Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mint mikor szóltam a bicikli út mellett, az úttesten közlekedő bringásnak, h tök ######a 2méter széles aszfaltcsík van csak nektek, anyádért nem ott biciklizel...és ő kikérte magának h ő nem biciklis, ő kerékpáros, és azért sem megy ott...monnyuk kanyarban majdnem nekipajszeroltam a konténeres kocsinak... :huh: merthogy amikor 2sáv kanyarodik szűken, akkor neki a 2sor között kell kanyarodni

Nekem a kedvencem, mikor nem áttolják a zebrán a bringát, hanem áthaladnak vele, rajta ülve és még ők pofáznak vissza, hogy: "Zeeebraaa hülyeegyerreeek" Énmeg: "Igeen, ott Neked ááát kéééénee tolniii hülyegyereeek", aztán a fej a bringásnak = :lol:

;)

Egyébként, ha ennyire használhatják az utakat, akkor súlyadó? :lol: Megmajd mikor elkezdenek reklamálni a fos minőségű utakért... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a kedvencem, mikor nem áttolják a zebrán a bringát, hanem áthaladnak vele, rajta ülve és még ők pofáznak vissza, hogy: "Zeeebraaa hülyeegyerreeek" Énmeg: "Igeen, ott Neked ááát kéééénee tolniii hülyegyereeek", aztán a fej a bringásnak = :huh:

;)

Egyébként, ha ennyire használhatják az utakat, akkor súlyadó? :lol: Megmajd mikor elkezdenek reklamálni a fos minőségű utakért... :lol:

Teljesítményadó, bringások könnyűek az nem biznisz. Padon mérjék le a teljesítményüket, és járjanak műszaki vizsgára is. Ha meg sokat f.ngik akkor nem kap zöld matricát, csak sárgát aztán nem jöhet be a városba... :angry: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a kedvencem, mikor nem áttolják a zebrán a bringát, hanem áthaladnak vele, rajta ülve és még ők pofáznak vissza, hogy: "Zeeebraaa hülyeegyerreeek" Énmeg: "Igeen, ott Neked ááát kéééénee tolniii hülyegyereeek", aztán a fej a bringásnak = :huh:

:D

Egyébként, ha ennyire használhatják az utakat, akkor súlyadó? :lol: Megmajd mikor elkezdenek reklamálni a fos minőségű utakért... :lol:

ezzel mi abajod? örüljél, hogy gyorsabban átér... kisuranni meg nem mer eléd úgy se ha necces ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a kedvencem, mikor nem áttolják a zebrán a bringát, hanem áthaladnak vele, rajta ülve és még ők pofáznak vissza, hogy: "Zeeebraaa hülyeegyerreeek" Énmeg: "Igeen, ott Neked ááát kéééénee tolniii hülyegyereeek", aztán a fej a bringásnak = :huh:

;)

Egyébként, ha ennyire használhatják az utakat, akkor súlyadó? :lol: Megmajd mikor elkezdenek reklamálni a fos minőségű utakért... :lol:

egyre gyakrabban használom a dudát, nagykürt nagyot szól :D

Link to comment
Megosztás:

ezzel mi abajod? örüljél, hogy gyorsabban átér... kisuranni meg nem mer eléd úgy se ha necces ;)

dehogynem :lol: :angry: :lol: mondom hogy betegek ezek :D Annyi erővel meg ha ő járművel megy át a zebrán akkor az autó is átmehetne nem? Vagy ilyenkor már nincs egyenjogúság? :huh:

Link to comment
Megosztás:

jaaa meg lámpájuk sincs általában, monnyuk azt nem szokták szeretni mikor arcba kapják a xenont :lol: :D

Na ez meg a másik, a kivilágítatlan részeg bringás. :huh: Persze a kékek majd mi autósokra vadászni fognak, amint életbe lép ez a kresz, de a kivilágítatlan bringásokra b.sznak rá. :lol: Majd mikor elcsapsz egy kivilágítatlant, majd akkor is az autós lesz a hibás.

Link to comment
Megosztás:

eccő lekanyarodtama főútróla mi utcánkra csak úgy simán 50el fékezés nélkül, csak egy erős kormánymozdulattal, ríttak a gumik stb stb, de csak 50el mentem :lol:

erre nem ott sétál az út közepén egy csöves?

mondjuk megállhattam volna, deaddigra leugrott, azt még elkezd sipítozni, megálltam, még mindigmondja, elkezdtem gurulni hátrafelé erre elszaladt... pedig azt akartam neki mondani, hogy bocs haver :huh:

Link to comment
Megosztás:

Majd ott is megjön az arcuk, hogy nekik is van kresszük! :lol:

Amúgy én vizsgáztatnám a bringát is, mint az autóvezetést. Nagyrészük azt se tudja, hogy mi az a kresz. :lol:

Ne izgulj mostantól majd tudni fogják. Legalábbis azokat a pontokat amiket kiabálhatnak az autósok felé :huh:

Link to comment
Megosztás:

múltkor a robogóst is megtanítottam h jobbról nem előzünk mert ott közel a padka :lol:

helyes helyes, nagymotoros is járt már így :lol:

Majd ott is megjön az arcuk, hogy nekik is van kresszük! :D

Amúgy én vizsgáztatnám a bringát is, mint az autóvezetést. Nagyrészük azt se tudja, hogy mi az a kresz. :huh:

ez így van

senki se tanítja nekik(nekem) hogy a zebrán tolni kell a bringát, meg hova kell sorolni bicajjal stb stb

Link to comment
Megosztás:

eccő lekanyarodtama főútróla mi utcánkra csak úgy simán 50el fékezés nélkül, csak egy erős kormánymozdulattal, ríttak a gumik stb stb, de csak 50el mentem :blink:

erre nem ott sétál az út közepén egy csöves?

mondjuk megállhattam volna, deaddigra leugrott, azt még elkezd sipítozni, megálltam, még mindigmondja, elkezdtem gurulni hátrafelé erre elszaladt... pedig azt akartam neki mondani, hogy bocs haver :huh:

Munkatársam előtt meg az út kellős közepén egy mammer battyog. Totál mögé áll és lepadlózza a 3.5 literes CDTi-t. Mammer nem ijedt meg. :lol: :lol: :D Utána azon röhögtem, ahogy a botját hajigálva hőbölög. ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Munkatársam előtt meg az út kellős közepén egy mammer battyog. Totál mögé áll és lepadlózza a 3.5 literes CDTi-t. Mammer nem ijedt meg. :huh: :lol: :lol: Utána azon röhögtem, ahogy a botját hajigálva hőbölög. :D ;)

óó, nekem megijedt a mammer...épp siettem valahová városon belül, már jól be volt melegedve a renCer,aztán lámpánál nyomtam pár gázfröccsöt, hátha hamarabb haladunk...a mammer meg eldobta azt a húzós kocsiját, mert megijedt :angry: :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

óó, nekem megijedt a mammer...épp siettem valahová városon belül, már jól be volt melegedve a renCer,aztán lámpánál nyomtam pár gázfröccsöt, hátha hamarabb haladunk...a mammer meg eldobta azt a húzós kocsiját, mert megijedt :huh: :lol: :lol:

Kemény vagy Csoki! :D

Link to comment
Megosztás:

óó, nekem megijedt a mammer...épp siettem valahová városon belül, már jól be volt melegedve a renCer,aztán lámpánál nyomtam pár gázfröccsöt, hátha hamarabb haladunk...a mammer meg eldobta azt a húzós kocsiját, mert megijedt :lol: :lol: :D

a lökhárító ;)

:angry: :blink:

Csak az a baj, hogy a cégesben ütésérzékeny SRS van. :huh:

Link to comment
Megosztás:

de akedvencem:

telezöldnél egyenesen akarok átmenni, robogós szembe velem ballra

már mikor pirosat kap, látom,hogy tépi a gázt, állítom két gázkar is kevés lenne annyi mozgáshoz, amennyit húzgál, mikor túráztatja, és szemezik velem, és a lámpával, hogy most ő lesz a villám.

sárga füstöl mint az ökör, persze menni nem megy, elindul nagynehezen, jó hogy el nem esik, kiröhögöm magam, és indulok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.