Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mindenféle megoldással csak akkor próbálkoznák ha lenne zárt garázs. Azért vagyok ilyen hitetlen, mert dolgoztam laborban csőkígyóval hűtötünk fűtöttünk, és emlékszem milyen lassan terjedt szét a melegvíz a csövekben ha elfelejtettem bekapcsolni a keringtetést. Amúgy a radiátor csak először nem fér be a kocsi alá. :huh:

A Karcsi mingyá küldi. :lol:

zolika....

az a helyzet, hogy egy olyan melegítőben van keringető....

a pumpánál meg elforog a víz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felhívnám a tisztelt cartársak figyelmét néhány szabályra.

Jó lenne, ha mindenki megpróbálná betartani. Azzal most nem kívánok foglalkozni, hogy megint "szájára" vett a "plebs", mert annak súlyosabb következményei lennének. Jó lenne, ha nem én lennék a mumus, akivel ijesztgetitek egymást, pláne nem, akin viccelődtök. Ha nem vagytok erre képesek, akkor viseljétek a következményeit. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Felhívnám a tisztelt cartársak figyelmét néhány szabályra.

Jó lenne, ha mindenki megpróbálná betartani. Azzal most nem kívánok foglalkozni, hogy megint "szájára" vett a plebs, mert annak súlyosabb következményei lennének. Jó lenne, ha nem én lennék a mumus, akivel ijesztgetitek egymást, pláne nem, akin viccelődtök. Ha nem vagytok erre képesek, akkor viseljétek a következményeit. :huh:

Sajnálom, hogy egy (szerintem) jó hangulatú este után megint ez a vége. Értem, hogy vannak szabályok, és a többi témánál én is igyekszem a lehető legjobban a lényegre szorítkozni, de az egyéb csevegést is muszáj egy kategóriába venni a többivel? Végül is ez nem is kérdés, mert úgy tűnik igen.

A 'szájára' vett a társaság dolgot pedig kár ennyire komolyan venned, senki nem rosszindulatból teszi és nem is rossz értelemben vett poénkodásból, mert ha megfigyeled csak azok vesznek a szájukra akik kedvelnek.

Ha úgy érzed ez sem ide tartozik, kérlek töröld ki.

Részemről ezentúl teljesen csak a műszaki dologokra szorítkozom és ide csak akkor írok ha nem tudom máshová tenni, már ha ki nem törlöd az adatlapom.

Aki szeretne megtalál msn-en.

Link to comment
Megosztás:

Iszonyatos erő és sok elektronika :)

Fogyi szempontból nem 1.7D az tuti :blink:

Annak a bódénak egy gumigarnitúrájából, és egy tankolásából veszek 5 astrát. :huh: egy 5 ajtósat, egy GSI-t, egy sedant, egy 2lityis caravant, meg 1 donort a Ribinek :(

Valami takony a parkolóban nekivert valamit az autómnak :) :lol: :lol: a bal hátsó ajtónál behorpadt a sárvédő, úgy hogy még a csukott hátsó ajtó éléről is leverte a festéket, és nemtom hogy akkor, vagy nem akkor, de a bal hátsó dísztárcsám is elköszönt :angry: nagyon gyilkolhatnékom lett :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Annak a bódénak egy gumigarnitúrájából, és egy tankolásából veszek 5 astrát. :huh: egy 5 ajtósat, egy GSI-t, egy sedant, egy 2lityis caravant, meg 1 donort a Ribinek ;)

Valami takony a parkolóban nekivert valamit az autómnak :) :lol: :lol: a bal hátsó ajtónál behorpadt a sárvédő, úgy hogy még a csukott hátsó ajtó éléről is leverte a festéket, és nemtom hogy akkor, vagy nem akkor, de a bal hátsó dísztárcsám is elköszönt :blink: nagyon gyilkolhatnékom lett :D ;)

:( :P ;)

nemáááá... ;) Túl nyugis vagy.Nekem ilyenem lenne...Idegrohamot kapnék :) :angry:

Link to comment
Megosztás:

:blink: :) :)

nemáááá... :( Túl nyugis vagy.Nekem ilyenem lenne...Idegrohamot kapnék :angry: :lol:

Volt egy pár órám nyugodni... tegnap este 10 körül vettem észre, és mostanáig barátnőmnél voltam :P Jobb mint a nyugtatók :huh: de attól még megölöm ha megtudom ki volt az :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy egy (szerintem) jó hangulatú este után megint ez a vége. Értem, hogy vannak szabályok, és a többi témánál én is igyekszem a lehető legjobban a lényegre szorítkozni, de az egyéb csevegést is muszáj egy kategóriába venni a többivel? Végül is ez nem is kérdés, mert úgy tűnik igen.

A 'szájára' vett a társaság dolgot pedig kár ennyire komolyan venned, senki nem rosszindulatból teszi és nem is rossz értelemben vett poénkodásból, mert ha megfigyeled csak azok vesznek a szájukra akik kedvelnek.

Ha úgy érzed ez sem ide tartozik, kérlek töröld ki.

Részemről ezentúl teljesen csak a műszaki dologokra szorítkozom és ide csak akkor írok ha nem tudom máshová tenni, már ha ki nem törlöd az adatlapom.

Aki szeretne megtalál msn-en.

én nem is reagáltam erre a szabályosdira, csak néztem így: :blink: mert nem értem, most hogy jött ez...és melyik msneden vagy elérhető?

Annak a bódénak egy gumigarnitúrájából, és egy tankolásából veszek 5 astrát. :huh: egy 5 ajtósat, egy GSI-t, egy sedant, egy 2lityis caravant, meg 1 donort a Ribinek :)

Valami takony a parkolóban nekivert valamit az autómnak :) :lol: :lol: a bal hátsó ajtónál behorpadt a sárvédő, úgy hogy még a csukott hátsó ajtó éléről is leverte a festéket, és nemtom hogy akkor, vagy nem akkor, de a bal hátsó dísztárcsám is elköszönt :angry: nagyon gyilkolhatnékom lett :D ;)

hát ez érthető... de sajnos vannak ilyen emberek... én mikor kiszállok, inkább odatesem a kezem, nehogy megnyomjam a másik, vagy az én ajtómat, de vannak olyanok, akik kibasszák, hadd szóljon.

Link to comment
Megosztás:

Na a végre módosítottam a kötelezőmet. A hugom apósa az üzembentartó és eddig 12900 volt negyedévente az Allians-nál, most újra lett kötve és egy évre 25920, azaz negyedévente 6480Ft. Ez már barátibb! :huh:

Novy! Mielőtt még kérdezed, nem foglalkoztam vele, mert dolgozok és örülök hogy élek! :lol: azóta még mindig nem beszéltem a haverral.

Link to comment
Megosztás:

én nem is reagáltam erre a szabályosdira, csak néztem így: :huh: mert nem értem, most hogy jött ez...és melyik msneden vagy elérhető?

hát ez érthető... de sajnos vannak ilyen emberek... én mikor kiszállok, inkább odatesem a kezem, nehogy megnyomjam a másik, vagy az én ajtómat, de vannak olyanok, akik kibasszák, hadd szóljon.

sztem nem mostanra gondolt, hanem általánosságban :lol:

A kirakattal szemben megállt egy Ignis....HÚÚÚÚ micsoda hűha szállt ki belőle... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy egy (szerintem) jó hangulatú este után megint ez a vége. Értem, hogy vannak szabályok, és a többi témánál én is igyekszem a lehető legjobban a lényegre szorítkozni, de az egyéb csevegést is muszáj egy kategóriába venni a többivel? Végül is ez nem is kérdés, mert úgy tűnik igen.

A 'szájára' vett a társaság dolgot pedig kár ennyire komolyan venned, senki nem rosszindulatból teszi és nem is rossz értelemben vett poénkodásból, mert ha megfigyeled csak azok vesznek a szájukra akik kedvelnek.

Ha úgy érzed ez sem ide tartozik, kérlek töröld ki.

Részemről ezentúl teljesen csak a műszaki dologokra szorítkozom és ide csak akkor írok ha nem tudom máshová tenni, már ha ki nem törlöd az adatlapom.

Aki szeretne megtalál msn-en.

Úgy érzem, most egy kicsit félreértettél. Az egyéb azért van, hogy a nem csak technikai dolgok is szóba kerüljenek. Viszont itt is be kell tartani az olyan szabályokat, ami a fennt említett linken található. Pl. egyszavas, simán csak smileys hsz-ek.

A "szájára vett a társaság"-ról pedig annyit, hogy én sem emlegetek senkit, hogy ezt, meg ezt tette, vagy hogy tenni fogja.

Ezzel kapcsolatban , én itt befejeztem.

én nem is reagáltam erre a szabályosdira, csak néztem így: :huh: mert nem értem, most hogy jött ez...és melyik msneden vagy elérhető?

...

Úgy jött, hogy meguntam, hogy velem "ijesztgetik" egymást az urak (azért nem említettem a hölgyeket, mert Ők nem tettek még ilyet).

Ha pedig poénból volt, azt sem veszem jó néven.

Tudom, hogy most nem Te voltál aki ezt felvetette, de azért a szabály rád is vonatozik.

Link to comment
Megosztás:

Szép autó :angry:

Nemtok a munkára koncentrálni annyi hűha járkál itt a kirakat előtt ;) :D :lol: :huh:

Részvétem. :lol: Viszont ha állandóan rájuk figyelsz akkor tovább tart a munka, akkor viszont több időd lesz őket nézni, és a végén egész nap "dolgozol" az autóra meg nem marad idő :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.