Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg a jelenlegi 920 gigánál hittem ezt. :huh:

nekem az első is 40es volt... ez a 120as is megvan őőő... legalább 4 éve

és rajta van az összes mp3mam is :lol:

Mostanában nem nyúzom a gépet. Amíg volt rá időm tele volt filmekkel, meg játékokkal, mindíg nyekergett az asszony, hogy vagy törölj le valamit, vagy írd ki lemezre. Most meg félig sincs, pedig csak 200-as. Ez már a vég. :lol:

Link to comment
Megosztás:

920gigát mivel lehet telepakolni

azt ne mond, hogy az mind zene mert úgy se hiszem el :lol:

sok dvdfilm van rajta tuti

166 gigányi zene, 216+57 gigányi film, 83 gigányi képfájl, plusz még a letöltős mappa, ami 68 giga jelenleg, aztán a többi cucc. Pl 66 gigányi telepített játék. :huh:

Link to comment
Megosztás:

ah megtörtént a csoda :lol:

megtelt a 120gigás vinyóm....

nem hittem volna, hogy lesz még valaha ilyen..hm

láttam másfél terrás külső usb-s vinyót asszem be kell egyre ruházni, és mehet rá minden dvd zene kép játék :D

soha se fog megtelni ;)

A 80 Gigámból 25 szabad, és már 4 éves a szerkezet. :huh:

Igaz, filmet már vagy 15 éve nem néztem se moziban, se számológépen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

166 gigányi zene, 216+57 gigányi film, 83 gigányi képfájl, plusz még a letöltős mappa, ami 68 giga jelenleg, aztán a többi cucc. Pl 66 gigányi telepített játék. ;)

66 gigányi telepített játék... ez legalább 20 játék... gondolom napi szinten játszol is minddel :huh:

A 80 Gigámból 25 szabad, és már 4 éves a szerkezet. :lol:

Igaz, filmet már vagy 15 éve nem néztem se moziban, se számológépen... :lol:

hát azon nehéz is lenne, vagy nagyon jol tud számolni :angry:

am a gépen én is ritkán nézek, mert hiába van kivetítve atvre, ha mondjuk fórumozokközben szaggat afilm... hát igen kicsit szétvan az xp :blink: mert friss rendszeren gond nélkül szalad :D

Link to comment
Megosztás:

láttam másfél terrás külső usb-s vinyót asszem be kell egyre ruházni ;)

Inkább kocsira gyűjtsél :blink: mert ha így haladsz hamarabb lesz nekem egy V6 Fronterám mint neked bármiféle verda.. :huh: :lol: :D

Nekem meg itt vigyorog egy 300 gigás :angry: full üresen.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

66 gigányi telepített játék... ez legalább 20 játék... gondolom napi szinten játszol is minddel :lol:

hát azon nehéz is lenne, vagy nagyon jol tud számolni ;)

am a gépen én is ritkán nézek, mert hiába van kivetítve atvre, ha mondjuk fórumozokközben szaggat afilm... hát igen kicsit szétvan az xp :angry: mert friss rendszeren gond nélkül szalad :D

Nem, csak 8. :lol: Illetve a 8ból egy az a Steam, amiben telepítve van a Half-life-ok Counter-Strike-ok satöbbi. :huh:

2-3-mal szoktam játszani naponta. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Biztos, nem tudom, ez mit jelent? :huh:

Az azt a számítógép függőségi szintet jelöli amikor a fejed geometriája elkezd hasonlítani egy monitoréhoz a lehető legjobb képernyő-méret kihasználás érdekében. Még nem gond. Amikor elkezdenek a bal kezedre plusz ujjak nőni, és ha megmozdítod a jobbkezed pirosan világít a tenyered optikája, akkor ráérsz aggódni :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az azt a számítógép függőségi szintet jelöli amikor a fejed geometriája elkezd hasonlítani egy monitoréhoz a lehető legjobb képernyő-méret kihasználás érdekében. Még nem gond. Amikor elkezdenek a bal kezedre plusz ujjak nőni, és ha megmozdítod a jobbkezed pirosan világít a tenyered optikája, akkor ráérsz aggódni :lol: :lol:

Hát nézzük csak, ha reggel felkelek lemegyek a nappaliba, bekapcsolom a gépet, aztán a villanyt. irány a fürdőszoba, mire kijövök betölti a rendszert, megcsinálom a reggelit, megnézem mit offoltatok össze a fórumon, aztán a Kisalföld-onlint. Este az utolsó mozdulatom az ágyba fekvés előtt a gép lekapcsolása. Amikor meglett a net, és elkezdtem torrentezni 4 hónapig ment a gép lekapcsolás nélkül, csak akkor indítottam újra amikor frissíteni akart. Most akkor kocka vagyok? :huh:

Link to comment
Megosztás:

ah megtörtént a csoda :)

megtelt a 120gigás vinyóm....

nem hittem volna, hogy lesz még valaha ilyen..hm

láttam másfél terrás külső usb-s vinyót asszem be kell egyre ruházni, és mehet rá minden dvd zene kép játék :)

soha se fog megtelni :(

:lol: :D Nekem jelenleg a 2db 500GB fullon van, jelenleg a 250-es kb. 30Gb szabad. ;)

Inkább kocsira gyűjtsél ;) mert ha így haladsz hamarabb lesz nekem egy V6 Fronterám mint neked bármiféle verda.. :huh: ;) :angry:

Nekem meg itt vigyorog egy 300 gigás :P full üresen.. :lol:

lepasszolhatnád! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az azt a számítógép függőségi szintet jelöli amikor a fejed geometriája elkezd hasonlítani egy monitoréhoz a lehető legjobb képernyő-méret kihasználás érdekében. Még nem gond. Amikor elkezdenek a bal kezedre plusz ujjak nőni, és ha megmozdítod a jobbkezed pirosan világít a tenyered optikája, akkor ráérsz aggódni :D :angry:

És azt tudod hogy hívják a kockák a másik kockát, aki vagánykodik valamivel? ;)

E-penis enlargement. :huh: :lol:

Ja és

nézzétek meg. Tegnap ezen besírtam. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Hát nézzük csak, ha reggel felkelek lemegyek a nappaliba, bekapcsolom a gépet, aztán a villanyt. irány a fürdőszoba, mire kijövök betölti a rendszert, megcsinálom a reggelit, megnézem mit offoltatok össze a fórumon, aztán a Kisalföld-onlint. Este az utolsó mozdulatom az ágyba fekvés előtt a gép lekapcsolása. Amikor meglett a net, és elkezdtem torrentezni 4 hónapig ment a gép lekapcsolás nélkül, csak akkor indítottam újra amikor frissíteni akart. Most akkor kocka vagyok? :lol:

:huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.