Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

de az mijé jó? :lol: Nekem nem tetszik a vauxhall rács. Sokan dicsérik meg mittomén... sztem elveszti azt a tipikus opeles feelinget. :lol: vagy valami ilyesmi :huh:

hát ez az, ők ki akarnak tünni a tömegből :D ( egyébként nekem is jobban tetszik az opelos)

Link to comment
Megosztás:

hát ez az, ők ki akarnak tünni a tömegből ;) ( egyébként nekem is jobban tetszik az opelos)

szép bezony ám :angry: facelift előtti vagy facelift utáni... mindkettő magávalragadó :huh: :blink: de nekem vauxhall nemkéne. Halvérű angoloknak csinálták... Ott amúgyis rossz oldalon van a kormány. :lol:

De Szép :lol: hmmm.... remélem összejön ez a kaminyonos karrirer :D

Link to comment
Megosztás:

Dolgozik és gondolom ott nincsen net.

A mobilnetre még alkalmas is a Komatsu lánctalpas :huh: :lol: de hogy hogyan oldja meg meló közben az már egy rejtély.. :angry: :lol: :D

De Szép ;)

Az :) :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Hol tudok ledes kulcsot szerezni? :lol:

Mondjuk innen.. :lol:

----------------------------------------------------------------------

Ahhoz képest, hogy lehet rövidesen megválok a drágámtól most kapott egy adag friss olajat (Fina First 300 10w-40) szűrőstől meg ha holnap ráérek akkor egy szatyornyi Bosch izzót.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk innen.. :lol:

----------------------------------------------------------------------

Ahhoz képest, hogy lehet rövidesen megválok a drágámtól most kapott egy adag friss olajat (Fina First 300 10w-40) szűrőstől meg ha holnap ráérek akkor egy szatyornyi Bosch izzót.. :huh:

Én gyári ledes belét akarnám áttenni.

És ha megválsz mi lesz helyette?

Link to comment
Megosztás:

de az mijé jó? :lol: Nekem nem tetszik a vauxhall rács. Sokan dicsérik meg mittomén... sztem elveszti azt a tipikus opeles feelinget. ;) vagy valami ilyesmi :huh:

Nekem tetszik. Te inkább tegyé' föl egy pár tetősínt :blink: :lol: Zoli, neked télleg Novy hiányod van :D :) . Vegyél neki egy mobilnetet a dózerbe :angry:

Link to comment
Megosztás:

Én pedig linkeltem a műszakis tőrvényt de senkit nem érdekel... :lol:

Dehogynem, olvastam is csak úgy örültem hogy nem tudtam írni rá :lol: Végülis így több értelme van a dolognak, csak akkor miért jó hogy a drága sájtó kivonást emleget? (tudom, nagyobb hírverés lett így :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem, olvastam is csak úgy örültem hogy nem tudtam írni rá :lol: Végülis így több értelme van a dolognak, csak akkor miért jó hogy a drága sájtó kivonást emleget? (tudom, nagyobb hírverés lett így :lol: )

Valamiről kell pofázni s kell szívatni a népet...már megszokhattuk volna, hogy semmi nem az aminek látszik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem értem mi a f.sz van az emberekkel de mindenki üvöltözött eddig még. :huh: Egy kis kedves Koleganővel ( Hűűhás ) is úgy ordított 1 majom h az elfogadhatatlan.... :lol: következőt leverem :lol:

mert hiány van a leszarom tablettából, ezért nincs nyugalom, és azt támadják be akit érnek :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem értem mi a f.sz van az emberekkel de mindenki üvöltözött eddig még. :lol: Egy kis kedves Koleganővel ( Hűűhás ) is úgy ordított 1 majom h az elfogadhatatlan.... :lol: következőt leverem :D

HOGY ÉRTED AZT HOGY MINDENKI ÜVÖLTÖZIK???? ;) :blink: :) :angry:

:)

Jah megvan az új termosztátom, csak az a bibi hogy az ajtózsebben... egyszerűen nincs időm beletenni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.