Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nos igen...csak az első 20 percet bírtam ki :lol: Én most a Törvénytisztelő polgár című filmre akarom elvinni a barátosnémat, persze majd akkor ha szinkronba nyomják. Láttam a bemutatót és jónak ígérkezik....hm? Mi a véleményetek?

nem tudok róla semmit...2012 vége volt a tetőpont, akkor kész, fejeltem a széket magam előtt... :lol:

tegnap a becstelen brigantikot néztem, sokan mondták h ne szinkronosan nézzem, és így eredeti nyelven tényleg tök jó volt...még akkor is ha történelmileg nem helyes a story :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hú, most akkor összefoglalva kétévente kell műszakira, is meg ződkártyára is mennem?

Nem eléggé egyértelmű de nekem akkor is az eredeti évenkénti verziójuk tűnik hitelessé :lol: :huh: én meg arra döntöttem, hogy gyors összedobálás helyett inkább rendbe pofozom normálisan a kocsit és úgy tolom műszakizni, jövőre, van rá 1 jó hónapom.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem eléggé egyértelmű de nekem akkor is az eredeti évenkénti verziójuk tűnik hitelessé :D :lol: én meg arra döntöttem, hogy gyors összedobálás helyett inkább rendbe pofozom normálisan a kocsit és úgy tolom műszakizni, jövőre, van rá 1 jó hónapom.. :lol:

Hát akkor szedd össze magad, nekem áprilisban lesz, de már most tök ideg vagyok ha rágondolok. :huh:

Link to comment
Megosztás:

a 2012t nehogy megnézzétek, én már visítottam rajta, annyira nevettséges volt :lol:

Én is végig röhögtem. Illetve marha sok benne a klisé is. :D Annyira tudni lehetett hogy mi fog történni... :huh: A végén én is röhögtem, meg az egész terem, mert beszóltam hangosan, mikor a hapi és a csajszi elkezdtek smárolni, hogy "fúúúúj". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is végig röhögtem. Illetve marha sok benne a klisé is. :blink: Annyira tudni lehetett hogy mi fog történni... :huh: A végén én is röhögtem, meg az egész terem, mert beszóltam hangosan, mikor a hapi és a csajszi elkezdtek smárolni, hogy "fúúúúj". :lol:

én akkor szóltam mikor a zsilipnél a középsőben halt meg a csaj, ott szakadt a cérna és visítottam :lol: :D ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Egy alkoholt nem ivónak? :huh: ;)

Féláron adok én neked GM-eket -műszakira feltetteket, utána az új tárcsákkal új betéteket kapott, a régi tárcsa szabályozva volt és úgy 2-300 km-et ha a helyükön voltak- szinte semmit sem koptak csak a tárcsaméretet nem tudom.

Nesze neked tunying.. :lol:

nem jön be

am mégis van egy lyuk a kipuff dobon is :D de megoldjuk :angry:

Nincs igazad, Opel dieselnél a szervót külön szíj hajtja, nem ugyanaz, mint a generátort.

nem értek a traktorokhoz bocsi :lol:

Link to comment
Megosztás:

na most éhes lettem :D

Én éhes vagyok már nyóc óta de már most dagadt vagyok azt' hol van még az ünnepi kaja-sorozat :lol:

Lefrissítettem a tűzrókát ez a dög meg összerántotta a fórumot.(máhogy méretben) vagy nem csak nekem lett kisebb? :blink: :rolleyes: kérdés egyszerűsítve: a hiba az én készülékemben van, vagy a fórumon lett elkövetve valami, és ne akarjam a böngészőmmel beállítani?

kérdés sztornó, megnéztem explorer-ben és ott jó. akkor eloltom a rókát...

Link to comment
Megosztás:

Én éhes vagyok már nyóc óta de már most dagadt vagyok azt' hol van még az ünnepi kaja-sorozat :lol:

Lefrissítettem a tűzrókát ez a dög meg összerántotta a fórumot.(máhogy méretben) vagy nem csak nekem lett kisebb? :blink: :rolleyes: kérdés egyszerűsítve: a hiba az én készülékemben van, vagy a fórumon lett elkövetve valami, és ne akarjam a böngészőmmel beállítani?

kérdés sztornó, megnéztem explorer-ben és ott jó. akkor eloltom a rókát...

én fogytam eleget az elmúlt 3hétben, ideje visszaszedni...75->68....most 70nél tartok :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.