Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah jólvan, elég lesz mert én moderálom meg magunkat minnyá' ;) Azt mesélje el valaki hogy mi lehet ha rendesen kitekert kormánnyal tempósabb balkanyarnál (jellemzően körforgalomban) kattogást vagy inkább ropogást hallok jobb elölről valahonnan :huh: egyszerűen nem tudom mihez kötni, mi lehet.

Ki lehet szedni a csatiból a pineket egyenként. Ha nem elvágod, csak kihúzod belőle akkor vissza lehet csinálni :angry: De úgy emlékszem hogy a piros szürke lesz az :lol:

A filmekben is mindig a pirosat vágják el...de mondjuk egy filmben sem jelent meg utána dátum :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A filmekben is mindig a pirosat vágják el...de mondjuk egy filmben sem jelent meg utána dátum :huh: :lol:

Dehogynem, a robbanás miatt eszméletét veszíti a fő-hero attán amikor évekkel később felébred egy csini nővérke mellett akkor kiírják hogy hány évet lépett előre :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Dehogy. Láthattad megannyiszor, hogy egy átlagos hős könnyedén tartja a lépést a lökéshullámmal....szóval csak nyugodtan :D

És mindig olyan asztalnál ül amit ha felborít maga elé akkor a golyók nem mennek át rajta, és olyan fegyvere van amiből nem fogy ki a töltény, ha esetleg mégis akkor mindig van nála még egy tár, akkor is ha egy szál alsógatyóban ugrasztották ki az ágyból, Ha pedig van egy 16 éves lánya aki a szomszédos temetőből halk hörgéseket hall mindig megy és megnézi közelebbről. Mostanában mást nézek. Susogós Mackók 1-2. évad :lol: :huh:

Jááááj már megint offolok. Mit csináltatok velem?? már majdnem megjavultam :lol:

Link to comment
Megosztás:

És mindig olyan asztalnál ül amit ha felborít maga elé akkor a golyók nem mennek át rajta, és olyan fegyvere van amiből nem fogy ki a töltény, ha esetleg mégis akkor mindig van nála még egy tár, akkor is ha egy szál alsógatyóban ugrasztották ki az ágyból, Ha pedig van egy 16 éves lánya aki a szomszédos temetőből halk hörgéseket hall mindig megy és megnézi közelebbről. Mostanában mást nézek. Susogós Mackók 1-2. évad :lol: :huh:

Jááááj már megint offolok. Mit csináltatok velem?? már majdnem megjavultam :D

Én meg olvasgattam , és rájöttem, hogy nagy mákom volt amikor egy duncosüveg benzinben próbáltam ki, hogy jól kötöttem-e be az AC-t. :lol: ;) Klikk ide.

Link to comment
Megosztás:

Hóóó de jó kis este volt.... Na de nem fotóztam le a dugattyúkat, faterom sztem elvitte őket nyírábrányba... na mind1.. :huh: De csinálgattunk képeket...nagyon Démoniak lettek... :D majd ha átküldi haver akkor megmutatom, és rájöttök miért démoni. Szabályosan fel vagyok frissülve. vagy 60 kilómétert beletettünk szórakozásképp :lol:

Amúgy: :lol:

248958.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hóóó de jó kis este volt.... Na de nem fotóztam le a dugattyúkat, faterom sztem elvitte őket nyírábrányba... na mind1.. :huh: De csinálgattunk képeket...nagyon Démoniak lettek... ;) majd ha átküldi haver akkor megmutatom, és rájöttök miért démoni. Szabályosan fel vagyok frissülve. vagy 60 kilómétert beletettünk szórakozásképp :lol:

Amúgy: :lol:

Ja tényleg nekem is lassan avatart kell váltanom. :D

Meg is van. :angry:

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Ha minden igaz már én is a képeket. Na jóccakát! :lol:

Megvannak! hmmmm.....de szép kocsi :huh: Kicsit hasonlít az enyémre... (Dáwidnak: Jó...tudom nekem nincsen tetősín, Novynak: Jó tudom nekem nincsen fehér indexbúrám :lol: ) de azért...a dísztárcsám az mind olyan ami elől van Neked! De tényleg szép amúgy maga az autó :D

Link to comment
Megosztás:

De nekem a legaranyosabb az új avatarom. :D ;) :angry:

Tényleg aranyos :lol: Amúgy.... ma kettesből kihúztam 50 ig.... Szerintetek nagyon hülye voltam? :lol: Eléggé köpte kifele magából a kormot... Ennyire még nem volt meghúzva ezzel a motorral. 720 kilóméter van benne. Vagy azért néha nem árt? ( így bejáratás alatt )

Figyu

... Ott az oldalán az a kis indexlámpa.... Az opelekre is tettek? Nem csak Vauxhallokra tették azt? :huh:
Link to comment
Megosztás:

Tényleg aranyos :lol: Amúgy.... ma kettesből kihúztam 50 ig.... Szerintetek nagyon hülye voltam? :lol: Eléggé köpte kifele magából a kormot... Ennyire még nem volt meghúzva ezzel a motorral. 720 kilóméter van benne. Vagy azért néha nem árt? ( így bejáratás alatt )

Figyu

... Ott az oldalán az a kis indexlámpa.... Az opelekre is tettek? Nem csak Vauxhallokra tették azt? :huh:

Opeleken is van, olasz exportra készültek így valamint az összes classicon már van oldalindex.

Link to comment
Megosztás:

Friss teszt.

BC szerint 4 fokban indítás után kis alapjárat, majd indulás, és 4 percnél már mozdult is a mutató, ez 2,5 km alatt sikerült. Ezek szerint pozitív a csonkra visszaszerelt hővédő lemez és cső hatása. :huh:

(Múlt alkalommal 8 fokban, 5 perc alatt melegedett be annyira, hogy megmozdult a mutató.)

Link to comment
Megosztás:

De nekem a legaranyosabb az új avatarom. ;) :angry: :blink:

Király, honnan szereztél ekkora sapit? :huh:

Tényleg aranyos :lol: Amúgy.... ma kettesből kihúztam 50 ig.... Szerintetek nagyon hülye voltam? :D Eléggé köpte kifele magából a kormot... Ennyire még nem volt meghúzva ezzel a motorral. 720 kilóméter van benne. Vagy azért néha nem árt? ( így bejáratás alatt )

Figyu

... Ott az oldalán az a kis indexlámpa.... Az opelekre is tettek? Nem csak Vauxhallokra tették azt? :lol:

Kösz a bókot, én is szoktam huzatni volt hogy tiltásig is. Szerintem azért találták ki a letiltást, hogy ne károsodjon a motor, ezért melegen egy-két alkalom nem árthat. Igaz sok értelme nincs neki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.