Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért nézz ki az ablakon nem állt-e meg egy fekete csajka pár sötét öltönyös fickóval :lol:

Csajka nem, csak Volga, az nem számít? Lehet csak beszélgetni akarnak. :lol: Amúgy úgyis akartám már kérdezni, ha nem szabad a kazikat-cd-ket másolni akkor mire fel árulnak mp3-as lejátszót hm? Arra hogyan teszem fel a számot legálisan? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csajka nem, csak Volga, az nem számít? Lehet csak beszélgetni akarnak. :lol: Amúgy úgyis akartám már kérdezni, ha nem szabad a kazikat-cd-ket másolni akkor mire fel árulnak mp3-as lejátszót hm? Arra hogyan teszem fel a számot legálisan? :huh:

Hát Putyin keze messzire elér...

Legálisan megvásárolod és rámásolod saját használatra. Vagy legális zenetárból töltesz rá.

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy az Opel Astra F Caravan 1.6 versenyképes szerkezet.

És persze az autó mozgása is teljesen gyári felfüggesztéshez méltó, nemhogy a végsebesség. :D

Monnyuk azé' hideg motorral üres tankkal nem kéne így nyomni neki :blink: ;) :) Amúgy az astra kupás gépek elvileg széria motor-váltó kombóval mentek, csak a futóműve volt más asszem :huh: jók azok az egyhatok :lol: :lol:

A tiednek is így kéne mennie mint a videjón levőnek, biztos rossz benne valami :angry:

Link to comment
Megosztás:

Monnyuk azé' hideg motorral üres tankkal nem kéne így nyomni neki :angry: :D :blink: Amúgy az astra kupás gépek elvileg széria motor-váltó kombóval mentek, csak a futóműve volt más asszem :huh: jók azok az egyhatok :lol: :lol:

A tiednek is így kéne mennie mint a videjón levőnek, biztos rossz benne valami ;)

astrakupában 1.6 se üres kasztni, de a mocihoz nem nyúltak, én is úgy tudom.

Link to comment
Megosztás:

lepasszolhatnád! :lol:

Hááát :huh: épp keresgetek télire egy "játékra alkalmas" gépet :angry: amolyan "gagyi" autóversenyhez.. ;) (Vrally3, T.I.R. -Total Immersion Racing) Esetleg valami ellenajánlat? :lol:

Amúgy hűtött alu külső usb-s házban van, amolyan tartalék háttértárnak.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hááát :huh: épp keresgetek télire egy "játékra alkalmas" gépet ;) amolyan "gagyi" autóversenyhez.. :D (Vrally3, T.I.R. -Total Immersion Racing) Esetleg valami ellenajánlat? :lol:

Amúgy hűtött alu külső usb-s házban van, amolyan tartalék háttértárnak.. :lol:

én olyat néztem, másfél terrásat 38 ért ha jól emlékszem

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy az Opel Astra F Caravan 1.6 versenyképes szerkezet.

És persze az autó mozgása is teljesen gyári felfüggesztéshez méltó, nemhogy a végsebesség. :huh:

Igy meghajtod szegényt aztán meg cserélgeted a hidrotőkéket meg a futóműben is valamit cserélgettél.. :lol:

Igy edzettél a pályanapra? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy az Opel Astra F Caravan 1.6 versenyképes szerkezet.

És persze az autó mozgása is teljesen gyári felfüggesztéshez méltó, nemhogy a végsebesség. :lol:

Miféle játék is ez? :huh: Erősen érdekel, főleg ha hawas és jeges pályák is vannak benne.. ;) :lol: :D

én olyat néztem, másfél terrásat 38 ért ha jól emlékszem

Ez a 300-as (egyébként 320 csak 300 lesz egy ntfs formázás után) mikor vettem 30 volt, plusz a külső ház még 8.5e -S-Ata és IDE vinyókhoz egyaránt jó.. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Miféle játék is ez? :huh: Erősen érdekel, főleg ha hawas és jeges pályák is vannak benne.. :D :lol: :lol:

Ez a 300-as (egyébként 320 csak 300 lesz egy ntfs formázás után) mikor vettem 30 volt, plusz a külső ház még 8.5e -S-Ata és IDE vinyókhoz egyaránt jó.. ;)

házzal együtt volt

Link to comment
Megosztás:

Miféle játék is ez? :lol: Erősen érdekel, főleg ha hawas és jeges pályák is vannak benne.. ;) :lol: :D

Ez a 300-as (egyébként 320 csak 300 lesz egy ntfs formázás után) mikor vettem 30 volt, plusz a külső ház még 8.5e -S-Ata és IDE vinyókhoz egyaránt jó.. :angry:

Oda van írva, amúgy Need For Speed High Stakes (4. rész).

Téves. 320GB úgy, hogy 320-at felszorozzák 1000-s léptékekben. A számítástechnikában meg köztudott, hogy 1024 a váltószám, ezért lesz a 320 000 000 000-ból 300 000 000 000. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Oda van írva, amúgy Need For Speed High Stakes (4. rész).

Téves. :huh:

Kössze ;) csak már ilyenkor vakon vagyok :D kérdés, hogy honnan szerzem meg... :lol:

Egyértelmű.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy az Opel Astra F Caravan 1.6 versenyképes szerkezet.

És persze az autó mozgása is teljesen gyári felfüggesztéshez méltó, nemhogy a végsebesség. :huh:

Ezt én miért nem láttem eddíg? Pedig Need For Speed mániás vagyok. Csak ezekben a régebbi részekben a hang nagyon gagyi. A Posche-ban már egész jó. De a legjobb az Undergrund 2, meg a Mostwanted.

Link to comment
Megosztás:

Porsche a legjobb, a többi csak egy árkád sz.r. :huh:

Jó volt a Porsche, csak egy ponton elakadtam, sehogy sem tudtam továbblépni. Hiába nyertem meg a versenyeket, vettem a megfelelő kocsit, nem adott be új pályát, játékot. Érdekességképpen megemlítem, hogy egyszer még a régi gépen valami hiba miatt kaptam egy csomó lóvét a játékban. De valami milliós nagyságrendűt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a Porsche, csak egy ponton elakadtam, sehogy sem tudtam továbblépni. Hiába nyertem meg a versenyeket, vettem a megfelelő kocsit, nem adott be új pályát, játékot. Érdekességképpen megemlítem, hogy egyszer még a régi gépen valami hiba miatt kaptam egy csomó lóvét a játékban. De valami milliós nagyságrendűt. :lol:

Azt csalásnak hívják, nem hibának. :huh:

Amúgy én végig toltam, csak a mai technikán már nem fut el sajnos. Valaki adjon egy P2-es gépet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.