Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pedig a Te kocsidnál ez eltart vagy 5 percig :huh: :D

igen de 20 percig tart találni 5 szabad percet amikor ráérek, amikor éppen világos van, nem szakad az eső, és még valami szerszám is van nálam. :lol:

Ez már mindjárt 25 perc, és akkor még be se tettem fordítva :angry: :lol: (bocs Zotya ;) )

Link to comment
Megosztás:

HOGY ÉRTED AZT HOGY MINDENKI ÜVÖLTÖZIK???? :D :angry: :blink: ;)

;)

Jah megvan az új termosztátom, csak az a bibi hogy az ajtózsebben... egyszerűen nincs időm beletenni... :huh:

:)

Két ari csaj jött be.... De jók... :( elnézegetem őket itt

..

"3 percel később"

..

Elmentek... :P

mert hiány van a leszarom tablettából, ezért nincs nyugalom, és azt támadják be akit érnek :)

Milyen igaz... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D ;)

Szorongatott 1 párszor... :angry:

De megint van kettő... :blink:

szájzár? :)

Kétvezetékes hőjeladó kicserélve -> pöccröff. :huh:

nekem még mindig nem pöcröf... :lol:

viszont legalább majdnem rámgyulladt szerdán...örültem mikor a forró motorra ömlött a benzin :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hogy csináltad. :huh: Valamelyik tömítés maga alá sz.rt? :lol:

nem...elindultam itthonról egy barátomhoz, odaértem...überbenzinszag. kiszállok semmi, beszagolok a kocsiba anyáááád.

mht óvatosan kinyit, nincs láng jóvan, látom a benzinhídon csordogál a nedű...mondom höö. rátekertem mégjobban a kis kupakot, mégjobban ömlött. kitekertem, nem ömlött...zsír. autókáztunk, megmegnéztem, nem folyt.

lementünk másik baráthoz, épp kijöttünk a bontóból, még töményebb benzinszag. szokásos process. levettem a szelepről a qpakot, és hát pisilt a szelep. motor leállít. visszasétál a bontóba, kér egy tűszelepet, meg tekerőt, kicserél...és már jó is :lol:

Link to comment
Megosztás:

szájzár? :angry:

nekem még mindig nem pöcröf... :lol:

viszont legalább majdnem rámgyulladt szerdán...örültem mikor a forró motorra ömlött a benzin :D

Utoljára a Ladán láttam olyat hogy locsoltam benyával a motort, meg a kipufogót. Leköpte a benzincsövet a dög... :blink: ;)

Te hogy csináltad? :huh:

Szerk.:

Áhá már látom :lol:

Link to comment
Megosztás:

no de mindeki dolgozik? monnyuk nekem is kellett volna menni, de nem sikerült :huh:

Mint az állat. Tudod mi a jelenlegi munkaköröm? DHL-váró, és futár-elmenni nem hagyó, távozása esetén (ha mégis bekövetkezne) féltéglával furgonmegdobáló szakember. A névjegykártyámra nem fért ki :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mint az állat. Tudod mi a jelenlegi munkaköröm? DHL-váró, és futár-elmenni nem hagyó, távozása esetén (ha mégis bekövetkezne) féltéglával furgonmegdobáló szakember. A névjegykártyámra nem fért ki :lol: :huh:

nekem 3ig kellett volna kivinnem 10 nyomtatót, dehát nem jutott rá idő, még mindig itthon vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem 3ig kellett volna kivinnem 10 nyomtatót, dehát nem jutott rá idő, még mindig itthon vagyok :D

Nekem csak egy nyomtatóval van dolgom most, de ahhoz kell a DHL-es is mert nála van az amit bele kéne tennem. :lol: Addig ebből nem lesz nyomtató... Úgylátom ezzel se dolgoznak csak a jövőhéten :lol: még 4-ig ittvagyok aztán majd a futár összerakja, mert én ezenn a héten hozzá nem nyúlok. Tegnap visszavitte a csomagot mert nem voltunk nyitva. Kérdeztük hogy akkor miért nem adta le a másik címre (szomszéd üzlet) "hát mert az is zárva volt. " Ember! mikor jött?"

"Há' kicsit csúsztam, oan háromnegyed nyóc körül"

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak egy nyomtatóval van dolgom most, de ahhoz kell a DHL-es is mert nála van az amit bele kéne tennem. :lol: Addig ebből nem lesz nyomtató... Úgylátom ezzel se dolgoznak csak a jövőhéten :D még 4-ig ittvagyok aztán majd a futár összerakja, mert én ezenn a héten hozzá nem nyúlok. Tegnap visszavitte a csomagot mert nem voltunk nyitva. Kérdeztük hogy akkor miért nem adta le a másik címre (szomszéd üzlet) "hát mert az is zárva volt. " Ember! mikor jött?"

"Há' kicsit csúsztam, oan háromnegyed nyóc körül"

:lol:

Én is 4ig vagyok... Aztán dobbantok. Amúgy én 'biorobot' vagyok. Csak néha kikapcsolódásként benézek vagy írok. ;)

Nemtom hányszáz ügyfelet bedolgoztam már ma... :huh: dögunalom. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak egy nyomtatóval van dolgom most, de ahhoz kell a DHL-es is mert nála van az amit bele kéne tennem. :lol: Addig ebből nem lesz nyomtató... Úgylátom ezzel se dolgoznak csak a jövőhéten :lol: még 4-ig ittvagyok aztán majd a futár összerakja, mert én ezenn a héten hozzá nem nyúlok. Tegnap visszavitte a csomagot mert nem voltunk nyitva. Kérdeztük hogy akkor miért nem adta le a másik címre (szomszéd üzlet) "hát mert az is zárva volt. " Ember! mikor jött?"

"Há' kicsit csúsztam, oan háromnegyed nyóc körül"

:huh:

hát én 8-5ig nyomnám...dehát csak hétfőn kedden voltam benn.... :D

Link to comment
Megosztás:

Szili. :angry:

:lol: heej a jóöreg Szilik... annó soxor az húzott pestre amikor mentem az exhez ;) ... Nagykedvenc volt az 1100as... vagy tényleg nagyon ment az a gép, vagy csak a hajcsár verte neki :lol:

A mult század elején nálunk is baloldali volt a közlekedés. :huh:

Lehet,hogy a miénk van rossz oldalon. :D

Tartani kell a lépést... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.