Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

idegeskedj, fussál, gyúrjál :lol: hiphop eltűnik :blink:

Fél évig csinátam a Norbi-diétát, tudjátok 3 kategória van , egyiket délig eheted, a másikat 3-is, a harmadikat estig. 12-után kenyér helyettt ettem azt a hülye puf######tott rizst-buzát, a végén már fészket csináltam az ágyban a paplanból és úgy aludtam . :rolleyes: Először lement 2-3 kiló nagyon hamar, aztán semmi.

Látom alapos a cenzúra, na megyek Egerszalókra, hétvégéigbírjátok ki valahogy nélkülem. :D

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Fél évig csinátam a Norbi-diétát, tudjátok 3 kategória van , egyiket délig eheted, a másikat 3-is, a harmadikat estig. 12-után kenyér helyettt ettem azt a hülye puf######tott rizst-buzát, a végén már fészket csináltam az ágyban a paplanból és úgy aludtam . :rolleyes: Először lement 2-3 kiló nagyon hamar, aztán semmi.

Látom alapos a cenzúra, na megyek Egerszalókra, hétvégéigbírjátok ki valahogy nélkülem. ;)

én 25-öt tettem le pár éve :D (és nem ettem hozzá puf@sztott szutykokat. Azokról mindig a hungarocel jutott eszembe. Az ízük is kb. egyforma :lol:)

Nah megyek hójárni egy kicsit. Itt megmaradt az úton ;) Kíváncsi vagyok hogy 40-el hasító fosósgalambokból, vagy "sok az elektronikám kemény vagyok" -ból lesz -e több. (és hány csatt lesz mert még nem vették észre hogy itt az tél :blink: )

Nah jóvan, léptem... (nélkülem csak estig kell kibírni :D) hali

Link to comment
Megosztás:

Fél évig csinátam a Norbi-diétát, tudjátok 3 kategória van , egyiket délig eheted, a másikat 3-is, a harmadikat estig. 12-után kenyér helyettt ettem azt a hülye puf######tott rizst-buzát, a végén már fészket csináltam az ágyban a paplanból és úgy aludtam . :rolleyes: Először lement 2-3 kiló nagyon hamar, aztán semmi.

Látom alapos a cenzúra, na megyek Egerszalókra, hétvégéigbírjátok ki valahogy nélkülem. :D

áh ilyet nem játszunk....viszont aug elején még 80kg voltam....úgy látszik az idegeskedés a legjobb fogyókúra :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeruuu mindenki!

Elromlott a kilóméterórám... :blink: Tegnap még jó meg semmi baja...ma reggel meg már nem forgatja se a napiszámlálót, se az össszámlálót, se a mutató nem mozog. :lol: A hőfokot, és a gázolajat meg mutatja.. :D vajon mi lehet vele?

Lehet megnézem ebben a debreceni bontóban a fordulatszámmérős órát. ( ahol Dáwid vette a mociját ) Remélem megvan még.... :rolleyes:

Ha nincs akkor... Sztem ezt vagy megcsináljuk, vagy venni bele egy másik bontottat ami nem mutatja a fordulatot. Jóaz.. csak működjön.

Link to comment
Megosztás:

Szeruuu mindenki!

Elromlott a kilóméterórám... :blink: Tegnap még jó meg semmi baja...ma reggel meg már nem forgatja se a napiszámlálót, se az össszámlálót, se a mutató nem mozog. :lol: A hőfokot, és a gázolajat meg mutatja.. :D vajon mi lehet vele?

Lehet megnézem ebben a debreceni bontóban a fordulatszámmérős órát. ( ahol Dáwid vette a mociját ) Remélem megvan még.... :rolleyes:

Ha nincs akkor... Sztem ezt vagy megcsináljuk, vagy venni bele egy másik bontottat ami nem mutatja a fordulatot. Jóaz.. csak működjön.

Sztem a spirál adta meg magát.

Link to comment
Megosztás:

7ezret megér. :blink: azt hallottam hogy nagyon nagy vesződés kiszedni... Igaz ez ? :rolleyes:

5p alatt kikaptam a helyéről. 5 csavar a kormányt borító müanyagban (2 szemből a kormányt tekergetve elérhető, 3 az alsó felén), ezután a műszeregységen felül kettő, jobb és baloldalt 1-1 csavart kell kicsavarni. Ezután az óracsoportot tartó három csavart kell kikapni és akkor már mozdítható a műszeregység. Benyúlsz szépen mögé és lepattintod a spirált.

Link to comment
Megosztás:

5p alatt kikaptam a helyéről. 5 csavar a kormányt borító müanyagban (2 szemből a kormányt tekergetve elérhető, 3 az alsó felén), ezután a műszeregységen felül kettő, jobb és baloldalt 1-1 csavart kell kicsavarni. Ezután az óracsoportot tartó három csavart kell kikapni és akkor már mozdítható a műszeregység. Benyúlsz szépen mögé és lepattintod a spirált.

Ennyi? akkor tényleg semmiség :blink: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ennyi? akkor tényleg semmiség :blink: :rolleyes:

Azért sztem nem árt a váltóról is leoldani a spirált különben nem fér be a kezed az óra mögé,h onnan leold a spirált! Egyébként pont 1 hete vettem debrecenben a cora melletti bontóban fordszámmérős műszeregységet 7 ezerért, még így is maradt ott egy, de ezek benzinesek voltak!

Link to comment
Megosztás:

Azért sztem nem árt a váltóról is leoldani a spirált különben nem fér be a kezed az óra mögé,h onnan leold a spirált! Egyébként pont 1 hete vettem debrecenben a cora melletti bontóban fordszámmérős műszeregységet 7 ezerért, még így is maradt ott egy, de ezek benzinesek! Neked diesel kellene,ugye?

Igen dizel. Meg a W számom az 1111.

Amúgy csatlakozós lesz? Beleteszem a másikat és rádugom 1 csatlakozóra? és működni fog a fordulatszámmérő is? vagy még lesz 1 pár plusz kör vele?

Link to comment
Megosztás:

Igen dizel. Meg a W számom az 1111.

Nemtom, lehet volt a srácnak dieselbe való is,de eleve ugye úgy kértem,h benzinesbe kell, nekem egyébként w1102 kell bele! Meg tudom adni p.ü-ben a bontós srác telefonszámát,ha érdekel! De sztem is a spiráloddal lesz a probléma,nem az órával!

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, lehet volt a srácnak dieselbe való is,de eleve ugye úgy kértem,h benzinesbe kell, nekem egyébként w1102 kell bele! Meg tudom adni p.ü-ben a bontós srác telefonszámát,ha érdekel! De sztem is a spiráloddal lesz a probléma,nem az órával!

Okés a telefonszámot megköszönném, jó ha van tartalékban. őőő... akkor az is jó ha veszek egy sprált és beteszem? Vagy ha már rossz akkor inkább cseréljek egy fordulatszámmérős órára?

Link to comment
Megosztás:

Okés a telefonszámot megköszönném, jó ha van tartalékban. őőő... akkor az is jó ha veszek egy sprált és beteszem? Vagy ha már rossz akkor inkább cseréljek egy fordulatszámmérős órára?

Meg kellene róla győződnöd,h tényleg a spirál a ludas, ha igen akkor azt kicseréled és aztán eldöntöd,h akkor szeretnéd-e tuningolni a műszeregységet! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Szép egyenletesen mozgott. Nem rezgett sosem.

Amúgy bocsi az ilyen hülye kérdésekért... :rolleyes:

Nem hülye kérdések ezek!!fura! igazából úgy tudod kiszűrni 100%-osan, ha leoldod a spirált a váltóról meg az óráról is, a váltó felöli végét befogod mondjuk egy fúróba és közben megnézed a másik végét,ami az órába csatlakozna,h szépen pörög-e!Lehet van egyszerübb megoldás is,de nekem ez jutott eszembe! :blink: Megkaptad a p.ü-t? Vagy ha vkinek van jobb ötlete az írjon!!

Link to comment
Megosztás:

fura! igazából úgy tudod kiszűrni 100%-osan, ha leoldod a spirált a váltóról meg az óráról is, a váltó felöli végét befogod mondjuk egy fúróba és közben megnézed a másik végét,ami az órába csatlakozna,h szépen pörög-e!Lehet van egyszerübb megoldás is,de nekem ez jutott eszembe! :D Megkaptad a p.ü-t?

Jó megoldás ez! :rolleyes: Megkaptam az üzenetet, válaszoltam is rá :blink: Ma már nemhiszem hogy nekiesek, de valamikor a héten megcsinálom....mert kúúúva szar így menni hogy a mutató ül a támasztón :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.