Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nemlehet, már csak 7van...és be kell osztani a hétköznapokra, bár holnap kocsmázás, szerdán meg buláj lesz....monnyuk még így is necces a mennyiség ;)

Mi szombatra rendezünk egy szédülős sokat vigyorgós estét, de az még messze van :lol: egy van itthon de ma meg még vezetek :rolleyes:

Kezdett elegem lenni a hidegből. Ma reggel is beültem, mire elértem a sarokig már befagyott a s.ggem de onnantól még kb 5 km mire elkezd fűteni a gép :blink: A pinyóból elővakartam egy remek ülésfűtéshuzatot amit fater még anno a trabiba szerkesztett magának. Gondoltam ha ott elég meleget csinált akkor az ide is jó lesz :D persze az a csatlakozó az nem igazán kompatibilis a jelenlegi szivargyújtóval :D tettem rá egy mostani csatit, biztivel, kipróbáltam bent 12 voltos tápról, aztán úgy döntöttem hogy felgyújtani inkább nem fogom az autót, annyira meleg nem kell :D ;) Hazafelé beugrottam a norautóba és beruháztam egy rendkívül dekoratív fekete cuccra nem egész kétezer pénzért. Úgy fűt hogy lehet hogy lentalszom. Jobb mint a szobám :D

Link to comment
Megosztás:

Mi szombatra rendezünk egy szédülős sokat vigyorgós estét, de az még messze van :lol: egy van itthon de ma meg még vezetek :rolleyes:

Kezdett elegem lenni a hidegből. Ma reggel is beültem, mire elértem a sarokig már befagyott a s.ggem de onnantól még kb 5 km mire elkezd fűteni a gép :blink: A pinyóból elővakartam egy remek ülésfűtéshuzatot amit fater még anno a trabiba szerkesztett magának. Gondoltam ha ott elég meleget csinált akkor az ide is jó lesz :D persze az a csatlakozó az nem igazán kompatibilis a jelenlegi szivargyújtóval ;) tettem rá egy mostani csatit, biztivel, kipróbáltam bent 12 voltos tápról, aztán úgy döntöttem hogy felgyújtani inkább nem fogom az autót, annyira meleg nem kell :D ;) Hazafelé beugrottam a norautóba és beruháztam egy rendkívül dekoratív fekete cuccra nem egész kétezer pénzért. Úgy fűt hogy lehet hogy lentalszom. Jobb mint a szobám :D

milyen jó hogy az si már 1km elteltével meleget fúvik :D

Link to comment
Megosztás:

huh most a nőkből kcisit elegem van :lol:

Nekem már kezd elmúlni az elegemség... szeptemberben az excsajom... felrúgta a 3 éves kapcsolatunkat mert neki fontosabbak voltak a haverjai... :rolleyes: akkó mennyé akkó! Az astrát se szerette... meg Dáwidnak már meséltem.. állandóan kutatott benne... :blink: ha meg szóltam hogy ne tegye, besértődött.

Link to comment
Megosztás:

Mi szombatra rendezünk egy szédülős sokat vigyorgós estét, de az még messze van :lol: egy van itthon de ma meg még vezetek :rolleyes:

Kezdett elegem lenni a hidegből. Ma reggel is beültem, mire elértem a sarokig már befagyott a s.ggem de onnantól még kb 5 km mire elkezd fűteni a gép :blink: A pinyóból elővakartam egy remek ülésfűtéshuzatot amit fater még anno a trabiba szerkesztett magának. Gondoltam ha ott elég meleget csinált akkor az ide is jó lesz :D persze az a csatlakozó az nem igazán kompatibilis a jelenlegi szivargyújtóval ;) tettem rá egy mostani csatit, biztivel, kipróbáltam bent 12 voltos tápról, aztán úgy döntöttem hogy felgyújtani inkább nem fogom az autót, annyira meleg nem kell :D ;) Hazafelé beugrottam a norautóba és beruháztam egy rendkívül dekoratív fekete cuccra nem egész kétezer pénzért. Úgy fűt hogy lehet hogy lentalszom. Jobb mint a szobám :D

ósonba néztem én is 1990ért, de nem vettem meg.. hiba volt? :D

csüt hajnalban 03:50körül el kell indulni, nemhiszem, hogy meleg lesz...

Link to comment
Megosztás:

Nekem már kezd elmúlni az elegemség... szeptemberben az excsajom... felrúgta a 3 éves kapcsolatunkat mert neki fontosabbak voltak a haverjai... :rolleyes: akkó mennyé akkó! Az astrát se szerette... meg Dáwidnak már meséltem.. állandóan kutatott benne... :blink: ha meg szóltam hogy ne tegye, besértődött.

nekem egy kicsit összetettebb. most nem írnám le. a lényeg ennyi: :lol: :D ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem már kezd elmúlni az elegemség... szeptemberben az excsajom... felrúgta a 3 éves kapcsolatunkat mert neki fontosabbak voltak a haverjai... :rolleyes: akkó mennyé akkó! Az astrát se szerette... meg Dáwidnak már meséltem.. állandóan kutatott benne... :blink: ha meg szóltam hogy ne tegye, besértődött.

Mi jól megvagyunk. 3 hónap múlva leszünk 3 évesek! :lol: Ő szereti Gizit, de köztük is megvan az az egészséges féltékenység! :D

Link to comment
Megosztás:

Mi jól megvagyunk. 3 hónap múlva leszünk 3 évesek! :blink: Ő szereti Gizit, de köztük is megvan az az egészséges féltékenység! :lol:

:rolleyes: Maradjon is így :D

elég lájtos kifejezés ez a 2féle smile....szánalmas és gusztustalan.

hmm... igen. és a legundorítóbb hogy utánna vagy 1 hónap elteltével fel akart hívni az anyja, hogy adjam meg a honlapjának a felhasználói nevét meg kódját, mert az ex új pasija esetleg tovább szerkesztené... letöröltem abban a pillanatban az egész honlapot. szemétládák..

Novy! mostmár nem csak te gyűlölöd azt az A betűs női nevet...

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Maradjon is így ;)

hmm... igen. és a legundorítóbb hogy utánna vagy 1 hónap elteltével fel akart hívni az anyja, hogy adjam meg a honlapjának a felhasználói nevét meg kódját, mert az ex új pasija esetleg tovább szerkesztené... letöröltem abban a pillanatban az egész honlapot. szemétládák..

Köszi! :blink:

Akkor megoldottad rendesen! ;) :D

Ha már nők, akkor Hűha!!! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Maradjon is így :D

hmm... igen. és a legundorítóbb hogy utánna vagy 1 hónap elteltével fel akart hívni az anyja, hogy adjam meg a honlapjának a felhasználói nevét meg kódját, mert az ex új pasija esetleg tovább szerkesztené... letöröltem abban a pillanatban az egész honlapot. szemétládák..

Novy! mostmár nem csak te gyűlölöd azt az A betűs női nevet...

egy hónap :blink: :lol: egy kibaszott hetet se bírt ki

Link to comment
Megosztás:

egy hónap ;) :D egy kibaszott hetet se bírt ki

Látom ám... Hát igen... Én amikor megtudtam idegességemben ( most fogtok hülyének nézni ) elindultam lefele a kocsikulcsal...aztán inkább zsebrevágtam a kulcsot és amilyen gyorsan csak tudtam elkezdtem rohanni minél távolabb az autótól. a Belvárosig futottam.... :lol: Aztán muter hívott hogy hova vitted a kulcsot? az autó meg itthon maradt...

Köszi! :rolleyes:

Akkor megoldottad rendesen! :D :lol:

Ha már nők, akkor Hűha!!! :D ;)

;) Alap Lalibarátom, alap ;)

1000. hozzászólásom :) ( megkésve.. Aki érti éri aki nem nem :lol: :blink: :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.