Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Racing bazaron láttam múltkor maszkokat, asszem piros volt mind2, sima és gsi is. Lámpit vegyél patacsiéknál occsóért. Sárvédőre is aszondom racing bazar, sok a bontós astra, van piros bőven.

Köszi. Felhívtam a szokásos bontómat, ott a srác asszondta hogy tető van 15-ért, sárvédője 5-ért, lámpi szintén 5-ért. A cumis része alattuk lesz attól félek :blink: récingbazárt még nem néztem de megyek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nah mi ez a csönd nem gyászolni, meg nem hót(am), inkább alkatrész ötleteket szórjatok :rolleyes: első rácsekkre: kéne ócóért sárvédő, egy jobbos fénycóró, mociháztető, lökös (nem tuti, lehet hogy még visszamegy) és hűtőmaszk. indexem legalább van. valaki ötletet? :blink:

Épp most akartam ajánlani neked egy

endzsint de neked a DR sem való :D

Sajnálom a pirosat... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Felhívtam a szokásos bontómat, ott a srác asszondta hogy tető van 15-ért, sárvédője 5-ért, lámpi szintén 5-ért. A cumis része alattuk lesz attól félek :blink: récingbazárt még nem néztem de megyek :rolleyes:

Rohadék nagy szerencséd, hogy nincs lufi a kocsiban. Az enyém ilyentől már tuti, hogy durran. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kell talán húzni a nyúlványt? :lol:

Ahogy belenéztem a lyukon igen :blink:

MHT-t áttolta az oszlop a másik oldalra, meg is emelte a sárvédő fölé. A húzást talán okosban el tudom intézni egy ismerőssel. még nem nyitottam ki az elejét, féltem hogy nem tudom visszacsukni úgyhogy inkább hagytam. Folyni semmi nem folyt, itthonról voltam vagy 2 km-re, inkább hazagurultam.

Épp most akartam ajánlani neked egy
endzsint de neked a DR sem való ;)

Sajnálom a pirosat... :D

Én is sajnálom. nem a DR miatt volt ez sem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nah mi ez a csönd nem gyászolni, meg nem hót(am), inkább alkatrész ötleteket szórjatok :rolleyes: első rácsekkre: kéne ócóért sárvédő, egy jobbos fénycóró, mociháztető, lökös (nem tuti, lehet hogy még visszamegy) és hűtőmaszk. indexem legalább van. valaki ötletet? :blink:

Fényezést megcsinálom hiper olcsón (sajna csak ebben tudok segíteni :lol: ).... vatera.hu Ott láttam egy csomó F-es alkatrészt...

Link to comment
Megosztás:

Dáwid! Nem kell a maszk meg a lökös???

Nem mondtam, hogy fizess érte! Segítségről volt szó!!!

Fényezést megcsinálom hiper olcsón (sajna csak ebben tudok segíteni :blink: ).... vatera.hu Ott láttam egy csomó F-es alkatrészt...

Köszikösziköszi mindenki, egy kicsit lassítsunk mert még csak a racingbazárig jutottam, meg a szomszéd szobáig mert apám hazajött.

Köszi breki, majd lehet hogy kell, de ahogy elnéztem pont a lökös ami visszarúgta magát szépen, teljesen visszatette magát az eredeti állapotába, a maszk meg megvan, csak a patentjait nem néztem még meg, bár gondolom törött. Kösziu szépen, holnap többet látok majd :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszikösziköszi mindenki, egy kicsit lassítsunk mert még csak a racingbazárig jutottam, meg a szomszéd szobáig mert apám hazajött.

Köszi breki, majd lehet hogy kell, de ahogy elnéztem pont a lökös ami visszarúgta magát szépen, teljesen visszatette magát az eredeti állapotába, a maszk meg megvan, csak a patentjait nem néztem még meg, bár gondolom törött. Kösziu szépen, holnap többet látok majd :rolleyes:

Rendben! Ha kell szólj, és viheted... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Köszikösziköszi mindenki, egy kicsit lassítsunk mert még csak a racingbazárig jutottam, meg a szomszéd szobáig mert apám hazajött.

Köszi breki, majd lehet hogy kell, de ahogy elnéztem pont a lökös ami visszarúgta magát szépen, teljesen visszatette magát az eredeti állapotába, a maszk meg megvan, csak a patentjait nem néztem még meg, bár gondolom törött. Kösziu szépen, holnap többet látok majd :rolleyes:

Ha gondolod besegíthetek én is valamivel. Pl megmérjem a vérnyomásod? Olyan jó látni, hogy egyből mindenki dobja a helpet. Isten Áldjon meg mindenkit :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg tök jó látni hogy mindenki próbál segíteni :blink: Akkor ha úgy alakul, szólj és szétnézek a bontódba itt. Végülis csak közel van, és nem kerül semmibe se kimenni. :lol:

Dokibácsi! nekem mérhetnél 1et...mostanába fáj a fejem mint a veszedelem :rolleyes:

S a munka is kezdett az ivás róvására menni kitaláltam?

Link to comment
Megosztás:

egy bólogatós kutyát, meg egy kis villanyoszlopot :D :lol:

Meg azt ami kell rá :rolleyes: erről aztán télleg nem ő tehet :D

Vigasztalásképpen elmesélem én is a mai történetemet, ami Invinek már unalmas ;) Ma reggel, -4.5 fok, zebra felfestés, asztra orra kitolódik, gyorsan egyenesbe kormány, hogy ne kapjon oldalütést a futómű a padkától. :blink: Így felmentem a járdára. Ott rendszeresen parkolnak amúgy autók, de most pont nem. Megúsztam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Vazze! :lol: :D ;)

Hálistennek hogy nem lett bajod! Aúú... :D Lali... az a kombi bódé megvan még? amit pár hete mutattál... Abból össze lehetne dobni ezt. Meg lehetne csinálgatni. Nem? :D

Igen megvan :rolleyes:

Nah ezért szeretem ezt a fórumot :D :blink: köszi mindenkinek mégegyszer ;)

Ha mégiscsak elkocsikázol errefelé, akkor adok egy telszámot, hívd fel, olcsón adja a dolgokat. Most szólt, hogy van párban lámpája 6e-ért stb... Lehet vele egyezkedni.

Link to comment
Megosztás:

egy bólogatós kutyát, meg egy kis villanyoszlopot :D :blink:

Meg azt ami kell rá :rolleyes: erről aztán télleg nem ő tehet ;)

szegény autó... most kapott "új" mocit, épp kezdett örülni az új szívének, erre kap egy ráncfelvarrást is az orrára :lol: :D

Még jó, hogy itt van Reeckatee, legalább aszisztálhat ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

szegény autó... most kapott "új" mocit, épp kezdett örülni az új szívének, erre kap egy ráncfelvarrást is az orrára :blink: :lol:

Még jó, hogy itt van Reeckatee, legalább aszisztálhat :D ;) ;)

Ezzel lehet nem mondtál hülyeséget egyébként. :rolleyes: Ráncfelvarrhatná a facelift-mentes gépkocsiját. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen megvan :rolleyes:

Ha mégiscsak elkocsikázol errefelé, akkor adok egy telszámot, hívd fel, olcsón adja a dolgokat. Most szólt, hogy van párban lámpája 6e-ért stb... Lehet vele egyezkedni.

annak az orrán is voltak jó cumók :blink: csak az fehér... de végsőmegoldásban jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen megvan :rolleyes:

Ha mégiscsak elkocsikázol errefelé, akkor adok egy telszámot, hívd fel, olcsón adja a dolgokat. Most szólt, hogy van párban lámpája 6e-ért stb... Lehet vele egyezkedni.

A lámpa lehet hogy érdekelne, de még megnézem a közelebbi lehetőségeket is. Most amúgy se tudok járni vele igazán, rendőr helyből kiszed... holnap elviszem ismerős lakatoshoz, és megbambuljuk a dolgot. Nála is van egy pár cucc amit párban cserélnek, és az egyik jó még az megmarad nála sokszor (pl lámpa :blink: ) majd holnap látok meg mindent :lol: köcc

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.