Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom miért...a többiek látják. A megoldás. Windows reinstall. ;) :angry: :blink:
Vagy inkább Ubuntu telepítés.. ;) ;) :) :( :P

Szombaton kimentünk az esztergomi repülőtérre Mikulás ünnepségre.

A macska felmászott a meleg kocsira a kutyák meg intézték a többit. :huh:

http://opeltomi.uw.hu/saras1.jpg

http://opeltomi.uw.hu/saras3.jpg

http://opeltomi.uw.hu/saras4.jpg

Még nem mertem letisztítani,hogy mi van alatta. :lol:

Ugye nem kellenek már azok a felnikupakok az ebrondítás óta? :D :) Csak mert ilyeneket keresek lassan fél éve.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem kellenek már azok a felnikupakok az ebrondítás óta? :lol: :lol: Csak mert ilyeneket keresek lassan fél éve.. :huh:

Lehet kapni újonnan.

A zacsiján ezek a számok vannak:

1#90372641

10 06 705 GR.5,858 Made in Greece

Én is úgy rendeltettem őket.

Link to comment
Megosztás:

Klubos topikban még tegnap írtam le pont ezt.....elvitetni, és aztán vissza a kocsit. És minimális hülyeségek miatt is kivonhatják.

Mondjuk egy izzó, repedt fényszóró...stb.

És ha utána átmegy akkor mivel ki lett vonva, újra forgalomba kell helyezni...ami megint pénz.

Link to comment
Megosztás:

:lol: melyik nagyonokos szülte meg ezt a marhaságot?? :huh: :lol: ;)

Körbeparkoljuk a Közlekedési minisztériumot egy napra? :angry: :D

Jó nagy forgalmi dugót kéne csinálni! Mocskok!!

Én még a vasúti közlekedést is akadályozom, ha kell!

Egy kiégett izzó miatt, pl., kivonni a kocsit !

Link to comment
Megosztás:

Mert az a vicc hogy hiába van nálad csereizzó, műszaki közben nem piszkálhatod elvileg. :D

Hova kell beírni a "format c :" -t egy kreszkönyvben? :huh: Jah, múltkor találtam egy képet. Nekem qrvára tetszik ;) (tudom hogy OFF, bocsi :lol: ) 9212-20091207-RY30Q3.gif

Jah, jut eszembe, esős-hűvös-este-barátnőmhöz menet, 4 ember az autóban, párásodás nulla. Venti ment 1-esen ablak-láb állásban. Elkezdett nyekeregni a ventilátyor (időnként megunja a melót és lázad) lekapcsoltam. Kb. 30 másodperc alatt lehúzták a függönyt :angry: onnantól kezdve ablak résnyire, venti 2-esen csak ablakra, és hamarabb odaértünk mint hogy le tudta volna tolni a párát :lol: Legközelebb inkább feltekerem a zenét :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Beszereztem egy ford.számmérős műszeregységet! :huh: Csak 20 ezerrel többet mutat,mint kéne, nem akarom szétszedni az órát, hanem vmi villanymotorral a spirálon keresztül visszapörgetni. Szerintetek káros-e az órára,ha visszafelé pörög 1000el? Valamint,ha stimmel a W szám és a fordulatszám is jól van skálázva akkor a vízhőfok mutatók között sem lehet külömbség?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Beszereztem egy ford.számmérős műszeregységet! :huh: Csak 20 ezerrel többet mutat,mint kéne, nem akarom szétszedni az órát, hanem vmi villanymotorral a spirálon keresztül visszapörgetni. Szerintetek káros-e az órára,ha visszafelé pörög 1000el? Valamint,ha stimmel a W szám és a fordulatszám is jól van skálázva akkor a vízhőfok mutatók között sem lehet külömbség?

Az sok idő lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Beszereztem egy ford.számmérős műszeregységet! :lol: Csak 20 ezerrel többet mutat,mint kéne, nem akarom szétszedni az órát, hanem vmi villanymotorral a spirálon keresztül visszapörgetni. Szerintetek káros-e az órára,ha visszafelé pörög 1000el? Valamint,ha stimmel a W szám és a fordulatszám is jól van skálázva akkor a vízhőfok mutatók között sem lehet külömbség?

Ha annak is jó a skálája akkor szerintem jó a hőmérő is hozzá. Régebben sok eszközt, láttam ami spirálon keresztül forgatta visszafelé az órákat, úgyhogy ha abból indulok ki akkor nem kéne bántania Max megunod, de akkor szerkeszthetsz egy célszerszámot fúrógéppel hajtva ;) :D :lol: . :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha annak is jó a skálája akkor szerintem jó a hőmérő is hozzá. Régebben sok eszközt, láttam ami spirálon keresztül forgatta visszafelé az órákat, úgyhogy ha abból indulok ki akkor nem kéne bántania Max megunod, de akkor szerkeszthetsz egy célszerszámot fúrógéppel hajtva :blink: :lol: :lol: . :huh:

akkor szted tuti nem lesz baja tőle az órának? A te lelkeden szárad,ha mégis! :D ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

akkor szted tuti nem lesz baja tőle az órának? A te lelkeden szárad,ha mégis! :lol: :D ;)

Ne má' az enyémen. :lol: Inkább azén aki a múltkor hirdette a manikűrözős csiszológépből tuningolt km-óravisszateerőt a vaterán :angry: :blink:

Ha 1102 a W-száma akkor van egy nekem is pluszban, viszont lassan átállhatnánk az "egyéb"-be ezzel :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Már megvettem az órát Dáwid! Lehet kicsit drágán is! 7000 volt! :lol: Egyébként az nagyon sok?

Komplett fordulatszámmérős egységért nem vészes szerintem, bár láttam már olcsóbban, de biztos hogy az nem jó W-számban vagy skálákban ami olcsón van :huh: Én csak magára a km-órára gondoltam. Van egy amit szétszedte mert a Ledezéshez ezen okoskodtam ki a "mithogymerremeddig"-et és csak azután szedtem szét az enyémet, de már nem kell, ha valakinek igen akkor visítson :blink: :lol:

Nekem 60.000-et kellene tekerni előre. Egy fúró sem forgatja jobban 200-nál szerintem.

De a legtöbb fúrón van egy reteszelő gomb amivel benyomva marad a "ravasz" (vagy szigszalag) ;) :) Nincs is szebb mint egész éjszaka hallgatni a lakás másik végéből ahogy repülnek a km-ek az órába napokon keresztül :angry: :D

Link to comment
Megosztás:

Az új autóknak is reped a szélvédője. 1 kavics a műszaki előtt, és kivonják a forgalomból a pár éves autót is? :lol: melyik nagyonokos szülte meg ezt a marhaságot?? :huh: :lol: :angry:

Körbeparkoljuk a Közlekedési minisztériumot egy napra? :) :D

Nekem tavaly novemberben is repedt szélvédővel ment át a műszakin... ;) De tényleg ideje cserélni. Bár ha 1 kiégett izzó miatt ki meri vonni a forgalomból a kocsit az "elnök" a fejét beleverem az első szélvédőbe hogy legyen akkor ok rá... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Lehet kapni újonnan.

A zacsiján ezek a számok vannak:

1#90372641

10 06 705 GR.5,858 Made in Greece

Én is úgy rendeltettem őket.

Tudom én azt nagyon jól, hogy lehet kapni/rendelni :huh: de mikor kimondták, hogy 5700akármennyi forint/darab ;) akkor "köszönjük, nem kérjük" :lol: annyit nem ér az egész.. :D

Az aki ezt kitalálta annyit sejt hozzá mint én a lópatkoláshoz, a kommentek meg határozottan ésszerű dolgokra mutatnak :( egyébként akinek meg nem ér meg 1-2 évente megvenni néhány izzót műszaki előtt, hogy kicserélje arra nem mondok semmit :P én minden műszaki előtt kicseréltem az összeset -nehogy pont akkor dilizzenek már vele ;) bár erre is volt cáfolat, hogy nagy az isten állatkertje ;) "fehéren világítanak a hátsó indexek" :blink: ja, mikor a sárga indexizzók vannak a foglalatba belebütykölve :) :) sügér.. :angry: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.