Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

vettem egy ilyen fm es transmittert...

nem vagyok tőle hasraesve, sípol kicsit, ha nem megy zene

2700ft volt, gondolom a 6 ezres abban különbözik, hogy az nem sípol kicist se :huh:

de 16ért komplet fejet láttam, nem ismerem a márkát, Manta.. nemtudom ez mond e vkinek valamit, de eléggé korrektnek nézett ki...

na szal a munkagépbe jó lesz, meg lehet az autóba is, ha jár a motor, de ez tuti nem végleges megoldás :lol:

Link to comment
Megosztás:

vettem egy ilyen fm es transmittert...

nem vagyok tőle hasraesve, sípol kicsit, ha nem megy zene

2700ft volt, gondolom a 6 ezres abban különbözik, hogy az nem sípol kicist se :huh:

de 16ért komplet fejet láttam, nem ismerem a márkát, Manta.. nemtudom ez mond e vkinek valamit, de eléggé korrektnek nézett ki...

na szal a munkagépbe jó lesz, meg lehet az autóba is, ha jár a motor, de ez tuti nem végleges megoldás :lol:

nekem a telefonom tudja, de inkább kiírom cdre a dolgokat annyira fos a minősége

Link to comment
Megosztás:

nekem a telefonom tudja, de inkább kiírom cdre a dolgokat annyira fos a minősége

én meg fejet fogok majd cserélni :huh:

ja neked az is gyári?

jaa Sanci:

nem a kipufogóm lukadt ki, szerintem az még vagy 5 évig nem fog :lol: , hanem a toldásnál elrohadt megint a középső dob vége, kétéve volt ugyan ezért csinálva, akkor egy csődarab lett ráhegesztve, és most az a csődarab rohadt el, a hegesztéstől egy fél cmre :lol:

Lalee, neked mit vágott volna ki a hegesztés???

mondjuk az aksik se szeretik a tulfeszültséget..

vagy a generátor diódahídja..

Link to comment
Megosztás:

én meg fejet fogok majd cserélni :lol:

ja neked az is gyári?

jaa Sanci:

nem a kipufogóm lukadt ki, szerintem az még vagy 5 évig nem fog :lol: , hanem a toldásnál elrohadt megint a középső dob vége, kétéve volt ugyan ezért csinálva, akkor egy csődarab lett ráhegesztve, és most az a csődarab rohadt el, a hegesztéstől egy fél cmre :D

Lalee, neked mit vágott volna ki a hegesztés???

mondjuk az aksik se szeretik a tulfeszültséget..

vagy a generátor diódahídja..

cdr500 :huh:

Link to comment
Megosztás:

de utángyártott teleszkópot csomagtartóajtóhoz? Azt...? :huh: A gyárim már megadta magát...aztán bontóbol szereztem bele ingyen 1et tavasszal... Aztán, már most leengedi az ajtót. Nyáron meg éppenhogy megtartja, sőt kicsit vissza is engedi.

az a baj hogy én is :lol: aztán ha valami nehéz cuccost teszek bele szenvedek mert 1ik kézzel tartani a nehéz cuccost, másikkal meg a csomagtartóajtót.

Talán le kéne venni a 40 centis mélynyomókat az ajtóról? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Talán le kéne venni a 40 centis mélynyomókat az ajtóról? :huh:

:lol: :lol: :D

De az is lehet hogy elszökött a gáz? ;)

A régi ajtómba nem volt hangszóró...sőt az ajtó is a műanyag alatt a rendszám fölött likas volt.. pedig az nem könnyítés tuning lett volna.. az idő mégis megcsinálta :angry:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :D

De az is lehet hogy elszökött a gáz? ;)

A régi ajtómba nem volt hangszóró...sőt az ajtó is a műanyag alatt a rendszám fölött likas volt.. pedig az nem könnyítés tuning lett volna.. az idő mégis megcsinálta :angry:

Nekem is kéne két teló, csak nekem a mociháztetőhöz. :huh:

Link to comment
Megosztás:

egy sör nem sör

Egy alkoholt nem ivónak? :huh: :lol:

Akkor csak jól emlékeztem hogy írták már hogy rossz... Néztem a fékbetéteket.. QH fékbetét 4ezer Forint...egyéb normális minőségű cuccos pedig 8-10ezer Forint között van.

Féláron adok én neked GM-eket -műszakira feltetteket, utána az új tárcsákkal új betéteket kapott, a régi tárcsa szabályozva volt és úgy 2-300 km-et ha a helyükön voltak- szinte semmit sem koptak csak a tárcsaméretet nem tudom.

vettem egy ilyen fm es transmittert...

nem vagyok tőle hasraesve, sípol kicsit, ha nem megy zene

2700ft volt, gondolom a 6 ezres abban különbözik, hogy az nem sípol kicist se :D

de 16ért komplet fejet láttam, nem ismerem a márkát, Manta.. nemtudom ez mond e vkinek valamit, de eléggé korrektnek nézett ki...

na szal a munkagépbe jó lesz, meg lehet az autóba is, ha jár a motor, de ez tuti nem végleges megoldás ;)

Nesze neked tunying.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy alkoholt nem ivónak? :huh: :P

Féláron adok én neked GM-eket -műszakira feltetteket, utána az új tárcsákkal új betéteket kapott, a régi tárcsa szabályozva volt és úgy 2-300 km-et ha a helyükön voltak- szinte semmit sem koptak csak a tárcsaméretet nem tudom.

Nesze neked tunying.. :lol:

Hát ha megkapom a következő havi fizetésemet, és addig fater nem újít be 1et akkor szólok. Jelenleg meg gyújtáskapcsolóra ment el a lé, meg teleszkópot akarok venni :blink: Sajnos mindent csak sorjával... :) Meg még a pízt tenni is kell ezek mellett a kasztnizásra. :(

Ahogy olvastam ezeket a tippeket.... :D úgy beszél róla az író mintha valami törvény lenne hogy ki mit tesz a kocsijára.. ;)

Nekem akkor van 1 pár elb*szott tuningom... van vicces cuppantós táblám... 3 is. 1ik: Apámé, oszt?! másik: Apámtól a kettes átlagér'. Harmadik: P alsóindexbe enis :angry: De egyik sincs kitéve. Egy időben az Apámé, oszt? volt kitéve.. de már levettem :) van kormányvédőm, van üléshuzatom, és lógó állatka a tükör alatt. A kormányvédő az még amikor 7 éves volt a kocsi akkor lett rátéve hogy ne kopjon a kormány mert a Golfal úgyjártunk annó hogy foszlott. Üléshuzat szintén a további kopás elkerülése végett, a lógó állatka pedig még muteromé volt amikor kicsi volt, én pedig megtaláltam régen a padláson...és kitettem mint kabaltárgy.

Nemtom ezek miért olyan gázos cuccok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemtagadom nekem is jólenne (kinek nem? ) , de sztem így marad kitámasztósan. :huh:

Nemsokára kezdődik a Discoveryn az autókereskedők :D ;) Nőzni kőőőőlll!!! :angry:

Ja nőzni kéne csak nem tom mit szólna hozzá az asszony. Most kéne beújjítani barátnőt, csak hétvégén vagyok otthon, hétközben meg Egerszalókon. Összejönnék valami csajjal, mégiscsak kellemesebb vele egy ágyban aludni,mint Bandi bácsival a kőművessel, aki ráadásul horkol. :blink:

Hát ha megkapom a következő havi fizetésemet, és addig fater nem újít be 1et akkor szólok. Jelenleg meg Nemtom ezek miért olyan gázos cuccok... :lol:

Kormányvédőt egyszerre vettem, mert túl vékonynak találtam a kormányt. Ülésvédőt az asszony vett, a gyerekek meg teleaggatták macival, jópofa dumák nincsenek hátul, de most gondolkodom egy T-betün a kocsi hátuljára. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Leírom a sorozatosan visszatérő vesszőparipámat: 98 vagy 95 és oktánszám kódoló tapasztalatok. Sokan mondtátok, hogy F-es 1.4NZ-ben fölösleges a 95/98-as dugó, nem ismeri fel az elektronika nagyobb oktánszámot, mert nincs a szoftverben 98-as progi...

Áttértem 95-re OMV Carrera+95-re vissza a dugó. Alacsony fordulaton jött ki az érezhető gyatraság. Kicsérletem a régi 91/95 dugóra, ugyanaz. Ezt azért tettem, mert volt vkinek olyan véleménye, hogy lehet, h a 95/98-as esetében a 95-öt 91-ként kezelné, és a 98-ast is csak 95-nek...

Elegem lett, telenyomtam 99-es EVO NEO-val és vissza patt 98-ra. Láss csodát, jobban indul, érezhetően jobb alacsony fordulaton, úgyh nem értek egyet a szoftveres dolgokkal, sztem ismeri a motorvezérlő, és ne feledjük, ez 2001-es modell.

Link to comment
Megosztás:

Ja nőzni kéne csak nem tom mit szólna hozzá az asszony. Most kéne beújjítani barátnőt, csak hétvégén vagyok otthon, hétközben meg Egerszalókon. Összejönnék valami csajjal, mégiscsak kellemesebb vele egy ágyban aludni,mint Bandi bácsival a kőművessel, aki ráadásul horkol. ;)

Kormányvédőt egyszerre vettem, mert túl vékonynak találtam a kormányt. Ülésvédőt az asszony vett, a gyerekek meg teleaggatták macival, jópofa dumák nincsenek hátul, de most gondolkodom egy T-betün a kocsi hátuljára. :huh:

Hopsz.... nem nőznit akartam írni, hanem néznit.. :lol: De nőzni jobb :angry: Sokkal jobb :blink: Én most szabad vok mint a madár... aztán keresgélni kéne... :) :D

T betű nekem pár hónapig volt... Hát ha 90el mentem akkoris mindenki szándékosan megelőzött ha 110el mentem akkoris, ha 80al mentem akkoris... Mintha félnének az emberek attól a betűtől... Pedig lehet hogy jobban vezettem már akkor mint 1-2 autós akik megelőztek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Leírom a sorozatosan visszatérő vesszőparipámat: 98 vagy 95 és oktánszám kódoló tapasztalatok. Sokan mondtátok, hogy F-es 1.4NZ-ben fölösleges a 95/98-as dugó, nem ismeri fel az elektronika nagyobb oktánszámot, mert nincs a szoftverben 98-as progi...

Áttértem 95-re OMV Carrera+95-re vissza a dugó. Alacsony fordulaton jött ki az érezhető gyatraság. Kicsérletem a régi 91/95 dugóra, ugyanaz. Ezt azért tettem, mert volt vkinek olyan véleménye, hogy lehet, h a 95/98-as esetében a 95-öt 91-ként kezelné, és a 98-ast is csak 95-nek...

Elegem lett, telenyomtam 99-es EVO NEO-val és vissza patt 98-ra. Láss csodát, jobban indul, érezhetően jobb alacsony fordulaton, úgyh nem értek egyet a szoftveres dolgokkal, sztem ismeri a motorvezérlő, és ne feledjük, ez 2001-es modell.

Hát nekem nem voltam ilyen gondjaim, 95-össel jártam mindíg, meg etanollal, és nem forgattam a dugaszt. De azért köszönjük a leírást, az ember mindíg tanul vmit. :angry:

Hopsz.... nem nőznit akartam írni, hanem néznit.. :huh: De nőzni jobb :blink: Sokkal jobb :) Én most szabad vok mint a madár... aztán keresgélni kéne... :) :D

T betű nekem pár hónapig volt... Hát ha 90el mentem akkoris mindenki szándékosan megelőzött ha 110el mentem akkoris, ha 80al mentem akkoris... Mintha félnének az emberek attól a betűtől... Pedig lehet hogy jobban vezettem már akkor mint 1-2 autós akik megelőztek :lol:

Nekem nem volt T-betüm, meg szerintem nincs is már olyan "varázsa" mint régen amikor apu tanult trabantal, és az emberek ha T-betüt láttak sokkal elnézőbbek, előzékenyebbek voltak vele szemben.Nem dudáltak ha lefulladt, meg szerencsétlenkedett parkolásnál, most inkább jobban szívatják a mazsolát , ha nem is mindenki. Ja tényleg most voltam bent a városban dugig minden parkoló találtam egy helyet beálltam. Jövök kifele elment a hátam mögött egy nő oda-vissza, kereste a szabad helyet, kitolattam, akkor még ott nézelődött a kijáratnál, odaszólt .: Nincs hely mi? Mielőtt megszólaltam volna: Szerinted én eddig hol álltam? elporzott. :lol: A parkolónak egy bejarata volt, amikor bejött körülnézni minden hely tele volt amikor kijött kijöttem én is, de nem eset le neki, hogy a helyemre odaállhat. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem nem voltam ilyen gondjaim, 95-össel jártam mindíg, meg etanollal, és nem forgattam a dugaszt. De azért köszönjük a leírást, az ember mindíg tanul vmit. :blink:

Nekem nem volt T-betüm, meg szerintem nincs is már olyan "varázsa" mint régen amikor apu tanult trabantal, és az emberek ha T-betüt láttak sokkal elnézőbbek, előzékenyebbek voltak vele szemben.Nem dudáltak ha lefulladt, meg szerencsétlenkedett parkolásnál, most inkább jobban szívatják a mazsolát , ha nem is mindenki. Ja tényleg most voltam bent a városban dugig minden parkoló találtam egy helyet beálltam. Jövök kifele elment a hátam mögött egy nő oda-vissza, kereste a szabad helyet, kitolattam, akkor még ott nézelődött a kijáratnál, odaszólt .: Nincs hely mi? Mielőtt megszólaltam volna: Szerinted én eddig hol álltam? elporzott. :lol: A parkolónak egy bejarata volt, amikor bejött körülnézni minden hely tele volt amikor kijött kijöttem én is, de nem eset le neki, hogy a helyemre odaállhat. :angry:

:D hát...igen ilyen is van. Persze... Mazsikat úgy szopatják mint az állat... Engem is szivattak... ;) emléxek amikor tanuló voltam a suzukival fejem felett nagy T-betűvel akkor álltam itt debrecenben a vasútállomásnál, 1 lámpánál, és egy BMW volt előttem, abban pedig 1 csajszi telefonált. Lámpa zöld volt már rég... Dudáltam 1et a suzukival.. az oktató meg lecseszett... :huh: tudom csak balesetveszély esetén kell használni... de.... akkor az esküvői menet...? :lol:

Link to comment
Megosztás:

:huh: :lol: így van. Nyírábrányban egy D kadett kombi árulja a dinnyét :lol: Előtte meg szintén egy D kadettről árulták, csak annak még ilyen kis kerek lámpája volt elől. :D

Mondjuk azt én sem bírom, amikor meglátnak az emberek egy ismerőst és dudálnak mint állat, én meg kapkodom a fejem, hogy mi van?! Meg amikor valaki lefullad, föleg ha nő, amúgy is ideges, meg kapkod, látszik a kocsi mozgásán, hogy befulladt, meg kialszanak a lámpái, minek dudálni? Úgyis elindul amint tud. Ha valaki elalszik akkor is csak egy picit szoktam főleg a kiegészitő zöldnél szoktak, van olyan hogy egyenesen zöld, balra piros, és áll index nélkül mint a jógyerek. Mert pofázik a melette ülővel, nem figyel.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azt én sem bírom, amikor meglátnak az emberek egy ismerőst és dudálnak mint állat, én meg kapkodom a fejem, hogy mi van?! Meg amikor valaki lefullad, föleg ha nő, amúgy is ideges, meg kapkod, látszik a kocsi mozgásán, hogy befulladt, meg kialszanak a lámpái, minek dudálni? Úgyis elindul amint tud. Ha valaki elalszik akkor is csak egy picit szoktam főleg a kiegészitő zöldnél szoktak, van olyan hogy egyenesen zöld, balra piros, és áll index nélkül mint a jógyerek. Mert pofázik a melette ülővel, nem figyel.

Nekem volt már olyan eset hogy az előttem levő kocsiba smároltak és azért álltam én is mögöttük a lámpánál..jójó...1 darabig hagytam őket de utánna mint az állat úgy dudáltam :huh: Ha ismerőst látok akkor meg akkor reagálok ha jön szembe... villogok neki 1et 2t :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.