Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

lesz ez még így se :blink:

izé kicseréltem 1db ködlámpát egy kangoon az előbb. hát a @&#&@>#&@>#& a csigazabálóknak... :rolleyes:

Azért a fordok is tudnak cifrát. Régebbi mandeoban cseréletm egyszer fényszóró izzót. Hát ott az egész lámpabúrát kellett kiszabadítani és előrefelé kibillenteni ill kivenni és csak úgy lehetett izzót cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Viszont marha kényelmesek a Francia autók. Dehát kell is a kényelem, amíg oda nem ér az autómentő :rolleyes:

:blink: :lol: nem mondom, szerethető autó, csak el kell fogadni a 47kw teljesítményt, azt h 30nál gyorsabban esélytelen bármilyen kanyart is bevenni mert leér a visszapillantó...

Azért a fordok is tudnak cifrát. Régebbi mandeoban cseréletm egyszer fényszóró izzót. Hát ott az egész lámpabúrát kellett kiszabadítani és előrefelé kibillenteni ill kivenni és csak úgy lehetett izzót cserélni.

és ezt csináld meg az útszélén ónoseső közepette sötétben :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem most egy időre nem a ledezés lesz a legnagyobb problémám :rolleyes: :blink:

http://pics.coldline.hu/pics/12044-20091216-5IkA0I.jpg

kicsit ferdén állt egy beton oszlop és kiegyenesítettem :lol:

amúgy kutyát kerültem csak a végére nem sikerült összeszedni... ahol elkezdtem kerülni még hó volt, ahol elindultam vissza ott meg már jég :D

Tudom... a kutya puhább lett volna :lol:

Kár érte :) részvétem ;)

Én ma viszont telibe egy még kölyöknek számítható olyan 50-60 kilós forma bernáthegyit olyan 40-50 körül :D állati stabil a kis Panda ;) ABSnél ugye b#szik blokkolni a fék, hát csak gurult tovább a síkosra taposott hawon, durr egy nagy pukk -de nem a lufik, megállok megnézni -sehol egy törés vagy mi, az eb gazdája meg a kapuja előtt lapátolja a hawat :D na mondom: "hogy a jóédes ősödet, ha mégegyszer kiengeded a dögödet az utcára te fogsz beleszállni valamibe.." ;) :D

Van valami praktikus ötlet, hogy mit lehet tenni az ajtók befagyása ellen?

Szilikonzsír! ;)

Fűtött garázs. Tuti működik ;)

Az sem utolsó.. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó is az. És mennyire építed ki? CSak az alap funkciókat, vagy berakod Te is a CC-t is az izzókiégés figyelésére?

Egyelőre nem lessz CC. De a lehetőségét nem zárom ki. A szintjelzőket berakom, kivéve az olajét, mert ahhoz kartert kéne cserélni. Az is szóba jöhet a későbbiek folyamán, meg a fékkopás érzékelők is.

Link to comment
Megosztás:

Pálinkás jóóó reggelt! :rolleyes: :lol:

Milyen szép időnk van, -7 fok. Reggel nem tudtam kinyitni az ajtókat, csak a csomagtartón keresztül bemászva sikerült az első ajtókat kinyitni, mert ugye a hátsókon be van reteszelve a gyerekzár :blink: . Van valami praktikus ötlet, hogy mit lehet tenni az ajtók befagyása ellen? Hallottam már, hogy ha szilikonnal befújjuk a gumikat körbe, nem fagy be, de szerintem ez nem biztos hogy jó, nem?

http://www.einszett.hu/page.php?fm=2&s...m2=1&sm3=10 :D ;)

Link to comment
Megosztás:

én ezt minden utazásnál átérzem. folszvágennel kell menni mert az a tuti, ez csak egy opel...kicsi! hangos!(monnyuk ebben van valami) meghát egy szar opel...

mennyivel jobb menni egy borával amiben kurvára nem lehet elférni, ráadásul egy hitvány hulladék az egész, a lámpája életveszély, erő nincs benne...de jóóó. vagy passattal ami még gondolkodik h mikor mondja azt h bocs már télleg nincs kuplung, vagy nincs alapjárat...

de azért szar az opel :rolleyes: :blink: :lol:

A Polo 9n-et én csípem nagyon. :D Kicsi autónak tűnik, de belülről tágas, minden kézreesik, és ahoz képest hogy 1.2es 3 hengeres 6szelepes, és 55 lovas rohadt jól megy. Ha vw-t kéne vennem tuti polot vennék. ;) Méghozzá 9n-et.

Szép :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a fordok is tudnak cifrát. Régebbi mandeoban cseréletm egyszer fényszóró izzót. Hát ott az egész lámpabúrát kellett kiszabadítani és előrefelé kibillenteni ill kivenni és csak úgy lehetett izzót cserélni.

Ford? Milyen igaz az a 3f-es lista! :rolleyes:

Korábban cikkeztek az autósmagazinok ez ügyben, csak érdekességképpen bemásolom:

Szervizidő és nehézségi szint szerint:

"A legnehezebben cserélhető izzójú autók:

Renault Clio II.: 60 perc

Ford Focus: 60 perc

Opel Astra H: 20 perc

Nissan Micra: 20 perc

VW Golf IV.: 18 perc

Skoda Octavia: 18 perc

Chevrolet Matiz: 15 perc

Honda Civic: 12 perc

A legkönnyebben cserélhetők:

Skoda Fabia: 5 perc

Suzuki Swift: 5 perc

Suzuki Wagon R+: 5 perc

Opel Astra G: 5 perc

Peugeot 206: 12 perc

VW Polo: 12 perc

VW Golf V.: 18 perc

Citroën C3: 20 perc"

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...v_klima-3291640

Ha most állnék autóvásárlás elött akkor őt választanám szerintem, bár karcsunak találom nagyon az oraállást, de így képek alapján egészen egyben van a vas. Hát élőben meg letörnék mint a bili füle lehet! :rolleyes:

Ezt már én is nézegettem...kicsit gyanús is...nemtom. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ford? Milyen igaz az a 3f-es lista! :rolleyes:

Korábban cikkeztek az autósmagazinok ez ügyben, csak érdekességképpen bemásolom:

Szervizidő és nehézségi szint szerint:

"A legnehezebben cserélhető izzójú autók:

Renault Clio II.: 60 perc

Ford Focus: 60 perc

Opel Astra H: 20 perc

Nissan Micra: 20 perc

VW Golf IV.: 18 perc

Skoda Octavia: 18 perc

Chevrolet Matiz: 15 perc

Honda Civic: 12 perc

A legkönnyebben cserélhetők:

Skoda Fabia: 5 perc

Suzuki Swift: 5 perc

Suzuki Wagon R+: 5 perc

Opel Astra G: 5 perc

Peugeot 206: 12 perc

VW Polo: 12 perc

VW Golf V.: 18 perc

Citroën C3: 20 perc"

ebben a listában a clio 2es meik??

mert van a kockalámpás, a thaliás, mit én gondolok 2esnek, de azon igencsak nem kell még 20 perc se izzótcserélni

Link to comment
Megosztás:

Fűtött garázs. Tuti működik :rolleyes:

Köszi, bíztam bennetekB-)

Ez az, szilikonzsír, ezt említette Sanci cartárs is- holnap utánanézek a helyi autósboltokban, kiváncsi leszek az árakra. Köszi Skacok:-) Ja, és remélem reggel nem kell megint mutatványoznom- bár az asszonynak tetszett, végignevette az akciót...B-)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, bíztam bennetekB-)

Ez az, szilikonzsír, ezt említette Sanci cartárs is- holnap utánanézek a helyi autósboltokban, kiváncsi leszek az árakra. Köszi Skacok:-) Ja, és remélem reggel nem kell megint mutatványoznom- bár az asszonynak tetszett, végignevette az akciót...B-)

ha rám, hgatsz, veszel egy sprayt inkább :blink:

mire végigkenegeted, addig 5x körbefújod :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.