Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

No, ez érdekes! Leszedtem a gyártótól látszólag ugyanazt a drivert, mint a cd-n van (dátum, méret ua) ezzel elindult a nyomtató kimenet. Ki érti ezt...

Így rendesen kommunikál a géppel, bár 6ropit akkor is megért volna, ha csak a fő funkciót látja el :huh:

Link to comment
Megosztás:

Zafira hátsó fék diagnózis:

Qrva anyját annak aki nem tud fékbetétet cserélni :huh: Valamikor cserénél rosszul rakták össze mind a két hátsó féket. A dobon belül van egy villa-szerű hajlított drót formájú bizbaz, amibe bele kéne akasztani a fékpofák összehúzó rugóit. Mester-ember drága összerakta ahogy sikerült neki: az összehúzó rugókat direktbe a két pofába akasztotta ezt a villát meg betette valahova ahova befért, azt jó az úgy. Az hogy valami amit csak beletol egy fékdobba, és nincs sehova fesíztve, vagy rögzítve az előbb utóbb kijön onnan, nem igazán jutott eszébe. Az a car kihullott, bedolgozta az egyik szárát a dob és a betét közé és szépen elkezdte marni mind a kettőt. Amikor már megjött a hangja akkor már régen késő volt, akkor már be is rántotta és akkor szorította meg az egészet. Amikor tolatással kidobta fater, akkor kiugrott a két fékpofa közé, és azért lett "jó".

Végeredmény: 2 új dob, és két betétgarnitúra :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zafira hátsó fék diagnózis:

Qrva anyját annak aki nem tud fékbetétet cserélni :huh: Valamikor cserénél rosszul rakták össze mind a két hátsó féket. A dobon belül van egy villa-szerű hajlított drót formájú bizbaz, amibe bele kéne akasztani a fékpofák összehúzó rugóit. Mester-ember drága összerakta ahogy sikerült neki: az összehúzó rugókat direktbe a két pofába akasztotta ezt a villát meg betette valahova ahova befért, azt jó az úgy. Az hogy valami amit csak beletol egy fékdobba, és nincs sehova fesíztve, vagy rögzítve az előbb utóbb kijön onnan, nem igazán jutott eszébe. Az a car kihullott, bedolgozta az egyik szárát a dob és a betét közé és szépen elkezdte marni mind a kettőt. Amikor már megjött a hangja akkor már régen késő volt, akkor már be is rántotta és akkor szorította meg az egészet. Amikor tolatással kidobta fater, akkor kiugrott a két fékpofa közé, és azért lett "jó".

Végeredmény: 2 új dob, és két betétgarnitúra :lol: :lol:

Plusz vegyetek betét rögzítő szettet is. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, alap csak nem látok a pipától és nem jutott eszebme :huh: se köszi :lol: :lol:

Nm. Egyszer nekem is befogott a jobb hátsó. Eltört az öszehúzó rugó, alig tudtam leszedni a dobot, mert a másik (alsó) meg szétfeszítette a betéteket. Ez még a kadetten volt.

Link to comment
Megosztás:

Jó neked. Én is alig bírom megemelni a táskáikat. Meg van olyan nap is amikor még ott az úszás cucc is. :huh:

Én meg úgy gyúrtam, hogy a 3 kölöknek a hátizsákját+a 3 tornazsákot kézben cipeltem a suliig. Szerintem jó edzésnek, mert tavasszal csak két hátizsák fért e a vállamon, öszre meg mind a 3. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg úgy gyúrtam, hogy a 3 kölöknek a hátizsákját+a 3 tornazsákot kézben cipeltem a suliig. Szerintem jó edzésnek, mert tavasszal csak két hátizsák fért e a vállamon, öszre meg mind a 3. :angry:

Érdekes tanév elrendezés van nálatok :D :blink: De szerintem csak a kölkök jöttek rá hogy kár aput szivatni a plusz cuccokkal, amit nem használnak a suliba, azt már el se viszik. Nekünk is volt egy valag könyvünk amiről a tanár pl. évvégi zárásnál tudta meg hogy megvetették velünk, ő nem is használja. :lol:

remek dolog hogy a zafira emelőn alszik, most megint csak a Ribi van. Fater le is húzta egyből ;) :lol: viszont így holnap Csergőbe kezdünk és akkor én is bevásárolok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes tanév elrendezés van nálatok :D :blink: De szerintem csak a kölkök jöttek rá hogy kár aput szivatni a plusz cuccokkal, amit nem használnak a suliba, azt már el se viszik. Nekünk is volt egy valag könyvünk amiről a tanár pl. évvégi zárásnál tudta meg hogy megvetették velünk, ő nem is használja. :lol:

remek dolog hogy a zafira emelőn alszik, most megint csak a Ribi van. Fater le is húzta egyből ;) :lol: viszont így holnap Csergőbe kezdünk és akkor én is bevásárolok :huh:

nekem az utcsó sulimban utolsó éven könyvem se volt :angry:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes tanév elrendezés van nálatok :blink: :P De szerintem csak a kölkök jöttek rá hogy kár aput szivatni a plusz cuccokkal, amit nem használnak a suliba, azt már el se viszik. Nekünk is volt egy valag könyvünk amiről a tanár pl. évvégi zárásnál tudta meg hogy megvetették velünk, ő nem is használja. :lol:

remek dolog hogy a zafira emelőn alszik, most megint csak a Ribi van. Fater le is húzta egyből :) :D viszont így holnap Csergőbe kezdünk és akkor én is bevásárolok :huh:

Minden rosszban van valami jó! ;)

Már csak egy hetet kell kibírnom autó nélkül, mert jövőhét után 16261417805.png. :angry: Már alig várom. :lol: Felvettek a postára és már a tököm tele van, hogy reggelente 10 km-t kell bicikliznem, hogy elmenjek melózni. Nem elég, hogy egész nap tekerek, még haza is biciklizek. Napi 35km le van tekerve és már unom. Már nem kell sokat várnom, ezt az egy hetet már kibírom.

A haverom felhívott, hogy valószínüleg lesz F Astra, de most olyan 40-50 körül. Kíváncsi leszek, hogy milyen, mert kibontok belőle mindent ami kell. :) egy hete ajánlott 30e-ért egy 1,7D astrát. :( Csak nem volt időm elmenni megnézni. Majd egyszer.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes tanév elrendezés van nálatok :angry: :) De szerintem csak a kölkök jöttek rá hogy kár aput szivatni a plusz cuccokkal, amit nem használnak a suliba, azt már el se viszik. Nekünk is volt egy valag könyvünk amiről a tanár pl. évvégi zárásnál tudta meg hogy megvetették velünk, ő nem is használja. :lol:

remek dolog hogy a zafira emelőn alszik, most megint csak a Ribi van. Fater le is húzta egyből :blink: ;) viszont így holnap Csergőbe kezdünk és akkor én is bevásárolok :huh:

Ja egyszer lemértük a 20kilós lányomnak 5 kiló volt a hátizsákja. Kiváncsi lennék melyik tanár tudna cipelni minden nap 15-20 kilót a hátán. És akkor még felfele a lépcsőn.: gyerünk-gyerünk szaporábban ébredjetek már fel! :lol:

Most amúgy is nagyon pipa vagyok, ma reggel szóltak, hogy jövő hétem megint mennem kell Egerbe. Szombaton azzal a feltétellel mentem melózni, hogy csak akkor ha a következő héten itthon leszünk, mert kell a két nap elrendezni itthon mindent ha egész héten nem vagyok odahaza. Jó persze. Erre vasárnap regel átjön a főnök, hogy nem tudnék mégis menni? Nem kötelező, de jó lenne. Megsúgták, hogy karcsúsítás lesz, nem nagyon lehet ugrálni. Csak idegesítt, hogy az alkoholistákat jobban becsülik, mert azt elnézik, ha valaki bebacik hétvégén és nem tud reggel felkelni, de ha én a családra hivatkozom akkor furcsán néznek. Ja meg mindent a cégért saját szerszámokkal megyek melózni, meg saját pénzből veszek anyagot aztán meg kuncsoroghatok,mikor számolják el. muszáj volt elmenni délelőtt jövő hétre konzerveket venni, szegény kocsin töltöttem ki a dühömet kitapostam a lelkét, meg volt némi gumifüst is. :D

Link to comment
Megosztás:

ah megtörtént a csoda :huh:

megtelt a 120gigás vinyóm....

nem hittem volna, hogy lesz még valaha ilyen..hm

láttam másfél terrás külső usb-s vinyót asszem be kell egyre ruházni, és mehet rá minden dvd zene kép játék :lol:

soha se fog megtelni :lol:

Link to comment
Megosztás:

ah megtörtént a csoda :lol:

megtelt a 120gigás vinyóm....

nem hittem volna, hogy lesz még valaha ilyen..hm

láttam másfél terrás külső usb-s vinyót asszem be kell egyre ruházni, és mehet rá minden dvd zene kép játék :lol:

soha se fog megtelni :D

Soha nem fog megtelni...én ezt először a 3 gigásnál gondoltam. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.