Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hahhhóóóóhh!!!!

Itt sincs hóó... Na mind1, én meg elaludtam.... és nem mentem be dolgozni. Majd szombaton megyek. Most úgyis csak 11kor indulok laborra majd 7ig. Addig meg még punnyadok :lol:

Tudjátok mi a szar érzés??? Gyújtanám meg a gázt, mert főznék virslit.. aztán van itthon 1 doboz gyufa...és abba 1 darab gyu######ál... És azt meggyújtom, erre eltörik.... és az égő vége beleesik a nedves mosogatótálcába.... Na ez szarérzés.. Most gyufa után kutatok :blink: Nem indult valami túl jól ez a nap... Ha valami robbanást hallanátok debrecen felől.. én voltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hoooool? :blink: Itt nem az tuti :lol: de hogy baromi hideg van az biztos.. :rolleyes:

Még most is keményen havaz. Kb 10 cm a hóréteg. Reggel melóba jövet kiszórakoztam magam.....ahol az autó keresztben elfért ott úgy is nyomtam. Csak nézett a sok noob 5 km/h-val. Jejejeje ennyi jó van az egész télben. :D

Mi az, hogy hideg? Nálunk -7 fok volt a tegnap is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha valami robbanást hallanátok debrecen felől.. én voltam :rolleyes:

Ilyent? :D

250px-Mushcloud.jpg

Még most is keményen havaz. Kb 10 cm a hóréteg. Reggel melóba jövet kiszórakoztam magam.....ahol az autó keresztben elfért ott úgy is nyomtam.

Mi az, hogy hideg? Nálunk -7 fok volt a tegnap is. ;)

Jó neked :D itt csak fagy van, úgy -4 -5 közt, 16 méter magasban már -11 és kissé fagyos a szél is :blink: kegyetlenül kellemetlen.. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Sanci

trabi van, majd teszek fel képeket róla :rolleyes:

alig használt állapotban :blink:

megcsináltuk a kipufogót... még kell egy kis állítgatás, de a lényege kész van, csak nagy terhelésre bele fog verni a hídba a cső, de az illesztésnél lehet annyit buktatni rajta,hogy jóval fentebb kerüljön az egész.

Link to comment
Megosztás:

Hahhhóóóóhh!!!!

Itt sincs hóó... Na mind1, én meg elaludtam.... és nem mentem be dolgozni. Majd szombaton megyek. Most úgyis csak 11kor indulok laborra majd 7ig. Addig meg még punnyadok :D

Tudjátok mi a szar érzés??? Gyújtanám meg a gázt, mert főznék virslit.. aztán van itthon 1 doboz gyufa...és abba 1 darab gyu######ál... És azt meggyújtom, erre eltörik.... és az égő vége beleesik a nedves mosogatótálcába.... Na ez szarérzés.. Most gyufa után kutatok :blink: Nem indult valami túl jól ez a nap... Ha valami robbanást hallanátok debrecen felől.. én voltam :rolleyes:

Bagózzá, és akkor nem kell nyers virslit enni :D ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Leszakad az arcom.... :blink: :rolleyes: Bakker! Szép emberekkel vagyok körülvéve... Ha bárkinek is segíteni kellett, akkor én hü..e ugrottam, amikor meg nekem kellene segíteni egy kicsit, akkor meg senki nem ér rá! Pénteken vittem volna műszakira, addigra ki kellett volna cserélni a 4 lengéscsillapítót, meg a hátsó fékeket! Ezzel az a gondom, hogy megfelelő szerszám hiányában nem tudom kicserélni az első lengéscsillapítókat, mert nincs rugóösszehúzóm... a hátsó fékekkel annyi a bajom, hogy még sohasem csináltam, meg nem tudok kettészakadni a légtelenítésnél sem... Szóval még egyiket sem csináltam! Lementem most a szerelőhöz, kérdeztem tőle, hogy ezeknek a cseréje mennyi pénzt venne igénybe, erre ő 10e a 2 első lengéscsillapító, 5e a futóműbeállítás, a hátsó fékek cseréje szintén 15e... Kenje a hajára! Úgy döntöttem, nem műszakiztatom le, hanem szétbontom, vagy eladom a pi..ába, mert január 1-től szigorított lesz a műszaki és akkor sokkal többe fog kerülni az egész műszakira való felkészítés!

Link to comment
Megosztás:

Leszakad az arcom.... :blink: :rolleyes: Bakker! Szép emberekkel vagyok körülvéve... Ha bárkinek is segíteni kellett, akkor én hü..e ugrottam, amikor meg nekem kellene segíteni egy kicsit, akkor meg senki nem ér rá! Pénteken vittem volna műszakira, addigra ki kellett volna cserélni a 4 lengéscsillapítót, meg a hátsó fékeket! Ezzel az a gondom, hogy megfelelő szerszám hiányában nem tudom kicserélni az első lengéscsillapítókat, mert nincs rugóösszehúzóm... a hátsó fékekkel annyi a bajom, hogy még sohasem csináltam, meg nem tudok kettészakadni a légtelenítésnél sem... Szóval még egyiket sem csináltam! Lementem most a szerelőhöz, kérdeztem tőle, hogy ezeknek a cseréje mennyi pénzt venne igénybe, erre ő 10e a 2 első lengéscsillapító, 5e a futóműbeállítás, a hátsó fékek cseréje szintén 15e... Kenje a hajára! Úgy döntöttem, nem műszakiztatom le, hanem szétbontom, vagy eladom a pi..ába, mert január 1-től szigorított lesz a műszaki és akkor sokkal többe fog kerülni az egész műszakira való felkészítés!

Mitől lesz szigorúbb?

Link to comment
Megosztás:

........

Úgy döntöttem, nem műszakiztatom le, hanem szétbontom, vagy eladom a pi..ába, mert január 1-től szigorított lesz a műszaki és akkor sokkal többe fog kerülni az egész műszakira való felkészítés!

Mennyire fontosak ezek a cserék? Biztosan nem gurulna át most a műszakin? Szólj Novynak! Ő most ráér. Kifizeted neki a benzint, adsz enni-inni neki és biztosan szivesen segit, ugye Novy!? :blink:

Egyébként ezen a rugóösszehúzósdin én is gondolkodtam a nyáron, amikor a tesóm kocsiját szereltük. Igaz, végül nem kellett kiszedni, de nem megoldható egy elég erős lánccal átkötni/fűzni és egy csavart beleszúrni a szemeken keresztül, hogy megtartsa a rugót összenyomott állapotban? :rolleyes: Bocsi az esetleges tahóságomért, de tényleg csak fantáziálok. Nem tudom mennyire kell összenyomva lennie a rugónak, van-e annyi hely hogy átfér(ne) a lánc.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mennyire fontosak ezek a cserék? Biztosan nem gurulna át most a műszakin? Szólj Novynak! Ő most ráér. Kifizeted neki a benzint, adsz enni-inni neki és biztosan szivesen segit, ugye Novy!? ;)

Egyébként ezen a rugóösszehúzósdin én is gondolkodtam a nyáron, amikor a tesóm kocsiját szereltük. Igaz, végül nem kellett kiszedni, de nem megoldható egy elég erős lánccal átkötni/fűzni és egy csavart beleszúrni a szemeken keresztül, hogy megtartsa a rugót összenyomott állapotban? :blink: Bocsi az esetleges tahóságomért, de tényleg csak fantáziálok. Nem tudom mennyire kell összenyomva lennie a rugónak, van-e annyi hely hogy átfér(ne) a lánc.. :D

Elvittem az autót állapotfelmérésre az egyik haveromhoz, de újat ő sem tudott mondani. Mondtam neki, hogy a 4 lengéscsillapító kuka, a hátsó fékek is. Megnézték és igazat adtak. Annyi lenne a kenőpénz, mit ha megcsináltatnám. Akkor inkább megcsináltatom. Nagyon elhanyagoltam annó, most ráfizettem... Mindig úgy voltam vele, majd... :lol: A rugó összehúzására kaptam több féle megoldást, de ha minden jól megy, akkor a sógorék segítenek, csak nekik is megy a meló éjjel nappal. Fékcserébe rutinosak, a többi sem okoz gondot! :rolleyes: Lehet, hogy legyártunk egy összehúzót, mert nem egy nagy dolog! Majd elválik. Ha meg nem sikerül semmi, akkor kap az autó tőlem karácsonyra ajándékot! Kap egy 5.1-es technikák. 5 l benzin, 1 szál gyufa! :D

Link to comment
Megosztás:

Elvittem az autót állapotfelmérésre az egyik haveromhoz, de újat ő sem tudott mondani. Mondtam neki, hogy a 4 lengéscsillapító kuka, a hátsó fékek is. Megnézték és igazat adtak. Annyi lenne a kenőpénz, mit ha megcsináltatnám. Akkor inkább megcsináltatom. Nagyon elhanyagoltam annó, most ráfizettem... Mindig úgy voltam vele, majd... :blink: A rugó összehúzására kaptam több féle megoldást, de ha minden jól megy, akkor a sógorék segítenek, csak nekik is megy a meló éjjel nappal. Fékcserébe rutinosak, a többi sem okoz gondot! :rolleyes: Lehet, hogy legyártunk egy összehúzót, mert nem egy nagy dolog! Majd elválik. Ha meg nem sikerül semmi, akkor kap az autó tőlem karácsonyra ajándékot! Kap egy 5.1-es technikák. 5 l benzin, 1 szál gyufa! :lol:

Igen. Tök mindegy hogy hivatalos vagy nem, ha minél több hibája van a vizsgán annál több pénzt kell a borítékba helyezni. :D

Link to comment
Megosztás:

hát...

nemtudom, hogyan lesz szigarítvaa műszaki, de most is gépek mérik az egészet...

a fékpadra ugyan úgy rákelrülhet egy jótékony bakancs megfelelő surlódó erőt prezentálva, ameik oldalon kell, illetve a lengéscsillapító is javulhat némi többlet ill keveslet miatt :blink:

és olyan meg nincs, hogy legkisebb hiba miatt is gatya, erre van kitalálva az előműszaki.

és az embereket továbbra is motiválni fogja a pénz, és pár hétmulva meglesza mód arra, hogy lehet kijátszani a dolgokat :rolleyes:

Lalee a rugócsere arra elmeséltem hogyan is lehet, de egy segíő akkor is kell utána összerakni

Brezsó:

összenyomot állapotban is összekötve fog annyit nyúlni, hogy nem lesz jó.. láncot kötni meg a rugóra nem egyszerű, hogy megálljon ott....

fékcsere meg... nincs leírva még a GYIK ba???

egyébként ha a dob lejön, és cserélni kell mindet, akkor nem lehet probléma....

Link to comment
Megosztás:

Azért irom ide a köv problemámat mert itt van a legnagyobb mozgás. Szval a következő. Észrevettem hogy a vizhőfok mérőm nem nagyom mozgolódik. Napi 15-20km-et megyek vele és nem billen ki a pöcökről a mutató. A fűtéssel viszont semi gond. 3-4perc után má befűűtőtt rendesen 1es fokozatban. Aztkel tudni h gyárilag nem fordulatszámos egységem volt a fordulatszámosat később tettem bele. Nyáron a pesti vánszorgás és társai mozgatták a mutatót a kellő ponon bekapcsol a ventilegalábbis nyáron. Nem tudom ez most a hideg nek köszönhető vagy pedig valami gebasz van? ÉS hogy ennyi km-alatt kikelene mozdulnia a mutatónak? Válaszokat köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Azért irom ide a köv problemámat mert itt van a legnagyobb mozgás. Szval a következő. Észrevettem hogy a vizhőfok mérőm nem nagyom mozgolódik. Napi 15-20km-et megyek vele és nem billen ki a pöcökről a mutató. A fűtéssel viszont semi gond. 3-4perc után má befűűtőtt rendesen 1es fokozatban. Aztkel tudni h gyárilag nem fordulatszámos egységem volt a fordulatszámosat később tettem bele. Nyáron a pesti vánszorgás és társai mozgatták a mutatót a kellő ponon bekapcsol a ventilegalábbis nyáron. Nem tudom ez most a hideg nek köszönhető vagy pedig valami gebasz van? ÉS hogy ennyi km-alatt kikelene mozdulnia a mutatónak? Válaszokat köszönöm.

több dolog lehet, de legvalószínűbb, hogy kicserélted a km órát, és a hőfokmérő skálája nem egyezik, és így nem is megy fel soha 90es csíkig.

illetve hamarabb nyit a termosztátod, ettől függetlenül jön némi meleg a rácsokból, de köze sem sütős, mint jó termosztáttal.

Link to comment
Megosztás:

több dolog lehet, de legvalószínűbb, hogy kicserélted a km órát, és a hőfokmérő skálája nem egyezik, és így nem is megy fel soha 90es csíkig.

illetve hamarabb nyit a termosztátod, ettől függetlenül jön némi meleg a rácsokból, de köze sem sütős, mint jó termosztáttal.

Igen arra már rájöttem hog másabba kiosztása valamivel a skálának mint a gyáriban. De akkor szerintem csak ez lehet az oka nem? Mert nyáron rendesen működik felmegy a mutato kapcsol a venti szval semmi gond vele most aggódom kicsit hogy miért nem libben ki. A termosztát a vizpumpa alatt vanugye? vagyis azon a környéken. mert aza 72ezres vezérmű cserénél lett cserélve:D

Link to comment
Megosztás:

Igen arra már rájöttem hog másabba kiosztása valamivel a skálának mint a gyáriban. De akkor szerintem csak ez lehet az oka nem? Mert nyáron rendesen működik felmegy a mutato kapcsol a venti szval semmi gond vele most aggódom kicsit hogy miért nem libben ki. A termosztát a vizpumpa alatt vanugye? vagyis azon a környéken. mert aza 72ezres vezérmű cserénél lett cserélve:D

kétfajta létezik

nekem most az van, ahol a 90es előtt van vonal, na neke ott ül azon az első vonalon, kb 7km után

úgyhogy az a 10-20km amit írtl szerintem régen sok...

megfáradt már biztos

termosztát meg mocija vállogatja

1.4.16 8vken vezérlés alatt, ahol a gumicső kijön a blokból

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.