Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Engem érdekelne! Bár nálam a tavasszal vett Bosch lapátok jól bírják, de nem tökéletesek...

Nem tudom mi lesz itt jövőre, de ma este 10 percen belül 2 bringást csaptam majdnem el! Az egyik egyirányú utcában szembe az út közepén kivilágítatlanul, a másik meg kanyarodás közben hirtelen feltűnik a sötétből, persze ő is lámpa nélkül szembe az egyirányúban.

Tudom már mit szerzek jövőre az autóra...gallytörő rácsot vaze, meg berakok egy vödröt egy kocsimosó kefével és jöhetnek a drótszamarak...

Nekem egyszer mondták, hogy gallytörő rácsot csak négy kerékmeghajtású autóra lehet felrakni. Egy ismerősömnek ezért vetették le a rácsot, mert gyárilag fent volt, viszont csak elsőkerekes volt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyszer mondták, hogy gallytörő rácsot csak négy kerékmeghajtású autóra lehet felrakni. Egy ismerősömnek ezért vetették le a rácsot, mert gyárilag fent volt, viszont csak elsőkerekes volt. :lol:

Én azt hallotam, hogy bármilyen autóra fel lehet rakni a gallytörő rácsot, ha az illető le tudja papírozni, és igazolni hogy rendszeresen erdőbe jár az autóval....habár akkor az már biztos 4 kerekes :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én azt hallotam, hogy bármilyen autóra fel lehet rakni a gallytörő rácsot, ha az illető le tudja papírozni, és igazolni hogy rendszeresen erdőbe jár az autóval....habár akkor az már biztos 4 kerekes :huh:

Kíváncsi vagyok hogy a smart-os csóka kápmegyeren mennyit erdőzik a teLepjárójával ;)

Az ágyam nem nemalvás alatt tört el, egyszerűen csak leültem a végére, és a vége is leült a fődre :D Nem baj, karácsonyra kérek egyet a jázuszkától :blink: :angry:

Beígértem valamikor hogy szétszedett kormányról dobok képet.

Nah mostanra sikerült :lol:

http://pics.coldline.hu/pics/8839-20091203-uAHegT.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/8840-20091203-wQZJ7p.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/8841-20091203-gowkGz.jpg

A találkozó patentokat karikáztam. Van még egy "réteg" amiről most nincs kép, de majd teszek :lol: a lényeg amúgy ezeken van.

Link to comment
Megosztás:

Engem érdekelne! Bár nálam a tavasszal vett Bosch lapátok jól bírják, de nem tökéletesek...

Íme az ígért kép:

39256822.jpg

Más: volt ofőm odaadta a mazda xedos 6-osát, hogy azzal menjek ma át bnőmhöz, és akkor náluk meg lesz csinálva az olajcsere, plusz szelepfedéltömítés cseréje egyebek. Namost ugy ennek az ótónak vetítőlencsés a fényszórója. De még nem xenon hanem sima halogén. Brutál. Durva. Reggeli szürkületben felkapcsolom...semmi. Kiszállok, mondom biztos kiégtek az izzók. Nem. Világít mindkettő. F@sza. Mintha visszakaptam volna 2 napra az angel eyes fényszórókat. De így majd jobban vágyom vissza az Opelembe. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a tavasszal vett valeo ablaktörlőim már rendesen csíkoztak, és megtetszettek a mostanában egyre népszerűbb rugósínes darabok, ami szinte csak egy lapát. Bosch aerotwinre nem futotta, de noname-t sem akartam, ezért a lucas márka mellett döntöttem. Feltettem, és amellett hogy nagyon szépen töröl, (szebben mint a valeo az elején) még nagyon jól is néz ki. :huh:

Szerk...ha valaki kíváncsi akkor csinálhatok majd róla képet.

Én is ilyet vettem multhéten, 1750Ft volt a par, de a nevére nem emlékszem. Én meg marciusban vettem

Bosch-t, eddig birtak, mar elkezdtek csikozni. Még örültem is, hogy kibirta 2évig, mikor megnéztem a karb.tartos füzetemet, latom idén vettem...:-o És tényleg marha frankon töröl, jobb mint amiket eddig haszaltam!

Link to comment
Megosztás:

B..... meg megint bemértek.... :lol:

8as út 47-es km-nél. 90 helyett 123(Ott nem 110 van?). Ebből blokkoló lesz. Egyéb ötletek? Jöhetnek privátban is.

Sorstárs! :D Ma jött a papír, hogy engem is ott fotóztak le. 90 helyett 116. :lol: Egyelőre csekk nincs, közigazgatási eljárás, tudnám miért....? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az egész egyetem/kolesz egy életre szóló emlék. Nagyon nehéz, de épp ez benne a jó!

Viszont Qva jó érzés mikor a diplomaosztón mondják a nevedet és felkérnek hogy vedd át a diplomád!

Ha addig le nem lő valami agyament b@rom.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na cartársaim egy hónap várakozás után végre visszakaptam a laptopom. kijelzőt cseréltek benne garanciálisan mert kiégett egy pixelsáv. Most itthonról is tudom nyomni a fórumot s nem leszek 10 oldalakkal lemaradva.

Opel Isten Áldjon Meg Bennetek, hogy hiányoztatok!!!! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Íme az ígért kép:

Más: volt ofőm odaadta a mazda xedos 6-osát, hogy azzal menjek ma át bnőmhöz, és akkor náluk meg lesz csinálva az olajcsere, plusz szelepfedéltömítés cseréje egyebek. Namost ugy ennek az ótónak vetítőlencsés a fényszórója. De még nem xenon hanem sima halogén. Brutál. Durva. Reggeli szürkületben felkapcsolom...semmi. Kiszállok, mondom biztos kiégtek az izzók. Nem. Világít mindkettő. F@sza. Mintha visszakaptam volna 2 napra az angel eyes fényszórókat. De így majd jobban vágyom vissza az Opelembe. :huh:

Köszi! :lol:

Ha tényleg jól törölnek, akkor ilyen lesz a következő... Nekem még bírják a bosch lapátok.

Már többször megállapítottuk, hogy a megának nincs jelenleg ellenfele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.