Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem volt már olyan eset hogy az előttem levő kocsiba smároltak és azért álltam én is mögöttük a lámpánál..jójó...1 darabig hagytam őket de utánna mint az állat úgy dudáltam :huh: Ha ismerőst látok akkor meg akkor reagálok ha jön szembe... villogok neki 1et 2t :lol:

Smárolnak az más, egy darabig nem kell zavarni őket, de azért nem kell megvárni, amíg megszül a csaj, meg oviba viszi a gyereket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor megvettem a kocsit téli gumi volt rajta, vettem nyári gumikat használt felnivel, összel meg Heningtől vettem meg a téli gumijait a régik helyére. Nem is gondolkodtam rajta, kell és kész.

Azzal nincs baj hogy nincsen... mert van felnivel gumival együtt.. Csak az a baj hogy már elég régóta a csomagtartóban vannak... Centiroztatni kéne mert nagyon rázza a kormányt... csakhát idő hiányában nem tudtuk még elvinni. Ha nekem van időm akkor meg fater viszi el az autót... Vagy fordítva. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megint az utolsó pillanatra hagyni a fagyállózást! Eddigi rekordom -10fok :lol: , akkor estem neki átmosni a rendszert, meg fagyállóval felönteni. Most nem vártam meg a nagy hideget, mert melózok és nincs időm jövőhéten. Meg most csak 1fok van kint! :huh:

De legalább megvan. Én is meg kell fejeljem egy kicsit mert csak -25 fokos de nálunk semmi sem biztos. A zöldbe is -35 volt. Welcome to Siberia :lol:

Link to comment
Megosztás:

De legalább megvan. Én is meg kell fejeljem egy kicsit mert csak -25 fokos de nálunk semmi sem biztos. A zöldbe is -35 volt. Welcome to Siberia :lol:

Én most kb -35fokosra kevertem. Elég az! Ha meg nem, így jártam! :huh:

Mára terveztem a hátsó fékek leszedését, mert holnap mennék megvenni az újakat, de nincs kedvem ma szerelni. Lusta vagyok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt már olyan eset hogy az előttem levő kocsiba smároltak és azért álltam én is mögöttük a lámpánál..jójó...1 darabig hagytam őket de utánna mint az állat úgy dudáltam :huh: Ha ismerőst látok akkor meg akkor reagálok ha jön szembe... villogok neki 1et 2t :blink:

Smárolnak az más, egy darabig nem kell zavarni őket, de azért nem kell megvárni, amíg megszül a csaj, meg oviba viszi a gyereket. :(

Én smárolás közben is nézem a lámpát :) :lol: Volt már pedig hogy este a mögöttem levő látta hogy nem előre nézek, de az a nagyon tök meg csak a lámpát nézte hogy ha zöldül akkor egyből dudálhasson. Én meg már sárgára elindultam :lol: Mire dudált már rég nem a lámpánál álltam... tőle meg hallom a rövid dudát utána a recsegős egyet aztán a csúsztatott kuplungot 4000-es fordulaton :D ;) de csak elindúút végül. Tennap voltunk bevásárolni. (me ma is de ma nem én vezetek :P ) pénzköltéscenter, parkolóház alsó szintről a kijáratig eljutás 45 perc, úgy hogy bunkó voltam de azé' levágtam az utat egyszerkétszer. Olyan sor volt hogy már leállított motorral várt mindenki hogy a parkolóház ne teljen meg füsttel :angry: Hogy örültek amikor 2-vel előttem a dízel uno beröffentette a EUROmínusz3-as emissziós besorolású csodáját és egy indításra ellepte a mögötte levőt a füst. Aztán mentünk kb 3 métert és megint leáll :)

Link to comment
Megosztás:

Én smárolás közben is nézem a lámpát :angry: :huh: Volt már pedig hogy este a mögöttem levő látta hogy nem előre nézek, de az a nagyon tök meg csak a lámpát nézte hogy ha zöldül akkor egyből dudálhasson. Én meg már sárgára elindultam :lol: Mire dudált már rég nem a lámpánál álltam... tőle meg hallom a rövid dudát utána a recsegős egyet aztán a csúsztatott kuplungot 4000-es fordulaton :lol: :D de csak elindúút végül. Tennap voltunk bevásárolni. (me ma is de ma nem én vezetek :) ) pénzköltéscenter, parkolóház alsó szintről a kijáratig eljutás 45 perc, úgy hogy bunkó voltam de azé' levágtam az utat egyszerkétszer. Olyan sor volt hogy már leállított motorral várt mindenki hogy a parkolóház ne teljen meg füsttel ;) Hogy örültek amikor 2-vel előttem a dízel uno beröffentette a EUROmínusz3-as emissziós besorolású csodáját és egy indításra ellepte a mögötte levőt a füst. Aztán mentünk kb 3 métert és megint leáll :blink:

Az ilyennek inkább hagynia kellett volna járni a motort..

Link to comment
Megosztás:

Az ilyennek inkább hagynia kellett volna járni a motort..

Lehet... Én mindenesetre belső keringtetésre kapcsoltam, és úgy elvoltunk. :D hazafelé majdnem megtunkoltam egy seatot. Ment előttünk egy sprinter, de ahogy elnéztem agyig megpakolva mert ha egy ilyen gép megül és csillagvizsgál akkor valszeg van benne cucc rendesen ;) és mögötte a seat (persze rámászva 1 méterrel mögötte, mintha akkor jobban menne :lol: Nah mindegy. Jött az egyenes, kis emelkedő, úgyhogy facásan beláttam, lendületben is voltam, ezek másztak kb 52-velse, én meg rájuk értem 80 körül. Egyből index ki, és már előztem, a szembe sávban voltam kb 2-3 méterre voltam a szejat hátuljától amikor index nélkül, (és tükör minek) ki középre. BioABS dolgozott..., aztán vissza a saját sávomba (lendület nélkül esélyem nem lett volna befejezni :lol: ) A legszebb hogy előzni se akart. Csak kinézett középre hogy előrébb lásson :huh: Érdekelne hogy szerinte minek van az a qrva tükör az autón....

Link to comment
Megosztás:

Az ilyennek inkább hagynia kellett volna járni a motort..

Vagy beszólni neki el ne indítsd öreg, inkább tollak a kijáratig! :huh:

Srácok!

Nem tudtok valami linket ahol kiszámolhatom a negyedéves biztit, meg a súlyadót...stb?

Nem is tudom, próbáld meg beírni a Google-be, hogy kötelező, meg súlyadó. :lol: De itt van egy.

Cobra 11: 5 ajtós fehér astra menekül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom, próbáld meg beírni a Google-be, hogy kötelező, meg súlyadó. :lol: De itt van egy.

Cobra 11: 5 ajtós fehér astra menekül. :lol:

Ezek nem jók, mert rendszámot kérnek...stb Honnan tudjam hogy mi a rendszáma ha még meg sem vettem? :huh: Csak azt szeretném tudni ha mondjuk akarok venni egy 2literes autót akkor mennyit kell fizetnem negyedévente....

Link to comment
Megosztás:

Ezek nem jók, mert rendszámot kérnek...stb Honnan tudjam hogy mi a rendszáma ha még meg sem vettem? :lol: Csak azt szeretném tudni ha mondjuk akarok venni egy 2literes autót akkor mennyit kell fizetnem negyedévente....

Beírhatsz bármilyen rendszámot elfogadja úgy is, én is ílyennel számoltam előre amikor még nem volt kocsim. Pontosabban az asszony ezért nincs most minimum 1.6-os. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Vagy beszólni neki el ne indítsd öreg, inkább tollak a kijáratig! :huh:

Nem is tudom, próbáld meg beírni a Google-be, hogy kötelező, meg súlyadó. ;) De itt van egy.

Cobra 11: 5 ajtós fehér astra menekül. :D

3ajtós volt, ha azt nézted amit én Az öreg viszont egész cserét csinált. Kapott helyette egy fekete 911-est :lol: . Viszont az érdekelne hogy ha a tanksapka fölött kilövik a sárvédőt akkor ott miért spriccel kifelé a benzin :lol: Vagy a BMW-knek újabban a csomagtartó ajtóba van integrálva a tank? :angry:

Link to comment
Megosztás:

3ajtós volt, ha azt nézted amit én Az öreg viszont egész cserét csinált. Kapott helyette egy fekete 911-est :huh: . Viszont az érdekelne hogy ha a tanksapka fölött kilövik a sárvédőt akkor ott miért spriccel kifelé a benzin :lol: Vagy a BMW-knek újabban a csomagtartó ajtóba van integrálva a tank? :lol:

Ja az ember gúnyosan nézi az ilyen efekteket, ha van némi rálátása a kocsikra. :D

Link to comment
Megosztás:

3ajtós volt, ha azt nézted amit én Az öreg viszont egész cserét csinált. Kapott helyette egy fekete 911-est :lol: . Viszont az érdekelne hogy ha a tanksapka fölött kilövik a sárvédőt akkor ott miért spriccel kifelé a benzin :lol: Vagy a BMW-knek újabban a csomagtartó ajtóba van integrálva a tank? :angry:

Mert tankoláskor felfelé száll a benya! :D :huh: Tudom már. tetőbox!

Á, már megint csak rosszmájúskodunk. Lehet csak elromlott az AC és ejtőtartályosra csinálták ;)

Ja az ember gúnyosan nézi az ilyen efekteket, ha van némi rálátása a kocsikra. :blink:

Hát igen, jobb nem agyalni, hanem egyszerűen csak kikapcsolódni és élvezni a filmet valójában. Mert ha gondolkodsz, az megöli a filmet. Sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Talán tankoláskor felfelé száll a benya??? :lol: :huh: Tudom már? tetőbox!

Hát igen, jobb nem agyalni, hanem egyszerűen csak kikapcsolódni és élvezni a filmet valójában. Mert ha gondolkodsz, az megöli a filmet. Sajnos.

a 2012t nehogy megnézzétek, én már visítottam rajta, annyira nevettséges volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

a 2012t nehogy megnézzétek, én már visítottam rajta, annyira nevettséges volt :huh:

Nos igen...csak az első 20 percet bírtam ki :lol: Én most a Törvénytisztelő polgár című filmre akarom elvinni a barátosnémat, persze majd akkor ha szinkronba nyomják. Láttam a bemutatót és jónak ígérkezik....hm? Mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.