Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudom én azt nagyon jól, hogy lehet kapni/rendelni :huh: de mikor kimondták, hogy 5700akármennyi forint/darab :blink: akkor "köszönjük, nem kérjük" :D annyit nem ér az egész.. :angry:

Az aki ezt kitalálta annyit sejt hozzá mint én a lópatkoláshoz, a kommentek meg határozottan ésszerű dolgokra mutatnak ;) egyébként akinek meg nem ér meg 1-2 évente megvenni néhány izzót műszaki előtt, hogy kicserélje arra nem mondok semmit ;) én minden műszaki előtt kicseréltem az összeset -nehogy pont akkor dilizzenek már vele :P bár erre is volt cáfolat, hogy nagy az isten állatkertje ;) "fehéren világítanak a hátsó indexek" :) ja, mikor a sárga indexizzók vannak a foglalatba belebütykölve :( :P sügér.. :) ;)

Illik kicserélni... de itt nem arról van szó, hanem az elvekről. HOgy pofátlanság....rohadékság....mocskosság 1 ilyen aprócska kis sz.rság miatt kivonni 1 autót a forgalomból... :lol:

Nekem meg már évek óta nem világít a tolatólámpa... Ahoz hogy jó legyen bontani kéne a váltóban valamit.... Én meg nem fogok a váltóhoz hozzányúlni e-miatt. Szal hogyha tényleg így lesz...akkor az enyémet kivonják jövőre a forgalomból mert én a váltót nem fogom bontani a szutyok égők miatt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

De a legtöbb fúrón van egy reteszelő gomb amivel benyomva marad a "ravasz" (vagy szigszalag) :lol: ;) Nincs is szebb mint egész éjszaka hallgatni a lakás másik végéből ahogy repülnek a km-ek az órába napokon keresztül :D :huh:

És nincs annál szebb, amikor az egymilliomodik "kilóméternél" elalszol reggel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az új autóknak is reped a szélvédője. 1 kavics a műszaki előtt, és kivonják a forgalomból a pár éves autót is? :angry: melyik nagyonokos szülte meg ezt a marhaságot?? :lol: :lol: :)

Körbeparkoljuk a Közlekedési minisztériumot egy napra? :P :blink:

Még többre is... :D Azután mi dízelesek kifüstöljük őket! ;)

Nekem tavaly novemberben is repedt szélvédővel ment át a műszakin... :) De tényleg ideje cserélni. Bár ha 1 kiégett izzó miatt ki meri vonni a forgalomból a kocsit az "elnök" a fejét beleverem az első szélvédőbe hogy legyen akkor ok rá... :(

Ütnék rajta olyat, hogy ő lenne kivonva a forgalomból.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

de lehet ezt több részletben is, a lényeg akkor az,h nem ártok vele az órának!

Nem értem, mit problémáztok ezen ennyit, írtam régebben, hogy simán lehet dekádonként léptetni a számlálóját egy kisméretű "órás" csavarhúzóval, csak ki kell venni a műszeregységből a km-órát :huh:

Link to comment
Megosztás:

...

Nekem meg már évek óta nem világít a tolatólámpa... Ahoz hogy jó legyen bontani kéne a váltóban valamit.... Én meg nem fogok a váltóhoz hozzányúlni e-miatt. Szal hogyha tényleg így lesz...akkor az enyémet kivonják jövőre a forgalomból mert én a váltót nem fogom bontani a szutyok égők miatt... :huh:

Nagyon nem kell bontani. Hozzá lehet férni kívülről is.

Érdemes lehúzni a csatit a kapcsoló kiszedése előtt és rövidrezárni valamivel aztán ráadni a gyújtást, hogy egyáltalán a kapcsolóval van e a gond, esetleg kiméregetni a kapcsolót rükibe rakva ill. anélkül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Illik kicserélni... de itt nem arról van szó, hanem az elvekről. Hogy pofátlanság....rohadékság....mocskosság 1 ilyen aprócska kis sz.rság miatt kivonni 1 autót a forgalomból... :lol:

Nekem meg már évek óta nem világít a tolatólámpa... Ahoz hogy jó legyen bontani kéne a váltóban valamit.... Én meg nem fogok a váltóhoz hozzányúlni e-miatt. Szal hogyha tényleg így lesz...akkor az enyémet kivonják jövőre a forgalomból mert én a váltót nem fogom bontani a szutyok égők miatt... :huh:

Egyértelműen a lehúzásról szól az egész csak hát birka a magyar és hiába viszik a dögbe akkor is kussol.. :angry: :lol:

Egyébként elárulok egy nem titkot :blink: nem biztos, hogy szét kell bombázni a váltót azért a tolatólámpicsért, inkább az oldalán lévő kis kitekerhető kapcsolót kellene megnézni :)

Még többre is... :D Azután mi dízelesek kifüstöljük őket! ;)

Én benne vagyok... :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem kell bontani. Hozzá lehet férni kívülről is.

Érdemes lehúzni a csatit a kapcsoló kiszedése előtt és rövidrezárni valamivel aztán ráadni a gyújtást, hogy egyáltalán a kapcsolóval van e a gond, esetleg kiméregetni a kapcsolót rükibe rakva ill. anélkül :blink:

Egyértelműen a lehúzásról szól az egész csak hát birka a magyar és hiába viszik a dögbe akkor is kussol.. :angry: :huh:

Egyébként elárulok egy nem titkot :) nem biztos, hogy szét kell bombázni a váltót azért a tolatólámpicsért, inkább az oldalán lévő kis kitekerhető kapcsolót kellene megnézni :)

Én benne vagyok... :(

Kedves cartársaim, én nemtom pontosan elmagyarázni mi ez... :lol: de elmondom népiesen :D

Ha kitolom a kocsit rükibe, akkor ugye valami kis pöcöknek ki kell nyomni a váltón 1 kis gombot...vagy valami ilyesmit. Na nekem a váltóról letörött a gomb...vagy a pöcök tört le. a lényeg hogy nem ér hozzá.... és ez a gond :lol: bocsi az ilyen hülye megfogalmazásért, de remélem értettettétek a lényegét ;)

Link to comment
Megosztás:

Kedves cartársaim, én nemtom pontosan elmagyarázni mi ez... :lol: de elmondom népiesen :lol:

Ha kitolom a kocsit rükibe, akkor ugye valami kis pöcöknek ki kell nyomni a váltón 1 kis gombot...vagy valami ilyesmit. Na nekem a váltóról letörött a gomb...vagy a pöcök tört le. a lényeg hogy nem ér hozzá.... és ez a gond :huh: bocsi az ilyen hülye megfogalmazásért, de remélem értettettétek a lényegét :D

Ez tényleg népies! ;) A letört "pöcköt" nem lehet meghosszabbítani?

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg népies! :lol: A letört "pöcköt" nem lehet meghosszabbítani?

Meglehetne...és ehez kéne bontani :lol: Tényleg bocsi az ilyen konyhanyelvért... de én nem értek hozzá annyira mint Ti. Jó, egy teleszkópot...még kicserélek...vagy alap dolgokat... de ilyen komolyan belemerülni... nem értek hozzá :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meglehetne...és ehez kéne bontani :lol: Tényleg bocsi az ilyen konyhanyelvért... de én nem értek hozzá annyira mint Ti. Jó, egy teleszkópot...még kicserélek...vagy alap dolgokat... de ilyen komolyan belemerülni... nem értek hozzá :huh:

Kis sufni: A váltókarnál a szoknya alá beteszel egy kics kapcsolót amit maga a váltókar nyom meg ha rükibe pakoltad. Odazsinórozod ami eddig nem ott volt, azt annyi. Váltó nincs bontva, pénzbe nem került, fehér lámpa világít. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Klubos topikban még tegnap írtam le pont ezt.....elvitetni, és aztán vissza a kocsit. És minimális hülyeségek miatt is kivonhatják.

Mondjuk egy izzó, repedt fényszóró...stb.

És ha utána átmegy akkor mivel ki lett vonva, újra forgalomba kell helyezni...ami megint pénz.

Most képezeld el odamegy a mókos a több 10 miliós Mercivel-Audival-Bömössel az első műszakira, nagy arcal, mert ugye simán át kéne mennie, aztán egy utcával korábban kiég a xenon, mert ugye előfordul, pótizzó nincs nála, amúgy sem hiszem, hogy bele lehet nyúlni, és erre kivonják a csodagépet a forgalomból? Mert én cseréltem már hátsó lámpába izzót a pirosnál állva, lestek is a többiek, még arra is volt időm, hogy körbejárjam a kocsit, de sok autón bele sem tud piszkálni, talán nem is szabad.

Link to comment
Megosztás:

Most képezeld el odamegy a mókos a több 10 miliós Mercivel-Audival-Bömössel az első műszakira, nagy arcal, mert ugye simán át kéne mennie, aztán egy utcával korábban kiég a xenon, mert ugye előfordul, pótizzó nincs nála, amúgy sem hiszem, hogy bele lehet nyúlni, és erre kivonják a csodagépet a forgalomból? Mert én cseréltem már hátsó lámpába izzót a pirosnál állva, lestek is a többiek, még arra is volt időm, hogy körbejárjam a kocsit, de sok autón bele sem tud piszkálni, talán nem is szabad.

Minden pirosnál körbe sétálod az autót hogy hátha valahol izzót kell cserélni? :lol: :D

Ez egy vicc, hol lehet ezeknek írni valamit amit el is olvasnak? :huh: olyat írok hogy még azt is visszavonják ami eszükbe se jutott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most képezeld el odamegy a mókos a több 10 miliós Mercivel-Audival-Bömössel az első műszakira, nagy arcal, mert ugye simán át kéne mennie, aztán egy utcával korábban kiég a xenon, mert ugye előfordul, pótizzó nincs nála, amúgy sem hiszem, hogy bele lehet nyúlni, és erre kivonják a csodagépet a forgalomból? Mert én cseréltem már hátsó lámpába izzót a pirosnál állva, lestek is a többiek, még arra is volt időm, hogy körbejárjam a kocsit, de sok autón bele sem tud piszkálni, talán nem is szabad.

Ez érdekes egy helyzet lesz! Arra befizetnék, hogy meg állná e szó nélkül a 30mFt-os bmw uzsorával foglalkozó gazdája, hogy kivonják a forgalomból a feszengős még szinte új autóját. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, mit problémáztok ezen ennyit, írtam régebben, hogy simán lehet dekádonként léptetni a számlálóját egy kisméretű "órás" csavarhúzóval, csak ki kell venni a műszeregységből a km-órát :huh:

Nem a spirál bekötését kell pörgetni, hanem közvetlenül a számlálók tengelyét. Van az oldalán egy kis fekete fogaskerék, ha jól emlékszem azt pattintottam le, kicsit reszelni kellett a műanyagból hogy lejöjjön ott van egy tengely azt pörgettem akkus fúróval, 3 perc alatt beletekertem 8-10 ezer kilómétert.

Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy kb: 1 hónapja üzemanyagszivattyút kellett cserélnem az autómba mert a régi meghalt! A mostani (új) szivattyúval kb. úgy 2000 km.-t mentem, és most jelentkezett egy olyan probléma hogy ha a tankba lecsökken az üzemanyag szint 10-12 literre érdekes nyiszorgó hangot ad és nem is kap elég benzint mert dadog szaggat, pláne kigyorsításnál és kanyarokba de alapjáraton semmi gond. Újból szét szedtem mert arra gondoltam hogy a szűrő csövét nem rögzítettem eléggé de igen, annak semmi baja. Mi lehet a gond? Ha valaki tudja segítsen! Kössz

Az szintjelző nem lett kiszedve? Vagy nem próbáltátok meg kivenni?

Link to comment
Megosztás:

Lalee! vannak pöckök amiket nem lehet hosszabítani :P ;) :lol:

A fene megette aki már minden "pöcköt" hosszabbítani akar :D :huh: talán inkább "kezelésbe" venni.. :) :)

Hűha!!! :angry: :lol:

Na ez volt a mai nap legszebb része.. :blink: :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.