Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak az a baj, hogy sokszor nem érteni, hogy mit is írsz/mondassz. :rolleyes: :lol:

akik megakarják, megértik/megkérdezik :D

na ma lecseréltem a kerekeket...

mindenki mondta, hogy de hülye vagy eddig megvárni, milyen rossz lesz lecserélni, mikor már leesett a hó meg bla bla

ha nem esett volna a hó, akkor is cseréltem volna, mert most már ténylegesen 5 fok alatt van a hőmérséklet, de egyébként is tök jó volt hóesésben cserélni.

két kerékcsere közt kinéztem a gariból, hogy milyen szépen esik a hó :blink:

Link to comment
Megosztás:

király ez a sipkás kép ;)

Mindenki ezt mondja. :D

:rolleyes: ..hát én nem tudom hol a hiba, de nálam még mindig az "andzselszlámpás" avatarod látszik, Ádám... Pedig zotya karácsonyi avatarját látom és látom, hogy dáwidnak is új van néhány napja meg úgy általában nem volt még ezzel "probléma" eddig...hm..milyen az a "sipkás kép"? :blink: Valami az én/kereső/fórum beállitásokkal lehet? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dita most hívott hogy elment hibakód olvastatni, és nem tudták kiszedni belőle. Előzőleg is már vagy 3-an próbálták kivillogtatni is, de nem hajlandó kommunikálni velük az eszköz. Lehet hogy maga az ECU halta meg magát? Vagy létezik olyan hogy nem kommunikál semmivel? Ma reggel sem indult a gépezet :rolleyes: Valakinek volt már hasonló, "időnként nem indul, de ha mégis beindul akkor sem kommunikál" jellegű problémája?

Link to comment
Megosztás:

Beruháztam egy hűtőmaszk mögötti gyári takaróra. Patacsiéknál 2100 volt. Teljesen jó, ahogy jöttem hazafele, eddig mindig 90 alá ment a hűtővíz (90-100 tempó, menetszél hűt rendesen), most azonban még a -2 fok mellett is bőven tartotta a 90 fokot, és sokkal jobban fűtött mint eddig szokott. Nekem tetszik. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Beruháztam egy hűtőmaszk mögötti gyári takaróra. Patacsiéknál 2100 volt. Teljesen jó, ahogy jöttem hazafele, eddig mindig 90 alá ment a hűtővíz (90-100 tempó, menetszél hűt rendesen), most azonban még a -2 fok mellett is bőven tartotta a 90 fokot, és sokkal jobban fűtött mint eddig szokott. Nekem tetszik. :rolleyes:

Nekem is van :blink:

http://kepfeltoltes.hu/091214/P141209_14.0...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Dita most hívott hogy elment hibakód olvastatni, és nem tudták kiszedni belőle. Előzőleg is már vagy 3-an próbálták kivillogtatni is, de nem hajlandó kommunikálni velük az eszköz. Lehet hogy maga az ECU halta meg magát? Vagy létezik olyan hogy nem kommunikál semmivel? Ma reggel sem indult a gépezet :rolleyes: Valakinek volt már hasonló, "időnként nem indul, de ha mégis beindul akkor sem kommunikál" jellegű problémája?

Én legutóbb egy Tigrával taliztam ehhez hasonló dologban -lényeg a lényeg, hogy a főtengely-jeladó b#szta az ősét és hol pöccent hol nem -na ezt nem mutatta az adatkábeles kóc és hibakód sem volt. Valami 1.6 16v-s moci volt benne, motorkódot nem tudok mert csak mellette álltam :blink: :D

Megoldás: venni kell egy jó E2-es dízelt, abban nincs ilyesmi.. :D ;) ;)

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én legutóbb egy Tigrával taliztam ehhez hasonló dologban -lényeg a lényeg, hogy a főtengely-jeladó b#szta az ősét és hol pöccent hol nem -na ezt nem mutatta az adatkábeles kóc és hibakód sem volt. Valami 1.6 16v-s moci volt benne, motorkódot nem tudok mert csak mellette álltam :rolleyes: ;)

Megoldás: venni kell egy jó E2-es dízelt, abban nincs ilyesmi.. :D :D :D

:blink: :lol:

Tudom én ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Na végre megvettem mindent Gizihez...(2 első, ill. hátsó lengéscsillapító, 2 hátsó fékdob, fékbetétszett, 2 munkahenger) Kihasználtam a 40% kedvezményt, így sztem elég jó áron vettem mindent. Az a lényeg, hogy ne tudjanak belekötni semmibe!

A következő beruházásom komplett kuplungszett, kinéztem Sachs és 20e-ért kapom meg a 40% kedvezménnyel. Ez majd januárba. :rolleyes:

Novy! Kérdeztem a dobbetétet, 6e akárhány, mert arra nem nagyon van kedvezmény! A 40% csak kimondottan alkatrészekre van.

Link to comment
Megosztás:

Elég "nyers" megoldás! :lol:

Hát eléggé sufnyitunying kinézete van.. :rolleyes: :blink:

Mit érdekel. :D

De -7 fokban is üzemmelegen ketyeg a motor ráadásul olyan szépen beleolvad az összképbe ha nem figyeled nem is veszed észre és amugy is olyan havas az autó, hogy nem látszik ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.