Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

azoknak a gyalogosoknak sztem kampó... :blink:

Nem. Ott fennebb írja, hogy súlyosan sérültek de nem haltak meg. A szőke kiszáll vazzeg s körbejárja az autót s lesz@rja a két nőt akiket majdnem lenullázott.

Más: AbuDhabiék komolyan veszik a dolgokat :huh: :lol: :lol:

http://www.autoblog.hu/videok/video_a_vila...ndorautoja.html

190 Merci Kazahsztán módra.....

http://mindcrap.com/media/1713/Pimp_My_Rid...zakhstan_Style/

:D ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Kormányleszedésnél mi először erősek voltunk haverral: ülés háttámla lefektet (ne törjük el ha nekiesünk) és ketten rángattuk mint akinek elszálltak otthonról (megküldtem egy kis wd40-el és így is lejött 3-4 perc alatt). Aztán olvastam hogy a rugó segít ha nem erősek hanem okosak vagyunk :angry: ;) akkor meg már 5 másodperc ha tudja az ember :huh: csak c.r a futóművem és a közép már nem középen van :lol: ha egy ricnivel odébb-teszem akkor ferde jobbra, ha egy-el vissza akkor meg balra. Tavasszal lehet némi futóműreköltés hál istennek :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

2010 Év Autója végső sorrend:

1. Volkswagen Polo (347 pont)

2. Toyota iQ (337)

3. Opel Astra (221)

4. Škoda Yeti (158)

5. Mercedes-Benz E-osztály (155)

6. Peugeot 3008 (147)

7. Citroën C3 Picasso (113)

?????????????????????? :huh: :lol: Az a kis konzervdoboz???? Kutyaólnak se használnám....vagy virágosládának...nemhogy év autója.. a vw polo az oké..király kis gép de az a szutyok IQ...? :lol: úúúúúristen....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Gyári magnó van a kocsiban és ki akarom kódolni, és elvileg tudom is, hogy hogy kell, de nekem nullával kezdődik a kódom és az lenne a kérdésem, hogy a nullát melyik gombbal és hogy tudom beütni, kösz. amúgy a kódolás "as" gomb benyom, magnó bekapcsol, kód beüt: első számjegy 1es gomb annyiszor amennyi a kód első számjegye stb... és a végén megint "as",ha nem jól tudom javítsatok ki. kösz.

Addig nyomod azt a gombot (1-től 4-ig ugye), amíg nullát nem ír ki, asszem az első a nulla, vagy a 9-es után jön, nemtudom most. Amúgy igen, AS gomb nyom hosszasan, tartod, bekapcsolod a hangerőpotival, még mindig nyomod, pittyen és kéri a kódot kb így: 10 - - - - . ezután beírod, majd megint AS gomb hosszan nyom, amíg nem pittyen és kiírja hogy CODE, aztán keresi az adókat. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kormányleszedésnél mi először erősek voltunk haverral: ülés háttámla lefektet (ne törjük el ha nekiesünk) és ketten rángattuk mint akinek elszálltak otthonról (megküldtem egy kis wd40-el és így is lejött 3-4 perc alatt). Aztán olvastam hogy a rugó segít ha nem erősek hanem okosak vagyunk :) ;) akkor meg már 5 másodperc ha tudja az ember :huh: csak c.r a futóművem és a közép már nem középen van :lol: ha egy ricnivel odébb-teszem akkor ferde jobbra, ha egy-el vissza akkor meg balra. Tavasszal lehet némi futóműreköltés hál istennek :D :lol:

Megtörtént a csere! Kilazítottam a csavart, elkezdtem rángatni magamfelé és egyszer csak hopp, lejött. kb. 5 percet vett igénybe a művelet! :) Nagyon zsír! :angry: Most fogom betenni a középkonzol kijelzőt. Királyság van! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Addig nyomod azt a gombot (1-től 4-ig ugye), amíg nullát nem ír ki, asszem az első a nulla, vagy a 9-es után jön, nemtudom most. Amúgy igen, AS gomb nyom hosszasan, tartod, bekapcsolod a hangerőpotival, még mindig nyomod, pittyen és kéri a kódot kb így: 10 - - - - . ezután beírod, majd megint AS gomb hosszan nyom, amíg nem pittyen és kiírja hogy CODE, aztán keresi az adókat. :huh:

rosszul álltam neki már régen lett kódolva utoljára és nem emlékztem, hogy a gyújtást rákell adni, anélkül is adja azt a pittyenő jelzőhangot és ebből azt gondoltam, hogy minden oké, de maradt a SAFE felirat és ugye úgy nem tudtam semmit írni, de én azt hittem, hogy már írom a kódot, közben dehogyis:D, de már közben rájöttem. mindenestre kösz.

Link to comment
Megosztás:

Nos, megjöttem. Vágyom vissza. Ezek a fényszórók is megalight-tal vannak szerelve de semmit sem ér. Ami durva, hogy óra szerint 105-nél ötödikben 3000-et forog a motor (nálam óra szerint 130 körül forog ugyanennyit). Mondjuk emiatt azért elég pörgős, egészséges ereje van.

De nem kéne. Kényelmes, de a Recaro-kat nem múlja felül, hiányzik a BC, a rendes világítás, zavar a rövid váltó. Ennyi. :huh:

Indulj ki abból,hgy jobb mint gyalog. :D

Mi lenne,ha még rendes motor is lenne a kocsidban? :lol:

Sziasztok! Gyári magnó van a kocsiban és ki akarom kódolni, és elvileg tudom is, hogy hogy kell, de nekem nullával kezdődik a kódom és az lenne a kérdésem, hogy a nullát melyik gombbal és hogy tudom beütni, kösz. amúgy a kódolás "as" gomb benyom, magnó bekapcsol, kód beüt: első számjegy 1es gomb annyiszor amennyi a kód első számjegye stb... és a végén megint "as",ha nem jól tudom javítsatok ki. kösz.

Igen -igen.

Kódolásnál 0-val kezdődik a számlálás. ;)

A SAFE felirat többször is elő tud jönni csak mindíg többet és többet kell várni mire újra próbálhatod a kódfejtést. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látszik, hogy Novy mostanában nincs, mert nem pörög a fórum! :blink: Hova tűnt az a kölök? Elrabolták a dózerből? :)

Dolgozik ;) meg közben guberál egy astrára való lopott-kidobott cuccot.. :) :(

Mikulás napi Hűha!!! :angry: :lol: :D

Bevállalnám.. :huh: :P ;)

Én meg rossz voltam egész évben, büntit érdemlek! :lol:

Gyere csak ;) úgyis balhés kedvemben voltam egész héten... ;)

Link to comment
Megosztás:

Indulj ki abból,hgy jobb mint gyalog. :lol:

Mi lenne,ha még rendes motor is lenne a kocsidban? :huh:

Úgy értettem hogy "nem kéne", hogy az Opel helyett nem kéne. Régebben nagyon tetszett, mert egyedi formája van a Xedos6-nak de így hogy mentem vele 50km-t már nem lelkesedek érte.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy gyors kérdésem! Tudom, hogy lerágott téma :lol: , de azt akarnám megtudni, hogy a középkonzol kijelzőjének a vezetékeinél mit kell csinálni, hogy mutassa a dátumot akkor is, ha bekapcsolom a zenét? Mert sok idő lenne visszaolvasnom, ezt meg már raknám össze!

Asszem a piros-szürke nyissz :huh: Ha nem akkor vagdosd addig a kábeleket amíg meg nem jelenik a dátum :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lengeti...? :lol:

Nah jólvan, elég lesz mert én moderálom meg magunkat minnyá' :angry: Azt mesélje el valaki hogy mi lehet ha rendesen kitekert kormánnyal tempósabb balkanyarnál (jellemzően körforgalomban) kattogást vagy inkább ropogást hallok jobb elölről valahonnan :huh: egyszerűen nem tudom mihez kötni, mi lehet.

köszi a konkrét választ! :D ;)

Ki lehet szedni a csatiból a pineket egyenként. Ha nem elvágod, csak kihúzod belőle akkor vissza lehet csinálni :blink: De úgy emlékszem hogy a piros szürke lesz az :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.