Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát fakkmá... nem arról volt szó hogy kipróbáljátok azokat az új csodaledeket? Akkor meg illik itt fotosoppóni?? :rolleyes:

gyáá :blink: :lol:

(viszont így már értem miért tűntek el az 50-es jelzések a színeseknél :D )

A cél az esztétikai tekintetben való vizsgálás volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szóval sose tudom meg hogy néznek ki azok a ledek :blink: de akkor is a fehér a nyerősös :lol:

Daykillerrel kidogoztunk egy nagyon tuti koncepciót, ami nem is igényel sok mókolást. Alapból mindent fehér, de egy adott fordulat felett a sebességmérő és a fordulatszámmérő bepirosodna. Szerintem zsír lenne. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Beruháztam egy hűtőmaszk mögötti gyári takaróra. Patacsiéknál 2100 volt. Teljesen jó, ahogy jöttem hazafele, eddig mindig 90 alá ment a hűtővíz (90-100 tempó, menetszél hűt rendesen), most azonban még a -2 fok mellett is bőven tartotta a 90 fokot, és sokkal jobban fűtött mint eddig szokott. Nekem tetszik. :rolleyes:

erről beszéltünk de meddig :D

csak igazunk volt ugye ugye? :blink:

Na végre megvettem mindent Gizihez...(2 első, ill. hátsó lengéscsillapító, 2 hátsó fékdob, fékbetétszett, 2 munkahenger) Kihasználtam a 40% kedvezményt, így sztem elég jó áron vettem mindent. Az a lényeg, hogy ne tudjanak belekötni semmibe!

A következő beruházásom komplett kuplungszett, kinéztem Sachs és 20e-ért kapom meg a 40% kedvezménnyel. Ez majd januárba. :D

Novy! Kérdeztem a dobbetétet, 6e akárhány, mert arra nem nagyon van kedvezmény! A 40% csak kimondottan alkatrészekre van.

az szép, kedvezmény nélkül is lehet máshonnan olcsóbban venni... na mindegy akkor riderauto ;)

Csináltam egy montázst a műszerfalról, a legnépszerűbb színekből. Az alsó az eredeti, gyári sárga.

Ki-ki döntse el melyik a legkorrektebb. :lol:

hát a gyári nem ennyire sárga nekem azért ;)

Link to comment
Megosztás:

erről beszéltünk de meddig :lol:

csak igazunk volt ugye ugye? :rolleyes:

az szép, kedvezmény nélkül is lehet máshonnan olcsóbban venni... na mindegy akkor riderauto :D

hát a gyári nem ennyire sárga nekem azért :blink:

Vittem le kis fehér lapot, hogy manuálisan állítsak fehéregyensúlyt, de sajnos olyan sötétben nem lehet tökéletesen lefotózni.

Link to comment
Megosztás:

Daykillerrel kidogoztunk egy nagyon tuti koncepciót, ami nem is igényel sok mókolást. Alapból mindent fehér, de egy adott fordulat felett a sebességmérő és a fordulatszámmérő bepirosodna. Szerintem zsír lenne. :rolleyes:

Ha ezt a koncepciót megosztanátok velünk, sztem ennek örülnénk egy páran. :blink:

Link to comment
Megosztás:

micsináltál Te fiú? :lol: :D ;)

kicsit ferdén állt egy beton oszlop és kiegyenesítettem :D

amúgy kutyát kerültem csak a végére nem sikerült összeszedni... ahol elkezdtem kerülni még hó volt, ahol elindultam vissza ott meg már jég :blink:

Tudom... a kutya puhább lett volna :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nah mi ez a csönd nem gyászolni, meg nem hót(am), inkább alkatrész ötleteket szórjatok :rolleyes: első rácsekkre: kéne ócóért sárvédő, egy jobbos fénycóró, mociháztető, lökös (nem tuti, lehet hogy még visszamegy) és hűtőmaszk. indexem legalább van. valaki ötletet? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nah mi ez a csönd nem gyászolni, meg nem hót(am), inkább alkatrész ötleteket szórjatok :rolleyes: első rácsekkre: kéne ócóért sárvédő, egy jobbos fénycóró, mociháztető, lökös (nem tuti, lehet hogy még visszamegy) és hűtőmaszk. indexem legalább van. valaki ötletet? :blink:

CAR300-zal tudok szolgálni. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nah mi ez a csönd nem gyászolni, meg nem hót(am), inkább alkatrész ötleteket szórjatok :rolleyes: első rácsekkre: kéne ócóért sárvédő, egy jobbos fénycóró, mociháztető, lökös (nem tuti, lehet hogy még visszamegy) és hűtőmaszk. indexem legalább van. valaki ötletet? :blink:

Racing bazaron láttam múltkor maszkokat, asszem piros volt mind2, sima és gsi is. Lámpit vegyél patacsiéknál occsóért. Sárvédőre is aszondom racing bazar, sok a bontós astra, van piros bőven.

Link to comment
Megosztás:

Nah mi ez a csönd nem gyászolni, meg nem hót(am), inkább alkatrész ötleteket szórjatok :rolleyes: első rácsekkre: kéne ócóért sárvédő, egy jobbos fénycóró, mociháztető, lökös (nem tuti, lehet hogy még visszamegy) és hűtőmaszk. indexem legalább van. valaki ötletet? :blink:

Hűtőmaszkom (zsír új, fényezetlen) meg lökösöm van fölösbe ha kell...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.