Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

azért napi 50 meg szokott lenni :huh:

nemtudom, nem számolom, miért te igen? :lol:

dehát ha az 50 is kevés, az első helyhez átadom az OFF koronát DAY nak :D

egyébként én már nem szokta magamtól off témákat indítani.. mások offjaira szoktam reagálni, de magamtól nem.

csakhát rajtam ragadt ;)

Ja! Utóbbi idők első trónfosztása! :angry: És hiába írt keveset, akkor is ő volt az első. :blink:

Viszont alvásgondjaim lesznek, offmester lettem. :lol:

jóideje nem én szólok a legtöbbet :)

90es is volt sokat első, Lalee is, most meg te :)

Link to comment
Megosztás:

nemtudom, nem számolom, miért te igen? :huh:

dehát ha az 50 is kevés, az első helyhez átadom az OFF koronát DAY nak :lol:

egyébként én már nem szokta magamtól off témákat indítani.. mások offjaira szoktam reagálni, de magamtól nem.

csakhát rajtam ragadt :lol:

Meg lehet nézni az elmúlt 24 óra legaktívabb felhasználóit. Onnan tudja a számot. :D

Link to comment
Megosztás:

sírunk együtt?

nézd meg még most is fikáz...

:lol:

na bááázzz

felhív maya

meséli, hogy mit ivott, és hogy becsípett...

kérdem tőle, hogy

-iszol, és nem szólsz???

-elfelejtettem.

-na akkor engem is felejtsél már el mára cső!

ha nem lakna annyira, amennyire, még átmentem volna, de már semmi kedvem nincs tankolni...

:huh:

Link to comment
Megosztás:

nézd meg még most is fikáz...

:lol:

na bááázzz

felhív maya

meséli, hogy mit ivott, és hogy becsípett...

kérdem tőle, hogy

-iszol, és nem szólsz???

-elfelejtettem.

-na akkor engem is felejtsél már el mára cső!

ha nem lakna annyira, amennyire, még átmentem volna, de már semmi kedvem nincs tankolni...

:huh:

Pedig éjszaka a legjobb vezetni. Bár aszondják nekem erre az idősebbek, hogy addig fogom élvezni, amíg nem csapok el valami erdőszéli állatkát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nézd meg még most is fikáz...

:lol:

na bááázzz

felhív maya

meséli, hogy mit ivott, és hogy becsípett...

kérdem tőle, hogy

-iszol, és nem szólsz???

-elfelejtettem.

-na akkor engem is felejtsél már el mára cső!

ha nem lakna annyira, amennyire, még átmentem volna, de már semmi kedvem nincs tankolni...

:huh:

az hagyján, de mekkora bébi dzsúzzz leszek mostantól, reszkessetek debilkérdések

Link to comment
Megosztás:

Pedig éjszaka a legjobb vezetni. Bár aszondják nekem erre az idősebbek, hogy addig fogom élvezni, amíg nem csapok el valami erdőszéli állatkát. :huh:

hát elhiheted... sokat ront az élményen, hogy jobban figyeled az út szélét, mint az utat.

nekem sikerült eccer elcsapni egy őzikét, meg egyszer majdnem....

az hagyján, de mekkora bébi dzsúzzz leszek mostantól, reszkessetek debilkérdések

bekészült a buksid ezekszerint?

Link to comment
Megosztás:

Mert az aztán baromi hatásos lenne. Na meg érintésvédelmileg biztos tökéletes. Nem értem miért nem érted meg, hogy ha a vis melegszik az átadja az egész blokknak a hőt.

Az előző hozzászolásodban fűtőszálat akartál az olajteknőre, most meg zavar a kábel? Arra meg kiváncsi lennék hogy raksz a motor alá egy olajradiátort. :D

Eddig sem hitte el. :lol:

Mindenféle megoldással csak akkor próbálkoznák ha lenne zárt garázs. Azért vagyok ilyen hitetlen, mert dolgoztam laborban csőkígyóval hűtötünk fűtöttünk, és emlékszem milyen lassan terjedt szét a melegvíz a csövekben ha elfelejtettem bekapcsolni a keringtetést. Amúgy a radiátor csak először nem fér be a kocsi alá. ;)

Úristen, első lettem. Hol a trófeám?! :huh: :lol:

A Karcsi mingyá küldi. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.