Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Részvétem. :huh: Viszont ha állandóan rájuk figyelsz akkor tovább tart a munka, akkor viszont több időd lesz őket nézni, és a végén egész nap "dolgozol" az autóra meg nem marad idő :lol:

1ig kell maradnom, utánna vmit csinálnak a szerverrel, és nincs hálózat. :lol: szal 1kor ígyis úgyis lépek haza :D

Link to comment
Megosztás:

Hy! Mi ez a dodoz itt az aktívszenes tartály mellet balra?

http://kepfeltoltes.hu/view/091128/F_nyk_p...ltoltes.hu_.jpg

Ez meg minek a csatlakozója lenne?

http://kepfeltoltes.hu/091128/F_nyk_p_0018...ltoltes.hu_.jpg

Eddig le volt szigetelőszalagozva, de már kezdett lejönni.

Javítottam :huh:

MAP szenzor.

Oldalindex szerintem. Nálam is ott van, de nem foglalkoztam vele, hogy az mi lehet. :lol:

Az az UFÓszerűség meg nem a szenes tartály. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Éljenek a dízelek :( :)

Szívemből szóltál :blink: :angry: :huh: mosni akartam ma délután a kocsit egy kicsit....De hát ömlik az eső. Inkább besüvítettem vele a garázsba, aztán had pihenjen :)

Hú még nyáron bakonyba csináltunk

EHEZ hasonlót. Csak mi 3masban nyomtuk neki :lol: szal max 80 volt utánna már lassítani is kellett

Haláli

a kis golf :lol: :D ;)
Link to comment
Megosztás:

MAP szenzor.

Oldalindex szerintem. Nálam is ott van, de nem foglalkoztam vele, hogy az mi lehet. :huh:

Az az UFÓszerűség meg nem a szenes tartály. :lol:

Pedig amit egyik nap belinkeltetek képpel, még rá is volt írva a piros nyilakkal, hogy melyik vákumcső hova megy. Meg Gábor is így mondta, legalábbis így emlékszem és nem értettem félre. De nem vagyok tévedhetetlen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szívemből szóltál :) :blink: :huh: mosni akartam ma délután a kocsit egy kicsit....De hát ömlik az eső. Inkább besüvítettem vele a garázsba, aztán had pihenjen :)

Hú még nyáron bakonyba csináltunk

EHEZ hasonlót. Csak mi 3masban nyomtuk neki :lol: szal max 80 volt utánna már lassítani is kellett

Haláli

a kis golf :D ;) :angry:

és ti is nyomtátok a "rimbimbimbim-pám-ám, pim-pim-pimpilim-pim-pim-pim-piim-piiiipiliiimpilimpimpiiiiim."-et? :(

Ma észrevettem egy valamit amit nemtom hogy csak magamnak beszélek be, vagy télleg így van:

Létezik hogy reggel, kisebb hangerőn kezd el torzítani a zene, mint egész napos használat, után? :lol: Vagy teljesen meghülyültem?:P

Link to comment
Megosztás:

Szívemből szóltál :) :) :huh: mosni akartam ma délután a kocsit egy kicsit....De hát ömlik az eső. Inkább besüvítettem vele a garázsba, aztán had pihenjen :(

Hú még nyáron bakonyba csináltunk

EHEZ hasonlót. Csak mi 3masban nyomtuk neki :lol: szal max 80 volt utánna már lassítani is kellett

Haláli

a kis golf :lol: :D ;)

:angry: a golf hogy büntet már! :blink:

Link to comment
Megosztás:

és ti is nyomtátok a "rimbimbimbim-pám-ám, pim-pim-pimpilim-pim-pim-pim-piim-piiiipiliiimpilimpimpiiiiim."-et? :lol:

Ma észrevettem egy valamit amit nemtom hogy csak magamnak beszélek be, vagy télleg így van:

Létezik hogy reggel, kisebb hangerőn kezd el torzítani a zene, mint egész napos használat, után? :huh: Vagy teljesen meghülyültem?:lol:

miért ne?

napvégére bemelegszenek a dogok... hangszóró is :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: a golf hogy büntet már! :lol:

Naon betyár :D ;)

és ti is nyomtátok a "rimbimbimbim-pám-ám, pim-pim-pimpilim-pim-pim-pim-piim-piiiipiliiimpilimpimpiiiiim."-et? :angry:

Ma észrevettem egy valamit amit nemtom hogy csak magamnak beszélek be, vagy télleg így van:

Létezik hogy reggel, kisebb hangerőn kezd el torzítani a zene, mint egész napos használat, után? :huh: Vagy teljesen meghülyültem?:blink:

Mi hallgattuk hogy zenél a dizel :)

Link to comment
Megosztás:

zolika....

az a helyzet, hogy egy olyan melegítőben van keringető....

a pumpánál meg elforog a víz :)

Ha erre gondoltál ennél nem keringtet a csávó írja is egy válaszban. Különben most azonnal vennék egyet.Katt ide!

Annak a bódénak egy gumigarnitúrájából, és egy tankolásából veszek 5 astrát. :huh: egy 5 ajtósat, egy GSI-t, egy sedant, egy 2lityis caravant, meg 1 donort a Ribinek :)

Valami takony a parkolóban nekivert valamit az autómnak :blink: :lol: :lol: a bal hátsó ajtónál behorpadt a sárvédő, úgy hogy még a csukott hátsó ajtó éléről is leverte a festéket, és nemtom hogy akkor, vagy nem akkor, de a bal hátsó dísztárcsám is elköszönt :angry: nagyon gyilkolhatnékom lett :D ;)

Egy csomószor mondtam már, hogy én alapból a parkoló legtávolabbi pontján parkolok, és egyik oldallal fal, vagy bokor vagy akármi mellé állok, és inkább gyalogolok 200métert.

Link to comment
Megosztás:

Ha erre gondoltál ennél nem keringtet a csávó írja is egy válaszban. Különben most azonnal vennék egyet.Katt ide!

Egy csomószor mondtam már, hogy én alapból a parkoló legtávolabbi pontján parkolok, és egyik oldallal fal, vagy bokor vagy akármi mellé állok, és inkább gyalogolok 200métert.

Ezt add elő éjszaka egy panel-erdő parkolójában :huh:

Link to comment
Megosztás:

No. Szépen lemostam a kocsit. Ezen kívül beállítottam a ködlámpákat, így végre nem felfele, hanem előre kicsit lefele világítanak, plusz megtisztogattam féktisztítóval a motoros antenna pálcáját. :huh:

Mára ennyi, kis tanulás, pihenés a továbbiakban. :lol:

Nekem is le kéne mosni, lehet rászánok holnap pár százast, nincs kedvem 5 fokban kézzel mosogatni. Csak nem tudom ilyen trutyi időben érdemes-e?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.