Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D Nekem amikor még megvolt az előző...akkor volt hogy mentünk ótóval a városban...és ott nézegettem a Hűhákat... aztán lebuktam, és a csajszi felvette a ventit maxra ;) "ha kap egy kis meleget a szemed biztos ki is folyik :lol: " és le lettem tolva :angry:

Néztem a fehér villámról a vidit. Érdekelne hogy mi is az a zene a videó alatt(előadó, cím)! A hátsó ajtó mikor festve lett, a feliratokat igazán lekapkodhatátok volna.... :huh: így nem olyan szép :blink:

Hogyne. Ilyen van az enyémben is. :lol:

Okés! Akkor rendelem...köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ööö... szőrén-szálán eltűnt :lol: Gondolom beesett a tankba vagy fennakadt azon a gumiszerűn. Ha nem jelent gondot nem szedem le a tankot miatta :angry:

Pumpa??? Nálam??? :lol:

Köszi a válaszokat...Alexnek is :huh:

Nézd el neki, hogy benzines. ;)

Amúgy a fosvágenben már van AC pumpa. Természetesen dízel. Hallani ahogy szipákolja fel a gázolajat. :D

Link to comment
Megosztás:

Néztem a fehér villámról a vidit. Érdekelne hogy mi is az a zene a videó alatt(előadó, cím)! A hátsó ajtó mikor festve lett, a feliratokat igazán lekapkodhatátok volna.... :huh: így nem olyan szép :D

Okés! Akkor rendelem...köszi!

Azokat a feliratokat azért nem szedtem le, mert az előzőnél megnéztem hogy mi van ha leszedem...és ilyen fekete vastag, levakarhatatlan szurokszerű ragacs van alatta....így nem bántottam. :lol: nekem így fehéren is tetszik. Egyedi ;) Amúgy az a zene: Lordtól a Vándor címő zene. :lol: Amúgy az egy teljesen másik hátsóajtó. Jobb volt inkább nem bántani. Volt rajta egy pici rozsdafolt, azt kijavítottuk, letakartuk, kértünk 1 festékboltban egy színkeverést a kocsi színére, megvettük, lefújtuk (előtte bordó volt) , összeraktuk, csatikat összdugdostuk, és már kész is.

Link to comment
Megosztás:

Azokat a feliratokat azért nem szedtem le, mert az előzőnél megnéztem hogy mi van ha leszedem...és ilyen fekete vastag, levakarhatatlan szurokszerű ragacs van alatta....így nem bántottam. :lol: nekem így fehéren is tetszik. Egyedi :D Amúgy az a zene: Lordtól a Vándor címő zene. :lol: Amúgy az egy teljesen másik hátsóajtó. Jobb volt inkább nem bántani. Volt rajta egy pici rozsdafolt, azt kijavítottuk, letakartuk, kértünk 1 festékboltban egy színkeverést a kocsi színére, megvettük, lefújtuk (előtte bordó volt) , összeraktuk, csatikat összdugdostuk, és már kész is.

Az a szurok szerű ragacs a kétoldali ragasztó....sima fólia radírt befogsz pisztolyfúróba és úgy leviszi mint a pinty...de ha neked tetszik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az a szurok szerű ragacs a kétoldali ragasztó....sima fólia radírt befogsz pisztolyfúróba és úgy leviszi mint a pinty...de ha neked tetszik :huh:

Gondolkodtam hogy veszek krómfestéket és a feliratokat krómmal lefestem...de nézegettem így fehéren és nekem nagyon bejön így. Szóval inkább hagyom így :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nézd el neki, hogy benzines. :lol:

Amúgy a fosvágenben már van AC pumpa. Természetesen dízel. Hallani ahogy szipákolja fel a gázolajat. :huh:

Nincs , mit elnézni, én örülök neki a legjobban, hogy egy hibaforrással kevesebb :lol:

Amúgy nincs meg máshol az a kép a mikrofonról? Még mindíg karbantartanak...

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodtam hogy veszek krómfestéket és a feliratokat krómmal lefestem...de nézegettem így fehéren és nekem nagyon bejön így. Szóval inkább hagyom így :huh:

Persze a legfontosabb hogy a gazdinak megfeleljen...amúgy rengetegen keresnek fel optikai tuning kapcsán, hogy tüntesem el a felíratokat, úgy hogy a fényezés ne sérüljön...pár perc az egész :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs , mit elnézni, én örülök neki a legjobban, hogy egy hibaforrással kevesebb :lol:

Amúgy nincs meg máshol az a kép a mikrofonról? Még mindíg karbantartanak...

Tessék:

8021-20091125-NAoHPl.jpg

Minőség sajnos ilyen, nem volt nálam a digigép. :huh:

Ja és nálam bejön a kép, frissíts rá, hátha már bejön nálad is.

Link to comment
Megosztás:

Persze a legfontosabb hogy a gazdinak megfeleljen...amúgy rengetegen keresnek fel optikai tuning kapcsán, hogy tüntesem el a felíratokat, úgy hogy a fényezés ne sérüljön...pár perc az egész ;)

óóó pedig sztem a feliratok olyan jók hátul. :lol: CSak az 1.7D felirat hiányzik. :lol:

de ez már ígymarad :angry:

Olyan, mintha dombornyomással lenne a csomiajtóban a felirat. :D

Egy haverom is ezt mondta :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tessék:

Minőség sajnos ilyen, nem volt nálam a digigép. :huh:

Ja és nálam bejön a kép, frissíts rá, hátha már bejön nálad is.

Érdekes... Nekem ezt már egyszerűbben megoldották, hogy beépítették az előlap mögé. Spóroltak nekem egy madzagolást :lol:

Egyébként beszélgettem vele már tankolás közben is, úgy hogy le volt húzva a jobb első ablak. Nem panaszkodott a másik fél...

Link to comment
Megosztás:

Érdekes... Nekem ezt már egyszerűbben megoldották, hogy beépítették az előlap mögé. Spóroltak nekem egy madzagolást :huh:

Egyébként beszélgettem vele már tankolás közben is, úgy hogy le volt húzva a jobb első ablak. Nem panaszkodott a másik fél...

Én eddig csak kétszer használtam ezt a fícsört a sonynak, inkább CD-t hallgatok a kocsiban és tudják, hogy ha én vagyok a sofőr, akkor engem ne hívjanak. Na meg azt se tudják, hogy ez a Sony tud ilyen blútútos megoldást is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én eddig csak kétszer használtam ezt a fícsört a sonynak, inkább CD-t hallgatok a kocsiban és tudják, hogy ha én vagyok a sofőr, akkor engem ne hívjanak. Na meg azt se tudják, hogy ez a Sony tud ilyen blútútos megoldást is. :huh:

Én direkt a kihang miatt vettem meg. Az akkori tesztek (kb. másfél év) szerint a kategóriájában nagyon megállta a helyét :lol:

Persze azóta sokat fejlődött a technika...

Link to comment
Megosztás:

Én direkt a kihang miatt vettem meg. Az akkori tesztek (kb. másfél év) szerint a kategóriájában nagyon megállta a helyét :lol:

Persze azóta sokat fejlődött a technika...

Ez meg szériafelszereltség, ha nem kérsz navigációt és automata klímát a fosvágen T5-be. :huh: Mert amúgy 2 DIN hely van a közpéső konzolon, de így felül van egy kis polc valamint manuál klíma. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak tudnám, ki volt az az ökör, aki kitalálta, hogy a biciklisek előremehetnek a piros lámpánál. Mikor zöldet kap, akkor meg csak annyival tudod elhagyni a kereszteződést, amennyire a bicajos teker. Átfér mondjuk 3 autó, mert a bicajost ott nem előzheted meg. Remek. Biztos nem lesznek anyázások a kereszteződésben :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csak tudnám, ki volt az az ökör, aki kitalálta, hogy a biciklisek előremehetnek a piros lámpánál. Mikor zöldet kap, akkor meg csak annyival tudod elhagyni a kereszteződést, amennyire a bicajos teker. Átfér mondjuk 3 autó, mert a bicajost ott nem előzheted meg. Remek. Biztos nem lesznek anyázások a kereszteződésben :huh:

úgyleszaroma biciklist piroslámpánál, hogy nem is fogok vele foglalkozni, hogy ott van

majd a biciklis miatt nem fognak az autók átérni a piroson, csak egy évig?

eddig is megvoltak, vagy nem voltak

Link to comment
Megosztás:

Csak tudnám, ki volt az az ökör, aki kitalálta, hogy a biciklisek előremehetnek a piros lámpánál. Mikor zöldet kap, akkor meg csak annyival tudod elhagyni a kereszteződést, amennyire a bicajos teker. Átfér mondjuk 3 autó, mert a bicajost ott nem előzheted meg. Remek. Biztos nem lesznek anyázások a kereszteződésben :lol:

Ja és akkor tudnám mi értelme volt a sok bicikliút kiépítésnek országszerte. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csak tudnám, ki volt az az ökör, aki kitalálta, hogy a biciklisek előremehetnek a piros lámpánál. Mikor zöldet kap, akkor meg csak annyival tudod elhagyni a kereszteződést, amennyire a bicajos teker. Átfér mondjuk 3 autó, mert a bicajost ott nem előzheted meg. Remek. Biztos nem lesznek anyázások a kereszteződésben :)

Nem fogják megvárni hanem eltépnek mellette és letolják az útról, vagy a terminatorok majd örülnek hogy most jogaik vannak és csak hobbiból szivatják majd a népet. Meg amikor kihasználják hogy nincs jobbra tartási kötelezettségük és a Hungárián a belső és a középső sávon fognak szaggatni. Qrva nagy vasalások lesznek ezekbből :lol: :blink:

szerintem át lehett volna gondolni egy kicsit józanabbul ezt a valamit :D :huh:

Ja és akkor tudnám mi értelme volt a sok bicikliút kiépítésnek országszerte. :lol:

Egyszer majd csinálok fényképet egy remek bringaútról ;) Vácon a 2-es becsorgó részén ahol az autókereskedők vannak, az új tescónál épített körforgalomtól építettek egy felfestett kétsávos bicikliutat kitáblázva, pöpecül megcsinálva. A körforgalomtól (ahová nem vezet bringaút) elvezet egészen 25 méter hosszon keresztül egy autókereskedő kerítésébe. (A kereskedő kerítése volt ott hamarabb :) ) építettek egy 25 méteres bringautat a sehonnan a sehova :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nem fogják megvárni hanem eltépnek mellette és letolják az útról, vagy a terminatorok majd örülnek hogy most jogaik vannak és csak hobbiból szivatják majd a népet. Meg amikor kihasználják hogy nincs jobbra tartási kötelezettségük és a Hungárián a belső és a középső sávon fognak szaggatni. Qrva nagy vasalások lesznek ezekbből :lol: ;)

szerintem át lehett volna gondolni egy kicsit józanabbul ezt a valamit :lol: :huh:

Nem vagyok nagy összeesküvés elmélet gyártó (végülis az influenzát is mindig úgy fejlesztik ki, hogy nehogymáne' szerintem), de ez is arra megy ki, hogy járjá be vonattal. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok nagy összeesküvés elmélet gyártó (végülis az influenzát is mindig úgy fejlesztik ki, hogy nehogymáne' szerintem), de ez is arra megy ki, hogy járjá be vonattal. :huh:

Nagyon szívesen, de a másolópapírt meg az ipari nyomtatót majd a kedves fejes bácsi teszi fel nekem a vonatra, és ő viszi le a metróba is :lol: (a 4-es metróra lehetőleg :lol: )

Link to comment
Megosztás:

mint mikor szóltam a bicikli út mellett, az úttesten közlekedő bringásnak, h tök ######a 2méter széles aszfaltcsík van csak nektek, anyádért nem ott biciklizel...és ő kikérte magának h ő nem biciklis, ő kerékpáros, és azért sem megy ott...monnyuk kanyarban majdnem nekipajszeroltam a konténeres kocsinak... :huh: merthogy amikor 2sáv kanyarodik szűken, akkor neki a 2sor között kell kanyarodni

Link to comment
Megosztás:

mint mikor szóltam a bicikli út mellett, az úttesten közlekedő bringásnak, h tök ######a 2méter széles aszfaltcsík van csak nektek, anyádért nem ott biciklizel...és ő kikérte magának h ő nem biciklis, ő kerékpáros, és azért sem megy ott...monnyuk kanyarban majdnem nekipajszeroltam a konténeres kocsinak... :huh: merthogy amikor 2sáv kanyarodik szűken, akkor neki a 2sor között kell kanyarodni

És mindegy milyen hülye, akkor sem nyomhatod le mert nem behorpad hanem megputtul. Nem fogják fel mekkora feladat időnként vigyázni rájuk... :lol: Apámmal jött szembe valahol 2x2-3 sávos úton egy mester a sávok között :D

kamikazék ezek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.