Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amikor meglett az új moci a drágába, elmeséltem barátnőméknél, aztán kicsit később indultunk is volna. Barátnőm anyja odaszólt hogy vigyázzak rá. Mondom neki persze hogy vigyázok, még hideg :lol: :rolleyes: :blink: aztán kicsit változott hangban utánam szólt hogy nem egészen az autóra gondolt :D mondtam neki hogy ha rá vigyázok akkor mindkét drágámra vigyázok, mert benne van a másik szerelmem. Nah itt volt az hogy barátnőm megfogott és inkább kitolt az ajtón. Egy időben meg állandóan kérdezgette hogy ki az első ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor meglett az új moci a drágába, elmeséltem barátnőméknél, aztán kicsit később indultunk is volna. Barátnőm anyja odaszólt hogy vigyázzak rá. Mondom neki persze hogy vigyázok, még hideg :D :rolleyes: :blink: aztán kicsit változott hangban utánam szólt hogy nem egészen az autóra gondolt ;) mondtam neki hogy ha rá vigyázok akkor mindkét drágámra vigyázok, mert benne van a másik szerelmem. Nah itt volt az hogy barátnőm megfogott és inkább kitolt az ajtón. Egy időben meg állandóan kérdezgette hogy ki az első :D

Nekem is csinált ilyet.... persze hogy ő volt az... De hiba volt. :lol: inkább az autónak kellett volna lennie. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is csinált ilyet.... persze hogy ő volt az... De hiba volt. :rolleyes: inkább az autónak kellett volna lennie. :D

én kitérő választ adtam :blink: mindig visszakérdeztem hogy:

"milyen szempontok alapján?"

"érkezési sorrendben?"

aztán sose várta meg a végét :lol:

Link to comment
Megosztás:

én kitérő választ adtam :lol: mindig visszakérdeztem hogy:

"milyen szempontok alapján?"

"érkezési sorrendben?"

aztán sose várta meg a végét :D

:D

a fenébe....... Basszuskulcs... áááááááááá..tudtam hogy ez lesz :rolleyes: lemaradtam az 1000. hozzászólásomról ;) :blink: nah csak én lehetek ekkora balfarok..

Link to comment
Megosztás:

Látom ám... Hát igen... Én amikor megtudtam idegességemben ( most fogtok hülyének nézni ) elindultam lefele a kocsikulcsal...aztán inkább zsebrevágtam a kulcsot és amilyen gyorsan csak tudtam elkezdtem rohanni minél távolabb az autótól. a Belvárosig futottam.... :rolleyes: Aztán muter hívott hogy hova vitted a kulcsot? az autó meg itthon maradt...

én már csak röhögök, túl sokat tudok.... :lol:, dehát nekem mind1, nekem megmaradt az önbecsülésem...carstylingos oldalamon van egy szép szöveg tőlem, abban minden le van írva :blink:

Link to comment
Megosztás:

Miért nem voltál ott? ;) :rolleyes: Valami szemét megírta helyetted... a dög :blink:

999.-et meg akartam nézni és a 1000. alá odaírni hogy 1000. hozzászólás.. Nembaj visszaszámolom és odaírom :lol:

én már csak röhögök, túl sokat tudok.... :D, dehát nekem mind1, nekem megmaradt az önbecsülésem...carstylingos oldalamon van egy szép szöveg tőlem, abban minden le van írva :D

Hidd el ennél fontosabb nincs. ;) Megnézem a szöveget.

Elolvastam.. Hát nagyon igaz. Kurvára igaz. Nekem akkor derült ki kik a barátaim amikor ott lettem hagyva... és nem csak a barátnőmet vesztettem el akkor...hanem sok embert akik le se szarták hogy mi van. Dehát.. Nah... :D Fel a fejjel ilyenkor mindenkinek. Megállapították hogy az autóm buzija vagyok. EZ ÍGY VAN! Amikor rossz volt a kedvem...mentem vele 1 kört, és egyből jobb lett. Vagy ha csak ránéztem a telefonomra..és hiányzott a csajszi képe a háttérből...mindíg ott volt az astra képe, és kicsit jobb lett a kedvem.

Link to comment
Megosztás:

én már csak röhögök, túl sokat tudok.... :D, dehát nekem mind1, nekem megmaradt az önbecsülésem...carstylingos oldalamon van egy szép szöveg tőlem, abban minden le van írva :rolleyes:

Maximálisan egyet kell hogy értsek a karsztájlingos szövegeddel. :blink: Ennyit tudok még hozzáfűzni: "Van akinek van barátai, és van aki őszinte."

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Hidd el ennél fontosabb nincs. :D Megnézem a szöveget.

Elolvastam.. Hát nagyon igaz. Kurvára igaz. Nekem akkor derült ki kik a barátaim amikor ott lettem hagyva... és nem csak a barátnőmet vesztettem el akkor...hanem sok embert akik le se szarták hogy mi van. Dehát.. Nah... ;) Fel a fejjel ilyenkor mindenkinek.

én összevesztem 2barátommal is...és mind2nek kurvára igaza volt...sajnos. látták azt amit én elvakultan nem vettem észre, pedig rohadtul nyilvánvaló volt

Maximálisan egyet kell hogy értsek a karsztájlingos szövegeddel. :rolleyes: Ennyit tudok még hozzáfűzni: "Van akinek van barátai, és van aki őszinte."

:blink:

Ezzel nem tudok egyet érteni. :lol:

én sem, mármint a hozzáfűzéssel. aki ismer, az tudja h nem szemétkedésből mondom azt amit szoktam, hanem azért mert ez a véleményem. van akinek ez nem tetszik...jókat lehet vitázni, mégis a barátomnak mondhatom. akinek meg felmegy tőle az agyvize, annak nincsen önkritikája

Link to comment
Megosztás:

én összevesztem 2barátommal is...és mind2nek kurvára igaza volt...sajnos. látták azt amit én elvakultan nem vettem észre, pedig rohadtul nyilvánvaló volt

én sem, mármint a hozzáfűzéssel. aki ismer, az tudja h nem szemétkedésből mondom azt amit szoktam, hanem azért mert ez a véleményem. van akinek ez nem tetszik...jókat lehet vitázni, mégis a barátomnak mondhatom. akinek meg felmegy tőle az agyvize, annak nincsen önkritikája

Sajnos a rózsaszínködtől nem lát tisztán az ember olyankor. Nekem volt 1 srác... 1szer szakítottunk még augusztusba a excsajjal.. aztán a csaj visszakönyörögte magát.. én igent mondtam, és ez a srác ( legjobb barátom máig napig, biztos írtam róla VW poloja van ) mondta hogy Laci..ne tedd úgyis csak sírás lesz a vége.Én barom állat meg azt hittem hogy na csak kavarni akarja a szart. Holott olyan igazat mondott, és előrelátóan beszélt a dologról. Rá 1 hónappal a csajszika szakított megint... Tényleg csak sírás lett a vége. és Neki volt igaza. Azóta is sokszor hallgatok rá. És inkább már így utólag örülök hogy ezt a csajt vesztettem el...minthogy ezt a barátságot veszítsem el.

Link to comment
Megosztás:

én összevesztem 2barátommal is...és mind2nek kurvára igaza volt...sajnos. látták azt amit én elvakultan nem vettem észre, pedig rohadtul nyilvánvaló volt

én sem, mármint a hozzáfűzéssel. aki ismer, az tudja h nem szemétkedésből mondom azt amit szoktam, hanem azért mert ez a véleményem. van akinek ez nem tetszik...jókat lehet vitázni, mégis a barátomnak mondhatom. akinek meg felmegy tőle az agyvize, annak nincsen önkritikája

Teljesen igaz. Nekem is van szerencsére jópár, akikről tudom, hogy nem hagynak ott ha gebasz van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a rózsaszínködtől nem lát tisztán az ember olyankor. Nekem volt 1 srác... 1szer szakítottunk még augusztusba a excsajjal.. aztán a csaj visszakönyörögte magát.. én igent mondtam, és ez a srác ( legjobb barátom máig napig, biztos írtam róla VW poloja van ) mondta hogy Laci..ne tedd úgyis csak sírás lesz a vége.Én barom állat meg azt hittem hogy na csak kavarni akarja a szart. Holott olyan igazat mondott, és előrelátóan beszélt a dologról. Rá 1 hónappal a csajszika szakított megint... Tényleg csak sírás lett a vége. és Neki volt igaza. Azóta is sokszor hallgatok rá. És inkább már így utólag örülök hogy ezt a csajt vesztettem el...minthogy ezt a barátságot veszítsem el.

ilyesmi volt itt is, csak két baráttal, és a csaj még az egyik barátot is fűzte... :blink: :rolleyes: de végül egy másiknál kötött ki...remélem olvassák az érintettek :lol:

Link to comment
Megosztás:

ilyesmi volt itt is, csak két baráttal, és a csaj még az egyik barátot is fűzte... :D :lol: de végül egy másiknál kötött ki...remélem olvassák az érintettek ;)

;) úhh... Hát ez tényleg kemény.. :blink: Tényleg nem értem miért csinálják ezt sokan.. De Zoli..én azt mondom, vissza fogja sírni ő még azt az időszakot amikor veled volt. Csak akkor te már másnál leszel..aki meg is érdemel és nem viselkedik így. Ha én erre gondolok hogy már az enyém is újjal van... akkor eszembejut: Vissza fogod még sírni azokat az időket kisanyám...amikor kinyögted hogy neked kell 1 szép gyűrű én másnap ezüstgyűrűt csináltattam név belevésetéssel... :rolleyes: !HOGY KÖLTÖTTEM VOLNA BÁRMI MÁSRA, VAGY ADTAM VOLNA INKÁBB ODA EGY ÉHEZŐNEK AZ ÁRÁT! :D

Link to comment
Megosztás:

;) úhh... Hát ez tényleg kemény.. :blink: Tényleg nem értem miért csinálják ezt sokan.. De Zoli..én azt mondom, vissza fogja sírni ő még azt az időszakot amikor veled volt. Csak akkor te már másnál leszel..aki meg is érdemel és nem viselkedik így. Ha én erre gondolok hogy már az enyém is újjal van... akkor eszembejut: Vissza fogod még sírni azokat az időket kisanyám...amikor kinyögted hogy neked kell 1 szép gyűrű én másnap ezüstgyűrűt csináltattam név belevésetéssel... :rolleyes: !HOGY KÖLTÖTTEM VOLNA BÁRMI MÁSRA, VAGY ADTAM VOLNA INKÁBB ODA EGY ÉHEZŐNEK AZ ÁRÁT! :D

Én előbb veszek valami extrát a kocsihoz, mint gyűrűt egy vadidegennek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D úhh... Hát ez tényleg kemény.. :lol: Tényleg nem értem miért csinálják ezt sokan.. De Zoli..én azt mondom, vissza fogja sírni ő még azt az időszakot amikor veled volt. Csak akkor te már másnál leszel..aki meg is érdemel és nem viselkedik így. Ha én erre gondolok hogy már az enyém is újjal van... akkor eszembejut: Vissza fogod még sírni azokat az időket kisanyám...amikor kinyögted hogy neked kell 1 szép gyűrű én másnap ezüstgyűrűt csináltattam név belevésetéssel... :blink: !HOGY KÖLTÖTTEM VOLNA BÁRMI MÁSRA, VAGY ADTAM VOLNA INKÁBB ODA EGY ÉHEZŐNEK! ;)

Pedig milyen szép tetősínt vehettél volna belőle :rolleyes: belevésve hogy ASTRA... (különben meg ne írjál ilyeneket, most vettem neki ezüstgyűrűt :D )

Link to comment
Megosztás:

;) úhh... Hát ez tényleg kemény.. :blink: Tényleg nem értem miért csinálják ezt sokan.. De Zoli..én azt mondom, vissza fogja sírni ő még azt az időszakot amikor veled volt. Csak akkor te már másnál leszel..aki meg is érdemel és nem viselkedik így. Ha én erre gondolok hogy már az enyém is újjal van... akkor eszembejut: Vissza fogod még sírni azokat az időket kisanyám...amikor kinyögted hogy neked kell 1 szép gyűrű én másnap ezüstgyűrűt csináltattam név belevésetéssel... :rolleyes: !HOGY KÖLTÖTTEM VOLNA BÁRMI MÁSRA, VAGY ADTAM VOLNA INKÁBB ODA EGY ÉHEZŐNEK AZ ÁRÁT! :lol:

és én ezt meg is mondtam neki arcba :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig milyen szép tetősínt vehettél volna belőle :rolleyes: belevésve hogy ASTRA... (különben meg ne írjál ilyeneket, most vettem neki ezüstgyűrűt ;) )

:blink: :lol: :D Amúgy majd ha megint jössz valamikor debrecenbe és összefutunk, hozzáérek az enyém tetejéhez, meg az 1ik oldalo tetősínedhez. :D Mire hazaérsz csak 1 tetősíned lesz. Másik elsorvad és eltűnik :lol: :lol:

és én ezt meg is mondtam neki arcba ;) :D :D

miután engem hajított (!e-mailba!) , én utánna írtam neki 1 választ... és azóta nem beszéltünk...ez volt szeptember elején. írt már azóta az anyja, barátnői, sőt az anyja próbált hívni is. Mindenhol tiltólistán vannak.. telefonon meg ha hív nem veszem fel. Sztem azt hiszik hogy már nem élek vagy nemtom mit hisznek de kúúvára nem is érdekel mit hisznek :)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: :lol: Amúgy majd ha megint jössz valamikor debrecenbe és összefutunk, hozzáérek az enyém tetejéhez, meg az 1ik oldalo tetősínedhez. :D Mire hazaérsz csak 1 tetősíned lesz. Másik elsorvad és eltűnik ;) :D

beoltottam tetősíntelenedés ellen. meg viszek neked egy csiszolt sínpárt, és amikor elfordulsz már fel is fúrtam őket ;) :D

Link to comment
Megosztás:

beoltottam tetősíntelenedés ellen. meg viszek neked egy csiszolt sínpárt, és amikor elfordulsz már fel is fúrtam őket :D :lol:

:lol: :D ;) :D ;) Akkor már gyorsan be is oltjuk őt is :D

De el is képzelem... Valamiért elmegyek.. Dáwid ott marad..én távol vagyok.. Visszajövök (tetősín már rég fent van )

Én: :blink: mi a... ?

Dáwid erre: :rolleyes: mitörtént?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.