Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja.

Nekem tanították jogsin, hogy bringával only áttolás, de nekik ki mondja meg? :huh:

ez az hogy senki...

óó, nekem megijedt a mammer...épp siettem valahová városon belül, már jól be volt melegedve a renCer,aztán lámpánál nyomtam pár gázfröccsöt, hátha hamarabb haladunk...a mammer meg eldobta azt a húzós kocsiját, mert megijedt :lol: :lol: :D

de erős mami volt ;)

Link to comment
Megosztás:

de akedvencem:

telezöldnél egyenesen akarok átmenni, robogós szembe velem ballra

már mikor pirosat kap, látom,hogy tépi a gázt, állítom két gázkar is kevés lenne annyi mozgáshoz, amennyit húzgál, mikor túráztatja, és szemezik velem, és a lámpával, hogy most ő lesz a villám.

sárga füstöl mint az ökör, persze menni nem megy, elindul nagynehezen, jó hogy el nem esik, kiröhögöm magam, és indulok :lol:

Nah ez nálunk úgy történik hogy megkapja a pirosat-lemegy az út jobb oldalára elcsorog a zebráig (ahol azért van piros) áttép a zebrán-leugrik a járdáról és már be is kanyarodott :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

beszélgetek most egy régi lányismerősömmel... eccercsak, na ő megy aludni, mert mindjárt kelni kell, mondom de fáradt vagy, erre hadovál időeltolódásról :huh:

megkérdem miről beszél erre:

pistikém csak arról, hogy angliában kicsit máshogy jár az óra

és??

mit és angliában vagyok

mikor mentél utazni?

2éve itt élek

:lol:

Link to comment
Megosztás:

beszélgetek most egy régi lányismerősömmel... eccercsak, na ő megy aludni, mert mindjárt kelni kell, mondom de fáradt vagy, erre hadovál időeltolódásról :huh:

megkérdem miről beszél erre:

pistikém csak arról, hogy angliában kicsit máshogy jár az óra

és??

mit és angliában vagyok

mikor mentél utazni?

2éve itt élek

:lol:

Pedig csak 1 óra eltérés van! :lol: :D

Bár ha nyáron ment ki, akkor kettő óra volt és azért ilyen nehéz neki. ;)

Link to comment
Megosztás:

beszélgetek most egy régi lányismerősömmel... eccercsak, na ő megy aludni, mert mindjárt kelni kell, mondom de fáradt vagy, erre hadovál időeltolódásról :huh:

megkérdem miről beszél erre:

pistikém csak arról, hogy angliában kicsit máshogy jár az óra

és??

mit és angliában vagyok

mikor mentél utazni?

2éve itt élek

:lol:

Sűrűn beszéltek, vagy nagyon odafigyelsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ööö... szőrén-szálán eltűnt :D Gondolom beesett a tankba vagy fennakadt azon a gumiszerűn. Ha nem jelent gondot nem szedem le a tankot miatta :blink:

Pumpa??? Nálam??? ;)

Köszi a válaszokat...Alexnek is :huh:

Ja persze bocs, a tiedből kefelejtették.

úgyleszaroma biciklist piroslámpánál, hogy nem is fogok vele foglalkozni, hogy ott van

majd a biciklis miatt nem fognak az autók átérni a piroson, csak egy évig?

eddig is megvoltak, vagy nem voltak

Na szegény biciklisek, azzal jártam 20 évig tudnák messélni mennyire kaptam meg az elsőbbséget, 2Xütöttek el. Amúgy ha megállok az utolsó kocsi mellett a következő tuti, hogy mellémáll, utánna meg azt mondják én mentem előre. :lol: Amúgy ők legalább védekezhetnek azzal, hogy nem tanultak kreszt azért nem tudják, de ha az autósok tanultak akkor minek mennek folyton össze??? Hmmm? :lol: :angry:

Link to comment
Megosztás:

Ja persze bocs, a tiedből kefelejtették.

Na szegény biciklisek, azzal jártam 20 évig tudnák messélni mennyire kaptam meg az elsőbbséget, 2Xütöttek el. Amúgy ha megállok az utolsó kocsi mellett a következő tuti, hogy mellémáll, utánna meg azt mondják én mentem előre. :lol: Amúgy ők legalább védekezhetnek azzal, hogy nem tanultak kreszt azért nem tudják, de ha az autósok tanultak akkor minek mennek folyton össze??? Hmmm? :huh: :lol:

avagy tudnék mesélni...

Link to comment
Megosztás:

Ja persze bocs, a tiedből kefelejtették.

Na szegény biciklisek, azzal jártam 20 évig tudnák messélni mennyire kaptam meg az elsőbbséget, 2Xütöttek el. Amúgy ha megállok az utolsó kocsi mellett a következő tuti, hogy mellémáll, utánna meg azt mondják én mentem előre. :lol: Amúgy ők legalább védekezhetnek azzal, hogy nem tanultak kreszt azért nem tudják, de ha az autósok tanultak akkor minek mennek folyton össze??? Hmmm? :huh: :lol:

Ezért kell bicajjal határozottan menni. Én mindig előregurulok a kocsik mellett, ha kanyarodósávban állok akkor középre állok, nehogy kanyarban elb@sszanak..stb.

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell bicajjal határozottan menni. Én mindig előregurulok a kocsik mellett, ha kanyarodósávban állok akkor középre állok, nehogy kanyarban elb@sszanak..stb.

Jaj, :lol: ettől akkor hullik a hajam, amikor egy 2-2 sávos úton, délutáni sűrű forgalomban sikerül kikerülnöm egy biciklist, a következő piros lámpánál elgurul mellettem, a sor elé áll és újra majd újra ki kell kerülnöm. :huh:

A buszosok és a kamionosok meg kísérgetik hosszú-hosszú Km-eken keresztül. Ha innen nézzük, ehhez képest még szerencsés is vagyok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.