Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, nekem pont egy ilyen felniközép kellene ;) vagy esetleg 4 is.. :angry: :blink:

Ahogy az egyik illető mondaná: "csak fölösleges súlytöbblet..." :huh: :lol: :D

De amúgy jó szolgálatot tesz nekem mikor esős időben a garázson kívül állok meg -a bejárón- mert állni szokott a víz, abba "belekapaszkodva" el tudom érni, hogy ne legyek bokáig csurom víz.. :( :) :)

jaja jó is az, csak nekem nem lehet feltenni csak ha megfúrom a tetejét...azt meg nem szeretném.... :lol: Akartam én rá...sőt...szereztem is mert van 1 donor astránk.. dehát nem megy rá. Aztán sima tetőcsomagtartó van ( ezek a keresztbe nyúló cuccok ) amikor szükség van rá feltesszük, amikor nincs akkor levesszük.

Link to comment
Megosztás:

Még nem hívtam, majd holnap. De a héten meglesz.

Addig is vettem egy két dolgot. Nagyon zsír állapotú kormányt, mer az enyém le van kopva, meg egy középkonzol kijelzőt, a kettőt 3e-ért. Holnap meló után szerelek. :lol:

Enyémet is cserélni kéne, egy helyen már kezd kiszakadozni a bőr. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Műszakit... :D

Nekem kék raginyám van 2011-ig :angry: ;) (és nem okosba.) csak a zöldkari lett okosos mert különben feketekártyám lenne, de ez a moci a zöldségen is átmenne ha hagynám hogy kitapossák a lelkét...

Holnapra megkérdezem. Mert ma voltam lent nála, de nekem nem kellett, mert nem mókolgatok vele, de a fene se gondolta volna, hogy ilyen kelendő az astra alkatrészek...

Szerinted mé' vannak emberek akik másodállásban astrákat darabolnak? :huh: Hozzád nincsenek is messze amúgy :lol:

Annak az "egyhatosC14NZ"-nek a lámpáiról tudsz valamit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem kék raginyám van 2011-ig :angry: ;) (és nem okosba.) csak a zöldkari lett okosos mert különben feketekártyám lenne, de ez a moci a zöldségen is átmenne ha hagynám hogy kitapossák a lelkét...

Szerinted mé' vannak emberek akik másodállásban astrákat darabolnak? :huh: Hozzád nincsenek is messze amúgy :D

Annak az "egyhatosC14NZ"-nek a lámpáiról tudsz valamit? :lol:

agynégyes! :lol: Elkelt...

Link to comment
Megosztás:

A tegnap délután elkezdett tanulást most fejeztem be....már várom az esti alvást. :huh:

Láttam tegnap este Ma hajnalban :D hogy MSN-en ott virít a neved ződen, meg 3/4 3-kor még helyzetjelentesz a fórumon, Én úgydöntöttem hogy 2 környékén elegem volt a napból attán szunya :lol: (facásan összetört az ágyam, úgyhogy pihentető egy éjszaka volt :lol: ) Ma már a földön alszom, az legalább vízszintes ;)

Link to comment
Megosztás:

Láttam tegnap este Ma hajnalban :D hogy MSN-en ott virít a neved ződen, meg 3/4 3-kor még helyzetjelentesz a fórumon, Én úgydöntöttem hogy 2 környékén elegem volt a napból attán szunya :huh: (facásan összetört az ágyam, úgyhogy pihentető egy éjszaka volt :lol: ) Ma már a földön alszom, az legalább vízszintes ;)

Egyre jobban kezdem utálni ezeket az éjszakázásokat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam tegnap este Ma hajnalban ;) hogy MSN-en ott virít a neved ződen, meg 3/4 3-kor még helyzetjelentesz a fórumon, Én úgydöntöttem hogy 2 környékén elegem volt a napból attán szunya :huh: (facásan összetört az ágyam, úgyhogy pihentető egy éjszaka volt :lol: ) Ma már a földön alszom, az legalább vízszintes :angry:

...Hát ez nagyon heves "alvás" lehetett :lol:

Egyre jobban kezdem utálni ezeket az éjszakázásokat. :D

Jaja, először jó buli volt, emlékszem amikor egy-egy beadandó rajzot két nap két éjszaka rajzoltam (sajnos nem CAD, tussal pauszra + előtte a dipára) és a zh-ra tanulás még sehol sem volt, és ez csak egy tantárgy a sokból... süllyedek!

Az egész egyetem/kolesz egy életre szóló emlék. Nagyon nehéz, de épp ez benne a jó!

Viszont Qva jó érzés mikor a diplomaosztón mondják a nevedet és felkérnek hogy vedd át a diplomád!

Kitartás!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a tavasszal vett valeo ablaktörlőim már rendesen csíkoztak, és megtetszettek a mostanában egyre népszerűbb rugósínes darabok, ami szinte csak egy lapát. Bosch aerotwinre nem futotta, de noname-t sem akartam, ezért a lucas márka mellett döntöttem. Feltettem, és amellett hogy nagyon szépen töröl, (szebben mint a valeo az elején) még nagyon jól is néz ki. :huh:

Szerk...ha valaki kíváncsi akkor csinálhatok majd róla képet.

Link to comment
Megosztás:

Vége a hangzavarnak... Ma vettem flexibiliccsövet (50*200-as). Kérdeztem mindenhol és általában 9-14eFt között akarták adni. Az egyik mindent áruló benzinkúton találtam 4500-ért, rögtön megvettem. Holnap délután megyek a kipufogóshoz és kicseréli, mert az enyém felakadt az egyik kapubejáróban és kiszakadt, majd kiégett és olyan hangja volt az autónak, mintha nem lenne rajta kipufogó.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a tavasszal vett valeo ablaktörlőim már rendesen csíkoztak, és megtetszettek a mostanában egyre népszerűbb rugósínes darabok, ami szinte csak egy lapát. Bosch aerotwinre nem futotta, de noname-t sem akartam, ezért a lucas márka mellett döntöttem. Feltettem, és amellett hogy nagyon szépen töröl, (szebben mint a valeo az elején) még nagyon jól is néz ki. :huh:

Szerk...ha valaki kíváncsi akkor csinálhatok majd róla képet.

Engem érdekelne! Bár nálam a tavasszal vett Bosch lapátok jól bírják, de nem tökéletesek...

Nem tudom mi lesz itt jövőre, de ma este 10 percen belül 2 bringást csaptam majdnem el! Az egyik egyirányú utcában szembe az út közepén kivilágítatlanul, a másik meg kanyarodás közben hirtelen feltűnik a sötétből, persze ő is lámpa nélkül szembe az egyirányúban.

Tudom már mit szerzek jövőre az autóra...gallytörő rácsot vaze, meg berakok egy vödröt egy kocsimosó kefével és jöhetnek a drótszamarak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.