Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó estét! :huh:

Legalábbis remélem a Tiétek az.

Ma délután végre elhozhattam az autót a szerelőtöl, nagyjából egy óráig tartott mire elértünk a gödöllői hyper-supermarkethez. Ott leállítottam és azóta nem indul. :D

Az önindító dolgozik, néha beindul egy pillanatra utána szinte azonnal le is áll. Egyszer kb. 1o mp.-ig járt is, de nagyon kínlódott szegény.

...és igen, benzin van benne! :lol:

Azt hittem agyvérzést kapok. Még attól se "égett az arca", hogy egy kis Fiestának kellett hazahúznia. :lol:

Mit csinált rajta a szerelő? Hátha ez ad valami kiindulási alapot.

Link to comment
Megosztás:

:D Multkor haverral jöttünk be józsáról debrecenbe...és egy sutyoki 2 swift végig a polo mögött, de szorosan...és nem előzött... aztán amikor kezdtünk közeledni a városhoz, megelőzött... havernak se kellett több vissza 4esbe irány utánna és utánna meg mi végig mögötte. Nekem volt például olyan hogy direkt belefuttattam 1 bunkót a trafiba. :huh: faterom arról jött amerre állt a trafi, én meg utánna mentem arrafele és szólt hogy vigyázzak a salakpályánál fehér Ignis + WagonR. És végig mögöttem volt asszem egy rohadt passat...és kacsingatott kifele meg villogott hogy nyomjam már. Én csak szimplán kitettem a kezem, és intettem hogy mennyél b+. Meg is előzött...közbe makogott valamit. Na mondom beszívod gyökér... a fogós fiúk le is meszelték :lol: én meg csak a pofájába vigyorogtam mikor mentem el mellette

Ilyen velem is volt már mentem az asszonyért és láttam hogy a zabránál a sulinál 30-as táblánál trafiznak. Visszafele persze ha betartom a 30-at tuti, hogy megelőznek. Én még integettem is a nőnek a leengedett ablaknál, hogy lassan, de ő csak megelőzött csodálkozva, na mondom 30-as táblánál 50-el előzni zebrán ejjjjjj... :lol:

Fogalmam sincs. Most volt olajcsere, összes szűrő csere, gyertyák, féktárcsák, -betétek, vízhőfok jeladó csere...

Lehet benyagond is meg gyujtás is. Szerintem először vidd vissza, ő piszkálta mond meg neki azóta rossz.

Ja most olvasom nála jó volt.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Mégse olyan nagy szervíz ha így kiadta a kezealól...természetesen vidd vissza és csinálja meg rendesen. Szerintem Ac pumpa lesz....

Nincs a szerelőmmel semmi baj, az előző autómat is Ő csinálta, teljesen megbízom benne.

Már beszéltünk is telefonon, visszaviszem reggel.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, hogy miért kell még mindíg áthelyeznem hsz-eket. Miért nem lehet a megfelelő topicot használni. Ha pedig egy tapasztalatlan forumozó rossz helyre ír, akkor az "öregebb" nyugodtan átviheti a megfelelő topicba. Nem kell a hsz-ek számát növelni, azzal, hogy folytassuk amott.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel csak az a baj, hogy az előző Lada volt, ha jól emlékszem. Az meg nem egészen uaz. :lol:

De 1 normális szerelő nem csak ladákkal foglalkozik :huh: És úgy van vele az ember hogyha a samarát is megcsinálta, akkor ezt is megtudja...elvégre ez a szakmája. Nekem is... van hogy sósavval van hogy kénsavval dolgozok...mindkettő mar mégis nagyon sok a különbség. Mindkettőnek tudni kell a tulajdonságát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De 1 normális szerelő nem csak ladákkal foglalkozik :huh:

Ez egyértelmű...de pl az a szerelő aki apám skodáját szerelte 20éve, kiváló szerelő volt, "normális" Megye szerete elismerték! De az autómat nem adnám már a kezébe, el se válalja... pedig az enyém 13éves

Link to comment
Megosztás:

De 1 normális szerelő nem csak ladákkal foglalkozik :huh: És úgy van vele az ember hogyha a samarát is megcsinálta, akkor ezt is megtudja...elvégre ez a szakmája. Nekem is... van hogy sósavval van hogy kénsavval dolgozok...mindkettő mar mégis nagyon sok a különbség. Mindkettőnek tudni kell a tulajdonságát. :lol:

Azt Te csak hiszed. :D

Valóban nem lehet egy kalap alá venni egy x16xel-t egy ladával :lol: De ez nagyon mérgesítő tud lenni, mikor egyszer csak meg áll és az ember nem tudja mihez nyúljon....

Ugye. ;)

Link to comment
Megosztás:

De 1 normális szerelő nem csak ladákkal foglalkozik :huh: És úgy van vele az ember hogyha a samarát is megcsinálta, akkor ezt is megtudja...elvégre ez a szakmája. Nekem is... van hogy sósavval van hogy kénsavval dolgozok...mindkettő mar mégis nagyon sok a különbség. Mindkettőnek tudni kell a tulajdonságát. :lol:

Nem jó hasonlatot mondtál.... Samarához csak egy 17-es 19-es villáskulcs kell :lol: :D . x16xel-hez pedig diagnosztika nélkül fel se nyísd a gépháztetőt(erős hasonlat de biztos érti mindenki)

Link to comment
Megosztás:

Nem jó hasonlatot mondtál.... Samarához csak egy 17-es 19-es villáskulcs kell. x16xel-hez pedig diagnosztika nélkül fel se nyísd a gépháztetőt(erős hasonlat de biztos érti mindenki)

Nem hasonlat volt.. :lol: Ditának az előző autója tényleg Samara volt :huh: De ha ezt mondjátok, oké én hiszek nektek. Nekem Dizelem van én nem értek a benzineshez :lol: csak elmélkedek

Link to comment
Megosztás:

De 1 normális szerelő nem csak ladákkal foglalkozik :huh: És úgy van vele az ember hogyha a samarát is megcsinálta, akkor ezt is megtudja...elvégre ez a szakmája. Nekem is... van hogy sósavval van hogy kénsavval dolgozok...mindkettő mar mégis nagyon sok a különbség. Mindkettőnek tudni kell a tulajdonságát. :angry:

Persze... ;) Mindkettő mehet az anyós kajájába! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.