Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen! Akkor még nincs veszve semmi? Ha szerzek hozzá egy tartóbakot, akkor fel tudom rakni? Csak az a kérdés, hogy "normál ékszíj, vagy a vastag kell rá". Majd holnap kiderül.

Az a blokk elejére van csavarozva. Feszítőt is tartalmaz. Sztem boltban tudnak adni hozzá szíjat.

Link to comment
Megosztás:

...a kormány január 1-től egyablakos ügyintézést vezet be a környezetvédelmi felülvizsgálatnál és az időszakos műszaki vizsgálatnál. Ez azt jelenti, hogy a zöldkártyavizsgálatot a műszaki vizsgával egy időben, ugyanazon a helyen is megcsináltathatják ezentúl a gépkocsi-tulajdonosok. Ez csak egy, az adminisztrációt csökkentő lehetőség, így ha valaki ragaszkodik a bevált szervizéhez, az eddigi rendszer szerint is elvégeztetheti a vizsgálatot.

Változást jelent továbbá, hogy a jövő évtől mindenkinek, akinek most évente kellett környezetvédelmi felülvizsgálatra vinni az autóját, csak a forgalmi engedély érvényességi időpontjában, azaz egységesen kétévente kell a vizsgálatot elvégeztetnie...

Lehet, hogy mégis szerencsénk lesz és nem kell évente vizsgáztatnunk az autóinkat,( mint anno a ladát??? :huh: ) és zöldkártyára is csak 2 évente kell vinni, oda ahova akarjuk

Teljes cikk!

Link to comment
Megosztás:

Kellene egy ki segítség! 1,6-os astrából a szervót át lehet rakni 1,7D-be?

Puhányodunk, puhányodunk?? ;) Azt a végén még benzises is lesz mi? :lol:

Asszem láttam radarblokkolót múkodni. Jöttem egy fekete új-jetta mögött. Az út melletti "böcsület-trafik" az előtte menőnek még kiírták az értéket, amikor ő odaért akkor csak vízszintes vonalak voltak, úgy hogy engem se mért meg. Amikor a kijelző mellett voltam közel akkor még láttam hogy a mögöttem jövőnek már értéket mutatott. Nah mondom ezt se előzzük meg :lol: :D

szeressük :huh:

Link to comment
Megosztás:

sztem el kell vinned, csak már 2 évre kapod majd meg :D

legalábbis én így értelmezem...

Inkább megérdeklődöm, de ha ezt előbb hozzák meg, akkor most a műszakin megcsináltattam volna. :huh: Főleg, hogy műszakin a zöldes részét is nézik az autónak... :lol: Egyébként szerintem is még el kell vinnem és a következő műszakiig nem kell újra ZK-ztatnom az aszfaltkaparót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ezek gagyik, a simára kell tapasztani.

Amúgy kezd elegem lenni bizonyos dolgokból...és már 3/4 1. :D

Senki nem ígért plazmát, de ha egy kék ledes világítást belecsinál az ember mögé, szerintem nem nézhet ki rosszul. Aki nem vár csodát az eljátszhat vele :huh:

3/4 egy? :lol: baccameg, holnap ma meló van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Senki nem ígért plazmát, de ha egy kék ledes világítást belecsinál az ember mögé, szerintem nem nézhet ki rosszul. Aki nem akar übercsodát az el tud játszani vele :huh:

Oké, de magát a számokat meg a skálát nem tudod változtatni mert nem lesz megvilágítva....aki csak fehér számlapot akar, annak nyilván jobb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a blokk elejére van csavarozva. Feszítőt is tartalmaz. Sztem boltban tudnak adni hozzá szíjat.

Köszi a segítséget! Ma délután megyek megnézem, hogy milyen is. :lol: Egyébként a szervót mennyire veszi észre az 1,7DR?

Puhányodunk, puhányodunk?? :D Azt a végén még benzises is lesz mi? :huh:

Nem puhányság, hanem jó vétel sztem. :lol: A haver vett egy 1,6 caravant, és hozzám akarja vágni. Ki van vonva véglegesen a forgalomból. De én nem tudok vele mit kezdeni, így egy két dolgot kikapok belőle. Komplett szervó+kormány (mert az enyém el van kopva, meg egy két cucc még ami kell, 10e. Annyi megér... ;) Felfényképezte, Így néz ki. Már eladta a hátsó ajtót, a generátort, meg a szelepfedelet.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget! Ma délután megyek megnézem, hogy milyen is. :lol: Egyébként a szervót mennyire veszi észre az 1,7DR?

Nem puhányság, hanem jó vétel sztem. :lol: A haver vett egy 1,6 caravant, és hozzám akarja vágni. Ki van vonva véglegesen a forgalomból. De én nem tudok vele mit kezdeni, így egy két dolgot kikapok belőle. Komplett szervó+kormány (mert az enyém el van kopva, meg egy két cucc még ami kell, 10e. Annyi megér... :D Felfényképezte, Így néz ki. Már eladta a hátsó ajtót, a generátort, meg a szelepfedelet.

TETŐSÍN! Figyelitek... kinek is nincs tetősín a caravanon? :huh:

Amugy milyen 1.6-os? Motorkód?

Link to comment
Megosztás:

TETŐSÍN! Figyelitek... kinek is nincs tetősín a caravanon? :D

Amugy milyen 1.6-os? Motorkód?

Lacinak, de akartam már rásózni egyet de nem kell neki. Nem akarja megfúrni és úgy döntött hogy tetszik neki nélküle :lol: Nekem is olyan felnijeim vannak mint azon a hátsók. :lol: Én azokat a lámpákat nézem, lehet hogy zúzva volt ez eleje és egész új lámpák? lehet hogy gondolkozom rajta ;) Meg ha nem rohad akkor Lacinak áttolhatod a bodét ha már kibelezted, neki úgyis az ajtók kellenének :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lacinak, de akartam már rásózni egyet de nem kell neki. Nem akarja megfúrni és úgy döntött hogy tetszik neki nélküle :D Nekem is olyan felnijeim vannak mint azon a hátsók. :lol: Én azokat a lámpákat nézem, lehet hogy zúzva volt ez eleje és egész új lámpák? lehet hogy gondolkozom rajta :) Meg ha nem rohad akkor Lacinak áttolhatod a bodét ha már kibelezted, neki úgyis az ajtók kellenének :huh:

Ez tényleg valami vírus.... ;) ma is láttam 1et a széchenyi utcán amin nem volt tetősín :angry: és annak is az volt a hátulján a felirat sorrendje: astra 1.7D opel. És természetesen facelift előtti. Dáwid! oltasd be Ribit...ez terjed...és lehet enyém volt amelyik indította mert itt debrecenben elég sok van belőlük :blink: :lol:

Ja igen.. Jobb hátsó, bal hátsó ajtó belül eléggé rohadt...Bár még nem látszik ki, csak én tudom, hogy ottvan. Aszongya 1ik haver gitteld ki.... :) hát mondom inkább legyen rozsdás mint összekókányolt vacak..

Link to comment
Megosztás:

Most voltam megnézni, nem 1,6-os, hanem 1,4-es C14NZ. A srác nem ért hozzá... :lol:

Érdeklődd meg az állapotát meg az árát! Zotya szokta emlegetni, hogy esetleg befektetne egy tartalék mocira - biztosan azért mert sokat pörgeti tiltásig az eredetit. :huh: Esetleg fel is hivhatod ez ügyben, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Most várom az időpontot, hogy mikor vihetem műszakira! :lol: Nemsokára visszaszólnak. :D Nagyon nehezen telik az idő... :lol:

Én meg lementem, "jónapot kívánok, műszaki vizsgát szeretnék a kocsimra. -Rendben, most is lehet csinálni, megvárja? -Hogyne." 1 óra múlva hoztam el levizsgázva. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most várom az időpontot, hogy mikor vihetem műszakira! :lol: Nemsokára visszaszólnak. :lol: Nagyon nehezen telik az idő... :huh:

a jóöreg érettségire emlékeztet akkor....Mikor várom hogy bekerüljek végre...de még a következő se és az azutáni se én vagyok...na és akkor jön hogy bekerülnék, de a tanárok elmennek ebédelni... :D sz.r volt nagyon.. Nekem amúgy jövő novemberben lesz a műszaki, multhéten..vagy ( multhét előtti héten? mind1 ) zöldkártyát kapott. ;)

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődd meg az állapotát meg az árát! Zotya szokta emlegetni, hogy esetleg befektetne egy tartalék mocira - biztosan azért mert sokat pörgeti tiltásig az eredetit. :huh: Esetleg fel is hivhatod ez ügyben, szerintem.

A mociról hiányzik a szelepfedél, a generátor, meg a gyújtáselosztó. a kábelek megvannak. A moci váltóval együtt 50e. Kompletten az autót 80-ért adja.

Link to comment
Megosztás:

Valami Photoshop buherátor nem tudná rátenni EZT a felnit

Na, nekem pont egy ilyen felniközép kellene :angry: vagy esetleg 4 is.. :blink: :)

Ez tényleg valami vírus.... :lol: ma is láttam 1et a széchenyi utcán amin nem volt tetősín :lol:

Ahogy az egyik illető mondaná: "csak fölösleges súlytöbblet..." :huh: :D ;)

De amúgy jó szolgálatot tesz nekem mikor esős időben a garázson kívül állok meg -a bejárón- mert állni szokott a víz, abba "belekapaszkodva" el tudom érni, hogy ne legyek bokáig csurom víz.. :P :) :(

Link to comment
Megosztás:

A mociról hiányzik a szelepfedél, a generátor, meg a gyújtáselosztó. a kábelek megvannak. A moci váltóval együtt 50e. Kompletten az autót 80-ért adja.

Nekem mindegy, csak azért irtam mert zotya Egerben van fórum nélkül és eszembe jutott... :lol: De ha érdekelné akkor az ilyen mint a szelepfedél talán nem lenne lényeges. Inkább az állapot meg az ár. De nem akarok helyette/a nevében beszélni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.