Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem lep meg. De azért hamár itt tartunk, ha egy férfi leordítja a másik fejét nem szép dolog, de még belefér, amikor egy férfi egy női autóst okítt emelt hangon az nagy bunkóság, de amikor a szőke cuki telcsis csaj leanyázz harsány hangon miután kijött elém a stoptáblán keresztül..... :huh: Hát... :D

Na, ez biztos nem én voltam. :lol:

Aham aztán majd hívja a mercis-kopasz haverját, és én kapok kólát ha kérek, ha nem. ;) :lol:

Hát benne van a pakliban.

Link to comment
Megosztás:

Oké, a Ti játszmátok. Végül is nem nekem szólt.

Én sem szoktam megbántani senkit, ill. igyekszem, de pont ezért bántódni viszont szoktam.

Ma hazafelé Pesten elém került egy punto, ködlámpával, azt hittem kifolyik a szemem. Kicsit lemaradtam, de a délutáni csúcsforgalomban ez nem olyan egyszerű. Gondoltam rávillantok, ám kezdett gyanús lenni, hogy hölgy az illető. Így inkább a következő pirosnál odasétáltam és kedvesen odaszóltam, hogy legyenszives lekapcsolni a ködlámpáját.

Reakció!

Kistányérnyi szemekkel néz rám, és kérdően megvonja a vállát. :huh:

Hát ezek után úgy gondoltam felesleges boncolgatni a dolgot, hogy mitől ilyen tanácstalan. Tulajdonképpen ebben a helyzetben tök mindegy, hogy azt nem tudja egyáltalán van-e az autóján ködlámpa vagy azt, hogy hol kell lekapcsolni...

Ha azt mondtad volna, hogy Kistarcsán volt és szutyukival, rögtön rávágom, hogy anyósom volt. Nála rendszeresen ég a hátsó ködös, mint rájöttem nem azért, mert felkapcsolja, hanem pont odaér a térde mikor ki-beszáll az autóba :lol: . Én szoktam lekapcsolgatni, ha valamiért odébb kell vinni az udvaron. Olyan ügyesen tud vele parkolni, hogy egyedül elfoglalja a 7×5m-es fűtéglás belső udvart amin 3-an szoktunk állni :lol:

Link to comment
Megosztás:

szóval akkor ültél kussba??

:D

amúgy is... az ilyen 2 betűt nem tud megjegyezni, nem hogy 3 betűt 3 számmal ;)

Ültem, mert tök baba csajszi volt csevegett a telcsibe, kijött elém, aztán azt hittem bocsit biccent, mert intettem, hogy semmi gáz, erre ablak leenged és kiüvölt.:anyádnak integess külye köcsög!!!! aztán ablak fel, csevej tovább. Én meg.: :lol: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma tankoltam a kagylós kúton és rám tukmáltak egy ferrari kisautót. Állati!! Azóta egyfolytában azzal játszok. Már rendesen az asszony idegeire megyek :lol: Lehet oda sem fogom adni a gyerekeknek... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ültem, mert tök baba csajszi volt csevegett a telcsibe, kijött elém, aztán azt hittem bocsit biccent, mert intettem, hogy semmi gáz, erre ablak leenged és kiüvölt.:anyádnak integess külye köcsög!!!! aztán ablak fel, csevej tovább. Én meg.: :lol: :huh: :lol:

erről az jut még eszembe, mikor az agipnál megyek a körforgóba, és már majdnem odaértem az egyik behajtó elé, mikor bevág elém egy picsa... állóra kellett fékezni, mert ő jött.

aztán meg ment előttem végig városon 100al, mert utánamentem, és végül megállt egy szórakozó hely előtt, gondolván,hogy nem állok meg.

pech mert megálltam, és megkérdeztem, hogy mióta van jogsija

két hónap hangzott válasz

megkérdeztem, hogy és már nem kell te drága???

dede kell miért

akkor legközelebb ne vágtass be a körfogóba, mert a vigyor letörlődik az arcodról, és odaküldtem havromat, hogy ellenőrizzék már le a kötelező felszereléseket :D

szolgálati kötelességtudatból(na persze a f@szt, csak haverságból) egy félóra alatt leellenőrizte a dolgokat.

eredmény:

bezárt a szórakozóhely, mindenki rajta röhögött, neki se kell már tőlem kóla, de legalább a körfotgóbahajtás előtt lelassít, és megáll... legalábbis nekem megáll ;)

Link to comment
Megosztás:

erről az jut még eszembe, mikor az agipnál megyek a körforgóba, és már majdnem odaértem az egyik behajtó elé, mikor bevág elém egy picsa... állóra kellett fékezni, mert ő jött.

aztán meg ment előttem végig városon 100al, mert utánamentem, és végül megállt egy szórakozó hely előtt, gondolván,hogy nem állok meg.

pech mert megálltam, és megkérdeztem, hogy mióta van jogsija

két hónap hangzott válasz

megkérdeztem, hogy és már nem kell te drága???

dede kell miért

akkor legközelebb ne vágtass be a körfogóba, mert a vigyor letörlődik az arcodról, és odaküldtem havromat, hogy ellenőrizzék már le a kötelező felszereléseket :huh:

szolgálati kötelességtudatból(na persze a f@szt, csak haverságból) egy félóra alatt leellenőrizte a dolgokat.

eredmény:

bezárt a szórakozóhely, mindenki rajta röhögött, neki se kell már tőlem kóla, de legalább a körfotgóbahajtás előtt lelassít, és megáll... legalábbis nekem megáll :lol:

Kemény vagy Csoki! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma tankoltam a kagylós kúton és rám tukmáltak egy ferrari kisautót. Állati!! Azóta egyfolytában azzal játszok. Már rendesen az asszony idegeire megyek :lol: Lehet oda sem fogom adni a gyerekeknek... :huh:

Ja nekem is akartak a múltkor, de kimutattam a kocsimra és mondtam: "Nekem ott a játszós autóm." :lol:

Link to comment
Megosztás:

mennyiért tukmálják ezeket az autócskákat? :huh:

DÁW nak is ott volt egy a lábtérbe....

Négyszáz valamennyi.

Mindjárt csinálok képet, de az tuti hogy asszonyka teljesen hülyének fog nézni, mondván nem elég hogy egyfolytában játszok és még le is fényképezem a kisautót...

Link to comment
Megosztás:

Ja nekem is akartak a múltkor, de kimutattam a kocsimra és mondtam: "Nekem ott a játszós autóm." :lol:

Aztán tologattad, és brümmögtél, mint a kisautókkal szokás? :huh: Úgy szoktam etanolt tankolni, hogy belenyomatom az első kútfejen a saccolt fele etanolt, aztán áttolom a következőre a benyához, mert nem akarom beindítani, tisztán etanollal, egyrészt mert nem tudom jó-e neki, meg a kutas ne rohanjon ki, hogy el akarok hajtani. Aztán a multkor beszólt egy csávó amikor toltam a kocsit, hogy szar ügy mi? Azt hitte kifogyott a benya, és úgy toltam a kútra a kocsit. :lol: Mondom haver ez van. :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán tologattad, és brümmögtél, mint a kisautókkal szokás? :huh: Úgy szoktam etanolt tankolni, hogy belenyomatom az első kútfejen a saccolt fele etanolt, aztán áttolom a következőre a benyához, mert nem akarom beindítani, tisztán etanollal, egyrészt mert nem tudom jó-e neki, meg a kutas ne rohanjon ki, hogy el akarok hajtani. Aztán a multkor beszólt egy csávó amikor toltam a kocsit, hogy szar ügy mi? Azt hitte kifogyott a benya, és úgy toltam a kútra a kocsit. :lol: Mondom haver ez van. :D

Megizmosodtál volna, ha így történt volna! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztán tologattad, és brümmögtél, mint a kisautókkal szokás? :huh: Úgy szoktam etanolt tankolni, hogy belenyomatom az első kútfejen a saccolt fele etanolt, aztán áttolom a következőre a benyához, mert nem akarom beindítani, tisztán etanollal, egyrészt mert nem tudom jó-e neki, meg a kutas ne rohanjon ki, hogy el akarok hajtani. Aztán a multkor beszólt egy csávó amikor toltam a kocsit, hogy szar ügy mi? Azt hitte kifogyott a benya, és úgy toltam a kútra a kocsit. :lol: Mondom haver ez van. :lol:

Miért nem benyát tankolsz először? Akkor be lehetne indítani, nem?

Itt a ferrari gyűjtemény:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=d6b4503cb...&aid=167351

A bal alsó sarokban van az új szerzemény.

Tényleg működnek az előre beállított irányváltások!

Link to comment
Megosztás:

Miért nem benyát tankolsz először? Akkor be lehetne indítani, nem?

Itt a ferrari gyűjtemény:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=d6b4503cb...&aid=167351

A bal alsó sarokban van az új szerzemény.

Tényleg működnek az előre beállított irányváltások!

Mert az első kútfejen van a diesel meg az E85, a másodikon meg a benya. Ha a másodikra állok először akkor úgy kéne visszatolatni az elsőre addigra tuti odaáll egy traktoros. Mert Ők ilyenek. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Aztán tologattad, és brümmögtél, mint a kisautókkal szokás? :huh: Úgy szoktam etanolt tankolni, hogy belenyomatom az első kútfejen a saccolt fele etanolt, aztán áttolom a következőre a benyához, mert nem akarom beindítani, tisztán etanollal, egyrészt mert nem tudom jó-e neki, meg a kutas ne rohanjon ki, hogy el akarok hajtani. Aztán a multkor beszólt egy csávó amikor toltam a kocsit, hogy szar ügy mi? Azt hitte kifogyott a benya, és úgy toltam a kútra a kocsit. :lol: Mondom haver ez van. ;)

:lol:

én meg szóltam a kutasnak, hogy E85 után még akarok benzint is tankolni, és ennyi

bemet szólni pénztárba, én addig átálam, és egyszerre kifizettem :D

Link to comment
Megosztás:

:lol:

én meg szóltam a kutasnak, hogy E85 után még akarok benzint is tankolni, és ennyi

bemet szólni pénztárba, én addig átálam, és egyszerre kifizettem :D

Én nem szólok, csak áttolom had lessen a sok paraszt. :lol: Micsináll ez??? Volt hogy rám is szóltak:az nem diesel ám!!! Mondom hú bakker, most már mindegy. :huh: ;)

Link to comment
Megosztás:

mennyiért tukmálják ezeket az autócskákat? :(

DÁW nak is ott volt egy a lábtérbe....

jaja szétjátszottam az agyam :lol: Apámék kopogtak: Te őőő... figyi. An yád mondta hogy olyan hangok jönnek a szobádból mint amikor annó öcséddel mecsóztatok, és állandóan falnak mentek a... (és itt látta meg a kezemben az 599-es GTB-t :P :lol: ) :D

Ma este. Haverral elmentünk gyrosos tesóhoz (dolgoztunk is poénból ott egy kicsit még a nyáron) és ott rontottuk a közbiztonságot. Pont a vasútállomás előtt van a bót. Ott állunk, jön egy csaj, tele táskákkal. A csaj elmegy előttünk (nem is néztük ;) ) és átvonszolja a taxidrosztra a cuccokat. Egy taxi nem állt ott. Ilyet még nem láttam, de egy se volt. Haver asszondja, mennyé vidd el. Mondom jóvan. Kértem a gyrosostól egy kitépett füzetlapot, meg egy filctollat, és elkészült a remekmű (avatarom ;) ) Beállok a drosztra, odacsurgok mellé. Mondom most öntik le kólával az autót. És NEM. Bazzeg, megérdezte hogy hova teheti a cuccát. Aztán látja hogy fuldoklok a röhögéstől, -akkor te most nem is vagy taxis? -mondom nem, de a cuccaidat beteheted ;) - Jah csak mert ki volt írva...áhh degáz... :angry: :blink: ;) aztán visszacsukta az ajtót. Visszagurulok a gyrosos elé, látom hogy a két haver is fejelgeti az asztalt a röhögéstől. :) jó este volt :) tiszta felébredtem tőle :huh:

Link to comment
Megosztás:

jaja szétjátszottam az agyam :lol: Apámék kopogtak: Te őőő... figyi. An yád mondta hogy olyan hangok jönnek a szobádból mint amikor annó öcséddel mecsóztatok, és állandóan falnak mentek a... (és itt látta meg a kezemben az 599-es GTB-t :( :lol: ) :D

Ma este. Haverral elmentünk gyrosos tesóhoz (dolgoztunk is poénból ott egy kicsit még a nyáron) és ott rontottuk a közbiztonságot. Pont a vasútállomás előtt van a bót. Ott állunk, jön egy csaj, tele táskákkal. A csaj elmegy előttünk (nem is néztük ;) ) és átvonszolja a taxidrosztra a cuccokat. Egy taxi nem állt ott. Ilyet még nem láttam, de egy se volt. Haver asszondja, mennyé vidd el. Mondom jóvan. Kértem a gyrosostól egy kitépett füzetlapot, meg egy filctollat, és elkészült a remekmű (avatarom :P ) Beállok a drosztra, odacsurgok mellé. Mondom most öntik le kólával az autót. És NEM. Bazzeg, megérdezte hogy hova teheti a cuccát. Aztán látja hogy fuldoklok a röhögéstől, -akkor te most nem is vagy taxis? -mondom nem, de a cuccaidat beteheted ;) - Jah csak mert ki volt írva...áhh degáz... :angry: :blink: ;) aztán visszacsukta az ajtót. Visszagurulok a gyrosos elé, látom hogy a két haver is fejelgeti az asztalt a röhögéstől. :) jó este volt :) tiszta felébredtem tőle :huh:

meg se kérdezted, hogy kóla kő e neki? ;)

ménem itted el amúgy?

biztos kifizete volna a költésgedet.

szegény este egyedül egy rakat cuccal.

Link to comment
Megosztás:

meg se kérdezted, hogy kóla kő e neki? :angry:

ménem itted el amúgy?

biztos kifizete volna a költésgedet.

szegény este egyedül egy rakat cuccal.

Mert barátnőm van :huh: Meg mert nem hiszem hogy ezután egy könnyezve a röhögéstől, korányt fejelgető idegen hülyegyerekhez beülne :lol: :blink: Kólája meg vót amúgy is. Azthittem először amikor ránézett az autóra hogy leönti vele. Eszembe nem jutott hogy télleg benyalja egy kitépet füzetlappal a szélvédőn hogy taxi :D ;)

Már szinte sajnáltam a végén :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert barátnőm van :huh: Meg mert nem hiszem hogy ezután egy könnyezve a röhögéstől, korányt fejelgető idegen hülyegyerekhez beülne :lol: :angry: Kólája meg vót amúgy is. Azthittem először amikor ránézett az autóra hogy leönti vele. Eszembe nem jutott hogy télleg benyalja egy kitépet füzetlappal a szélvédőn hogy taxi :D ;)

Már szinte sajnáltam a végén :lol:

azé kellett volna hazavinni, de legalább jött taxi?

igazi taxi? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.