Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Birka-nép. Ott a gyanú és az alapja:

http://www.szoljon.hu/jasz-nagykun-szolnok...gy-bukas-274640

http://www.sonline.hu/somogy/kozelet/vizsg...szerelok-274395

khhmm..és aki költ rá és a fontosabb cuccok (fék, kormány, futómű ) jók nála..aztán egy 20 Ftos szofita miatt bukik majd el!!

Hát én azt azért nem várom meg, hogy amiatt bukjon, az ilyen apróságokra is odanézek ;) aztán meg egy érzékeny búcsú a drágámtól és csók, ennyi, nem bírom tovább anyagiakkal :lol: :lol: nagyon úgy néz ki, hogy rövidesen megválok tőle :D amíg bírjuk nyögjük a másikat, ha nem akkor attól is megválunk, még mindíg marad 1-2 bringa és majd megyünk lakni az akármilyen térre sátorral meg anyukázni a népépület lakóinak friss munkanélküliként.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! :huh:

Ha bemennék egy opelszervízbe ott kérhetek csak hibakód kiolvasást? Ha igen, ez kb. mennyiért csinálják?

Nehogy ezért valamit is fizess!

Itt van, hogy hogyan lehet kiolvani, aztán már mondjuk is, hogy mit jelent a kód:

http://www.topbuzz1.carenthusiasts.co.uk/i...fault_codes.htm

Lógok még fotókkal, rögtön fel is teszem valahova...

Link to comment
Megosztás:

Szóval a váltószoknya:

1, az alsó keret peremét előrefelé nyomva felfele húzva kipattintható (lehet az első peremnél is próbélkozni talán ott jobban enged a műanyag. Körmök kiakadásakor kijön az alsó keret

DSC00325_resize.JPG

DSC00326_resize.JPG

2, felhúzod az egészet és már látod is a gyorskötözőt amit el kell csípni és már le is jön. Új felszereléséhez kell új gyorskötöző

DSC00328_resize.JPG

Kéziféknél hátul van egy hasonló köröm amit ki kell akasztani. Itt nincs gyorskötöző a szárnál azt csak le kell húzni.

DSC00329_resize.JPG

Link to comment
Megosztás:

egyébként ma megejtettem végre az óra cserét a műszeregységben, szerencsére minden klappol majdnem! :huh: Az új műszeregység kb 3-4 fokkal magasabb hőfokot mutat,mint a régi! Szerintetek ez nagy probléma? Én úgy gondolom,h ezt mindig belekalkulálom majd vezetés közben. Vagy vmi tipp,h mit lehet ezzel kezdeni?

Link to comment
Megosztás:

egyébként ma megejtettem végre az óra cserét a műszeregységben, szerencsére minden klappol majdnem! :lol: Az új műszeregység kb 3-4 fokkal magasabb hőfokot mutat,mint a régi! Szerintetek ez nagy probléma? Én úgy gondolom,h ezt mindig belekalkulálom majd vezetés közben. Vagy vmi tipp,h mit lehet ezzel kezdeni?

le kell sz@rni :huh:

Link to comment
Megosztás:

egyébként ma megejtettem végre az óra cserét a műszeregységben, szerencsére minden klappol majdnem! :lol: Az új műszeregység kb 3-4 fokkal magasabb hőfokot mutat,mint a régi! Szerintetek ez nagy probléma? Én úgy gondolom,h ezt mindig belekalkulálom majd vezetés közben. Vagy vmi tipp,h mit lehet ezzel kezdeni?

Ez ilyen!Opel! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.