LM2904N

KKAI

9202

meg egy ITT

V 3003 - 754

G 029429

7452, 12

+ van egy MC14040BCP is!

Link to comment
Megosztás:

igen ? :rolleyes:

enyémen csak ez akét IC van

nekem az IC környéke más

ha jól sejtem a + IC osztja le a frekit (12 bites bináris számláló) a dizelhez...

Sztem a tieden ott csak egy röv zár van

Azt nem tudja véletlen valaki hogy a fordulatszámmérőre impulzusjel, vagy feszültségjel érkezik az ECU felől?

sztem impulzus, csak freki különbség van a dízel, meg a benzines között

Link to comment
Megosztás:

Tegnap még azért nem ment a dolog, mert olyan helyre mentem ahol csak a 2000. utániakat tudják kiolvasni. "Házilag" kivillogtatni nem sikerült, pedig többen is próbálkoztak vele. Egyszerűen egyet villant és eltűnt róla a hibajelző lámpa, ennyi volt az eredmény. :rolleyes:

Ma 2 órámba és 4000.-Ft.-omba került, hogy megmondják, ugyan kommunikál az olvasóval, de nincs benne hibakód. :blink:

Ezt azért sem értem, mert mikor elhoztam volt rángatós időszaka, akkor pl. bevillant a hibajelző lámpa. Az vajon hová lett belőle?

Csak azokat a hibákat tárolja, amik bizonyos ideig fennállnak. Amikor leállt a kocsi, sztem csak azért világított a motorkontroll-lámpa, amiért a gyújtás ráadásakor is szokott, nem hiba miatt. De ha nincs benne kód, akkor sztem gyújtáshiba, kéne cserélni egy DIS-modult benne elsőre, akár csak egy próba erejéig.

Link to comment
Megosztás:

ha jól sejtem a + IC osztja le a frekit (12 bites bináris számláló) a dizelhez...

Sztem a tieden ott csak egy röv zár van

sztem impulzus, csak freki különbség van a dízel, meg a benzines között

gondolom, de daynak a benzines kell gondolom, mindegy, legalábbezt is tudjuk,hogy ebben is eltérnek :blink:

Na jó Novy feladom, szemétdombon melózol? És hogy jön oda a mamusz? :rolleyes:

na ez az

van ott több kép is

és nem is a szeméttelepen van a lényeg.

a mamusz meg boltban volt a puma meg nike meg stb cipő mellett

mikor megláttuk, nem akartuk elhinni, hogy ilyet még lehet kapni boltba.

Link to comment
Megosztás:

ha jól sejtem a + IC osztja le a frekit (12 bites bináris számláló) a dizelhez...

Sztem a tieden ott csak egy röv zár van

sztem impulzus, csak freki különbség van a dízel, meg a benzines között

Csak gondoltam mivel az ecu-tól jön az már feldolgozta. De talán az impulzus-jel még jobb, akkor onnan tökjól levehető lenne a jel.

Link to comment
Megosztás:

gondolom, de daynak a benzines kell gondolom, mindegy, legalábbezt is tudjuk,hogy ebben is eltérnek :lol:

na ez az

van ott több kép is

és nem is a szeméttelepen van a lényeg.

a mamusz meg boltban volt a puma meg nike meg stb cipő mellett

mikor megláttuk, nem akartuk elhinni, hogy ilyet még lehet kapni boltba.

típus függő. Ha ráírják hogy airmax akkor miért ne? :blink: biztos van aki megveszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és mennyiért adták? (bár van egy olyan sejtésem hogy annyit már nem ért meg :rolleyes: )

ezen gondolkodtam, hogy a soktól meg se néztük az árát :blink:

mondjuk amit megvettem volna, az 10 körül volt mindenféle márkából, gondolom ez is volt annyi mert ez igen jófajta :lol:

Link to comment
Megosztás:

há mi jót nevettünk, annyit megért :rolleyes:

Nálunk, most az a duma megy a melóhelyen, ha valaki megkérdez valamit, hogyha megmondom meg kell hogy öljelek. :blink: Mindíg előjön valami hülyeség. Meg volt egy nagy darab biztonsági ör, olyan szőke német típus, aztán elneveztük Krűgernek. Meg azon röhögtön, hogy a Die Hard-ban ilyeneket csinált ki a Bruce amikor ment a liftel, és meglátta a tükörben a társa jelvényét a rossz fiún. :lol: Valahogy oldani kell a feszültséget. :D

Link to comment
Megosztás:

akkor a laptopot a hátamra akasztom, és ebben dolgozom majd a létrán :rolleyes:

erről már beszélt neekm egy kicsit jobban hozzáértő, és a következőt állapította meg:

vagy szétég az alaplap a nagy terhelés miatt, vagy sose fog felmelegedni.

az ülésmelegítőd hogy üzemel???

ami nekem volt multéven, az 60W os volt...

nos az se melegített ihaj de melegre, de gyorsan se...

egy komolyabb jobb cucc, ha jol emlékszem 120W os volt, na az félperc alatt érezhetően kellemes meleg volt....

egy ilyen mamuszhoz is kellene vagy 30w nem?

tényleg érdekes lenne megnézni, mit szól ehhez az alaplap :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szia Ádám!

Amit te vettél a motor elé takarót az gyári cucc vagy valami + adalék a téli napokra? Ha + akkor hova lehet felfogatni stb, engem érdekelne a téma télire.

az gyári, és vannak neki fülei, aminek a rácsban megvan a helye, nekm legalábbis ilyen volt benne, amíg az őzike ki nem szerete...

Link to comment
Megosztás:

Szia Ádám!

Amit te vettél a motor elé takarót az gyári cucc vagy valami + adalék a téli napokra? Ha + akkor hova lehet felfogatni stb, engem érdekelne a téma télire.

Gyári cucc, a maszkban vannak helyek a füleinek, le sem kell venni a maszkot csak elhúzni, becsusszantani mögé és bepattintani.

Link to comment
Megosztás:

erről már beszélt neekm egy kicsit jobban hozzáértő, és a következőt állapította meg:

vagy szétég az alaplap a nagy terhelés miatt, vagy sose fog felmelegedni.

az ülésmelegítőd hogy üzemel???

ami nekem volt multéven, az 60W os volt...

nos az se melegített ihaj de melegre, de gyorsan se...

egy komolyabb jobb cucc, ha jol emlékszem 120W os volt, na az félperc alatt érezhetően kellemes meleg volt....

egy ilyen mamuszhoz is kellene vagy 30w nem?

tényleg érdekes lenne megnézni, mit szól ehhez az alaplap :D

lemerülne rekord idő alatt azt kész. el nem ég USB-n keresztül :rolleyes: az ülésmelegítőm 140W-os és facásan üzemel(ne ha használnám most is) amúgy kb fél perc alatt már teljesen jó. Egyedül az zavart hogy a kormányt és a váltókart nem fűti és az elég hűvös ;)

Már most hiányzik ;) a kormányból kipattintott embléma a zsebemben van egész nap :D időnként jó ránézni :lol:

nah jóóvan, holnap korán kelek :blink: jóccakát

Link to comment
Megosztás:

lemerülne rekord idő alatt azt kész. el nem ég USB-n keresztül :rolleyes: az ülésmelegítőm 140W-os és facásan üzemel(ne ha használnám most is) amúgy kb fél perc alatt már teljesen jó. Egyedül az zavart hogy a kormányt és a váltókart nem fűti és az elég hűvös :D

Már most hiányzik ;) a kormányból kipattintott embléma a zsebemben van egész nap :lol: időnként jó ránézni :blink:

de mondjuk egy asztali pc-n

és nem a mamusz égne ki, hanem az alaplapon az usb.... iesre gondolt a szervizes :D

Link to comment
Megosztás:

Gyári cucc, a maszkban vannak helyek a füleinek, le sem kell venni a maszkot csak elhúzni, becsusszantani mögé és bepattintani.

Ok, azt hittem, hogy van valami + adalék is azóta, az nekem fent van télen-nyáron, de díjaznám mikor jövök haza melóból este, pl ma is az első nyitáskor nem szaladna a padlóba szegény mutató :rolleyes: Köszi a választ, ja és hétfő hajnalba mondják a rekordot idénre, akkor is megyek :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.