Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah holnap kezdem szétbombázni az autót, mert még a héten jó lenne elvinni műszakira

Én meg nem viszem, inkább fullosra vágom azt ráér jövőre, max egyszerre fog műszakizni meg zöldkarizni, úgyis lejárna január végén az egyik,a másik meg május elején. :D

Ha már nők, akkor Hűha!!! :lol: :rolleyes:

Uhh, ez nagyon bejön :D csak a cickók lehetnének feszkósabbak.. ;)

(ezt az asszony is elolvasta, be is vágta a durcit :blink: de azért örül, hogy mégis őt választottam :D ;) )

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D ;) :D ;) Akkor már gyorsan be is oltjuk őt is :D

De el is képzelem... Valamiért elmegyek.. Dáwid ott marad..én távol vagyok.. Visszajövök (tetősín már rég fent van )

Én: :blink: mi a... ?

Dáwid erre: :rolleyes: mitörtént?

nekem úgy lenne normális :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

;)

a fenébe....... Basszuskulcs... áááááááááá..tudtam hogy ez lesz :blink: lemaradtam az 1000. hozzászólásomról :D :lol: nah csak én lehetek ekkora balfarok..

én a 10ezredikkel jártam így :) :D

Teljesen igaz. Nekem is van szerencsére jópár, akikről tudom, hogy nem hagynak ott ha gebasz van. :rolleyes:

egy nekem is van, egymáson nevetünk mindig, milyen bal######ok vagyunk ;)

ilyesmi volt itt is, csak két baráttal, és a csaj még az egyik barátot is fűzte... ;) :D de végül egy másiknál kötött ki...remélem olvassák az érintettek ;)

:D

am van egy jóhírem.

úgy fest ujra folyamatosan boldogítani foglak titeket... eddig talán van akinek jó, de ezután jön az ok: beszüntetik a munkát lehet :lol:

és majd csak vmikor tavasszal indul ujra, ha indul.

szóval báj báj kocsi, báj báj nyaralás, báj báj blitz stb stb :lol:

Link to comment
Megosztás:

én a 10ezredikkel jártam így :lol: :rolleyes:

egy nekem is van, egymáson nevetünk mindig, milyen bal######ok vagyunk :blink:

:lol:

am van egy jóhírem.

úgy fest ujra folyamatosan boldogítani foglak titeket... eddig talán van akinek jó, de ezután jön az ok: beszüntetik a munkát lehet :D

és majd csak vmikor tavasszal indul ujra, ha indul.

szóval báj báj kocsi, báj báj nyaralás, báj báj blitz stb stb :D

hohóóó! lassan a 11ezredik... :D Figyelj oda ;)

nekem úgy lenne normális :D :lol:

monyuk ami azt illeti gyárilag is úgy lenne normális... ;)

Na jaúvan mentem alszaszni! Jóccakát mindenkinek!

Szávúsztok!

Link to comment
Megosztás:

am van egy jóhírem.

úgy fest ujra folyamatosan boldogítani foglak titeket... eddig talán van akinek jó, de ezután jön az ok: beszüntetik a munkát lehet :blink:

és majd csak vmikor tavasszal indul ujra, ha indul.

szóval báj báj kocsi, báj báj nyaralás, báj báj blitz stb stb :lol:

ez miért is jó hír? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én a 10ezredikkel jártam így :lol: ;)

egy nekem is van, egymáson nevetünk mindig, milyen bal######ok vagyunk :D

;)

am van egy jóhírem.

úgy fest ujra folyamatosan boldogítani foglak titeket... eddig talán van akinek jó, de ezután jön az ok: beszüntetik a munkát lehet :D

és majd csak vmikor tavasszal indul ujra, ha indul.

szóval báj báj kocsi, báj báj nyaralás, báj báj blitz stb stb :lol:

:blink: :lol: hogyap.csba?? :D lefagy a technika? :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez miért is jó hír? ;)

nm figyelsz megint felületes vagy

nem azt írtam, hogy mindenkinek, hanem lesz akinek :D

;)

:blink: :lol: hogyap.csba?? :D lefagy a technika? :D :rolleyes:

hát ez az hogy nem fagy, hanem sáros, és rostálják a szemetet, és a sártól nem lehet rostálni, ezért ki akarják várni a jóidőt, hogy száradjon ki....

Link to comment
Megosztás:

nm figyelsz megint felületes vagy

nem azt írtam, hogy mindenkinek, hanem lesz akinek :lol:

:blink:

hát ez az hogy nem fagy, hanem sáros, és rostálják a szemetet, és a sártól nem lehet rostálni, ezért ki akarják várni a jóidőt, hogy száradjon ki....

Majd felvétel lesz "szemétszárítás" munkakörbe. mindenki fog egy hőlégfúvót aztán nyomás :D

De most komolyan, ennyire ráérős ez a meló? megvárjuk a jó időt, ha tavasszal lesz akkor tavasszal lesz és kész? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Majd felvétel lesz "szemétszárítás" munkakörbe. mindenki fog egy hőlégfúvót aztán nyomás :lol:

De most komolyan, ennyire ráérős ez a meló? megvárjuk a jó időt, ha tavasszal lesz akkor tavasszal lesz és kész? :rolleyes:

hát... ha eccer most nem lehet megcsinálni, akkor musz várni

pirosba se mész bele, mikor már erősen piros, kivárod a következő halványat nem? :blink:

Link to comment
Megosztás:

láttad... :rolleyes: :D

az halvány volt :blink: még én is átmentem utánad :lol:

na a lényeg:

vannak felszámolásra váró szeméttelepek:

ezeket mi felszámoljuk, vagy átszállítjuk rostálva másikba, ami befogadja, vagy ott helyszínene teljesen szétvállogatjuk(fürgekezűek).

a műanyag az megy az égetőbe, most per pill a mátrai hőerőműbe, na de azt elő kell készíteni.

és ha sáros ragadós, akkor nem lehet rostálni, aprítani, és befujni a kazánokba ;)

így kell várni, hogy száradjon, a hó alatt ugyan csak nem fog szóval...

ebben csak az idegesít, hogy még most pont meglett volna a pénz kocsira, de így már nem lesz meg...

Link to comment
Megosztás:

az halvány volt :blink: még én is átmentem utánad :lol:

na a lényeg:

vannak felszámolásra váró szeméttelepek:

ezeket mi felszámoljuk, vagy átszállítjuk rostálva másikba, ami befogadja, vagy ott helyszínene teljesen szétvállogatjuk(fürgekezűek).

a műanyag az megy az égetőbe, most per pill a mátrai hőerőműbe, na de azt elő kell készíteni.

és ha sáros ragadós, akkor nem lehet rostálni, aprítani, és befujni a kazánokba ;)

így kell várni, hogy száradjon, a hó alatt ugyan csak nem fog szóval...

ebben csak az idegesít, hogy még most pont meglett volna a pénz kocsira, de így már nem lesz meg...

Tavaszra összeszedsz egy komplett autót ha ott keresgélsz a telepen :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Tavaszra összeszedsz egy komplett autót ha ott keresgélsz a telepen :rolleyes: :blink:

az abaj, hogy ez egy másik mr, és itt csak egy 1200es lada kmórát találtam, ami tökre astra megoldésos

érdekes egyébként, hogy az 1200esen olyan fólia van, mint nekünk az astrában, megstekkeres csatlakozás stb, sőt még az izzók is hasonlóan mennek bele, mint az astrába, és jött a nagy sztár az 1500ös kocka, abban meg olyan van, mint a trabikban :lol:

ez ám az előrelépés ladáéknál (fiat-lada)

Link to comment
Megosztás:

én meg nyalom a malátaszörpöt

Az enyémet kivették a hűtőből, mert úgydöntöttek hogy nem kell az oda, inkább a helyére bemehet valami halas salátás tudjatökömmiazisten :blink: melegsört meg nemiszom... :rolleyes: akkor inkább lefekszem aludni, és várom a szombatot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd felvétel lesz "szemétszárítás" munkakörbe. mindenki fog egy hőlégfúvót aztán nyomás :lol:

Van egy 7.5 MW-os égőfej a kezem közelében :lol: jópénzért beszállok a szárításba :rolleyes: csak legyen elég PB gáz.. ;) :D

vannak felszámolásra váró szeméttelepek:

ezeket mi felszámoljuk, vagy átszállítjuk rostálva másikba, ami befogadja, vagy ott helyszínen teljesen szétválogatjuk.

Pedig jó szerencsével összeguberálhattál volna egy kocsit.. :) ;) :D

Hóóóóóófehér minden :blink:

Hoooool? :D Itt nem az tuti :D de hogy baromi hideg van az biztos.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.