Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó volt a Porsche, csak egy ponton elakadtam, sehogy sem tudtam továbblépni. Hiába nyertem meg a versenyeket, vettem a megfelelő kocsit, nem adott be új pályát, játékot. Érdekességképpen megemlítem, hogy egyszer még a régi gépen valami hiba miatt kaptam egy csomó lóvét a játékban. De valami milliós nagyságrendűt. :lol:

Azt a hibát nem egy véletlenül beírt karaktersorozat váltotta ki amit valaki cheat-ként emleget? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azt csalásnak hívják, nem hibának. :huh:

Amúgy én végig toltam, csak a mai technikán már nem fut el sajnos. Valaki adjon egy P2-es gépet! :lol:

Még a régi gépen kezdtem al Viper Racing-ot, nekem meg ez nem megy el a mostani gépen. Pontosabban elmegy csak a hang torz. Próbáltam trükközni a hardveres gyorsítással, de nem jött be.

Link to comment
Megosztás:

Porsche a legjobb, a többi csak egy árkád sz.r. :huh:

:blink:

BMW M3 challenge, és társai...azok korrektek. :)

:lol: na az aminekem már sehogy se fut el... meleg low profile kártya miatt :lol:

Jó volt a Porsche, csak egy ponton elakadtam, sehogy sem tudtam továbblépni. Hiába nyertem meg a versenyeket, vettem a megfelelő kocsit, nem adott be új pályát, játékot. Érdekességképpen megemlítem, hogy egyszer még a régi gépen valami hiba miatt kaptam egy csomó lóvét a játékban. De valami milliós nagyságrendűt. :angry:

hányszor végigtoltam ;)

Day egyébként van vmi módja, hogy menjen az ajáték... vmi file-t kell kitörölni... haveromnál megy is szépen, de nekem nem akar :D

Link to comment
Megosztás:

:blink:

:huh: na az aminekem már sehogy se fut el... meleg low profile kártya miatt :lol:

hányszor végigtoltam :D

Day egyébként van vmi módja, hogy menjen az ajáték... vmi file-t kell kitörölni... haveromnál megy is szépen, de nekem nem akar :lol:

Van egy 7300GT-m eladó. ;) AGP-s, 512MB DDR2, passzív hűtéses. :angry:

Tudom, hogy van, de a 7300GT-n már nem kínlódtam.. Geforce 2-n még ki lehetett szenvedni hogy üzemeljen.

Link to comment
Megosztás:

Van egy 7300GT-m eladó. :huh: AGP-s, 512MB DDR2, passzív hűtéses. :lol:

Tudom, hogy van, de a 7300GT-n már nem kínlódtam.. Geforce 2-n még ki lehetett szenvedni hogy üzemeljen.

de gyanítom, hogy nem low profilos...

őőő havrnála játékból volt kitörölve egy file, és úgy ment...

Link to comment
Megosztás:

Van egy 7300GT-m eladó. :angry: AGP-s, 512MB DDR2, passzív hűtéses. :blink:

Tudom, hogy van, de a 7300GT-n már nem kínlódtam.. Geforce 2-n még ki lehetett szenvedni hogy üzemeljen.

öcsém 8800GT-jét tegnap cibáltam ki a gépéből. Kicsit meghótta magát. :huh: Volt itthony egy 128 megás High-end videókártya azt betettem a helyére (monnyuk könnyebben bement ;) ) Neki nem értem miért nem tetszik. Lázad hogy hogy fog így warozni ... :)

Holnap veszek termosztátot. Elérte a nemmelegedési tudás azt a szintet hogy elég volt. Elmentem apámért a szerelőhöz, és hazahoztam úgy hogy a hőmérő meg se mozdult. :lol: Meg megpróbálok futni még egy kört a hűtőmaszk betéttel. Múltkor elzavartak hogy ilyen nem létezik csak régi skodákhoz, mit akarok én. Aztán Invi megadta a cikkszámát, telefonon bediktálom ez akkor mi, "jah hát hűtőmaszk betét" :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

WTF az a low profil? Épeszű embereknek gyártott gépházba behelyezhető videókártya. :huh:

alacsony profilos

keskenyebb a gépházam, mint egy sima gépház...

de lehet a vége az lesz, hogy vágok neki egy lyukat, és vmi megoldással leburkolom külön :lol:

tuning légbeömlő? :lol:

az ati radeonommal, ami ugyan csak 128as mint ami benne van, már elindult a bmw m3 is pl

ati radeon 9600as asszem...

Link to comment
Megosztás:

Van egy 7300GT-m eladó. :lol: AGP-s, 512MB DDR2, passzív hűtéses. :lol:

Mondanám, hogy érdekel, csak nem tudom észrevehető változás lenne-e he 7600GS 256MB-helyére tenném? Ráérsz válaszolni legközelebb pénteken leszek. :huh: Addíg is mindenkinek balesetmentes közlekedést, és próbáljatok meg minél kevsebbet OFF-olni. ;) Ezt hagyjátok meg nekem. :D

Link to comment
Megosztás:

szerusztok fiúk, no meg természetesen hölgyek ! :huh:

De rég jártam errefelé.... Holnap fizikaikémia vizsga azt arra készülök 1 csomót...ma este meg labor.. ;) Nehéz az élet...

De EZ a videó mindíg meghozza az életkedvemet :lol: :lol: :D :angry:

Csak a legutolsó kék tetszett.

Link to comment
Megosztás:

szerusztok fiúk, no meg természetesen hölgyek ! :blink:

De rég jártam errefelé.... Holnap fizikaikémia vizsga azt arra készülök 1 csomót...ma este meg labor.. :P Nehéz az élet...

De EZ a videó mindíg meghozza az életkedvemet :) :) :( ;)

az a piros 0:53-1:04-ig :lol: :D csak én nem ilyen felnit tennék rá, de amúgy idevele ;)

jellemző hogy ha szabin vagyok és gépnél egész délelőtt akkor senki nincs fönt ;) ;)

Jah a zafira kész van, elindul, megáll, örül. Illetve annyira nem mert 50 ropit el lehetett zavarni arra hogy valaki nem tudja mit csinál, de már mindegy. :huh: :lol:

Szerintetek mit vegyek karácsonyra a Ribinek? :P :angry:

Link to comment
Megosztás:

az a piros 0:53-1:04-ig :lol: :D csak én nem ilyen felnit tennék rá, de amúgy idevele :)

jellemző hogy ha szabin vagyok és gépnél egész délelőtt akkor senki nincs fönt :) ;)

Jah a zafira kész van, elindul, megáll, örül. Illetve annyira nem mert 50 ropit el lehetett zavarni arra hogy valaki nem tudja mit csinál, de már mindegy. :huh: :lol:

Szerintetek mit vegyek karácsonyra a Ribinek? :( :angry:

Új fékbetét? :blink:

én izzókat akarok az enyémnek!

Jut eszembe...tegnap láttam egy olyan piros facelift előttit mint Ribi, és nem volt rajta tetősín :P ugyanolyan volt mint az enyémnek. az a tolós izé

Valamék nap Ez ment közel a max hangerőhöz, hogy még ne torzítson...sokan nagyon furán néztek... De jó hangulata volt ;)

Link to comment
Megosztás:

én izzókat akarok az enyémnek!

Jut eszembe...tegnap láttam egy olyan piros facelift előttit mint Ribi, és nem volt rajta tetősín :) ugyanolyan volt mint az enyémnek. az a tolós izé

Jééézusom, ez fertőző?? :lol: :angry: Beoltatom a drágát tetősínsorvadás, -esetleg leválás- ellen :blink: :)

Izzókat kapott már, meg ledes helyzetjelzőket is, igaz azt nem tőlem, megdolgozott érte :D ;) igazából 4 felni kéne neki, csak nem igazán van pízem :lol: pedig tegnap is láttam nekem tetszőket :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jééézusom, ez fertőző?? :lol: :blink: Beoltatom a drágát tetősínsorvadás, -esetleg leválás- ellen :) :)

Izzókat kapott már, meg ledes helyzetjelzőket is, igaz azt nem tőlem, megdolgozott érte :D ;) igazából 4 felni kéne neki, csak nem igazán van pízem :lol: pedig tegnap is láttam nekem tetszőket :huh:

:angry: amúgy sztem az is 93as lehetett, mert hátulján úgy volt a felirat mint az enyémnek annó astra 1.7D opel a régi ajtón. ilyen sorrendben balról jobbra.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mit vegyek karácsonyra a Ribinek? ;) :D

Műszakit... :)

Most Gizi kap műszakit! :angry: (persze okosan)

Itt van egy kettő Hűha!!! :lol:

Ööö, nekem is kellene valamit alakítani még decemberben, ha jól tudom akkor még az idén vizsgázottak megkapják 2 évre? :lol:

8-12-13-15 a többivel azt kezdtek amit akartok... :( :huh: :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.