Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mivel egyedi gyártás így 14000...

más tervem van, már kipróbáltam, műxik csak kell egy kicsit mókolni, de ha beválik, akkor teljesen homogén fénye lesz :lol:

Az nem kevés....egy szép számlapot elfogadnék. De nem led-eznék, hanem amivel a gyári digit órák meg vannak világítva, halogén izzókkal, azzal szépen menne...

LINK talán itt nem olyan vészes mert nem egyedit választanék, hanem amilyen már volt egyszer.

Olcsó számlap? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a tungsram vagy GE megalight +90% megéri az árát. :huh:

Bezony, csak kicsit feljebb kellett tekernem a lámpicsokat, mert a Suzuki szalonban az ipse úgy letekerte, hogy a tompitott világított vagy 20 méterre, a refi se sokkal meszebb. Szemre feltekertem, elmentem 50 méterre, leguggoltam, nem vakított, szerintem jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Az nem kevés....egy szép számlapot elfogadnék. De nem led-eznék, hanem amivel a gyári digit órák meg vannak világítva, halogén izzókkal, azzal szépen menne...

LINK talán itt nem olyan vészes mert nem egyedit választanék, hanem amilyen már volt egyszer.

Olcsó számlap? :huh:

Itt is 14 egy normális...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Bezony, csak kicsit feljebb kellett tekernem a lámpicsokat, mert a Suzuki szalonban az ipse úgy letekerte, hogy a tompitott világított vagy 20 méterre, a refi se sokkal meszebb. Szemre feltekertem, elmentem 50 méterre, leguggoltam, nem vakított, szerintem jó lett.

én is állítgattam össze vissza a lámpámat, most már átlátoka másk oldalon az árokba is :lol: és eléggé meeszire is ellátok már :huh:

Itt is 14 egy normális...

:lol:

14ből érdeems lenne megvenni azt a késes plottert, amiről beszéltél.

Link to comment
Megosztás:

Az nem kevés....egy szép számlapot elfogadnék. De nem led-eznék, hanem amivel a gyári digit órák meg vannak világítva, halogén izzókkal, azzal szépen menne...

LINK talán itt nem olyan vészes mert nem egyedit választanék, hanem amilyen már volt egyszer.

Olcsó számlap? :huh:

Ők gyártották! Itt a bizonyíték LINK :lol:

Tekerj a legutolsóhoz! Már be is tették a gyárthatók közé :lol:

és mi a titka?

Plexi ill. fehér lap oldalról megvilágítva! Liftekben használjuk vészvilágításnak. Kb.15×8-as álló üveglap alul az éle 4db(!!!) 5-ös fehér leddel van megvilágítva. Az üveg hátára fehér lap van ragasztva. Teljesen egyformán világító fehér felületet ad. Itthon kipróbáltam plexivel és úgy tűnik beválik. Feleannyi led kell és teljesen egyformán világít mindenhol...

Link to comment
Megosztás:

Ők gyártották! Itt a bizonyíték LINK :huh:

Tekerj a legutolsóhoz! Már be is tették a gyárthatók közé :lol:

Plexi ill. fehér lap oldalról megvilágítva! Liftekben használjuk vészvilágításnak. Kb.15×8-as álló üveglap alul az éle 4db(!!!) 5-ös fehér leddel van megvilágítva. Az üveg hátára fehér lap van ragasztva. Teljesen egyformán világító fehér felületet ad. Itthon kipróbáltam plexivel és úgy tűnik beválik. Feleannyi led kell és teljesen egyformán világít mindenhol...

így működik az lcd monitorok világítása is

de akkor elég lenne egy fehér lapot ragasztani a kmóra plexijére???

erről mutass már képet, mert most kipróbáltam, igaz csak egy leddel, egy üveglapon... de nemsokmindent világított be.

Link to comment
Megosztás:

ne mán, hogy mekkora szívás szétszedni egy ülést, főleg a bal egyet! :D Szétkaptam nagynehezen és még a kárpitot sem egyszerű leszedni. :huh: Amúgy tudnám miért van ráírva az ülés fecnijére, hogy "Heated", ha nem is az. :lol:

Úgy látszik ez a szívás napja. Nekem meg eltűnt az a fedélszerű valami ami a tankolónyílásban van. Tankoláskor azt vettem észre, hogy majdnem beesett nyeléig a tankolópisztoly :lol: Benéztem és a zöld kis fedél helyett csak egy fekete lyuk van. Beeshetett a tankba? Egyáltalán hogy néz ki az a fedélszerű szerkezet? Van valakinek képe róla?

így működik az lcd monitorok világítása is

de akkor elég lenne egy fehér lapot ragasztani a kmóra plexijére???

erről mutass már képet, mert most kipróbáltam, igaz csak egy leddel, egy üveglapon... de nemsokmindent világított be.

Még nincs kész, de elvileg elég lenne csak nem férnek el a ledek a plexi meg a ház között...

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik ez a szívás napja. Nekem meg eltűnt az a fedélszerű valami ami a tankolónyílásban van. Tankoláskor azt vettem észre, hogy majdnem beesett nyeléig a tankolópisztoly :huh: Benéztem és a zöld kis fedél helyett csak egy fekete lyuk van. Beeshetett a tankba? Egyáltalán hogy néz ki az a fedélszerű szerkezet? Van valakinek képe róla?

Még nincs kész, de elvileg elég lenne csak nem férnek el a ledek a plexi meg a ház között...

Pillangószelepnek hívják :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik ez a szívás napja. Nekem meg eltűnt az a fedélszerű valami ami a tankolónyílásban van. Tankoláskor azt vettem észre, hogy majdnem beesett nyeléig a tankolópisztoly :huh: Benéztem és a zöld kis fedél helyett csak egy fekete lyuk van. Beeshetett a tankba? Egyáltalán hogy néz ki az a fedélszerű szerkezet? Van valakinek képe róla?

Még nincs kész, de elvileg elég lenne csak nem férnek el a ledek a plexi meg a ház között...

3mms led?

majd ha van kép muti

Link to comment
Megosztás:

Mit szóltok egy kis formabontáshoz ???

A ledeket ugyan még egy kicsit igazgatni kell, mert így foltos, de az alapkoncepció már látszik :angry:

Dáwid!

Ha a cigifüsttől kilátsz az autóból legközelebb talán észreveszed, ha 2× rádvillantanak, meg ráddudálnak. Bevágtál elém káposztáson, mikor megismertem az autót jelezni próbáltam, aztán te jobbra én meg egyenesen a Szilágyira :blink:

Piros pug206 (a céges)

őő... előferdül :huh: ha valaki elé bemegyek kicsit pofátlanabbul és az rámvillant valamikor akkor betudom annak hogy gyenge az idegrendszere :) ;) :D Ha meg villantás-dudálás opelből jön akkor elgondolkozom, de egy pizsóból nem igazán esik le :lol: amúgy kocsiban cigi maximum dobozban tartózkodhat. Ha onnan kikerül akkor az illető is kikerül az autóból :( benne senki :lol:

És hogy néz ki? Van képed róla? Gondot jelenthet ha nincs benne?

Annyi gondot jelenthet hogy így befér a vastagabb dízel pisztoly is :)

Link to comment
Megosztás:

És hogy néz ki? Van képed róla? Gondot jelenthet ha nincs benne?

Végülis egy visszacsapószelep, befele engedi a benyát, kifele nem. Ha nem látod akkor vagy lentmaradt, vagy beesett a tankba, lehet eltörött a tengelye. De nem okozhat gondot, a pumpa közelébe nem tud jutni. Amúgy is van mégegy szelepszerűség az meg gumiból van lejjebb, úgy néz ki mint a szívbillentyű, 3 ága van mercijel alakban.

Link to comment
Megosztás:

És hogy néz ki? Van képed róla? Gondot jelenthet ha nincs benne?

Sajnos képem nincs róla....Hogy gond-e hogy nincs rajta nem tudom, de azt hallotam hogy az a szelep azért van rajta, hogyha valaki esetleg elfelejteni a tanksapkát visszatekerni tankolás után akkor a szelep lezárja a benyát.

Szerk: zotya megelőzőtt a válaszba :huh:

Link to comment
Megosztás:

őő... előferdül :huh: ha valaki elé bemegyek kicsit pofátlanabbul és az rámvillant valamikor akkor betudom annak hogy gyenge az idegrendszere :blink: ;) :D Ha meg villantás-dudálás opelből jön akkor elgondolkozom, de egy pizsóból nem igazán esik le :lol: amúgy kocsiban cigi maximum dobozban tartózkodhat. Ha onnan kikerül akkor az illető is kikerül az autóból :) benne senki :lol:

Én bírom az ilyen jellegű megpróbáltatásokat :angry: Csak akkor anyázok, ha satuzni kell miatta. Mondjuk én is későn ismertem rá az autódra, mert szembe sütött a nap és alig vettem észre az opelfórum feliratot :)

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam a kórházba, volt ott annyi Hűha csak kapkodtam a fejem, volt egy gyönyürű kiscsaj anyucival, ős is nézegetett felém, de aztán megjött az asszony, és vége volt a gyereknapnak. :huh:

:lol: Nekem amikor még megvolt az előző...akkor volt hogy mentünk ótóval a városban...és ott nézegettem a Hűhákat... aztán lebuktam, és a csajszi felvette a ventit maxra :D "ha kap egy kis meleget a szemed biztos ki is folyik :lol: " és le lettem tolva ;)

Link to comment
Megosztás:

Én bírom az ilyen jellegű megpróbáltatásokat :lol: Csak akkor anyázok, ha satuzni kell miatta. Mondjuk én is későn ismertem rá az autódra, mert szembe sütött a nap és alig vettem észre az opelfórum feliratot :D

Nap az volt... Reggel próbáltam összehozni a sapkát ami mostanában rámnőtt, meg a napszemüveget ami nem árt olyan szembe-napnál. A vége az lett hogy nem jött össze, és levettem a sapit... nah akkor tűnt fel hogy nincs hideg :lol: Viszont villogást tutira nem veszem észre ilyen fényben :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végülis egy visszacsapószelep, befele engedi a benyát, kifele nem. Ha nem látod akkor vagy lentmaradt, vagy beesett a tankba, lehet eltörött a tengelye. De nem okozhat gondot, a pumpa közelébe nem tud jutni. Amúgy is van mégegy szelepszerűség az meg gumiból van lejjebb, úgy néz ki mint a szívbillentyű, 3 ága van mercijel alakban.

Ööö... szőrén-szálán eltűnt :lol: Gondolom beesett a tankba vagy fennakadt azon a gumiszerűn. Ha nem jelent gondot nem szedem le a tankot miatta :D

Pumpa??? Nálam??? :lol:

Köszi a válaszokat...Alexnek is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik ez a szívás napja. Nekem meg eltűnt az a fedélszerű valami ami a tankolónyílásban van. Tankoláskor azt vettem észre, hogy majdnem beesett nyeléig a tankolópisztoly :huh: Benéztem és a zöld kis fedél helyett csak egy fekete lyuk van. Beeshetett a tankba? Egyáltalán hogy néz ki az a fedélszerű szerkezet? Van valakinek képe róla?

Még nincs kész, de elvileg elég lenne csak nem férnek el a ledek a plexi meg a ház között...

Nekem nem zöld az a kis ajtócska belül, hanem fekete. :lol: Egyébként nekem egy kör alakú műanyag az a födél, de ha így letörhet, akkor mostantól nem messziről dobom bele a pisztolyt. :D

Sajnos képem nincs róla, mert azt még nem fotóztam le. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ööö... szőrén-szálán eltűnt :lol: Gondolom beesett a tankba vagy fennakadt azon a gumiszerűn. Ha nem jelent gondot nem szedem le a tankot miatta ;)

Pumpa??? Nálam??? :D

Köszi a válaszokat...Alexnek is :huh:

Lehet hogy valamikor nekem is volt olyan? :lol: nekem nincs ott semmi, de mióta nálam van nem is volt. A tank meg volt leszedve mert cserélve volt, és abban sem találtunk semmi ilyesmit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.