Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az kiderült, hogy kell-e húzni?

még nem. Reggel nem volt időm megnézni mert rohanás volt (így még sikerült elcsípni egy melót ami jól jön :rolleyes: ) és nem jutott rá idő. Ha hazaérek ( remélhetőleg világosban, akkor megtanulmányozom ) Szeretném elérni azt a szintet hogy lehessen közlekedni vele, mert egyrészt valahogy el kell mennem a lakatoshoz, és nem a szomszédban van, másrészt meg a Karácsonyi ingázáshoz nagyon kéne a gép. Tudom hogy készre tenni esélytelen ennyi idő alatt, de legalább mérsékelten használhatóra szeretném hozni.

Dév, sajnálom a verdát :lol:

köszi :D

én is ;) nem is tudom mikor volt utoljára ilyen sz.r érzés másik autóba beülni és őt meg otthon hagyni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

én is ;) nem is tudom mikor volt utoljára ilyen sz.r érzés másik autóba beülni és őt meg otthon hagyni. :rolleyes:

én ezt minden utazásnál átérzem. folszvágennel kell menni mert az a tuti, ez csak egy opel...kicsi! hangos!(monnyuk ebben van valami) meghát egy szar opel...

mennyivel jobb menni egy borával amiben kurvára nem lehet elférni, ráadásul egy hitvány hulladék az egész, a lámpája életveszély, erő nincs benne...de jóóó. vagy passattal ami még gondolkodik h mikor mondja azt h bocs már télleg nincs kuplung, vagy nincs alapjárat...

de azért szar az opel :blink: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

én ezt minden utazásnál átérzem. folszvágennel kell menni mert az a tuti, ez csak egy opel...kicsi! hangos!(monnyuk ebben van valami) meghát egy szar opel...

mennyivel jobb menni egy borával amiben kurvára nem lehet elférni, ráadásul egy hitvány hulladék az egész, a lámpája életveszély, erő nincs benne...de jóóó. vagy passattal ami még gondolkodik h mikor mondja azt h bocs már télleg nincs kuplung, vagy nincs alapjárat...

de azért szar az opel :rolleyes: :blink: :D

:lol:

vagy némeik passat még gondolkodik, hogy reagáljon e a gázpedálra ;)

király gépek azok, 3x annyiba mennek, mint egy jó kis astra, de azért jó, jó akinek az kell, havrom 4ese is olyan, hogy hátulról nehezen szállok ki, dehát hosszútávon pl nyáron a balcsira a tesója ül hátul úgyis :D elől meg azért elférni, na nem bőven azért ott se, fejtér az ami nagyobb sztem mint az astrába, dehát látszik, vízfejüeknek van kitalálva ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt néha. Inkább Autótechnikát olvasok. Nem olcsó újság, de minőségi, amellett ingyen kapom, mert a főszerkesztője tanít. :rolleyes:

Tennap volt vmi műsor, egy nevenincs csatornán(hálózat??) na mind1. nyomatták a közlekkarosokat egyetemről, meg a kísérleti verdákat

Link to comment
Megosztás:

A nyáron épített hidrogénautónk is benne volt? Meg a kis fürge 3 kerekes? Esetleg formula student?

2-3 hete talán láttam én is valami ilyesmi műsort de csak a közepe-vége felé láttam bele. Abban volt egy 3 kerekű valami buboréksztájlos átlátszó"kasztnis" gép. Az lenne az? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

2-3 hete talán láttam én is valami ilyesmi műsort de csak a közepe-vége felé láttam bele. Abban volt egy 3 kerekű valami buboréksztájlos átlátszó"kasztnis" gép. Az lenne az? :rolleyes:

A 3kerekű csővázas és pici, a hidrogénautón meg 4 nagyobbfajta alukerék van, de az is csővázas. Egyiken sincs még burkolat. Csak készül elvileg.

Link to comment
Megosztás:

A nyáron épített hidrogénautónk is benne volt? Meg a kis fürge 3 kerekes? Esetleg formula student?

igen, a piros csővázas volt benne, meg a 3kerekű egyszemélyes. vagyis hát ennyit láttam belőle. az őszhajú öreg, akinek tudtam a nevét, meg ismerős is volt, de most nem jut eszembe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

igen, a piros csővázas volt benne, meg a 3kerekű egyszemélyes. vagyis hát ennyit láttam belőle. az őszhajú öreg, akinek tudtam a nevét, meg ismerős is volt, de most nem jut eszembe :rolleyes:

Kádár Lehel. Nagyon nagy dumája van az öregnek. Futóművek, versenyautók, tuning nagymestere. Asszem a 80-as években F1-nél is volt ellenőrféle amikor homologizálták az autókat. :blink:

Link to comment
Megosztás:

A 3kerekű csővázas és pici, a hidrogénautón meg 4 nagyobbfajta alukerék van, de az is csővázas. Egyiken sincs még burkolat. Csak készül elvileg.

Már félig aludtam, de emlékszem egy képre (lehet hogy csak terv volt? :lol: :blink: ) ahol egy teljesen átlátszó egy darabból hajlított plexi-nek tűnő buborék volt csővázra téve. Egy egyszemélyes kis surranó volt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na kérem, lessz már nekem is BC-m. THX Dininek, és Invictusnak a cuccokért. Csak az a baj, hogy most qrva hideg van, és nem tudom csinálni. De nemsokára az enyémben is ott lessz a ketyere. :rollelyes: :rolleyes:

Jó is az. És mennyire építed ki? CSak az alap funkciókat, vagy berakod Te is a CC-t is az izzókiégés figyelésére?

Link to comment
Megosztás:

Két szürke első ülés kell valakinek? A vezető oldali ki van szakadva a szokott helyen (csúnyán) a jobbos rendben van. Kicsit kiültek, de ha valaki úgyérzi hogy játszhatnéka van, vagy autó ülésből szeretne TV-t nézni akkor egy huzattal meg egy forgószéktalppal tökéletes :lol: Ha valakinek kell akkor jöjjésvidd. Csak útban van, és meg lettem fenyegetve hogy ha nem tüntetek el az opelLOMjaimból mostmár akkor jelentős mennyiséget nélkülem fognak kidobni, úgyhogy inkább én választok mi menjen. :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Két szürke első ülés kell valakinek? A vezető oldali ki van szakadva a szokott helyen (csúnyán) a jobbos rendben van. Kicsit kiültek, de ha valaki úgyérzi hogy játszhatnéka van, vagy autó ülésből szeretne TV-t nézni akkor egy huzattal meg egy forgószéktalppal tökéletes :lol: Ha valakinek kell akkor jöjjésvidd. Csak útban van, és meg lettem fenyegetve hogy ha nem tüntetek el az opelLOMjaimból mostmár akkor jelentős mennyiséget nélkülem fognak kidobni, úgyhogy inkább én választok mi menjen. :rolleyes: :blink:

amiről beszéltünk, azokat rejtsd el ;)

ki ne legyen dobva :D

Link to comment
Megosztás:

amiről beszéltünk, azokat rejtsd el ;)

ki ne legyen dobva :blink:

Ezért a szürkéket teszem ki először. Akkor lesz némi nyugi, és a feketékkel békén hagynak egy időre :lol: (hacsak nem teszem el valami beteg ötlet miatt a törött motorháztetőt, meg a sárvédőt :rolleyes: :D)

Link to comment
Megosztás:

Ezért a szürkéket teszem ki először. Akkor lesz némi nyugi, és a feketékkel békén hagynak egy időre :blink: (hacsak nem teszem el valami beteg ötlet miatt a törött motorháztetőt, meg a sárvédőt :rolleyes: :lol:)

mennyire törött??

morcosítási alap? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyre jobban érik a lökhárítócsere, az elsőn semmi érdekes nincs, de a hátsóról eléggé kopik a motip lökhárítófelújító, és alatta a csiszolt világosszürke rész bújik kifele. Ez télire tökéletes, de tavasszal ha elmúlt a rossz idő akkor csere. :rolleyes:

De azt hiszem nem keresgélek fényezett fehéret, hanem maradok a feketénél.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyre jobban érik a lökhárítócsere, az elsőn semmi érdekes nincs, de a hátsóról eléggé kopik a motip lökhárítófelújító, és alatta a csiszolt világosszürke rész bújik kifele. Ez télire tökéletes, de tavasszal ha elmúlt a rossz idő akkor csere. :rolleyes:

De azt hiszem nem keresgélek fényezett fehéret, hanem maradok a feketénél.

lesz ez még így se :lol:

izé kicseréltem 1db ködlámpát egy kangoon az előbb. hát a @&#&@>#&@>#& a csigazabálóknak... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.