Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

még mindig felni szélesség és et függő a dolog leginkább :lol: 7x16 et35 simán jó nem nagy ültetéssel..et40 meg mindenhogy

Akkor egész jó. Nekem régebben azt mondta 1 ismerős hogy 14estől nagyobb nem megy be alá... és ahogy néztem a kerékjáratot nemnagyon hittem el. Hú... Uncsim kadettján B manta felnik vannak.. ott mondta az et számot.. de már nemnagyon emléxek rá. :lol: Ránézésre nem gondoltam volna hogy olyan mély..

Az már inkább gumi függő 16" +offroad gumi már nem megy be :huh: Peressel biztos. :angry:

ha majd 1szer valamikooor... tennék alá egy nagy felnit tuti peressel tenném :D Ma se centiztettük ki a téliket.Na de a héten már tuti!! ;) :blink:

Link to comment
Megosztás:

...és a másik gumis átvezetésen megy a hangnak a vezetékei, nem azon, amelyik jelölve van a képen, mert ott a hátsó ablakmosó csöve megy át. :lol:

Oké, már Dáwid írta. :D Nem azért karikáztam be hogy pont azon a jobboldalin megy át, hanem azért karikáztam hogy mutassam, hogy mire gondoltam a gumis vacak szavak alatt. ;) Meg a jobboldali jobban látszik mint a bal :huh: De igazatok van :angry:

Amúgy ma ahogy nyírábrányból kikanyarodtam a 48asra, elhúzott egy Rover, és az első kerékjáratából kékes füst áradt...de nagyon keményen. És fura szaga volt. Kicsit kuplung szagra hasonlított de mégsem. Inkább olyan izé volt...mint a kukinak a szaga.. az a puf@sztott kukorica izé. :lol: olyasmi volt. Szerintetek mi volt?

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ma ahogy nyírábrányból kikanyarodtam a 48asra, elhúzott egy Rover, és az első kerékjáratából kékes füst áradt...de nagyon keményen. És fura szaga volt. Kicsit kuplung szagra hasonlított de mégsem. Inkább olyan izé volt...mint a kukinak a szaga.. az a puf######tott kukorica izé. :lol: olyasmi volt. Szerintetek mi volt?

Szerintem a fék, nem ment vissza a betét a helyére vagy valami ilyesmi. Cobra11, most ugrattak be egy kamion rakterébe, ami aztán frontálisan ütközöt egy másikkal. Mindenki örül, nem tom mi lett a szolgálati Bömössel, meg a szembejövő kamion sofőrjével? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a fék, nem ment vissza a betét a helyére vagy valami ilyesmi. Cobra11, most ugrattak be egy kamion rakterébe, ami aztán frontálisan ütközöt egy másikkal. Mindenki örül, nem tom mi lett a szolgálati Bömössel, meg a szembejövő kamion sofőrjével? :huh:

Ja a Cobra11et azért utálom mert mindíg astrákat vagy 2es Golfokat törnek benne :lol:

Amúgy lehet fék... de nagyon kemény volt..és nem értem hogy nem vette észre az illető. Kente vagy 140el..

Link to comment
Megosztás:

Ja a Cobra11et azért utálom mert mindíg astrákat vagy 2es Golfokat törnek benne :lol:

Amúgy lehet fék... de nagyon kemény volt..és nem értem hogy nem vette észre az illető. Kente vagy 140el..

Akkor lehet csak melegítette a gumikat, az első már jó meleg lehetett. Nyáron mentünk melózni és Szlovákiában hatalmas dugóba kerültünk egy baleset miatt vagy 2 órát araszoltunk, mindenki türelmetlen volt már, teherautók közé beszorulva ment előttünk egy kis kocsi talán Renault és mivel nem látott előre hogy mi a túró lehet jobbra-balra sazzézott. Kérdem ez meg mit csinál? Valaki beszót .: melegíti a gumikat! Ekkor már órák óta csigáztunk ezer fokban alig haladtunk, volt akkora röhögés mint állat. Mellékerültünk a kanyarodósávban, szegény nem értette mit nyeritt rajta egy Boxernyi köműves-segédmunkás. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet csak melegítette a gumikat, az első már jó meleg lehetett. Nyáron mentünk melózni és Szlovákiában hatalmas dugóba kerültünk egy baleset miatt vagy 2 órát araszoltunk, mindenki türelmetlen volt már, teherautók közé beszorulva ment előttünk egy kis kocsi talán Renault és mivel nem látott előre hogy mi a túró lehet jobbra-balra sazzézott. Kérdem ez meg mit csinál? Valaki beszót .: melegíti a gumikat! Ekkor már órák óta csigáztunk ezer fokban alig haladtunk, volt akkora röhögés mint állat. Mellékerültünk a kanyarodósávban, szegény nem értette mit nyeritt rajta egy Boxernyi köműves-segédmunkás. :lol:

:lol: :D Igen... 1 idő után már a szenvedés negatív fogalma átmegy a pozitív irányú szenvedésbe. ;)

Hú..ezt tényleg én írtam? :huh: de szép volt... :angry:

Link to comment
Megosztás:

behalt a cater rakodó, és így egy pár napot megint itthon töltök...

No ;) minden behal a hétvégére? :huh: Nálam csak a csille motorja fürstölt le :blink: :) legalább lesz időm holnap felkészíteni a kocsit a keddi műszakirareráré.. :P

(bocs, csak megittam egy sört.. :) :( :lol: )

Nemtok róla... haverom amikor próbálta azt mondta hogy szerinte az, mert kb a szervós autót ilyen könnyű tekerni... de ebbe nincs szervó.. legalábbis én nem láttam még benne sehol. :angry:

Háwazze :D nem igaz, hogy nem tűnik fel hány ékszíj szaladgál a főtengely tárcsáján.. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Legjobb lesz ha megnézzük! Kérünk képet a motortérről! :angry: Bakker lehet nekem is van szervóm? :huh: :)

:lol: Nincsen benne szervó..csak fura hogy beinog a motor amikor tekerem a kormányt... De nincs ebbe..há tudnám ha lenne. :lol: Hát most már nemnagyon fogok kimenni hideg is van meg a garázsba is van... aztán a garázs meg kint van a hidegben :blink:

Ékszíjbú meg van generátoré

egy sör nem sör

Dájól mondtad! :)

Amúgy mi a véleményetek a QH fékbetétekről? naon szar?

Nézegetek itt mindenféle alkatrészárakat...aztán van hogy ledöbbenek. Kompletten egy BOSCH generátor 129Ezer Forint. ( persze vadiúj cuccok )

Vagy első lökös... újonan 13ezer Forint...hátsó viszont 25ezer. Viszont olyan lökhárító mint az enyém,amibe lehet ködlámpát tenni ( nemtommé 95ös GLS lökhárítónak írja,pedig enyém 93as GL :D ) már 27ezer Forint

Ajtóemelő teleszkóp pedig 3500 Ft... Ez nem is hülyeség.. Lehet megvan mit veszek karácsonyra az autónak? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyobb motornál nem lehetne érezni? ;) Nemtom... én abból indultam ki hogy egy kis mociba ha nagyon jóminőségű benzint öntesz akkor nem lesz semmi változás, ha egy nagy mociba öntöd akkor jobban megy. Nemtom :angry:

minden motoron érezni a hatását, és hallani a hangját, rugalmasabban lehet vezetni.

No :blink: minden behal a hétvégére? :huh: Nálam csak a csille motorja fürstölt le :) :) legalább lesz időm holnap felkészíteni a kocsit a keddi műszakirareráré.. ;)

(bocs, csak megittam egy sört.. :( :P :lol: )

Háwazze :D nem igaz, hogy nem tűnik fel hány ékszíj szaladgál a főtengely tárcsáján.. :lol: ;)

mi mennyi? ;)

ugyan annyi szíj, csak nem ugyan olyan :P

Link to comment
Megosztás:

:huh: Nincsen benne szervó..csak fura hogy beinog a motor amikor tekerem a kormányt... De nincs ebbe..há tudnám ha lenne. :lol: Hát most már nemnagyon fogok kimenni hideg is van meg a garázsba is van... aztán a garázs meg kint van a hidegben ;)

Ékszíjbú meg van generátoré

Dájól mondtad! :angry:

Amúgy mi a véleményetek a QH fékbetétekről? naon szar?

Nézegetek itt mindenféle alkatrészárakat...aztán van hogy ledöbbenek. Kompletten egy BOSCH generátor 129Ezer Forint. ( persze vadiúj cuccok )

Vagy első lökös... újonan 13ezer Forint...hátsó viszont 25ezer. Viszont olyan lökhárító mint az enyém,amibe lehet ködlámpát tenni ( nemtommé 95ös GLS lökhárítónak írja,pedig enyém 93as GL :lol: ) már 27ezer Forint

Ajtóemelő teleszkóp pedig 3500 Ft... Ez nem is hülyeség.. Lehet megvan mit veszek karácsonyra az autónak? :D

én nem vennék se QH-t se HQ-t

más tőlük származó alakatrésszel már volt gond.

Link to comment
Megosztás:

:huh: Nincsen benne szervó..csak fura hogy beinog a motor amikor tekerem a kormányt... De nincs ebbe..há tudnám ha lenne. :lol: Hát most már nemnagyon fogok kimenni hideg is van meg a garázsba is van... aztán a garázs meg kint van a hidegben ;)

Ékszíjbú meg van generátoré

Dájól mondtad! :angry:

Amúgy mi a véleményetek a QH fékbetétekről? naon szar?

Nézegetek itt mindenféle alkatrészárakat...aztán van hogy ledöbbenek. Kompletten egy BOSCH generátor 129Ezer Forint. ( persze vadiúj cuccok )

Vagy első lökös... újonan 13ezer Forint...hátsó viszont 25ezer. Viszont olyan lökhárító mint az enyém,amibe lehet ködlámpát tenni ( nemtommé 95ös GLS lökhárítónak írja,pedig enyém 93as GL :lol: ) már 27ezer Forint

Ajtóemelő teleszkóp pedig 3500 Ft... Ez nem is hülyeség.. Lehet megvan mit veszek karácsonyra az autónak? :D

qht nem vennék semmiből... sőt utángyári lökösöket sem...akkor már egy jóféle bontott 10-20pénzért...mégiscsak gyári, mégiscsak hibátlan. tök más az anyaguk...

Link to comment
Megosztás:

én nem vennék se QH-t se HQ-t

más tőlük származó alakatrésszel már volt gond.

Akkor csak jól emlékeztem hogy írták már hogy rossz... Néztem a fékbetéteket.. QH fékbetét 4ezer Forint...egyéb normális minőségű cuccos pedig 8-10ezer Forint között van.

qht nem vennék semmiből... sőt utángyári lökösöket sem...akkor már egy jóféle bontott 10-20pénzért...mégiscsak gyári, mégiscsak hibátlan. tök más az anyaguk...

de utángyártott teleszkópot csomagtartóajtóhoz? Azt...? :huh: A gyárim már megadta magát...aztán bontóbol szereztem bele ingyen 1et tavasszal... Aztán, már most leengedi az ajtót. Nyáron meg éppenhogy megtartja, sőt kicsit vissza is engedi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak jól emlékeztem hogy írták már hogy rossz... Néztem a fékbetéteket.. QH fékbetét 4ezer Forint...egyéb normális minőségű cuccos pedig 8-10ezer Forint között van.

de utángyártott teleszkópot csomagtartóajtóhoz? Azt...? :huh:

nemtom, én gyári bontottat raktam abból is :lol:

Link to comment
Megosztás:

qht nem vennék semmiből... sőt utángyári lökösöket sem...akkor már egy jóféle bontott 10-20pénzért...mégiscsak gyári, mégiscsak hibátlan. tök más az anyaguk...

Gyári bontott lökössel az a gáz hogy szép feketét nem találsz, már mind kimattult. És sajnos nekem tavaszra-nyárra lekopik a motip réteg, és sajnos normális lökösök után kell néznem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.