Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is le kéne mosni, lehet rászánok holnap pár százast, nincs kedvem 5 fokban kézzel mosogatni. Csak nem tudom ilyen trutyi időben érdemes-e?

Egyelőre nem para, majd akkor kell mosogatni ha megjön a hó, sár, sózzák az utakat, mert akkor a trutyi+só kombó, ami feltapad a kocsira kellemetlen károkat okoz. Ilyenkor érdemes majd az alját is kicsit leveretni, amennyire ez lehetséges.

Link to comment
Megosztás:

Miről beszélsz? Ülnél be egyszer az enyémbe. Menet közben nem hallani semmit. Többen nem hitték el, hogy dizelben ülnek.

Invivel szereltük be a bct, az a 2-3órás folyamat kikészített. a parkolóházba csak taktakhang volt...mennyire örültem mikor jött egy cayenne :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre nem para, majd akkor kell mosogatni ha megjön a hó, sár, sózzák az utakat, mert akkor a trutyi+só kombó, ami feltapad a kocsira kellemetlen károkat okoz. Ilyenkor érdemes majd az alját is kicsit leveretni, amennyire ez lehetséges.

Hát a kocsi aljának már annyi, mert a lábam alatt végülis az alvázvédő, a hangtompító kátránylemez, meg a szivacs van, mert a lemez már elrohadt. Nem láttam sehol taposót azt is lehet venni készen, vagy hajlítani kell?

Link to comment
Megosztás:

Ha erre gondoltál ennél nem keringtet a csávó írja is egy válaszban. Különben most azonnal vennék egyet.Katt ide!

akkor kell még egy keringető is bele, vagy szép lassan beindul magátol forogni is :huh:

Egy csomószor mondtam már, hogy én alapból a parkoló legtávolabbi pontján parkolok, és egyik oldallal fal, vagy bokor vagy akármi mellé állok, és inkább gyalogolok 200métert.

akkor kell még egy keringető is bele, vagy szép lassan beindul magátol forogni is :lol:

Miről beszélsz? Ülnél be egyszer az enyémbe. Menet közben nem hallani semmit. Többen nem hitték el, hogy dizelben ülnek.

laleeéba ültem, az is halk volt, néha mint amiben motor sincs :lol:

más

középső kipufogódob mennyire tér el motort tekintve??

1.4 1.6 csereszavatos, vagy csak 1.4 jó az 1.4re?

Link to comment
Megosztás:

Srácok nem tudja valaki hogy Szentkirályszabadján hol van a rallycrosspálya???? :huh: Bármi féle útbaigazítást szívesen veszek....még házilagos térképet is :lol:

Klikk ide. Ha ráközelítesz a térképen a műhold képre van egy körpálya a telepőléstől balra. Nem azt keresed?

milyen meleget? :lol:

60 fok? :D

de magátol is beindul, de "azt tankolsz, ami akarsz, meg azt teszel is bele amit akarsz" ;)

Jó de egy 5 ezer forintos mosógépszívattyúra mégse bízhatom a hűtővizem.

Link to comment
Megosztás:

Steinmetz maszk viszont szép.

No egy olyant még én is feltapasztanék az enyémére :huh: de semmi egyéb nagyondizájn, a krómozásnak is lőttek, lecibáltam az összest :P minimal design ;)

ha nem lakna annyira, amennyire, még átmentem volna... :angry:

Vajon miért is? :lol: :blink: :)

Ha már itt tartunk... Akkor Hűha!!! ;) :lol:

No kérem, el a kezekkel ;) ;) pont jó lesz nekem ma estére :D de kell vagy egy kis zsugor sör mert lábanként minimum 2 kell.. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit.

Jut eszembe Novy! Milyen 60 fokról beszélsz a hűtőviznél, a termosztát is 82-nél nyit nem? :huh:

de amelegítők on 60fokra melegítik a vizet, és egyébként is 92 körül, ahogy Johnny írta

Johnny a kipufogókról nem tudsz vmi konkrétat, hogy 1.4esre felmehet e átalakítás nélkülpl a 1.6osé, a katalizátor után??

semmiféle átalakítás nélkül?

Link to comment
Megosztás:

de amelegítők on 60fokra melegítik a vizet, és egyébként is 92 körül, ahogy Johnny írta

Johnny a kipufogókról nem tudsz vmi konkrétat, hogy 1.4esre felmehet e átalakítás nélkülpl a 1.6osé, a katalizátor után??

semmiféle átalakítás nélkül?

Hát, a hátsó dob az tuti csereszabatos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.