Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ti is érzitek a pörgést?

én éreztem a pörgést, csak kicsit ütős lett a vége :blink:

Vettem egy maszkot, meg egy lámpát. A srác olyan sárvédőt hozott amit legszívesebben föltoltam volna neki... Olyan az enyém is megvan :lol: Most úgy néz ki hogy nem teszem rendbe teljesen, csak kalapálok annyi helyet hogy a fényszórót meg az indexet be tudjam tolni, aztán had'cójjon. Ha lesz pénzem rendesen megcsinálom, addig meg annyira hogy a rendőr ne intézze az helyszíni-életfogytiglani-fejbelövést ha meglát. Lökös marad majd, csak egy kis repedés lett rajta meg a horzsolás, de szépen kilökte magát. Majd jövőre be lesz fejezve :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Láthattad tegnap este is.....sztem csak a bólyás szlalomozást akarta leutánozni, de az egyik betonoszlop ijedtében elkapta a kormányt hősünk kárára... :D

nem, még nem jutottam oda :blink: pedig kinéztem egy szép hosszú, soksávos, városon kívüli utat. Oda indultunk kicsit forgolódni :rolleyes: csak nem értünk oda :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...v_klima-3291640

Ha most állnék autóvásárlás elött akkor őt választanám szerintem, bár karcsunak találom nagyon az oraállást, de így képek alapján egészen egyben van a vas. Hát élőben meg letörnék mint a bili füle lehet! :lol:

Ez hogyan 136paci? Nem úgy van, hogy a két literes nyócszelepes 125, a 16 szelepes meg 150? :rolleyes:

Most jöttem meg Egerszalókról egész úton izgultam, ott van 10 centi hó. Aztán ahogy közeledtünk, úgy fogyott a hó is meg a lelkesedés is, na ma se lesz csúszkállás. :blink:

Link to comment
Megosztás:

én éreztem a pörgést, csak kicsit ütős lett a vége :lol:

Vettem egy maszkot, meg egy lámpát. A srác olyan sárvédőt hozott amit legszívesebben föltoltam volna neki... Olyan az enyém is megvan ;) Most úgy néz ki hogy nem teszem rendbe teljesen, csak kalapálok annyi helyet hogy a fényszórót meg az indexet be tudjam tolni, aztán had'cójjon. Ha lesz pénzem rendesen megcsinálom, addig meg annyira hogy a rendőr ne intézze az helyszíni-életfogytiglani-fejbelövést ha meglát. Lökös marad majd, csak egy kis repedés lett rajta meg a horzsolás, de szépen kilökte magát. Majd jövőre be lesz fejezve :D :rolleyes:

sok sikert, elég izmosak ott a lemezek

Ez hogyan 136paci? Nem úgy van, hogy a két literes nyócszelepes 125, a 16 szelepes meg 150? :blink:

Most jöttem meg Egerszalókról egész úton izgultam, ott van 10 centi hó. Aztán ahogy közeledtünk, úgy fogyott a hó is meg a lelkesedés is, na ma se lesz csúszkállás. :D

X es moci csak 136 már ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez hogyan 136paci? Nem úgy van, hogy a két literes nyócszelepes 125, a 16 szelepes meg 150? :rolleyes:

Most jöttem meg Egerszalókról egész úton izgultam, ott van 10 centi hó. Aztán ahogy közeledtünk, úgy fogyott a hó is meg a lelkesedés is, na ma se lesz csúszkállás. :blink:

Ez x20xev...ami már bőven nem ugyanaz mint a c20xe.

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...v_klima-3291640

Ha most állnék autóvásárlás elött akkor őt választanám szerintem, bár karcsunak találom nagyon az oraállást, de így képek alapján egészen egyben van a vas. Hát élőben meg letörnék mint a bili füle lehet! :rolleyes:

magyar átlagember 10-12ezret megy évente... számolj utánna 12*12000 = 144.000 :blink: (persze ez csak kereskedői duma)

Link to comment
Megosztás:

Na ja, pont a lámpák környékén nincs semmi nagyon erős anyag...legfeljebb kicsi a kalapács :D

sikerült pont a puha részen elkapni. Ott a lökös mögötti rendes merevítés már nincs... :lol: viszont a ledes helyzetjelző még világít ;) :D jó cucc. :rolleyes: holnap még nem lesz időm rá, de szombaton nekiugrok :blink:

kalapács-mérettel nincs gond. 5 kilóstól a kindertojás-méretig van minden ;)

Link to comment
Megosztás:

sikerült pont a puha részen elkapni. Ott a lökös mögötti rendes merevítés már nincs... :D viszont a ledes helyzetjelző még világít :D ;) jó cucc. :rolleyes: holnap még nem lesz időm rá, de szombaton nekiugrok :blink:

kalapács-mérettel nincs gond. 5 kilóstól a kindertojás-méretig van minden :D

Akkor nem fogsz unatkozni ;) Öltözz fel jól, mert befog fagyni a... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem fogsz unatkozni :D Öltözz fel jól, mert befog fagyni a... :rolleyes:

készülés lesz. Optikát húzunk holnaptól :D Érdekes hogy elméletileg 5 fok alatt nem lehet optikázni, tőlünk meg mindig télen rendelnek ilyen hálózatot ;) ;) szal nyomvonal kültéren aknában-tetőkön, épület falán stb. úgyhogy hűvösből készülök :blink: az a cucc jó lesz kopácsolni is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Óriási kérésem lenne. Akinek pont van kibontott, helyet foglalós (VDO) fordulatszámmérős műszeregysége, azt megkérném arra, hogy csináljon már a fordulatszámmutató alatt található kis elektronikáról fotót, valamint ha nem látszik a képen, akkor az IC(-k) típusát leírhatná nekem!

Köszi előre is annak, aki megteszi! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mert kivételesen szar poén volt :lol:

Bocsika de nem izgultam rá a préselt bilivasra :blink:

volt ott több kép is... nemigaz, hogy egyikre se lehetett volna reagálni,most igenis sértve érzem magam :rolleyes:

Srácok! Óriási kérésem lenne. Akinek pont van kibontott, helyet foglalós (VDO) fordulatszámmérős műszeregysége, azt megkérném arra, hogy csináljon már a fordulatszámmutató alatt található kis elektronikáról fotót, valamint ha nem látszik a képen, akkor az IC(-k) típusát leírhatná nekem!

Köszi előre is annak, aki megteszi! :D

mindjárt megnézem

Link to comment
Megosztás:

Dita most hívott hogy elment hibakód olvastatni, és nem tudták kiszedni belőle. Előzőleg is már vagy 3-an próbálták kivillogtatni is, de nem hajlandó kommunikálni velük az eszköz. Lehet hogy maga az ECU halta meg magát? Vagy létezik olyan hogy nem kommunikál semmivel? Ma reggel sem indult a gépezet :rolleyes: Valakinek volt már hasonló, "időnként nem indul, de ha mégis beindul akkor sem kommunikál" jellegű problémája?

Tegnap még azért nem ment a dolog, mert olyan helyre mentem ahol csak a 2000. utániakat tudják kiolvasni. "Házilag" kivillogtatni nem sikerült, pedig többen is próbálkoztak vele. Egyszerűen egyet villant és eltűnt róla a hibajelző lámpa, ennyi volt az eredmény. :blink:

Ma 2 órámba és 4000.-Ft.-omba került, hogy megmondják, ugyan kommunikál az olvasóval, de nincs benne hibakód. :lol:

Ezt azért sem értem, mert mikor elhoztam volt rángatós időszaka, akkor pl. bevillant a hibajelző lámpa. Az vajon hová lett belőle?

Link to comment
Megosztás:

volt ott több kép is... nemigaz, hogy egyikre se lehetett volna reagálni,most igenis sértve érzem magam :rolleyes:

engem sosem érdekeltek a munkagépek...a szeméthalomra meg megintcsak mit mondhatnék?

sokkal több olyan dolog van ami miatt lehet sértettnek éreznie magát az embernek....ezek speciel elég kicsinyes problémák, hogy nem reagáltatok a kommentemre

Link to comment
Megosztás:

volt ott több kép is... nemigaz, hogy egyikre se lehetett volna reagálni,most igenis sértve érzem magam :rolleyes:

Most jöttem meg, első a fórum, aztán a család, csak éppen visszaolvasok. :blink: Amúgy én is kérdeztem a multkor egy kis infót a fejhalgatókról, mégse sértődtem, meg hogy le sem tojtak, pedig van itt pár elektrozseni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.