Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Minden pirosnál körbe sétálod az autót hogy hátha valahol izzót kell cserélni? :lol: :(

Ez egy vicc, hol lehet ezeknek írni valamit amit el is olvasnak? :huh: olyat írok hogy még azt is visszavonják ami eszükbe se jutott :lol:

Nem, az asszony szólt utánnam telefonon, hogy mintha nem égne az egyik hátul. égett, csak nem olyan erősen, meg volt feketedve az izzó. Pont pirosat kaptam, és gondoltam elkápráztatom a közönséget. :P Ebként szerintetek?: Itt vannak ledes izzók hátsólámpába, féklámpába. Gondolkodom rajta hogy átcserélem apránként, vagy hülyeség?

Háháháháháhá!!!! :D ;) :angry: Nem vagy klubtag, azérrt!!! :blink: :)

Már vártam mikor írja valaki.... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, az asszony szólt utánnam telefonon, hogy mintha nem égne az egyik hátul. égett, csak nem olyan erősen, meg volt feketedve az izzó. Pont pirosat kaptam, és gondoltam elkápráztatom a közönséget. :lol: Ebként szerintetek?: Itt vannak ledes izzók hátsólámpába, féklámpába. Gondolkodom rajta hogy átcserélem apránként, vagy hülyeség?

Már vártam mikor írja valaki.... :huh:

Hülyeség. Nem olyan jól szórják a fényt ezért nem homogén lesz a megvilágított lámpatest, hanem középen fényesebb lesz. Ráadásul drága és hamar kiég. Sima izzókból is van ám emelt fényerejű. :lol: LINK

Link to comment
Megosztás:

Én ebben a hónapban akartam meglepni magam, de ez eltolódott a következő fizura. :lol: Most kicsit megnövekedett a kiadásom... :huh:

Nekem is. Valami hülye becsempészett a naptárba egy Karácsony nevű valamit a múlt héten, én meg most sokkolódtam hogy "ammámostvan??" De akkor is félreteszek ennyit ha öcsém ajándékot se kap :D Ő is biztos azt szeretné hogy tag legyek :lol: (vagy ezt kérjem ajándékba ágy helyett? ;) )

Link to comment
Megosztás:

Nekem is. Valami hülye becsempészett a naptárba egy Karácsony nevű valamit a múlt héten, én meg most sokkolódtam hogy "ammámostvan??" De akkor is félreteszek ennyit ha öcsém ajándékot se kap :lol: Ő is biztos azt szeretné hogy tag legyek :huh: (vagy ezt kérjem ajándékba ágy helyett? :lol: )

Hát ha engem valaki megkérdezni mit kérnék, tagságot, vagy ágyat nem sokat filóznák. Aludni a kocsiban is lehet. ;) Igaz az ágyból is lehet fórumozni...hát nehéz döntés... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is. Valami hülye becsempészett a naptárba egy Karácsony nevű valamit a múlt héten, én meg most sokkolódtam hogy "ammámostvan??" De akkor is félreteszek ennyit ha öcsém ajándékot se kap :lol: Ő is biztos azt szeretné hogy tag legyek :huh: (vagy ezt kérjem ajándékba ágy helyett? :lol: )

A karácsony mellé nekem még a műszaki is befigyelt és az azzal járó kisebb nagyobb kiadások...

Link to comment
Megosztás:

Kis sufni: A váltókarnál a szoknya alá beteszel egy kics kapcsolót amit maga a váltókar nyom meg ha rükibe pakoltad. Odazsinórozod ami eddig nem ott volt, azt annyi. Váltó nincs bontva, pénzbe nem került, fehér lámpa világít. :D :huh:

Végülis... nem is rossz,sőt :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha engem valaki megkérdezni mit kérnék, tagságot, vagy ágyat nem sokat filóznák. Aludni a kocsiban is lehet. :D Igaz az ágyból is lehet fórumozni...hát nehéz döntés... :lol:

Kényelmetlen a föld :huh: puhány vagyok ágy kő. Inkább nem tankolok :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen! átraktam! Én is arra gondoltam, hogy az csúszhatott le esetleg de nem. Semmi baja

Érdekes amit leírtál abból arra lehet következtetni, hogy kevés üzemanyagot szállitt, és amikor a legtöbb kell, akkor nem is elég a motornak. Nekem a visszafolyó cső volt kicsúszva a pumpa alatti dobozból, és 15-liter alatt ugyenezt csinálta, ezért kérdeztem a szintjelzőt, mert ott van a visszafolyás. Az új pumpa rendesen bilincsel lett rögzítve/bekötve?

Link to comment
Megosztás:

Vagy fogsz egy zseblámpát, tolatásnál hátrafele világítasz, és sípolsz: pííí-píííí-pííí. Ember legyél kicsit kreatív!!! :D :lol:

:huh: Meg lehet oldani :lol: Mijé....amikor 1 pénisz le akart nyomni az útról mert 80al mentem, azután az út után fogni akartam 1 lapot és kinyomni a hátuljára hogy: BEJÁRATÓS VAZZEG!!! HA NEM TETSZIK ELŐZZ.... aztán elmaradt...

Link to comment
Megosztás:

:huh: Meg lehet oldani :lol: Mijé....amikor 1 pénisz le akart nyomni az útról mert 80al mentem, azután az út után fogni akartam 1 lapot és kinyomni a hátuljára hogy: BEJÁRATÓS VAZZEG!!! HA NEM TETSZIK ELŐZZ.... aztán elmaradt...

Én már gondolkodtam hogy most kéne kiragasztani a hátuljára a T-betűt akkor talán nem másznak rám annyira faluban 50-nél, kint meg 90-nél. Vagy lehet pont azért csinálnák. :lol: De az biztos hogy néhe nagyon idegesítő, hogy le sem előz, meg le sem marad, csak autózik mögöttem 1 méterre, féklámpavillogatásra nem reagáll. Ilyenkor ha nem sajnálnám a kocsit beleállnák a fékbe, és kiszállnék kezembe a kerékkulcsal. Főnököm szokta mondani ha lenne rá pénze venne egy nyóchengeres facomtudja hányliterest galytörővel az elején, aztán lehúzodna a nyomulóst elengedni utánna meg letolná az árokba.

Link to comment
Megosztás:

Én már gondolkodtam hogy most kéne kiragasztani a hátuljára a T-betűt akkor talán nem másznak rám annyira faluban 50-nél, kint meg 90-nél. Vagy lehet pont azért csinálnák. :huh: De az biztos hogy néhe nagyon idegesítő, hogy le sem előz, meg le sem marad, csak autózik mögöttem 1 méterre, féklámpavillogatásra nem reagáll. Ilyenkor ha nem sajnálnám a kocsit beleállnák a fékbe, és kiszállnék kezembe a kerékkulcsal. Főnököm szokta mondani ha lenne rá pénze venne egy nyóchengeres facomtudja hányliterest galytörővel az elején, aztán lehúzodna a nyomulóst elengedni utánna meg letolná az árokba.

egyik haverom ezt eljátszotta. Igaz, összetört az autó hátulja, kihívták a rendőrt, a rendőr a pénisz sofőrt bacta meg, ugyanis a kreszben van egy olyan, hogy féktávolság. Amit a pénisz nem tartott be. Így megcumiszta. A haver elmondta a rendőrnek, hogy vészfékezett, az a baromarcú meg a seggébe volt. Megbacták a péniszarc fejét, a havernak meg kifizette a biztosító a kárt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyik haverom ezt eljátszotta. Igaz, összetört az autó hátulja, kihívták a rendőrt, a rendőr a pénisz sofőrt bacta meg, ugyanis a kreszben van egy olyan, hogy féktávolság. Amit a pénisz nem tartott be. Így megcumiszta. A haver elmondta a rendőrnek, hogy vészfékezett, az a baromarcú meg a seggébe volt. Megbacták a péniszarc fejét, a havernak meg kifizette a biztosító a kárt. :lol:

Jó persze elméletileg megcsinálnám, de nem éri meg a kellemetlenséget, esetleg áttolnak a szembe sávba, vagy kiszáll a kocsiból egy kopasz kigyúrt állat, és egyszeriben eltörpül a seggemben-autóznak-probléma. :huh: Olyat már csináltam kalapos-skodással aki végigtolt a fél megyén és nem reagállt se villogtatásra se integettésre, hogy előzz már, hogy 100%-os szembeforgalomnál kiraktam a vészvillogót, és "lerobbantam" a sáv közepén. Persze arra figyeltem, hogy mást ne tartsak fel. Aztán amikor elfogytak a szenbejövők "megjavult" a kocsim, és elindultam. És tudod mit csinált utánna az öreg? Ugyanazt, autózott a seggemben. :lol: Ki érti ezt? Lehet ismerkedni akart vagy félt egyedül. De mostanában ha ilyen van akkor indexelek, és megállok, menjen a picába ne engem zaklasson. Annyi hülye van az utakon az ember agyvérzést kap ha mindegyiken felhúzza magát arra kell vigyázzni, hogy bennem ne tegyenk kárt és tűnjenek el minnél gyorsabban a közelemből. Ha motoros jön előre a kocsik között inkább lehúzodok elengedem, úgyis elmegy ha akar.

Link to comment
Megosztás:

Jó persze elméletileg megcsinálnám, de nem éri meg a kellemetlenséget, esetleg áttolnak a szembe sávba, vagy kiszáll a kocsiból egy kopasz kigyúrt állat, és egyszeriben eltörpül a seggemben-autóznak-probléma. :angry: Olyat már csináltam kalapos-skodással aki végigtolt a fél megyén és nem reagállt se villogtatásra se integettésre, hogy előzz már, hogy 100%-os szembeforgalomnál kiraktam a vészvillogót, és "lerobbantam" a sáv közepén. Persze arra figyeltem, hogy mást ne tartsak fel. Aztán amikor elfogytak a szenbejövők "megjavult" a kocsim, és elindultam. És tudod mit csinált utánna az öreg? Ugyanazt, autózott a seggemben. :blink: Ki érti ezt? Lehet ismerkedni akart vagy félt egyedül. De mostanában ha ilyen van akkor indexelek, és megállok, menjen a picába ne engem zaklasson. Annyi hülye van az utakon az ember agyvérzést kap ha mindegyiken felhúzza magát arra kell vigyázzni, hogy bennem ne tegyenk kárt és tűnjenek el minnél gyorsabban a közelemből. Ha motoros jön előre a kocsik között inkább lehúzodok elengedem, úgyis elmegy ha akar.

barmok mindíg lesznek, meg kell szokni... ;) Engem is nemértem miért akart letolni nemrég 1 régi fos merci kisbusz... azért mert 80al mentem? és? ott az út takarodjon a fenébe előzzön meg. Ne húzza rám az autót... megelőz, rámhúzza és pofátlanul előttem vánszorog... én meg rálövöm a refit meg a ködlámpákat és addig nyomom a dudát míg el nem takarodik előlem. :D

egyik haverom ezt eljátszotta. Igaz, összetört az autó hátulja, kihívták a rendőrt, a rendőr a pénisz sofőrt bacta meg, ugyanis a kreszben van egy olyan, hogy féktávolság. Amit a pénisz nem tartott be. Így megcumiszta. A haver elmondta a rendőrnek, hogy vészfékezett, az a baromarcú meg a seggébe volt. Megbacták a péniszarc fejét, a havernak meg kifizette a biztosító a kárt. :)

Ejha... sok volt benne a pénisz :huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó persze elméletileg megcsinálnám, de nem éri meg a kellemetlenséget, esetleg áttolnak a szembe sávba, vagy kiszáll a kocsiból egy kopasz kigyúrt állat, és egyszeriben eltörpül a seggemben-autóznak-probléma. :) Olyat már csináltam kalapos-skodással aki végigtolt a fél megyén és nem reagállt se villogtatásra se integettésre, hogy előzz már, hogy 100%-os szembeforgalomnál kiraktam a vészvillogót, és "lerobbantam" a sáv közepén. Persze arra figyeltem, hogy mást ne tartsak fel. Aztán amikor elfogytak a szenbejövők "megjavult" a kocsim, és elindultam. És tudod mit csinált utánna az öreg? Ugyanazt, autózott a seggemben. :) Ki érti ezt? Lehet ismerkedni akart vagy félt egyedül. De mostanában ha ilyen van akkor indexelek, és megállok, menjen a picába ne engem zaklasson. Annyi hülye van az utakon az ember agyvérzést kap ha mindegyiken felhúzza magát arra kell vigyázzni, hogy bennem ne tegyenk kárt és tűnjenek el minnél gyorsabban a közelemből. Ha motoros jön előre a kocsik között inkább lehúzodok elengedem, úgyis elmegy ha akar.

Én az utóbbi időkben azt szoktam csinálni, ha valaki a seggembe akar autózni, akkor a lehető legjobban betartom a kreszt. Nincs szerintem annál dühitőbb, mikor mindenki halad én meg 30-al tötyögök! :huh: A tükörbe meg látni a fejét, hogy nem gyengén habba van. Persze, hogy az első adandó alkalommal megelőz, így nem fog a seggembe lenni. Ha integet és is integetek, ha anyázik, akkor én is. Nem fosok visszaszólni. Néha a barátosném szokott szólni,ha látja rajtam, hogy kezd a ruha rajtam átváltozni kényszerzubbonnyá, hogy most már hagyjam abba, ő is abbahagyta. Nem nagyon szoktak vergődni (lehet a kopasz fejem miatt) :lol: Egyszer volt olyan, hogy kikanyarodtam balra, kényelmesen felgyorsulok 50-re, erre egy idegbeteg baromarc beáll a seggembe és dudál, meg integet. Kimutattam az ablakon, hogy 50. Utaltam a sebességhatárra. Erre ő dudál, meg mutogat tovább. Hát nekem sem kellett több, visszamutattam. Majd kitettem az irányjelzőt jobbra, mert mentünk a boltba. Erre ő is és amint bekanyarodott, megelőzött, majd megáll előttem. Erre én azzal a lendülettel kikerültem, majd megint megelőzött és megpróbált megállítani. Lehútam az ablakot, elküldtem a qa anyukájába és elhúztam előle. :lol:

Ejha... sok volt benne a pénisz :D ;) :angry:

Moderáltam magam! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én az utóbbi időkben azt szoktam csinálni, ha valaki a seggembe akar autózni, akkor a lehető legjobban betartom a kreszt. Nincs szerintem annál dühitőbb, mikor mindenki halad én meg 30-al tötyögök! :huh: A tükörbe meg látni a fejét, hogy nem gyengén habba van. Persze, hogy az első adandó alkalommal megelőz, így nem fog a seggembe lenni. Ha integet és is integetek, ha anyázik, akkor én is. Nem fosok visszaszólni. Néha a barátosném szokott szólni,ha látja rajtam, hogy kezd a ruha rajtam átváltozni kényszerzubbonnyá, hogy most már hagyjam abba, ő is abbahagyta. Nem nagyon szoktak vergődni (lehet a kopasz fejem miatt) :lol: Egyszer volt olyan, hogy kikanyarodtam balra, kényelmesen felgyorsulok 50-re, erre egy idegbeteg baromarc beáll a seggembe és dudál, meg integet. Kimutattam az ablakon, hogy 50. Utaltam a sebességhatárra. Erre ő dudál, meg mutogat tovább. Hát nekem sem kellett több, visszamutattam. Majd kitettem az irányjelzőt jobbra, mert mentünk a boltba. Erre ő is és amint bekanyarodott, megelőzött, majd megáll előttem. Erre én azzal a lendülettel kikerültem, majd megint megelőzött és megpróbált megállítani. Lehútam az ablakot, elküldtem a qa anyukájába és elhúztam előle. :lol:

Moderáltam magam! :D

:blink: Multkor haverral jöttünk be józsáról debrecenbe...és egy sutyoki 2 swift végig a polo mögött, de szorosan...és nem előzött... aztán amikor kezdtünk közeledni a városhoz, megelőzött... havernak se kellett több vissza 4esbe irány utánna és utánna meg mi végig mögötte. Nekem volt például olyan hogy direkt belefuttattam 1 bunkót a trafiba. ;) faterom arról jött amerre állt a trafi, én meg utánna mentem arrafele és szólt hogy vigyázzak a salakpályánál fehér Ignis + WagonR. És végig mögöttem volt asszem egy rohadt passat...és kacsingatott kifele meg villogott hogy nyomjam már. Én csak szimplán kitettem a kezem, és intettem hogy mennyél b+. Meg is előzött...közbe makogott valamit. Na mondom beszívod gyökér... a fogós fiúk le is meszelték :angry: én meg csak a pofájába vigyorogtam mikor mentem el mellette

Link to comment
Megosztás:

Jó estét! :huh:

Legalábbis remélem a Tiétek az.

Ma délután végre elhozhattam az autót a szerelőtöl, nagyjából egy óráig tartott mire elértünk a gödöllői hyper-supermarkethez. Ott leállítottam és azóta nem indul. :D

Az önindító dolgozik, néha beindul egy pillanatra utána szinte azonnal le is áll. Egyszer kb. 1o mp.-ig járt is, de nagyon kínlódott szegény.

...és igen, benzin van benne! :lol:

Azt hittem agyvérzést kapok. Még attól se "égett az arca", hogy egy kis Fiestának kellett hazahúznia. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét! :huh:

Legalábbis remélem a Tiétek az.

Ma délután végre elhozhattam az autót a szerelőtöl, nagyjából egy óráig tartott mire elértünk a gödöllői hyper-supermarkethez. Ott leállítottam és azóta nem indul. :angry:

Az önindító dolgozik, néha beindul egy pillanatra utána szinte azonnal le is áll. Egyszer kb. 1o mp.-ig járt is, de nagyon kínlódott szegény.

...és igen, benzin van benne! ;)

Azt hittem agyvérzést kapok. Még attól se "égett az arca", hogy egy kis Fiestának kellett hazahúznia. :lol:

Szia Dita!

lehet hülyeséget mondok...ha így van akkor bocsi... De benzinszűrő esetleg...? :lol: Bár attól inkább rángatnia kéne...? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.